Resultater SkøyteBirken - Menn 40-49 år - 2019



SkøyteBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 40-49 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 70063 Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng Tynset IF 2:42:20,8 +0:00
2 70003 Håvard Bjerkeli Molde og omegn IF 2:54:06,0 +11:45
3 70148 Morten Dehli   2:56:19,4 +13:59
4 70038 Henrik Oftedal   2:57:45,6 +15:25
5 70052 Vidar Udnæseth Haslum IL 2:57:51,4 +15:31
6 70165 Bjørn Erik Tokerud RS- klubben 2:59:27,5 +17:07
7 70004 Håvard Bjerkli Remyra 2:59:39,4 +17:19
8 70049 Arne-Martin Hægdahl Sørli Skiforeningen 3:06:40,4 +24:20
9 70060 Erik Andersen Milslukern Sport 3:10:03,3 +27:42
10 70043 Kai Solem Forsvaret/Åslia skilag 3:15:54,3 +33:33
11 70042 Mikhail Sokolov   3:17:06,8 +34:46
12 70095 Are Lervang Eika Bil 3:17:17,2 +34:56
13 70100 Per Ullberg LPP Control AB 3:19:11,1 +36:50
14 70128 Stig Framnes Rustad IL 3:19:41,0 +37:20
15 70099 Harald B. Tesaker Rustad IL 3:19:47,4 +37:27
16 70149 Jørgen Dyblie Horten Skiklubb 3:19:47,6 +37:27
17 70025 Gøran Ivarsson Nittedal IL 3:20:00,5 +37:40
18 70123 Bernt Foss Brekkekiosken Allstars 3:21:41,0 +39:20
19 70164 Jonas Sahlman   3:22:13,5 +39:53
20 70050 Tomas Torp SK Rye 3:24:45,1 +42:24
21 70231 Meiko Hoemke Eintracht Braunschweig 3:27:16,6 +44:56
22 70133 Ådne Midtlin Nittedal IL 3:27:32,5 +45:12
23 70134 Pål Aril Olsen VESTRINGEN IL 3:28:31,7 +46:11
24 70270 Vegard Aarflot Team Baker Hansen 3:29:32,2 +47:11
25 70121 Magnus Willanger Bækkelaget SK 3:30:45,1 +48:24
26 70250 Lars Nypan SK Rye 3:31:30,2 +49:09
27 70368 Erik Karlsen Gjerdrum IL 3:32:27,7 +50:07
28 70201 Karl Helge Albretsen Kaupanger IL 3:33:36,4 +51:16
29 70032 Steinar Kvåle Brandbu IF 3:33:40,0 +51:19
30 70251 Colum O Farrell Team Eire 3:34:49,1 +52:28
31 70298 Joakim Voytovich Norsk Luftambulanse BIL 3:35:07,7 +52:47
32 70239 Atle Håvåg Equinor Bergen BIL 3:35:10,7 +52:50
33 70007 frode bovim Bækkelagets Sportsklub/Rambøll BIL 3:36:45,0 +54:24
34 70317 Morten Forland   3:38:58,5 +56:38
35 70278 Knut Gravdal Dfi ski 3:38:59,3 +56:38
36 70055 Bjørn Wangensteen Årvoll IL / TerraTec 3:39:02,2 +56:41
37 70358 Robert Sandholm Ringkollen Skiklubb 3:41:25,6 +59:05
38 70525 Trond Godtland Follo SK 3:42:08,4 +59:48
39 70258 Nicolas Rivet   3:42:16,8 +59:56
40 70168 Stian Ødegaard Melcher Milslukern Sport 3:42:57,7 +1:00:37
41 70532 Audun  Martinsen Team Martinsen 3:44:07,5 +1:01:47
42 70019 Runar Hauge SpareBank 1 Østlandet BIL/MjøsSki 3:44:28,1 +1:02:07
43 70193 Petter Andersen   3:45:14,3 +1:02:53
44 70289 Øyvind Reiersen Lyn 3:46:56,5 +1:04:36
45 70028 Marek Korzan Jaworze XC 3:47:33,0 +1:05:12
46 70084 Trygve Smaadahl SK Rye 3:48:24,5 +1:06:04
47 70065 Christian Opdahl Breivik   3:49:59,0 +1:07:38
48 70074 Øystein Kvernes   3:50:06,0 +1:07:45
49 70332 Martin Søtvedt   3:50:54,9 +1:08:34
50 70151 Nils Henrik Juell Milslukern Sport 3:52:32,6 +1:10:12
51 70206 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 3:53:12,8 +1:10:52
52 70523 Ørjan Fjell Diano Eiendom 3:53:20,5 +1:11:00
53 70083 Gorazd Slivnik Thallaug Advocat Lillehammer 3:55:21,0 +1:13:00
54 70531 Kjetil Løvvik Diano Eiendom 3:55:48,0 +1:13:27
55 70248 Per Midthaugen   3:56:13,8 +1:13:53
56 70553 Geir André Moksness-Skaug CK Elverum 3:56:17,0 +1:13:56
57 70292 Frode Semb Aprimo Rådgivning 3:56:44,5 +1:14:24
58 70486 Mikael Lindblad   3:56:57,5 +1:14:37
59 70318 Eivind Fossum Hurdal IL 3:58:50,1 +1:16:29
60 70507 Kristian Sanne   3:59:07,7 +1:16:47
61 70347 Børge Nilsen   4:00:02,8 +1:17:42
62 70311 Alexander  Meininger   4:00:45,7 +1:18:25
63 70211 Jon-Vegard Bjerknes Heggedal IL Langrenn 4:00:54,9 +1:18:34
64 70080 Vegar Sandvik Stovnerkameratene 4:01:01,1 +1:18:40
65 70704 Henrik Balkander   4:03:40,9 +1:21:20
66 70670 Børre Storhagen Lillehammer skiklubb 4:04:38,0 +1:22:17
67 70299 Holger Weissböck   4:05:17,0 +1:22:56
68 70297 Robin Vesterberg Visma Labs 4:06:44,4 +1:24:24
69 70274 Kjell-Olav Bjerknes Hafslund E-CO BIL / Driv IL 4:09:00,8 +1:26:40
70 70316 Alexander Kvikstad Eriksen Gåping IL/SWIX 4:09:45,8 +1:27:25
71 70366 Einar Finøen Superselma 4:10:32,8 +1:28:12
72 70364 Teis Arne Lundby Hurdal IL 4:17:51,6 +1:35:31
73 70494 Matt Mouser   4:22:45,2 +1:40:24
74 70701 Jonny Andreassen   4:24:40,4 +1:42:20
75 70296 Olav Strøno Milslukern Sport 4:25:16,2 +1:42:55
76 70718 Markus Karlsen SLB BIL 4:25:18,3 +1:42:57
77 70360 Henning Herregården Sport 1 Kragerø 4:26:35,3 +1:44:14
78 70191 Dzmitry Talkachou Tristyle 4:32:06,2 +1:49:45
79 70496 Geir Ivar Nedredal   4:32:19,2 +1:49:58
80 70563 Truls Hellner Moss skiklubb 4:32:49,6 +1:50:29
81 70153 Carsten Skjelbreid Vibeke Westbye Skofteruds Minnefond 4:33:49,8 +1:51:29
82 70549 Gunstein Vatnar Norkart 4:41:15,6 +1:58:55
83 70362 Marius Skymoen   4:41:45,7 +1:59:25
84 70510 Stian Skaugen LCSFK 4:44:49,0 +2:02:28
85 70740 Arvid Rune Rånes   4:51:23,8 +2:09:03
86 70540 Henning Bjerke Team Håpløs 4:53:12,1 +2:10:51
87 70492 Kasper Menduri   4:56:58,3 +2:14:37
88 70562 Henrik Bondy   4:59:51,8 +2:17:31
89 70331 Espen Nordengen   5:07:42,7 +2:25:22
90 70511 Jordi Torras   5:09:25,8 +2:27:05
91 70722 Stian-Mikael Madsen   5:10:50,8 +2:28:30
92 70066 Vegar Bøthun Danglis 5:17:08,0 +2:34:47
93 70479 Brage Johansen   5:22:01,9 +2:39:41
94 70190 Dmitriy Karavay   5:32:10,7 +2:49:50
95 70338 Øystein Olsen   5:34:12,0 +2:51:51
96 70456 Benjamin Bredenberg   5:41:24,1 +2:59:03
97 70731 Lars Weber   5:45:07,7 +3:02:47
98 70488 Kristian Malnes Lunderseter IL 5:52:24,2 +3:10:03