Resultater Skjærgårdsløpet 2014



Resultater Orientering
Skjærgårdsløpet
Tønsberg, Vestfold - 10. mai 2014

N-åpen

1 190 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Tuva Eckdahl Book OK Horten 15:48   13:16
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 45:49   38:30
  Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 45:59   38:38
  Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 16:50   14:08
  Kristina Dahl OL Tønsberg og omegn 18:38   15:39
  Martin Dybvik Stokke IL 15:46   13:14
  Vilde Jentoft Gjerken OL Tønsberg og omegn 36:08   30:21
  Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 10:03   8:26
  Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 18:36   15:37
  Heidi Homb OL Trollo 17:58   15:05
  Helene Homb OL Trollo 17:58   15:05
  Joakim Johansen OL Tønsberg og omegn 21:32   18:05
  Henrik Kaiser IF Sturla 20:59   17:37
  Martin Kaiser IF Sturla 14:49   12:27
  Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:18   15:22
  Helene Klæstad-Sandnes OL Tønsberg og omegn 45:32   38:15
  Oliver Klæstad-Sandnes OL Tønsberg og omegn 45:33   38:16
  Johanna Kristensen Stokke IL 16:15   13:39
  Mathilde Kristensen Stokke IL 17:21   14:34
  August Lea Kabbe OL Tønsberg og omegn 17:55   15:03
  Penelope Lea OL Tønsberg og omegn 13:08   11:02
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 20:14   17:00
  Maria Mathisen OL Tønsberg og omegn 23:34   19:48
  Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 12:51   10:47
  Dina Emilie Melen OL Tønsberg og omegn 23:35   19:49
  Kristin Melen OL Tønsberg og omegn 16:19   13:42
  Kristoffer Melen OL Tønsberg og omegn 16:21   13:44
  Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 16:42   14:02
  Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 17:41   14:51
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 16:00   13:26
  Oda Skjelland Hegg Stokke IL 16:28   13:50
  Håvard Skovli OL Tønsberg og omegn 18:09   15:15
  Solveig Solerud Konst OL Tønsberg og omegn 26:34   22:19

D -10

1 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 20:21   14:13
  Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:29   7:19

D 11-12

1 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maren Bruserud OL Trollo 14:51   9:42
  Konstanse Moholth Kongsberg OL ikke startet    

D 11-12N

1 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 20:45   14:30
2 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 36:17 +15:32 25:22

D 13-14

1 770 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 15:07   8:32
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 15:21 +0:14 8:40
3 Christiane Bøckman Kristiansand OK 15:32 +0:25 8:46
  Anna Meen Porsgrunn OL ikke startet    

D 13-16C

1 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 12:57   8:27
2 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 15:16 +2:19 9:58
3 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 16:49 +3:52 10:59

D 15-16

2 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 16:56   7:52
2 Aurora Moholth Kongsberg OL 17:15 +0:19 8:01
3 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 18:46 +1:50 8:43
4 Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn 19:11 +2:15 8:55
5 Linn Hege Roso Lardal OL 22:54 +5:58 10:39
  Katrine Gjestrum Hedrum OL ikke startet    

D 17-C

1 530 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Knudtzon OL Tønsberg og omegn 12:10   7:57
2 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 12:39 +0:29 8:16
3 Mette Spangelo Wold OK Horten 13:00 +0:50 8:29
4 Ellen Strøm Hassum OL Tønsberg og omegn 14:10 +2:00 9:15
5 Rita Kirste Skien OK 15:28 +3:18 10:06
6 Rita Raastad Skien OK 15:49 +3:39 10:20
7 Maria Homb OL Trollo 17:43 +5:33 11:34
8 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 19:54 +7:44 13:00

D 17-N

1 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 16:41   11:40
2 Nina Irene Guttormsen Sørum Skien OK 19:15 +2:34 13:27

D 17-

2 480 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 18:38   7:30
2 Elin Bjerva Larvik OK 19:33 +0:55 7:52
3 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 19:35 +0:57 7:53
4 Tonje Vassend Porsgrunn OL 19:58 +1:20 8:03
5 Siri Moholth Kongsberg OL 21:19 +2:41 8:35
6 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 21:23 +2:45 8:37
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 21:34 +2:56 8:41
8 Silje Eckdahl OK Horten 26:26 +7:48 10:39
9 Ingrid Holte Porsgrunn OL 26:50 +8:12 10:49

D 40-

2 410 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Schjerven Lardal OL 19:30   8:05
2 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 19:56 +0:26 8:16
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 20:57 +1:27 8:41
4 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 21:46 +2:16 9:01
5 Ingvild Eckdahl OK Horten 22:41 +3:11 9:24
6 Kristin Bruserud OL Trollo 23:28 +3:58 9:44
7 Stine Kaiser IF Sturla 24:28 +4:58 10:09
8 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 24:31 +5:01 10:10
9 Tiri Rebård Sandefjord OK 24:56 +5:26 10:20
10 Anette Firing Andebu IL 26:06 +6:36 10:49
11 Astrid Brevik Stokke IL 27:17 +7:47 11:19
12 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 28:17 +8:47 11:44
13 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 32:59 +13:29 13:41

D 50-

2 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 25:24   11:48
  Kristin Dahl Sandefjord OK diskvalifisert    
  Tiri Rebård Sandefjord OK ikke startet    

D 60-

2 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gro Eia OL Trollo 22:45   10:34
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 23:23 +0:38 10:52
3 Randi Hansen Arnadal IL 24:11 +1:26 11:14
4 Inger Nergaard Stokke IL 24:26 +1:41 11:21
5 Margareta Brynhildsen Stokke IL 25:24 +2:39 11:48
6 Elisabeth Rød Andebu IL 27:19 +4:34 12:42
7 Karin Kittilsen Stokke IL 27:58 +5:13 13:00
8 May Helene Hansen Sandefjord OK 28:49 +6:04 13:24
9 Brit Sundby Sandefjord OK 29:57 +7:12 13:55
10 Berit Lund Sandefjord OK 30:17 +7:32 14:05
11 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 31:53 +9:08 14:49
12 Kari Berg Larvik OK 38:41 +15:56 17:59

D 70-

2 120 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hjordis Øvreås Botne SK 33:31   15:48
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 34:49 +1:18 16:25
3 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 39:45 +6:14 18:45
4 Åse Konst Elverum OK 1:04:40 +31:09 30:30
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

H -10

1 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Kristoffer Eckdahl OK Horten 16:10   11:18
  Brage Eikås Sandefjord OK 23:03   16:07

H -10N

1 190 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Kristoffer Eckdahl OK Horten ikke startet    

H 11-12

1 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jonas Eikås Sandefjord OK 13:02   8:31
2 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 13:28 +0:26 8:48
3 Hallgeir Brevik Stokke IL 22:14 +9:12 14:31
  Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 13-14

1 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 13:39   7:42
2 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 14:03 +0:24 7:56
3 Even Gravningen Stokke IL 14:14 +0:35 8:02
4 Audun Brevik Stokke IL 14:59 +1:20 8:27
5 Karl Mathias Wold OK Horten 15:45 +2:06 8:53
6 Per Anders Eckdahl OK Horten 17:54 +4:15 10:06
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL ikke startet    

H 13-16C

1 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 13:33   8:51
2 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 18:41 +5:08 12:12
3 Herman Firing Simonsen Andebu IL 25:48 +12:15 16:51

H 13-16N

1 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Håvard Fyhn OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 15-16

2 410 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:45   6:32
2 Tobias Kristensen Larvik OK 15:48 +0:03 6:33
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:53 +1:08 7:00
4 Sindre R Holt Hedrum OL 17:14 +1:29 7:09
5 Ole Flaatten OK Skeidi 17:20 +1:35 7:11
6 Fredrik Polland OK Skeidi 18:25 +2:40 7:38
7 Bernhard Bøckman Kristiansand OK 26:03 +10:18 10:48
  Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK ikke startet    

H 17-C

1 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Sørum Skien OK 15:40   10:14

H 17-N

1 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Gjølberg Hedrum OL 46:56   32:49

H 17-

2 480 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elias Mølnvik Fossum IF 15:39   6:18
2 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:41 +0:02 6:19
3 Karl Fremstad Kongsberg OL 16:03 +0:24 6:28
4 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 16:30 +0:51 6:39
5 Ole Kostøl Kristiansand OK 17:06 +1:27 6:53
6 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 17:13 +1:34 6:56
7 Sigurd Melsom Fossum IF 17:35 +1:56 7:05
8 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 18:26 +2:47 7:25
9 Henning Rasmussen Kristiansand OK 20:32 +4:53 8:16
10 Jarle Lysnes Hedrum OL 20:33 +4:54 8:17
11 Arne Johannes Løkken Flosta IL 20:51 +5:12 8:24
  Herman Kirste Skien OK diskvalifisert    
  Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert    
  Magnus Sandven Notodden OL ikke startet    
  Borger Melsom Fossum IF ikke startet    
  Jørgen Wingerei Porsgrunn OL ikke startet    
  Oskar Størmer Fossum IF ikke startet    
  Erlend Gjestrum Hedrum OL ikke startet    

H 40-

2 410 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 17:16   7:09
2 Bjørnar Olsrød Stokke IL 17:22 +0:06 7:12
3 Bjørn Polland OK Skeidi 18:13 +0:57 7:33
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 18:20 +1:04 7:36
5 Thomas Kaiser IF Sturla 18:46 +1:30 7:47
6 Roger Lysnes Hedrum OL 18:54 +1:38 7:50
7 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 19:28 +2:12 8:04
8 Bjørn Richard Kirste Skien OK 19:52 +2:36 8:14
9 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 20:51 +3:35 8:39
10 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 22:21 +5:05 9:16
11 Kenneth Dybvik Stokke IL 23:38 +6:22 9:48
  Frode Gjestrum Hedrum OL ikke startet    

H 50-

2 410 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 16:55   7:01
2 Oluf Bøckman Kristiansand OK 17:33 +0:38 7:16
3 Espen Raastad Skien OK 18:51 +1:56 7:49
4 Inge Glittum OK Skeidi 18:53 +1:58 7:50
5 Roar Nilsen Sandefjord OK 19:58 +3:03 8:17
6 Tom Aasrum Hedrum OL 20:25 +3:30 8:28
7 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 24:56 +8:01 10:20
8 Axel Damgaard OL Trollo 25:07 +8:12 10:25
9 Arne Kristensen Stokke IL 26:40 +9:45 11:03
  Oskar Kaaløy Sandefjord OK ikke startet    

H 60-

2 150 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Chr. Hagen Bø OL 16:05   7:28
2 Geir Høsteland Botne SK 18:43 +2:38 8:42
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 18:51 +2:46 8:46
4 Atle Remme Porsgrunn OL 19:02 +2:57 8:51
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 19:20 +3:15 8:59
6 Runar Kittilsen Stokke IL 20:16 +4:11 9:25
7 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 20:35 +4:30 9:34
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 21:44 +5:39 10:06
9 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 21:53 +5:48 10:10
10 Elling Aakre Andebu IL 22:10 +6:05 10:18
11 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 22:28 +6:23 10:26
12 Ole Johansson Porsgrunn OL 22:37 +6:32 10:31
13 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 23:32 +7:27 10:56
14 Bjørn H. Ceeberg Hedrum OL 24:55 +8:50 11:35
15 Åge Bøen Sandefjord OK 1:08:19 +52:14 31:46

H 70-

2 120 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Carl Ove Berg OK Skeidi 20:43   9:46
2 Anton Lomme Hedrum OL 21:03 +0:20 9:55
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 22:32 +1:49 10:37
4 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 23:29 +2:46 11:04
5 Magnar Øvreås Botne SK 23:47 +3:04 11:13
6 Arne Lie Stokke IL 24:40 +3:57 11:38
7 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 24:42 +3:59 11:39
8 Egil Ronæss Porsgrunn OL 28:27 +7:44 13:25
9 Hans G. Rønne Sandefjord OK 28:39 +7:56 13:30
10 Odd Gunbjørnsen Konnerud IL 38:03 +17:20 17:56
  Helge Halvorsen Larvik OK ikke startet    
  Leif O. Rebård Sandefjord OK ikke startet    

H 80-

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 32:26   15:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +