Resultater SkøyteBirken - Menn 30-39 år - 2019



SkøyteBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 30-39 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 70087 Simen Sveen Ring IL/Team Sjusjøen 2:26:50,6 +0:00
2 70082 Petter Soleng Skinstad Team Sport 1 Skinstad 2:38:17,5 +11:27
3 70146 Jarle Wermskog Dæhlie Sportswear 2:51:08,1 +24:18
4 70009 Jonas Bürgler SAS Elite Team 2:53:31,3 +26:41
5 70022 Per Alfred Holte Fannefjord SK 2:56:12,2 +29:22
6 70140 Øystein Bråta Dæhlie Sportswear 2:56:31,7 +29:41
7 70018 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 2:59:18,6 +32:28
8 70053 Andre vollan Johansson Ammarnäs if 2:59:53,9 +33:03
9 70122 Christian Braathen Fossum IF / EQT Partners 3:00:33,9 +33:43
10 70029 Amund Kristiansen Framtiden i våre hender 3:00:46,1 +33:56
11 70040 matthew rossman   3:01:13,0 +34:22
12 70130 Kjell Arne Bangen Johnsen Tynset IF 3:02:45,1 +35:54
13 70144 Espen Malo   3:10:12,8 +43:22
14 70352 Vegard Wergeland Hansen Dæhlie Sportswear 3:10:54,0 +44:03
15 70126 Jon Semb IF Ørn 3:11:06,3 +44:16
16 70150 Jens Ole Sætha Allkopi Netprint Lillehammer 3:11:13,8 +44:23
17 70091 Jens Christian Aune Homenkollen Cykleklubb / Telenor 3:11:24,0 +44:33
18 70035 Jan Minar   3:13:52,3 +47:02
19 70136 Vegard Lyngvi Sand Norconsult BIL 3:14:12,0 +47:21
20 70137 Jens Kristian Tosterud Norconsult BIL 3:16:13,1 +49:22
21 70363 Tor Holager Rødde   3:16:47,8 +49:57
22 70105 Eirik Helmen Team TURid 3:17:06,5 +50:16
23 70192 Martin Budal Letour 3:17:19,1 +50:29
24 70015 Fredrik Fuglerud Coca-Cola European Partners 3:18:18,1 +51:28
25 70138 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklub 3:21:14,5 +54:24
26 70112 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 3:24:11,2 +57:21
27 70135 Patrik Paulsson IF Frøy / Team Maxim 3:24:34,7 +57:44
28 70272 Borgar Ausland Brunosten IL 3:29:08,0 +1:02:17
29 70353 Robert Røsten Folldal IF 3:38:29,6 +1:11:39
30 70107 Tomas Zaal IFK Mora 3:38:37,7 +1:11:47
31 70302 Bent Brattbakken Rønningen Folkehøgskole 3:38:39,8 +1:11:49
32 70155 Håkon Kruse Ludvigsen Moss skiklubb 3:39:20,1 +1:12:30
33 70106 Henning Nordberg Forsvaret 3:39:31,2 +1:12:41
34 70266 Henrik Tveiterås Deloitte BIL 3:41:31,1 +1:14:40
35 70336 Benoit Steinitz   3:41:50,3 +1:15:00
36 70169 Heiko Sepp Milslukern Sport 3:42:15,3 +1:15:25
37 70345 Lars Lysdahl Privat 3:43:07,9 +1:16:17
38 70335 Tore Landsverk   3:43:27,3 +1:16:37
39 70291 Tor Sellevold Nordbygda/Løten Ski 3:45:32,7 +1:18:42
40 70308 Marius Brun Haugen Vi prøver igjen 3:48:08,3 +1:21:18
41 70329 Carl Christopher Hoel LYN SKI / Team EiendomsInvestor AS 3:48:36,3 +1:21:46
42 70529 Dani Kristoffersen Grasmyr Sportsklubb 3:50:16,9 +1:23:26
43 70431 Eivind Kirkhus   3:50:27,7 +1:23:37
44 70268 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer ck 3:51:43,8 +1:24:53
45 70705 Bendik Bendiksvoll   3:51:59,8 +1:25:09
46 70129 Anders Iversen TerraTec 3:52:57,7 +1:26:07
47 70454 Esten Berntsen EAB Engineering AS 3:53:48,4 +1:26:58
48 70493 Lars Milner-Grimsmo   3:53:59,2 +1:27:09
49 70337 Per Arild Dykesteen Cisco 3:56:19,3 +1:29:29
50 70293 Janis Sprogis Katlakalns 3:56:42,5 +1:29:52
51 70269 Sigurd Øfsti   4:00:31,4 +1:33:41
52 70533 Øystein Nilsen Grasmyr Sportsklubb 4:06:49,4 +1:39:59
53 70341 Lars Petter Brumoen   4:06:59,9 +1:40:09
54 70354 Magnus Prestmo Aase Prosjekt 4:08:38,0 +1:41:47
55 70500 Pontus  Persson   4:09:14,7 +1:42:24
56 70467 Anders Grimsmo   4:11:25,5 +1:44:35
57 70727 Dan Ruud BR STENSKJÆR 4:13:01,7 +1:46:11
58 70710 Trond Are Halldèn Åsen IL 4:13:01,9 +1:46:11
59 70170 Lars Fossaa  Eriksen Brekkekiosken Allstars 4:14:05,2 +1:47:15
60 70359 Håvard Kleven Sport 1 Kragerø 4:15:40,3 +1:48:50
61 70108 Øystein  Andreassen Strand Kajakk Klubb 4:21:56,2 +1:55:06
62 70304 simen dybendal Insenti Aktiv 4:22:30,1 +1:55:40
62 70234 Henrik Aleksander Hvidsten SkjebergCK 4:22:30,1 +1:55:40
64 70247 Michael McMahon   4:23:52,1 +1:57:02
65 70327 Markus Pingel Pingels 4:23:58,6 +1:57:08
66 70215 Erlend Clausen   4:25:07,2 +1:58:17
67 70326 Malte Pingel Pingels 4:26:22,7 +1:59:32
68 70465 Bennett Droessler   4:29:16,4 +2:02:26
69 70433 Eirik Heggenes SK Labbetuss 4:38:52,1 +2:12:02
70 70482 Carl Frederik Kontny   4:49:51,2 +2:23:01
71 70746 Tor Arne Krogsrud   4:50:16,1 +2:23:26
72 70306 Erik Gjershaug Øksendal 4:54:07,1 +2:27:17
73 70716 Ruben Johansen Strandbygda il 4:58:55,8 +2:32:05
74 70755 August Schirmer   4:59:09,8 +2:32:19
75 70754 Torbjørn Krogstad   4:59:33,2 +2:32:43
76 70242 Kenneth Laczkowski   5:07:53,0 +2:41:02
77 70220 Dan Emerson   5:07:54,0 +2:41:03
78 70543 Kay Ingvald Thingstad Pedersen Huringen 5:11:59,0 +2:45:08
79 70546 Sjur Plassen   5:14:15,2 +2:47:25
80 70342 Håvard Hansen   5:17:15,8 +2:50:25
81 70753 Alexander Roland   5:21:50,4 +2:55:00
82 70752 Nicolas Martin Maza   5:32:33,0 +3:05:42