Resultater Skjerstadsprinten 2019



Resultater Skjerstadsprinten
Bodø, Nordland - 2. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Felles 5 år      
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Ida Staupåmo Bentsen Vinger IL  
       
Felles 6 år      
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Edvard Eliassen Innstanda IL  
  Noah Emilian Henriksen Støvset Skjerstad IL  
       
Felles 7 år      
Plass Navn Klubb Tid prolog
  David Bjerkenes Innstranda IL  
  Oda Marie Mathiesen Knutsen Innstranda IL  
  Sander Nystadbakk Innstranda IL  
  Aslak Hermod Risvoll Godø Fauske IL Ski  
       
Gutter 8 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Elias Olai Bjørnstad Fauske IL Ski 02:57
  Lukas Benoni Martinussen Fauske IL Ski 04:19
  Vegard Pinnerød Tverlandet IL 03:15
       
Jenter 8 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Selma Eliassen Innstranda IL 04:34
       
Gutter 9 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Elias Djupvik Valnesfjord IL 02:54
  Emil Staupåmo Bentsen Vinger IL 03:18
  Iver Mathias Mathiesen Knutsen Innstranda IL 02:53
  Lucas Djupvik Valnesfjord IL 03:19
  Sebastian Nystadbakk Innstranda IL 03:39
       
Jenter 9 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Oda Utne Haukland Innstranda IL 03:55
  Åsne Elene Bertnes Råheim Innstranda IL 04:06
       
Gutter 10 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  David Mosti Henriksen Innstranda IL 03:14
  Erling Eliassen Innstranda IL 02:41
  Isak Andre Nyvold Vilhelmsen Innstranda IL 06:42
  Jonas Bardal Alm Vinger IL  03:39
  Karl Martin Hüttepohl Vinger IL  03:10
  Mattis Johansen Skjerstad IL 05:15
  Max Odin Alm Vinger IL  02:49
  Max Øren Opheim Fauske IL Ski 02:42
  Noah Lyng Olsen Fauske IL Ski 02:42
  Peder Risvoll Godø Fauske IL Ski 02:34
  William Bjerkenes Innstranda IL 02:55
       
Jenter 10 år Ikke rangert    
Plass Navn Klubb Tid prolog
  Linnea Lundal Skjerstad IL 03:14
  Karoline Aurora Lilland Engelien Skjerstad IL 04:14
       
Gutter 11 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Magnus Djupvik Valnesfjord IL 02:07
2 Jakob Kilen Innstranda IL 02:12
3 Iver Bjørnstad Fauske IL Ski 02:09
4 Tobias Nystadbakk Innstranda IL 02:11
5 Sigurd Bertnes Råheim Innstranda IL 02:59
6 Sivert Gamme Liljedal Innstranda IL 02:50
7 Theodor Lundal Skjerstad IL 03:01
8 Lukas Alm Vinger IL 03:29
       
Jenter 11 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Sigrid Pinnerød Tverlandet IL 02:31
2 Mali Andreassen Skjerstad IL 05:37
       
Jenter 12 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Hedda Utne Haukland Innstranda IL 02:31
       
Gutter 14 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Magne Pinnerød Tverlandet IL 02:38
       
Jenter 14 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Nora Kristine Selnes Innstranda IL 02:55
2 Matilde Strøm Tverlandet IL 02:53
       
Gutter 15 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Vetle Mathiesen Knutsen Innstranda IL 02:12
       
Jenter 15 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Lena Martine Elveos Kjelstrup Innstranda IL 02:26
2 Emilie Strøm Tverlandet IL 02:23
       
Gutter 16 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Chris Aleksander Støvset Skjerstad IL 02:01
2 Armand Aune Innstranda IL 02:22
3 Andreas Richard Blix Innstranda IL 02:16
       
Jenter 16 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Johanna Lovise Hunstad Innstranda IL 02:45
       
Kvinner 17 år Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Mariell Stavnes Hansen Tverlandet IL 02:39
       
Menn 19/20 Rangert etter finale    
Plass Navn Klubb Tid prolog
1 Elias Mathiesen Knutsen Innstranda IL 01:55
2 Oskar Pareli Bakke Innstranda IL 01:59
3 Tobias Sahachai Larsen Splint IL 01:55
4 Henrik August Blix Innstranda IL 02:12