Resultater SkøyteBirken - Menn 20-29 år - 2019



SkøyteBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 20-29 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 70125 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti 2:37:15,6 +0:00
2 70077 Ulrik Måbø Lillehammer Skiklub 2:38:21,9 +1:06
3 70131 Jan-Henrik Melbø Spydeberg IL Langrenn 2:42:52,0 +5:36
4 70014 Alraun Fabian Fischer Racing Team 2:44:53,9 +7:38
5 70081 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland/Søre Ål 2:52:39,4 +15:24
6 70086 Oliver Sugaren Magnor UL 2:52:57,2 +15:42
7 70161 Emil Vilhelmsen Mosjøen IL 2:54:19,1 +17:03
8 70197 Emil Wiig Heming 2:55:45,9 +18:30
9 70061 Espen Berget MjøsSki 2:56:49,8 +19:34
10 70094 Halvor Dagssøn Landsverk I.F. Ørn 2:58:02,6 +20:47
11 70124 Truls Hestengen Norconsult BIL 2:58:36,5 +21:21
12 70067 Carsten Christensen Differ Strategy Consulting 3:00:07,5 +22:52
13 70079 Severin Sagmo Harran IL 3:02:57,5 +25:42
14 70062 Henrik Bertelsen IF Ørn 3:06:24,1 +29:08
15 70068 Øyvind Øksnes Dalheim   3:07:07,2 +29:52
16 70113 Rudi André Søråsen Veidekke 3:09:58,2 +32:43
17 70076 Henrik Lippert trøsken il 3:11:33,3 +34:18
18 70174 Martin Sveen   3:13:05,3 +35:50
19 70166 Amund Owren   3:13:07,8 +35:52
20 70176 Simon Kastenhuber SV Neukirchen/ Madshus Racing Germany 3:13:31,7 +36:16
21 70159 Martin Nilsen Sjåstad/Vestre Lier IL 3:14:55,5 +37:40
22 70282 Niklas Hovland Team heys 3:15:08,5 +37:53
23 70033 Pål Fredrik Lohne   3:18:17,3 +41:02
24 70310 Øyvind Asbjørn Karlsen 1450 mayn 3:22:23,6 +45:08
25 70355 Øyvind Thorberg  Simonsen   3:23:42,1 +46:26
26 70020 Richard Havstein   3:28:02,3 +50:47
27 70046 Jan Terje Stubbom Moelven IL 3:30:02,5 +52:47
28 70241 Henrik Tryggestad Koi Deloitte B.I.L 3:32:09,6 +54:54
29 70346 Kristian Myhrer Nordre Eidsvoll IL 3:38:28,9 +1:01:13
30 70158 Erling Tofte Lillehammer Skiklub 3:39:31,9 +1:02:16
31 70209 Torjus Birkrem Sogndal Langdistanselag 3:39:37,2 +1:02:22
32 70175 Robert Hoel Forsvaret/Snøhetta 3:43:02,8 +1:05:47
33 70322 Simen Arntsberg Grane NTNUI 3:45:35,8 +1:08:20
34 70305 Ole Kristian Frydenlund Mjøsski/BDO 3:48:36,8 +1:11:21
35 70349 Vegard Thorberg Simonsen   3:48:57,8 +1:11:42
36 70271 Jesper Foss Almqvist Hadeland trekkhundklubb 3:50:46,3 +1:13:31
37 70085 Ruben Cornelius Stokland NMBUI Langrenn 3:52:02,0 +1:14:46
38 70263 Lars william Straube Ringkollen Skiklubb 3:53:13,3 +1:15:58
39 70223 Espen Fredriksen   3:54:41,7 +1:17:26
40 70286 Aslak Nordstoga Lilleland Kongsberg IF 3:56:25,7 +1:19:10
41 70551 Tobias Ritman Øverbygd IL 3:58:11,3 +1:20:56
42 70739 Per Magnus Midtli JH langrenn 4:00:19,9 +1:23:04
43 70245 Anthony McLean   4:03:11,7 +1:25:56
44 70265 John Rasmus Swang Sjåstad/Vestre Lier IL 4:04:11,1 +1:26:55
45 70252 Eirik Opsal   4:04:22,5 +1:27:07
46 70751 Jesper Gundersen Vingrom IL 4:04:24,9 +1:27:09
47 70219 Juel Erik Elvebø   4:04:29,5 +1:27:14
48 70281 Eirik Hindrum Hindrum Skilag 4:06:16,4 +1:29:01
49 70173 Adrian Hansen   4:13:18,5 +1:36:03
50 70497 Sondre Nordby   4:23:17,4 +1:46:02
51 70273 Olivier Bachem   4:23:40,4 +1:46:25
52 70478 Mats Jetlund   4:26:49,7 +1:49:34
53 70320 petter hilton   4:56:48,8 +2:19:33
54 70344 Lars Petter Lundteppen Team ZeroCalories 5:00:30,5 +2:23:15
55 70351 Nicolas Torgersen   5:00:32,4 +2:23:17
56 70748 Magnus Andersen Engerdal Sportsklubb 5:05:47,7 +2:28:32
57 70737 Oddbjørn Holmøy Sogndal Langdistanselag 5:24:08,5 +2:46:53
58 70734 Daniel Berget   5:34:12,1 +2:56:56
59 70741 Atle Bakland   5:38:55,7 +3:01:40