Resultater Skjærgårdsløpet 2018



Resultater Skjærgårdsløpet
Tønsberg, Vestfold - 5. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 790 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 38:06   21:17  
0 Ofelia Leonora Axelson Eiker OL 25:59 +-12:07 14:30  
0 Silje Nilsen Berg Fossum IF 43:04 +4:58 24:03  
0 Ole Martin Blæstrud Stenbrenden Sandefjord OK 57:37 +19:31 32:11  
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 31:08 +-6:58 17:23  
0 Juha Chang Flågan Asker Skiklubb 32:09 +-5:57 17:57  
0 Alexander Dybvik Stokke IL 32:09 +-5:57 17:57  
0 Karoline Eikeberg Hedrum OL 44:58 +6:52 25:07  
0 Kristian Eikerberg Hedrum OL 36:50 +-1:16 20:34  
0 Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL 36:48 +-1:18 20:33  
0 Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 35:58 +-2:08 20:05  
0 Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 26:18 +-11:48 14:41  
0 Eline Hansson OL Tønsberg og omegn 52:12 +14:06 29:09  
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 30:35 +-7:31 17:05  
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 57:20 +19:14 32:01  
0 Marlene Knoop OL Tønsberg og omegn 58:29 +20:23 32:40  
0 Lotte Ralle Larsen Sandefjord OK 36:34 +-1:32 20:25  
0 Mikkel Ralle Larsen Sandefjord OK 36:03 +-2:03 20:08  
0 Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 48:32 +10:26 27:06  
0 Truls Christian Revå Stokke IL 36:34 +-1:32 20:25  
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 29:17 +-8:49 16:21  
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 56:47 +18:41 31:43  
  Bjørn Ivar Langerud Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Christopher David Eriksen Larvik OK ikke startet      

D -10

2 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 39:46 +7:33 16:25  
0 Abelone Josefine Axelson Eiker OL 32:13   13:18  
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 38:17 +6:04 15:49  

D 11-12

2 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 22:47   9:24  
2 Ragne Klavenes Sandefjord OK 26:01 +3:14 10:45  
3 Emma Aune Jakobsen OK Moss 26:13 +3:26 10:50  
4 Daniella Gjone Sandefjord OK 30:04 +7:17 12:25  
5 Annika van Raaij Hedrum OL 32:11 +9:24 13:17  
6 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 43:23 +20:36 17:55  
7 Ane Mathisen OL Tønsberg og omegn 49:13 +26:26 20:20  
8 Victoria Støren Bø OL 52:12 +29:25 21:34  
9 Elise Nilsen Berg Fossum IF 1:04:27 +41:40 26:37  

D 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 41:32   20:52  

D 13-14

3 310 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:49   7:47  
2 Anne Østvold Heming Orientering 40:23 +14:34 12:12  
3 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 42:29 +16:40 12:50  
4 Amanda Axelson Eiker OL 1:23:55 +58:06 25:21  

D 13-16C

2 580 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 32:16   12:30  

D 15-16

3 760 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:06:59   17:48  
2 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:10:43 +3:44 18:48  
3 Emma Engehult Notodden OL 1:14:37 +7:38 19:50  
4 Ingrid Mobråthen Botne SK 1:19:20 +12:21 21:05  
5 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 1:23:29 +16:30 22:12  
  Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL ikke startet      
  Live Østvold Heming Orientering ikke startet      

D 17-C

2 580 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Mørk Sandefjord OK 32:33   12:36  
2 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 32:35 +0:02 12:37  
3 Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss 38:46 +6:13 15:01  
4 Heidi Eriksen Larvik OK 39:39 +7:06 15:22  
5 Kari Berg Larvik OK 59:37 +27:04 23:06  
  Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert      

D 17-N

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May Brith Nordkvelde Hedrum OL 39:09   19:40  

D 17-20

4 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      

D 21-

4 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 46:24   10:14  
2 Ellen Strøm Juliussen Sandefjord OK 1:07:44 +21:20 14:57  
3 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 1:09:35 +23:11 15:21  

D 40-

3 760 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 41:33   11:03  
2 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 52:43 +11:10 14:01  
3 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 1:00:11 +18:38 16:00  
4 Mona Holte Porsgrunn OL 1:02:37 +21:04 16:39  
5 Linda Fredh OK Moss 1:25:13 +43:40 22:39  

D 50-

3 760 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 41:44   11:05  
2 Tiri Rebård Sandefjord OK 48:24 +6:40 12:52  
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 55:53 +14:09 14:51  
4 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:00:43 +18:59 16:08  
5 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1:11:07 +29:23 18:54  

D 70-

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Langseth Larvik OK 1:09:22   21:57  
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 1:16:30 +7:08 24:12  
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL ikke startet      

H -10

2 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 34:37 +4:21 14:18  
0 Sindre Furland Sandefjord OK 30:16   12:30  
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 39:42 +9:26 16:24  

H 11-12

2 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 23:44   9:48  
2 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 30:33 +6:49 12:37  
3 Rasmus Engehult Notodden OL 34:51 +11:07 14:24  
4 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 40:55 +17:11 16:54  
5 Jens G. Dybvik Stokke IL 46:57 +23:13 19:24  
6 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 58:00 +34:16 23:58  

H 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ludvig Skramdal Hedrum OL 27:44   13:56  

H 13-14

3 310 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 31:45   9:35  
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 34:59 +3:14 10:34  
3 Anders Klavenes Sandefjord OK 36:41 +4:56 11:04  
4 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 42:38 +10:53 12:52  
5 Kristoffer Eckdahl OL Tønsberg og omegn 44:45 +13:00 13:31  
6 Einar Østvold Heming Orientering 50:03 +18:18 15:07  
7 Mathias Axelson Eiker OL 56:36 +24:51 17:05  
8 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:03:32 +31:47 19:11  
9 Martin Dybvik Stokke IL 1:36:48 +1:05:03 29:14  

H 13-16N

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Sageng  Hov OL Tønsberg og omegn 24:45   12:26  

H 15-16

4 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 42:31   9:23  
2 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 50:14 +7:43 11:05  
3 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:01:18 +18:47 13:31  
4 Jonas Eikås Sandefjord OK 1:04:17 +21:46 14:11  

H 17-C

2 580 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 25:09   9:44  
2 Sigurdur Sigurdsson Stokke IL 26:50 +1:41 10:24  
3 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 30:03 +4:54 11:38  
4 Arne Knoop OL Tønsberg og omegn 31:56 +6:47 12:22  

H 17-20

4 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 45:45   9:30  
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 54:20 +8:35 11:17  
3 Per Anders Eckdahl OL Tønsberg og omegn 1:12:47 +27:02 15:07  

H 21-

4 810 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Watterdal Hadeland OL 41:56   8:43  
2 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 43:39 +1:43 9:04  
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 44:58 +3:02 9:20  
4 Lasse Kløvstad Sandefjord OK 48:44 +6:48 10:07  
5 Hallvard Koren OK Moss 52:41 +10:45 10:57  
6 Martin Aske Andebu IL 1:04:07 +22:11 13:19  
  Helge Gisholt OK Skeidi diskvalifisert      

H 40-

4 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 51:40   11:24  

H 50-

4 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Hoff IL Tyrving 48:03   10:36  
2 Rune Engehult Notodden OL 48:11 +0:08 10:38  
3 Arne Kristensen Stokke IL 56:11 +8:08 12:24  
4 Are Flågan Asker Skiklubb 1:00:26 +12:23 13:20  
5 Trond Foss Sandefjord OK 1:26:29 +38:26 19:05  
6 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:04:56 +1:16:53 27:34  
  Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert      

H 60-

3 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 41:06   10:55  
2 Roy Gjerding OK Moss 1:00:45 +19:39 16:09  
  Øyvind Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF ikke startet      

H 70-

3 160 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Kittilsen Stokke IL 43:45   13:50  
2 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 48:26 +4:41 15:19  
3 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 50:19 +6:34 15:55  
4 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 50:43 +6:58 16:02  
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 54:24 +10:39 17:12  
6 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 58:05 +14:20 18:22  
7 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:08:26 +24:41 21:39  
  Helge Fossheim Hedrum OL diskvalifisert      
  Henning Gaarder Konnerud IL diskvalifisert      
  Kåre Thorbjørnsen Larvik OK ikke startet      

H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Halvorsen Larvik OK 2:05:01   39:33  
  Per Meiland Lommedalens IL diskvalifisert      

D 15-B

3 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 54:04   16:20  
2 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 1:15:27 +21:23 22:47  

Direkte A

4 530 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 44:02   9:43  
2 Ingvild Rud Skjærstad Nydalens SK 52:16 +8:14 11:32  
3 Lars Danielsen Holen Nydalens SK 1:10:47 +26:45 15:37  
4 Mona Gjelstad Sandefjord OK 1:18:52 +34:50 17:24  
5 Roger Østvold Heming Orientering 1:23:36 +39:34 18:27  

Direkte B

3 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Fredheim Solberg Sandefjord OK 31:49   9:36  
2 Stefani Popova Hadeland OL 1:03:05 +31:16 19:03  
  Kristin Johansson Hedrum OL diskvalifisert      

H 45-

4 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 48:25   10:41  
2 Kjetil Eckdahl OK Horten 57:57 +9:32 12:47  
3 Atle Borgersen Hedrum OL 59:40 +11:15 13:10  
4 Øyvind Støren Bø OL 1:02:27 +14:02 13:47  
5 Ian Ringheim OL Trollo 1:04:34 +16:09 14:15  
6 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:12:22 +23:57 15:58  
7 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:18:55 +30:30 17:25  
8 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 1:30:31 +42:06 19:58  
  Sturle Furland Sandefjord OK diskvalifisert      
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert      

H 55-

3 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Gullord Gjø-Vard OL 46:12   12:17  
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert      
  Morten Andresen OK Skeidi ikke startet      

H 65-

3 160 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Ludvigsen Larvik OK 34:06   10:47  
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 36:10 +2:04 11:26  
3 Frode Sandersen Nittedal OL 38:15 +4:09 12:06  
4 Sveinung Rekaa Notodden OL 38:47 +4:41 12:16  
5 Svein Ackenhausen Konnerud IL 42:08 +8:02 13:20  
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 46:43 +12:37 14:47  
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 47:08 +13:02 14:54  
8 Elling Aakre Andebu IL 48:08 +14:02 15:13  
9 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 49:43 +15:37 15:43  
10 Hugo Christensen Notodden OL 53:04 +18:58 16:47  

H 75-

3 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 46:46   14:47  
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 53:53 +7:07 17:03  
3 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:01:26 +14:40 19:26  
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:18:01 +31:15 24:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
  Magne Klovning Porsgrunn OL ikke startet      

D 45-

3 760 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 49:08   13:04  
2 Anette Kjærås Firing Andebu IL 56:36 +7:28 15:03  
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:06:51 +17:43 17:46  
4 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 1:14:31 +25:23 19:49  
5 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:34:32 +45:24 25:08  
  Katrine van Raaij Hedrum OL diskvalifisert      

D 55-

3 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grete Borge Hovi Skien OK 37:44   11:56  
2 Gerd Fossestøl Nittedal OL 49:29 +11:45 15:39  
3 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 52:24 +14:40 16:34  

D 65-

3 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Eia OL Trollo 50:19   15:55  
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:11:53 +21:34 22:44  
3 Elisabeth Rød Andebu IL 1:30:20 +40:01 28:35  
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:36:20 +46:01 30:29  

D 80-

3 160 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Tirill Liby Seip OK Skeidi diskvalifisert      


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +