Resultater Skjærgårdsløpet 2017



Resultater Skjærgårdsløpet
Tønsberg, Vestfold - 28. mai 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 430 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 14:35   10:11  
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 12:33   8:46  
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 22:06 +7:31 15:27  
0 Sindre Furland Sandefjord OK 13:37   9:31  
0 Nila Hilleren Eiker OL 15:13 +0:38 10:38  
0 Linnea Huseby-Skaret Heming Orientering 17:28 +2:53 12:12  
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 14:17   9:59  
0 Edvinas Kontautas OK Moss 18:16 +3:41 12:46  
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 16:35 +2:00 11:35  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 14:23   10:03  
0 Joel Röhrs Stokke IL 20:40 +6:05 14:27  
0 Maike Röhrs Stokke IL 16:52 +2:17 11:47  
0 Amund Saugestad Nydalens SK 12:37   8:49  
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 11:03   7:43  
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 14:02   9:48  
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 16:28 +1:53 11:30  
0 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 16:14 +1:39 11:21  
0 Eirik Eliassen Sandefjord OK 35:42 +21:07 24:57  
0 Christoffer David Eriksen Larvik OK 26:44 +12:09 18:41  
0 Alexander Gjein Dybvik Stokke IL 11:25   7:59  
0 Magnus Hamre IL Hauken 16:41 +2:06 11:40  
0 Eline Hansson OL Tønsberg og omegn 29:49 +15:14 20:51  
0 Ingvild Huseby Heming Orientering 19:53 +5:18 13:54  
0 Mikkel Huseby-Skaret Heming Orientering 19:52 +5:17 13:53  
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 23:52 +9:17 16:41  
0 Ane Mathisen OL Tønsberg og omegn 13:12   9:13  
0 Per Just Skaret Heming Orientering 19:56 +5:21 13:56  
0 Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 13:55   9:43  
0 Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 12:41   8:52  
0 Eilif Tyldum OL Tønsberg og omegn 31:40 +17:05 22:08  
0 Vårin Tyldum OL Tønsberg og omegn 32:01 +17:26 22:23  
0 Stella Engelvoorn Heming Orientering 17:27 +2:52 12:12  

D -10

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 19:12 +0:02 12:37  
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 25:46 +6:36 16:57  
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 20:02 +0:52 13:10  
0 Tuva Eckdahl Book OK Horten 19:10   12:36  

D 11-12

1 830 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 17:46   9:42  
2 Iril Ringheim Larvik OK 19:41 +1:55 10:45  
3 Anne Østvold Heming Orientering 23:04 +5:18 12:36  

D 13-14

2 570 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 21:55   8:31  
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 23:27 +1:32 9:07  
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 24:05 +2:10 9:22  
4 Emma Engehult Notodden OL 30:38 +8:43 11:55  
5 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34:59 +13:04 13:36  
6 Marie Saugestad Nydalens SK 35:39 +13:44 13:52  
7 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 38:13 +16:18 14:52  
8 Emilie Johansen Sandefjord OK 39:14 +17:19 15:15  
9 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 42:01 +20:06 16:20  
10 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 46:09 +24:14 17:57  
11 Ingvild Johnsen Hedrum OL 46:42 +24:47 18:10  
  Ingrid Mobråthen Botne SK diskvalifisert      

D 13-16C

1 830 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pernille Halvorsen Stokke IL 54:15   29:38  

D 13-16N

1 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 14:40   9:38  
2 Kristin Haga Hedrum OL 18:58 +4:18 12:28  

D 15-16

3 420 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ada Wulfsberg Nydalens SK 33:15   9:43  
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 33:53 +0:38 9:54  
3 Frida Daler Stokke IL 36:30 +3:15 10:40  
4 Live Østvold Heming Orientering 39:45 +6:30 11:37  
5 Karoline Torø Kongsberg OL 39:51 +6:36 11:39  
6 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 40:37 +7:22 11:52  
7 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 50:01 +16:46 14:37  
  Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      

D 15-16B

2 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 45:37   17:44  
2 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 49:09 +3:32 19:07  
3 Silje Carlsen Sturla, IF 58:09 +12:32 22:37  

D 17-B

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 36:05   14:02  
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 40:18 +4:13 15:40  
3 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 42:33 +6:28 16:33  
4 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 45:25 +9:20 17:40  
5 Laila Helminsen Fredrikstad SK 1:30:39 +54:34 35:16  

D 17-C

1 830 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 21:17   11:37  
2 Lene Meen Porsgrunn OL 22:43 +1:26 12:24  
3 Kristin Johansson Hedrum OL 26:39 +5:22 14:33  
4 Kari Berg Larvik OK 38:15 +16:58 20:54  
5 Lill Dürbeck Hedrum OL 1:01:57 +40:40 33:51  

D 17-N

1 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May Nordkvelde Hedrum OL 24:28   16:05  

D 19-20

3 980 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 38:52   9:45  
2 Linn Hege Roso Lardal OL 59:46 +20:54 15:01  

D 21-

4 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Undstad Larvik OK 38:07   9:00  
2 Sølvi Fossøy Eiker OL 47:26 +9:19 11:12  

D 40-

3 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 32:12   8:05  
2 Merete Lysebo Lardal OL 36:16 +4:04 9:06  
3 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 38:08 +5:56 9:34  
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 47:36 +15:24 11:57  
5 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 48:36 +16:24 12:12  
6 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:02:13 +30:01 15:37  
7 Elin Gravningen Stokke IL 1:10:40 +38:28 17:45  

D 45-

3 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Bruserud OL Trollo 34:07   9:58  
2 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 43:16 +9:09 12:39  
3 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 47:54 +13:47 14:00  
4 Marianne Reusch Heming Orientering 50:50 +16:43 14:51  
5 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 51:24 +17:17 15:01  
6 Elin Bordøy Hedrum OL 52:51 +18:44 15:27  
7 Astrid Brevik Stokke IL 54:16 +20:09 15:52  
8 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:12:56 +38:49 21:19  
9 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:38:21 +1:04:14 28:45  

D 50-

3 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 37:16   10:53  
2 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 59:23 +22:07 17:21  

D 55-

3 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 34:02   9:57  
2 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 37:10 +3:08 10:52  
3 Lene Borthen Kolbotn og Skimt OL 41:16 +7:14 12:03  
4 May Jorunn Rognlien Modum OL 49:06 +15:04 14:21  
5 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 49:53 +15:51 14:35  
6 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 56:27 +22:25 16:30  

D 60-

3 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Reidun Braathen OK Moss 58:13   17:01  
2 Marianne Spanli Lierbygda o-lag 1:00:06 +1:53 17:34  
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Aud Kjemperud Eiker OL diskvalifisert      

D 65-

2 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 45:03   19:45  
2 Marit Odden Drangedal OL 1:00:32 +15:29 26:32  
3 Elisabeth Rød Andebu IL 1:15:00 +29:57 32:53  

D 70-

2 280 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 38:04   16:41  
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 39:24 +1:20 17:16  
3 Margareta Brynhildsen Stokke IL 51:51 +13:47 22:44  
4 Hanne Bræck Kongsberg OL 52:56 +14:52 23:12  
5 Marta Stang Modum OL 58:48 +20:44 25:47  
6 Eli Klovning Porsgrunn OL 59:57 +21:53 26:17  
7 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:03:09 +25:05 27:41  

D 75-

2 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Aas - Toten-Troll 52:22   22:58  
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert      

H -10

1 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 24:12   15:55  
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:57   9:10  
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 14:08   9:17  
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 32:47   21:34  
0 Rasmus Engehult Notodden OL 15:05   9:55  

H 11-12

1 830 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 16:09   8:49  
2 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 19:17 +3:08 10:32  
3 Gabriel Gjone Sandefjord OK 20:02 +3:53 10:56  
4 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 21:32 +5:23 11:46  
5 Martin Torø Kongsberg OL 24:52 +8:43 13:35  
6 Einar Østvold Heming Orientering 27:57 +11:48 15:16  
7 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 28:34 +12:25 15:36  
8 Martin Dybvik Stokke IL 29:54 +13:45 16:20  
9 Niclas Gunnerød Stokke IL 38:59 +22:50 21:18  

H 13-14

2 570 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 20:36   8:00  
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 23:56 +3:20 9:18  
3 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 24:34 +3:58 9:33  
4 Ola Meen Porsgrunn OL 33:17 +12:41 12:57  
5 Anders Klavenes Sandefjord OK 35:37 +15:01 13:51  
6 Benjamin Gjone Sandefjord OK 39:15 +18:39 15:16  
7 Fridtjof Reusch Heming Orientering 39:17 +18:41 15:17  
8 Martin Ausen Porsgrunn OL 40:22 +19:46 15:42  
9 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 44:14 +23:38 17:12  
10 Kristoffer Eckdahl OL Tønsberg og omegn 44:29 +23:53 17:18  
11 Magnus Brodin Porsgrunn OL 50:00 +29:24 19:27  
12 Hallgeir Brevik Stokke IL 53:58 +33:22 20:59  
13 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:02:01 +41:25 24:07  

H 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Yousef Khoury Larvik OK 48:53   26:42  
  Holger Kjærland Hedrum OL diskvalifisert      

H 15-16

3 980 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 29:02   7:17  
2 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 32:46 +3:44 8:13  
3 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 33:48 +4:46 8:29  
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 34:17 +5:15 8:36  
5 Iver Ringheim Larvik OK 36:56 +7:54 9:16  
6 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 41:04 +12:02 10:19  
7 Audun Brevik Stokke IL 41:20 +12:18 10:23  
8 Henrik R Holt Hedrum OL 41:45 +12:43 10:29  
9 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 49:19 +20:17 12:23  
10 Kristoffer Fjære Hedrum OL 52:31 +23:29 13:11  
11 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:00:59 +31:57 15:19  

H 15-16B

2 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 39:08   15:13  

H 17-B

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Fyhn OL Tønsberg og omegn 26:38   10:21  
2 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 29:55 +3:17 11:38  
3 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 30:13 +3:35 11:45  
4 Morten Helminsen Fredrikstad SK 31:12 +4:34 12:08  
5 Ludvig Johnsen Hedrum OL 38:04 +11:26 14:48  

H 17-C

1 830 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnfinn Sørum Skien OK 30:20   16:34  
2 Knut Gjone Sandefjord OK 57:50 +27:30 31:36  
  Torstein Lye Larvik OK diskvalifisert      

H 21-

4 230 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Gisholt OK Skeidi 32:02   7:34  
2 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 33:47 +1:45 7:59  
3 Lars Andreas Eriksson IL Tyrving 34:52 +2:50 8:14  
4 Gjermund Røren Eiker OL 35:29 +3:27 8:23  
5 Jørgen Frøyd Larvik OK 36:19 +4:17 8:35  
6 Hallvard Koren OK Moss 39:27 +7:25 9:19  
7 Donatas Kontautas OK Moss 41:19 +9:17 9:46  

H 40-

3 980 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Røste Kongsberg OL 31:27   7:54  
2 Jørgen Fjære Hedrum OL 33:05 +1:38 8:18  
3 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 40:36 +9:09 10:12  
4 Thomas Brodin Porsgrunn OL 41:01 +9:34 10:18  

H 45-

3 980 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Gjelstad Sandefjord OK 29:39   7:26  
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 30:27 +0:48 7:39  
3 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 31:04 +1:25 7:48  
4 Dag Ausen Porsgrunn OL 33:22 +3:43 8:23  
5 Sturle Furland Sandefjord OK 34:08 +4:29 8:34  
6 Lars Erik Gjein Fossum IF 35:05 +5:26 8:48  
7 Bjørnar Olsrød Stokke IL 36:01 +6:22 9:02  
8 Øyvind Flaatten OK Skeidi 38:18 +8:39 9:37  
9 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 38:28 +8:49 9:39  
10 Rune Engehult Notodden OL 38:30 +8:51 9:40  
11 Svein-Olav Torø Kongsberg OL 39:16 +9:37 9:51  
12 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 39:43 +10:04 9:58  
13 Christian Reusch Heming Orientering 39:50 +10:11 10:00  
14 Peter Carlsen Sturla, IF 42:08 +12:29 10:35  
15 Eelco van Raaij Hedrum OL 43:37 +13:58 10:57  
16 Espen Johnsen Hedrum OL 44:23 +14:44 11:09  
17 Kjetil Eckdahl OK Horten 49:14 +19:35 12:22  
18 Pål Angvoll Fredrikstad SK 50:15 +20:36 12:37  
19 Jørn Langerud Porsgrunn OL 54:07 +24:28 13:35  
20 Kenneth Dybvik Stokke IL 57:44 +28:05 14:30  

H 50-

3 980 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Mølnvik Fossum IF 32:55   8:16  
2 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 33:02 +0:07 8:17  
3 Torgeir Snilsberg OK Moss 35:16 +2:21 8:51  
4 Stein H. Hagen Fossum IF 35:24 +2:29 8:53  
5 Morten Hamre IL Hauken 36:06 +3:11 9:04  
6 Roger Lysnes Hedrum OL 37:51 +4:56 9:30  
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 41:45 +8:50 10:29  
8 Arne Kristensen Stokke IL 47:27 +14:32 11:55  
9 Morten Andresen OK Skeidi 58:12 +25:17 14:37  

H 55-

3 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Gullord Gjø-Vard OL 35:21   10:20  
2 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 35:28 +0:07 10:22  
3 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 38:14 +2:53 11:10  
4 Harald Omland Skien OK 46:22 +11:01 13:33  
5 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 47:51 +12:30 13:59  
6 Torgeir Brandal Kongsberg OL 49:38 +14:17 14:30  

H 60-

3 420 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arve Glittum Skeidi 26:32   7:45  
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 29:55 +3:23 8:44  
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 30:11 +3:39 8:49  
4 Roy Gjerding OK Moss 42:09 +15:37 12:19  
5 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 45:06 +18:34 13:11  
6 Morten Johansen OK Moss 45:44 +19:12 13:22  
7 Tron Solberg OK Skeidi 52:55 +26:23 15:28  
8 Even Tore Steinsholt Lardal OL 1:01:23 +34:51 17:56  

H 65-

3 420 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 32:42   9:33  
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 37:27 +4:45 10:57  
3 Terje Ludvigsen Larvik OK 38:27 +5:45 11:14  
4 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 38:40 +5:58 11:18  
5 Paul Skjaker Hadeland OL 38:47 +6:05 11:20  
6 Atle Remme Porsgrunn OL 39:26 +6:44 11:31  
7 Jan Bøhle OL Trollo 41:50 +9:08 12:13  
8 Rolf Lunde Eiker OL 42:31 +9:49 12:25  
9 Elling Aakre Andebu IL 43:21 +10:39 12:40  
10 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 49:57 +17:15 14:36  
11 Martin Nauf Hedrum OL 50:20 +17:38 14:43  
12 Bård Stang Modum OL 52:48 +20:06 15:26  

H 70-

2 280 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Kittilsen Stokke IL 23:57   10:30  
2 Helge Fossheim Hedrum OL 31:07 +7:10 13:38  
3 Helge Revhaug Ringerike OL 31:13 +7:16 13:41  
4 Rolf Gjølberg Larvik OK 31:40 +7:43 13:53  
5 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 32:56 +8:59 14:26  
6 Thorolf Trolsrud Botne SK 33:01 +9:04 14:28  
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 35:16 +11:19 15:28  
8 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 36:07 +12:10 15:50  
9 Dag Rønning Jensen OL Trollo 36:30 +12:33 16:00  
10 Per Oscar Saugestad OK Moss 36:51 +12:54 16:09  
11 Lars Martin Gjein Stokke IL 37:26 +13:29 16:25  
12 Ragnar Hillestad Lardal OL 37:31 +13:34 16:27  
13 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 40:39 +16:42 17:49  
14 Frank Eliassen Sandefjord OK 42:09 +18:12 18:29  
15 Ronald Bjerva Drangedal OL 49:55 +25:58 21:53  
  Roar Løken Sandefjord OK diskvalifisert      

H 75-

2 280 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 33:42   14:46  
2 Magne Klovning Porsgrunn OL 37:04 +3:22 16:15  
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 37:39 +3:57 16:30  
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 39:58 +6:16 17:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 45:16 +11:34 19:51  
6 Svein Thorsen Sandefjord TIF 47:56 +14:14 21:01  
7 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 50:22 +16:40 22:05  
8 Kåre  Nilsen Sandefjord TIF 51:21 +17:39 22:31  
9 Steinar Ruud Konnerud IL 55:09 +21:27 24:11  
10 Egil Ronæss Porsgrunn OL 59:49 +26:07 26:14  
11 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 1:13:22 +39:40 32:10  
  Oddvar Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert      

H 80-

2 280 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stein Koren OK Moss 41:32   18:12  
2 Helge Tvedten Larvik OK 44:02 +2:30 19:18  
3 Arne Lie Stokke IL 46:47 +5:15 20:31  
4 Helge Halvorsen Larvik OK 49:26 +7:54 21:40  
5 Leif O. Rebård Sandefjord OK 1:03:17 +21:45 27:45  
6 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:04:47 +23:15 28:24  
7 Odd Gulbjørnsen Konnerud IL 1:45:24 +1:03:52 46:13  

Direkte A

3 980 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 33:55   8:31  
2 Kåre Tyldum OL Tønsberg og omegn 39:13 +5:18 9:51  
3 Fredrik Saugestad Nydalens SK 44:57 +11:02 11:17  
4 Monica Meum Johansen OK Moss 45:15 +11:20 11:22  
5 Roger Østvold Heming Orientering 1:18:42 +44:47 19:46  
  Merlin Vervoorn Heming Orientering diskvalifisert      

Direkte B

2 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Melby Lardal OL 34:39   13:28  
2 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 39:41 +5:02 15:26  
3 Mia Engehult Notodden OL 50:05 +15:26 19:29  

Direkte C

1 830 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Merete Saugestad Nydalens SK 28:44   15:42  
2 Eirunn Hiis Stokke IL 32:00 +3:16 17:29  
3 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 1:08:48 +40:04 37:35


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +