Resultater SkøyteBirken - Menn 50-59 år - 2019



SkøyteBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn 50-59 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 70167 Jon Per Nygaard Lommedalen Langrenn Ultra 2:57:08,7 +0:00
2 70002 Brede Arntzen Sagene IF Sykkel 2:59:10,1 +2:01
3 70030 Espen Kristiansen Rustad IL 3:01:20,1 +4:11
4 70013 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 3:10:05,1 +12:56
5 70145 Åge Skinstad Swix 3:11:50,9 +14:42
6 70143 Geir Kjær Milslukern Sport 3:13:43,0 +16:34
7 70198 Jan Halland   3:13:45,3 +16:37
8 70255 Trond Olaf Weeg Pedersen Team Pedersen 3:13:48,5 +16:40
9 70023 Terje Hordnes Skanska Aktiv 3:14:56,5 +17:48
10 70114 Nils Petter Fremming   3:15:22,0 +18:13
11 70116 Erling Kindem Gjesdal IL 3:17:33,4 +20:25
12 70127 Odd Ivar Solvold Runar IL 3:17:40,3 +20:32
13 70103 Torbjørn Løkken Hamar Skiklubb 3:24:55,9 +27:47
14 70024 James Howe Colorado Biathlon Club 3:26:43,6 +29:35
15 70202 Bård A Amundsen Byåsen skiklubb 3:29:00,1 +31:51
16 70006 Niklas Björklund Norrbärke Längdskidor 3:33:00,3 +35:52
17 70526 Bjørn Heradstveit   3:33:29,6 +36:21
18 70111 Erling Marthinsen Team Øverskauen 3:33:41,6 +36:33
19 70017 Øystein Halvorsen Joh Birken Team / Bakehuset 3:33:42,7 +36:34
20 70059 Ingar Amundsen DSA 3:35:33,5 +38:25
21 70259 Svein Romstad Kaupanger IL 3:36:09,7 +39:01
22 70267 Bjørn Ulvang Tryg Forsikring 3:38:15,8 +41:07
23 70357 Harald Harsson Elopak BIL 3:39:44,0 +42:35
24 70314 Eivind Johnsen Ulvin Bjerkodden skiløperforening 3:39:50,2 +42:41
25 70535 Per Seiersten Klubb 3:41:00,3 +43:52
26 70261 Øystein Soug Targovax 3:45:32,3 +48:24
27 70070 Sten-Oluf Horn Team Øverskauen 3:47:27,2 +50:18
28 70056 Jozef Wojtyla   3:47:29,0 +50:20
29 70044 Alessandro Solinas G.S.A. ZANE' 3:48:38,9 +51:30
30 70064 Paul Boucher Veritas BIL 3:48:56,0 +51:47
31 70254 Robert Otterlei Byåsen IL / Sweco BIL 3:49:26,9 +52:18
32 70256 Ketil Pettersen Leinstrand IL 3:50:09,7 +53:01
33 70093 Erlend Edvardsen Fet skiklubb 3:50:12,7 +53:04
34 70555 Carl-Fredrik Skara Hakadal IL 3:50:13,6 +53:05
35 70034 CAMERON MAHON   3:50:15,4 +53:07
36 70367 Ole Morten Thorsvik Bull ski Kajakk 3:51:44,6 +54:36
37 70348 Gløer Winsvold Norkart BIL 3:53:14,4 +56:06
38 70300 Hans Petter Aas Søre Ål IL 3:55:26,2 +58:17
39 70075 Bjørn Chr Larsen Bergen ck ski 3:56:37,9 +59:29
40 70222 Ole Morten Fossen Drangedal IL/ Vard 3:56:47,8 +59:39
41 70499 Nils Ohlsen   3:57:43,2 +1:00:34
42 70142 Avo Kirsipuu Sporttravel 3:58:19,9 +1:01:11
43 70518 Per Almqvist Nordre Oppdalen IL 3:58:39,4 +1:01:31
44 70207 Allen Belshaw   3:58:46,6 +1:01:38
45 70097 Inge Moen Skiptvet IL 4:01:47,0 +1:04:38
46 70236 Rune Hønnås   4:04:39,3 +1:07:31
47 70228 Espen Hansen LRK 4:04:43,9 +1:07:35
48 70303 Runar Byberg   4:06:36,2 +1:09:27
49 70262 Hugo Staveli   4:07:43,4 +1:10:35
50 70481 Andreas Klein   4:08:18,9 +1:11:10
51 70163 Geir Sveum Gjøvik skiklubb 4:10:27,7 +1:13:19
52 70561 Arild Solheim   4:11:14,0 +1:14:05
53 70554 Ole Martin Almeli Feiring IL 4:11:25,7 +1:14:17
54 70016 Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 4:12:25,1 +1:15:16
55 70276 Geir-Egil Bolstad SpareBank 1 Østlandet 4:13:20,7 +1:16:12
56 70747 Bjørn Oscar Njerve Bærum kommune BIL 4:13:41,4 +1:16:33
57 70057 Kjell Arne Aaker Posten 4:14:25,4 +1:17:17
58 70224 Richard Geisen   4:14:25,6 +1:17:17
59 70516 Per Anders Waaler Visma bWise 4:19:18,5 +1:22:10
60 70012 Stig Dahle Molde og omegn IF 4:21:25,6 +1:24:17
61 70283 John Erling Jerstad Emblem IL 4:22:35,6 +1:25:27
62 70676 Marcelo Echazu   4:23:40,0 +1:26:31
63 70524 GJERT ANDERS GJERTSEN Equinor BIL 4:25:07,3 +1:27:59
64 70736 Ole Granlien Profilteam 4:31:44,7 +1:34:36
65 70243 Øystein Lauen   4:34:12,7 +1:37:04
66 70343 Øystein Lilleland NORCONSULT BIL/Team Pay 4:35:12,6 +1:38:04
67 70702 Morten Andresen   4:36:18,8 +1:39:10
68 70466 Eric Zehtner   4:38:39,2 +1:41:30
69 70249 Freddy Mossestad Varegg 4:40:02,9 +1:42:54
70 70253 Gunnar Opsal   4:40:32,4 +1:43:24
71 70728 Eirik Solheim Slå Brutter Klubben 4:45:52,8 +1:48:44
72 70732 Ronny Wickstrøm Hydac AS 4:50:11,5 +1:53:03
73 70240 Thor Kaspersen   4:50:22,6 +1:53:14
74 70487 Egil Lybekk   4:54:54,0 +1:57:45
75 70508 Gunnar Sanner   4:57:01,1 +1:59:52
76 70204 Jordi Barrés   4:59:07,9 +2:01:59
77 70498 Anders Nyqvist   5:04:41,0 +2:07:32
78 70506 Asle Rønning Novola B/T 5:26:36,6 +2:29:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +