Resultater Skolemesterskap Bærum 2019



Resultater Skolemesterskap
Bærum, Akershus - 22. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

Gutter

433 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Amund Risvoll Bryn/Hammerbakken 15.46  
2 Aleksander Høyby Grav 16.21 +0.35
3 Ask Felland Sætnan Hosle 17.23 +1.37
4 Torjus Meli Lundby Rykkinn 17.53 +2.07
5 Ruben Langerød Anna Krefting 18.15 +2.29
6 Sondre Leknes Frey Bryn/Hammerbakken 18.41 +2.55
7 Iver Stavland Rykkinn 19.01 +3.15
8 Simen Sunde Flatlandsmo Eikeli 19.31 +3.45
9 Marius Stensland Høvik Verk 19.57 +4.11
10 Henrik Skymoen Høvik Verk 19.58 +4.12
10 Erlend Myhre Rykkinn 19.58 +4.12
12 Hamza Alialhussein Rykkinn 20.00 +4.14
13 Kevin Marton Rykkinn 20.03 +4.17
14 Phillip Dvergsdal Jong 21.19 +5.33
14 Tias Saltveit Jong 21.19 +5.33
16 Joel Nystrøm Høvik Verk 22.04 +6.18
17 Markus Fjeld Bryn/Hammerbakken 22.17 +6.31
18 Sigurd Skudal Eikeli 22.38 +6.52
19 Einar Krohn Nydal Anna Krefting 23.00 +7.14
20 Sebastian Borchgrevink Mathisen Eikeli 23.35 +7.49
21 Aftab Arifi Bryn/Hammerbakken 23.47 +8.01
22 Anders Vik Vierli Hosle 24.35 +8.49
23 Jesper Ånensen Jong 24.56 +9.10
24 Arman Abdullah Emma Hjorth 24.59 +9.13
25 Marcus Lundemo Jong 25.00 +9.14
26 Birgir Stefánsson Haslum 25.02 +9.16
27 Oscar Tønset Mathisen Haslum 25.03 +9.17
28 William Caspersen Emma Hjorth 25.13 +9.27
29 Martin Phuong Dat Quoc Tran Evje 25.14 +9.28
30 Ramadan Mohamed Rahayem Evje 25.23 +9.37
31 Emil Angermo Evje 25.28 +9.42
31 Sebastian Hodne Nordenson Snarøya 25.28 +9.42
33 Leon Emil Skatvold Høgetveit Snarøya 25.36 +9.50
34 Falk Falkenstein Abelsen Haslum 25.37 +9.51
35 Sindre Lægreid Hauger Haslum 25.41 +9.55
36 Magnus Lundamo Bryn/Hammerbakken 25.55 +10.09
37 Abdullahi Farah Bryn/Hammerbakken 25.56 +10.10
38 Abubakar Abaev Emma Hjorth 26.03 +10.17
39 Nils Jørgen Wiig Dagestad Evje 26.09 +10.23
40 Sebastian Hylland Lysaker 26.12 +10.26
41 Emil S. Bøhn Lysaker 26.14 +10.28
42 Olav Ottersland Dahl Evje 26.16 +10.30
43 Nikolas Johan Kaneda Gabrielsen Evje 26.17 +10.31
44 Sixten Aleksander F Stokke Hosle 26.26 +10.40
45 Isak Jacob Osther Hosle 26.29 +10.43
46 Oscar Chen Muncey Haslum 26.30 +10.44
47 Leonel Lager Jong 26.33 +10.47
48 Simon Wegger Bryn/Hammerbakken 26.36 +10.50
49 Grantas Sciukas Snarøya 26.42 +10.56
49 Edvardt Iversen Rykkinn 26.42 +10.56
51 Herman Grøberg Hosle 26.45 +10.59
52 William Alexander Treider Stabekk 26.55 +11.09
52 Kristian Senstad Emma Hjorth 26.55 +11.09
54 Elias Aasebø Høvik Verk 27.00 +11.14
55 Izak Jacobsen Høvik Verk 27.04 +11.18
56 Oscar Pettersbakken Markussen Eikeli 27.22 +11.36
57 Håkon Nyberg-Hansen Snarøya 27.41 +11.55
58 Mathias Tangerud Ferstad Bryn/Hammerbakken 27.49 +12.03
59 Sebastian Olderheim Høvik 27.52 +12.06
60 Mats Hanken Anna Krefting 28.02 +12.16
61 Yahya Sbai Anna Krefting 28.09 +12.23
62 Mikkel Schoubye Haslum 28.10 +12.24
63 Henrik Joakim Bjørklund-Stensland Snarøya 28.13 +12.27
63 Edvard Balnagown Ross Snarøya 28.13 +12.27
65 Philip Theodor Jovik Snarøya 28.20 +12.34
66 Christopher Flaatten Snarøya 28.22 +12.36
67 Brage Gunnlaugson Serck-Hanssen Haslum 28.29 +12.43
68 Marius Waldum-Grevbo Eikeli 28.34 +12.48
69 Sebastian Haug Anna Krefting 28.35 +12.49
70 Alexander Senstad Emma Hjorth 28.41 +12.55
71 Arne Nygård Torvanger Grav 29.09 +13.23
71 Tellef Krey Skjæret Haslum 29.09 +13.23
73 Eirik Tangendal Bryn/Hammerbakken 29.17 +13.31
74 Njord Frøyseth Nicholson Bryn/Hammerbakken 29.20 +13.34
75 Gustav Rydmell Anna Krefting 29.28 +13.42
76 Marius Sandemann Kiste Hosle 29.30 +13.44
77 Håvard Vik Anna Krefting 29.34 +13.48
78 Johannes Gram Anna Krefting 29.35 +13.49
78 Nicolai Heier Einerkjær Haslum 29.35 +13.49
78 Marcus Grasto Mordal Bryn/Hammerbakken 29.35 +13.49
81 Jakob Bjørklund Fredriksen Snarøya 29.38 +13.52
82 Christian Wessel Eide Snarøya 29.47 +14.01
83 Christopher Flaat Stockinger Stabekk 29.49 +14.03
84 Haakon Bratterud Aure Stabekk 29.51 +14.05
85 Petter Kleven Nilsen Eikeli 29.55 +14.09
86 Nikolai Kleven Nilsen Eikeli 29.56 +14.10
87 Lucas U Sandåg Hosle 30.04 +14.18
88 Aksel Strømstad Nermoen Eikeli 30.17 +14.31
89 Adam Pintilie Rykkinn 30.18 +14.32
90 Philip Grove-Knutsen Hosle 30.23 +14.37
91 Magnus Lanner Jong 30.24 +14.38
91 Mikkel Lindøe Hosle 30.24 +14.38
93 Kevin Bing Jong 30.28 +14.42
94 Kristian Arnestad Lind-Nilsen Haslum 30.37 +14.51
95 Markus Solvik Stabekk 30.47 +15.01
96 Oskar Hunskaar Eikeli 30.48 +15.02
97 Filip Thorstein Ljungqvist Grav 30.59 +15.13
98 Mathias Mellem Emma Hjorth 31.02 +15.16
99 Leo Sørvig Rykkinn 31.20 +15.34
100 Noah Aasen Hovde Eikeli 31.24 +15.38
101 August Bjorøy Thue Grav 31.36 +15.50
101 Casper Tidemand Eikeli 31.36 +15.50
103 Trym Trollbu-Isaksen Anna Krefting 31.37 +15.51
104 Aksel Heistein Grav 31.41 +15.55
104 Kasper Eilertsen Haslum 31.41 +15.55
104 Alexander Khang Hoang Mai Haslum 31.41 +15.55
107 Jacob Nystuen Jong 31.43 +15.57
107 Ole Embret Mellesmo Haslum 31.43 +15.57
109 Marko Obradovic Haslum 31.44 +15.58
110 Lorentz B van Meenen Hosle 32.01 +16.15
111 Luis Wiig Solbjørg Grav 32.02 +16.16
112 Casper Louis Gjems Amundsen Grav 32.09 +16.23
113 Mads Joakim Wengenrod Anna Krefting 32.11 +16.25
113 Brage Mikkelsen Emma Hjorth 32.11 +16.25
115 Teodor Tuverud Høvik Verk 32.25 +16.39
116 Petter Vidnes Eikeli 32.30 +16.44
117 Leo Johanssen Eikeli 32.35 +16.49
117 Jacob Øvergård Hosle 32.35 +16.49
119 Leonardo Oliveira Siljuberg Stabekk 32.38 +16.52
120 Noah Sander Dahl Kåss Stabekk 32.42 +16.56
121 Felix Møller Arnesen Bryn/Hammerbakken 32.52 +17.06
122 Elias Seljeseth Anna Krefting 32.55 +17.09
122 Niklas T Holter Hosle 32.55 +17.09
122 Joel Emil Herman Anderberg Stabekk 32.55 +17.09
125 Jonas Sorknes Blume Hosle 33.00 +17.14
126 Noah Bachmann Anna Krefting 33.01 +17.15
127 Petter Bue Sandvik Snarøya 33.10 +17.24
128 Gaute Bergesen Lie Snarøya 33.11 +17.25
129 Vetle F. Storli Lysaker 33.18 +17.32
130 Matteo Trainer de la Cruz Eikeli 33.20 +17.34
131 Henrik Bjønnes Stabekk 33.35 +17.49
132 Magnus Lundberg Jong 33.37 +17.51
133 Eimund Christoffer Rognli Stabekk 33.38 +17.52
134 Mikiael Rønning Lysaker 33.39 +17.53
135 Fredrik Olerud Lysaker 33.41 +17.55
135 Daniel August Oppegaard Rose Haslum 33.41 +17.55
137 Jonathan Strømsnes Lysaker 33.44 +17.58
138 Håkon Uppheim Jong 33.47 +18.01
139 Jonathan Christoffersen Jong 33.48 +18.02
140 Jeppe Lou Larsen Grav 33.50 +18.04
140 Henrik Myklebust Haslum 33.50 +18.04
142 Eivind Bang Ødegård Grav 34.02 +18.16
143 Jesper Bjørge Underlid Hosle 34.03 +18.17
144 Aksel Kristoffer Tørud Stabekk 34.05 +18.19
145 Andy Sima Emma Hjorth 34.11 +18.25
146 Victor Mikkelsen Emma Hjorth 34.20 +18.34
147 Thorvald M Enger-Ullbråthen Hosle 34.22 +18.36
148 Alfred Steinberg Ebbesvik Eikeli 34.23 +18.37
149 Ludvig Torbergsen Mostue Haslum 34.29 +18.43
150 Julian Mystuen Jong 34.42 +18.56
150 Marcus Seim-Monsen Jong 34.42 +18.56
152 Oskar Kotula Bryn/Hammerbakken 34.44 +18.58
153 Connor Thomas Nygård Farnell Grav 34.47 +19.01
154 Leander Ravn Munkvold Haslum 34.49 +19.03
155 Eirik Ludvig Gundersen Bryn/Hammerbakken 34.50 +19.04
156 Petter Smedhaugen Jong 34.51 +19.05
156 Daniel Løchen Olsen Rykkinn 34.51 +19.05
158 Jakop Stenvadet Magnussen Haslum 35.01 +19.15
159 Noah J ross- Dybwad Hosle 35.03 +19.17
160 Oskar Johan Leirvik Stensrud Evje 35.06 +19.20
161 Thomas Torstveit Hansen Evje 35.07 +19.21
162 William Selfors Brattlie Grav 35.14 +19.28
163 Filip Gran Kristiansen Grav 35.15 +19.29
164 Marius Lind Jong 35.24 +19.38
165 Stefan Hole Anna Krefting 35.27 +19.41
166 Henrik Bremtun Anna Krefting 35.28 +19.42
167 Darian Shaswari Jong 35.29 +19.43
168 Julian Malachi Kumar Karpis Eikeli 35.30 +19.44
169 Wileyam Mebrahtu Anna Krefting 35.36 +19.50
170 Audun De Flon Åmås Rykkinn 35.46 +20.00
171 Benjamin Bruskeland Rykkinn 35.56 +20.10
172 Rasmus Vik Vierli Hosle 36.01 +20.15
173 Patrick Vatn-Mørch Stabekk 36.12 +20.26
174 Ola Dalen Høvik Verk 36.13 +20.27
175 Herman Nyhus Lysaker 36.17 +20.31
176 Herman Amundsen Lysaker 36.21 +20.35
177 Martin Gjørvad Lysaker 36.22 +20.36
178 Petter Ullestad Huun Grav 36.39 +20.53
178 Axel Alexandersen Nyborg Grav 36.39 +20.53
180 Oscar Bugge-Dalen Anna Krefting 36.45 +20.59
181 Sebastian Eie Snarøya 36.49 +21.03
182 Oscar Kreiborg Lysaker 36.52 +21.06
183 Nils Sogstad-Tønnessen Anna Krefting 36.54 +21.08
184 Tias Lagoni Ødegaard Snarøya 36.55 +21.09
185 Luca Kynell Anna Krefting 37.02 +21.16
186 Kristoffer Bentzen-Lunder Eikeli 37.04 +21.18
186 Atill Reidar Bakiyel Yndesdal Rykkinn 37.04 +21.18
188 Kristoffer Holthe Eikeli 37.15 +21.29
188 Aqib Mohammed Javid Rykkinn 37.15 +21.29
190 Edward Cai Rykkinn 37.16 +21.30
191 Sebastian Valderhaug Anna Krefting 37.18 +21.32
192 Markus Forsdal Helvik Haslum 37.21 +21.35
193 Jens Froyn Lie Haslum 37.23 +21.37
194 Sander Øien Anna Krefting 37.28 +21.42
195 Nicolai Briseid Lysaker 37.34 +21.48
196 Filip Van Der Hagen Snarøya 37.59 +22.13
197 Alexander Abiltsø Lysaker 38.05 +22.19
198 Ola Lund Høvik Verk 38.18 +22.32
198 Iver Nygaard Grav 38.18 +22.32
200 Magnus Søvik-Pedersen Hosle 38.23 +22.37
201 Yobel Gebremedhn Gebremaryam Stabekk 39.00 +23.14
202 David Spandow Overå Snarøya 39.06 +23.20
203 Torjus Wangen Myklebust Eikeli 39.17 +23.31
204 Leon Antonsen Jong 39.20 +23.34
205 Jakob Kleiva Jong 39.21 +23.35
206 Max Armand Wagle Grav 39.23 +23.37
207 Nicolai Ruud Eriksen Evje 39.44 +23.58
208 Emil Rostrup Hosle 39.45 +23.59
209 Leo M Berbusmel Hosle 39.49 +24.03
210 Lauritz D Lien Hosle 39.52 +24.06
211 Olav Bjerkaas Stokstad Stabekk 40.01 +24.15
212 Øyvind Clemetsen Lysaker 40.12 +24.26
213 Victor Scholz Lysaker 40.15 +24.29
214 Ivan Milewski Stabekk 40.20 +24.34
215 Maximillian Nilsen Bryn/Hammerbakken 40.21 +24.35
216 Morten Winther-Rygg Snarøya 40.23 +24.37
217 Aleksander Hørgård Jong 40.24 +24.38
217 Magnus Knudsen Eikeli 40.24 +24.38
219 Yuel Gebremedhn Gebremaryam Stabekk 40.27 +24.41
220 Rinor Kraseniqi Jong 40.37 +24.51
221 Kristian Hamre Curtis Haslum 41.02 +25.16
222 Kasper Sollie Grav 41.20 +25.34
223 Marius Hanken Anna Krefting 41.32 +25.46
224 Lukas Andersen Anna Krefting 41.35 +25.49
225 Aleksander Tjerand Nordby Overskeid Haslum 41.39 +25.53
226 Bartosz Nadolski Haslum 41.45 +25.59
227 Nicklas Eskedal-Christophersen Eikeli 41.52 +26.06
227 Aleksander Johansen Haslum 41.52 +26.06
229 Johan Herlofsen-Næss Stabekk 41.53 +26.07
230 Elias Rønningen Anna Krefting 42.48 +27.02
231 Tada Ghirmay Tekie Haslum 42.58 +27.12
232 Aksel Johan Njå Eikeli 43.05 +27.19
233 Amin Tabti Eikeli 43.12 +27.26
234 Piotr Grzybowski Haslum 43.17 +27.31
235 Kristoffer Dankertsen Jensen Grav 43.20 +27.34
235 Theo Blom Helmikstøl Eikeli 43.20 +27.34
237 Axel Finlay Dalslaaen Grav 43.22 +27.36
238 Mikkel Tjugum Grav 43.23 +27.37
239 Petter G. Børde Lysaker 43.29 +27.43
240 Walther Steinaa Lysaker 43.34 +27.48
241 Samuel Eskeland Gallefoss Eikeli 44.01 +28.15
242 Marco Jovanovic Jong 44.12 +28.26
243 Kristian Lien Snarøya 44.16 +28.30
244 Bilal Raja Haslum 44.31 +28.45
245 Maga Sangar Jong 44.34 +28.48
246 Sander Melhus Myrvang Haslum 44.56 +29.10
247 William Paulsen Evje 45.51 +30.05
248 Brage Tellefsen Haaland Evje 45.53 +30.07
249 Sudeys Adan Nur Evje 45.54 +30.08
250 Sebastian Bull-Valen Eikeli 46.01 +30.15
251 Henning Saga Bryn/Hammerbakken 46.10 +30.24
252 Adyan Ali Høvik Verk 46.43 +30.57
253 Martin Sorensen Høvik Verk 47.00 +31.14
254 Henrik Naas Høvik Verk 47.03 +31.17
254 Mikkel Sjølie Hosle 47.03 +31.17
256 Julian Fæhn Hosle 47.05 +31.19
257 Nikolai Staver Guttormsen Haslum 47.08 +31.22
258 Petter Udjus Svartdahl Haslum 47.10 +31.24
259 Morten August Eriksrød Ottersen Eikeli 47.12 +31.26
260 Nikolai Korslund Jacobsen Eikeli 47.20 +31.34
261 Gustav L Frigaard Hosle 47.29 +31.43
262 Erik-Nicolay Eriksen Rykkinn 48.01 +32.15
263 Isak Risan Bryn/Hammerbakken 48.38 +32.52
264 Hamza Katrji Jong 48.43 +32.57
265 Filip F Laugerud Hosle 48.48 +33.02
266 Alexander Arnesen Rykkinn 48.54 +33.08
267 Elias Mørk Hosle 48.57 +33.11
268 Jan Jakub Traczyk Eikeli 48.58 +33.12
269 Mathias A Ingvaldsen Hosle 49.00 +33.14
270 Jonas Alexander Nygård Haslum 49.21 +33.35
271 Vidar Alfsøn Høvik Verk 49.29 +33.43
272 Matteus Berghane Høvik 49.45 +33.59
273 Jørgen Langnes Hosle 49.49 +34.03
273 Teodor Rogde Høvik 49.49 +34.03
275 Ulrik Gerner Høvik 50.01 +34.15
276 Jakob Glette-Lindberg Høvik 50.07 +34.21
277 Marius Engeseth Petersen Eikeli 50.09 +34.23
277 Olaf Pieszczynski Haslum 50.09 +34.23
279 Kristoffer Dahle Brenna Høvik Verk 50.23 +34.37
280 Andreas Backe Høvik 50.38 +34.52
281 Halvard Strømmen Anna Krefting 50.45 +34.59
282 Waldemar Riiser Høvik 50.47 +35.01
283 Jørgen Svendsen Eikeli 51.03 +35.17
284 Jonas Jensen Hosle 51.25 +35.39
285 Ardian Kongjeli Høvik 51.35 +35.49
286 Sebastian Flores-Galaz Grav 51.44 +35.58
287 Victor Nitteberg Stepniewski Eikeli 51.58 +36.12
288 Zacharias Angelin Anna Krefting 52.00 +36.14
289 Ly Huynh Høvik 52.03 +36.17
290 Martinius K tenden Hosle 52.08 +36.22
291 Jens Nygaard Fuglerud Haslum 52.20 +36.34
292 Laurian Andrup Kroepelien Snarøya 52.24 +36.38
293 Fredrik Wangen Eikeli 52.40 +36.54
294 Jakob Gjesdal Høvik Verk 52.57 +37.11
295 Henrik Røhne Rykkinn 53.34 +37.48
296 Anton Borg Høvik Verk 53.53 +38.07
297 Lenoardo Bosløven Bryn/Hammerbakken 54.56 +39.10
298 Oliver Kristoffer Brækken Eikeli 55.29 +39.43
299 Michele Lombardo Bryn/Hammerbakken 56.02 +40.16
300 Marco Domingo Berger Rykkinn 56.04 +40.18
301 Sina Simon Zeinali Rykkinn 56.10 +40.24
302 Jonas Bruknapp Snarøya 57.37 +41.51
303 Edvard Sjursæther Høvik Verk 57.41 +41.55
304 Olav Øritsland Anna Krefting 57.44 +41.58
305 Jacob Iversen Anna Krefting 58.47 +43.01
306 Theodor Mathisen Stabekk 59.36 +43.50
307 Theodor Bratlie Høvik Verk 1.00.08 +44.22
308 Sverre Skjeggedal Høvik Verk 1.00.11 +44.25
309 Magnus Ødegaard Høvik 1.00.23 +44.37
310 Ola Daltveit Høvik 1.00.28 +44.42
311 Mikkel Slaatsveen Riddervold Grav 1.00.34 +44.48
312 Stian Carlo Layda Fransson Rykkinn 1.00.56 +45.10
313 Danilo Gojkovic Rykkinn 1.00.58 +45.12
314 Sander Beadle Eid Grav 1.01.14 +45.28
315 Peter Brudal Grav 1.02.12 +46.26
316 Sebastian Thoner Høvik Verk 1.02.25 +46.39
317 Nicholas Lange Høvik Verk 1.02.28 +46.42
318 Nicholas Hvatum Høvik Verk 1.02.46 +47.00
319 Philip Bye Brunvoll Stabekk 1.03.51 +48.05
320 Oscar Riege Høvik Verk 1.04.23 +48.37
321 Julian-Ameen Haj Evje 1.07.12 +51.26
322 Mugaish Sathees Evje 1.10.59 +55.13
323 Jonas Ingvaldsen Evje 1.11.01 +55.15
324 Christian Brudevold-Vassend Anna Krefting 1.18.21 +1.02.35
325 Eskil Myrseth Anna Krefting 1.18.27 +1.02.41
326 Ayub Said Ahmed Evje 1.20.12 +1.04.26
  Lukas Myrvold-Sijtsma Jong diskvalifisert  
  Andreas Dirdal Jong diskvalifisert  
  Oskar Lindstrøm Jong diskvalifisert  
  Linus Olsen Jong diskvalifisert  
  Sindre Strand Jong diskvalifisert  
  Magnus Gjølberg Jong diskvalifisert  
  Nikolai Myklebust Jong diskvalifisert  
  Naher Welday Teklu Evje diskvalifisert  
  Ludvik Martinuzzi Høvik Verk diskvalifisert  
  Martin Os Høvik Verk diskvalifisert  
  Philip Ceu Høvik Verk diskvalifisert  
  Eskil Gjerøe Høvik Verk diskvalifisert  
  Philip Buntz Høvik Verk diskvalifisert  
  Anton Wiig Høvik Verk diskvalifisert  
  Lukas Arkel Høvik Verk diskvalifisert  
  Sobhan Rahmani Høvik Verk diskvalifisert  
  Emil Solgaard Høvik Verk diskvalifisert  
  Nicholas Roch Jacobsen Snarøya diskvalifisert  
  Lars Stang-Isaksen Snarøya diskvalifisert  
  Herman Bjørklund Fredriksen Snarøya diskvalifisert  
  Julian Nikolai Quan Heggelund Snarøya diskvalifisert  
  Christoffer Thoresen Eggen Snarøya diskvalifisert  
  Samuel de Young Anna Krefting diskvalifisert  
  Mikkel Poleszynski Anna Krefting diskvalifisert  
  Fridtjof Berg Edbo Grav diskvalifisert  
  Erik Addisu Heikvam Grav diskvalifisert  
  Henrik Stuvik Johansen Grav diskvalifisert  
  Sverre Haug Grav diskvalifisert  
  Axel Perrier Grav diskvalifisert  
  Mathias Lohsen Lystad Grav diskvalifisert  
  Aslak Prayas Farstad Eikeli diskvalifisert  
  Johan Vincent Marzan Harildstad Eikeli diskvalifisert  
  Erik Clark Thronsen Eikeli diskvalifisert  
  Theo Alexander Vanay-Olafsen Eikeli diskvalifisert  
  Per Ofstad Lilleaasen Eikeli diskvalifisert  
  Dominikas Tumelionis Eikeli diskvalifisert  
  Sebastian Kaspersen Eikeli diskvalifisert  
  Oscar Thorbjørnsen Eikeli diskvalifisert  
  Thomas Venebakken Hosle diskvalifisert  
  Frederik Matheson Hosle diskvalifisert  
  Sverre Nicolai Løken Hosle diskvalifisert  
  Kasper Barstad Buan Stabekk diskvalifisert  
  Jørgen Berthelsen Kaland Stabekk diskvalifisert  
  William Bratt Ricketts Stabekk diskvalifisert  
  Sean-Fredrick Sebastian Eckbo Røøk Stabekk diskvalifisert  
  Zoran Karol Jakubczyk Stabekk diskvalifisert  
  Jostein Mæhre Seterlund Stabekk diskvalifisert  
  Lasse Von Saldern Runer Stabekk diskvalifisert  
  Edvard Varvin-Kvamme Stabekk diskvalifisert  
  Oscar Shane Skagen Wallace Stabekk diskvalifisert  
  Mathias Hertwig-Ødegaard Stabekk diskvalifisert  
  Mohamed Jabril Isa Stabekk diskvalifisert  
  Dalmar Mohamed Abdullahi Rykkinn diskvalifisert  
  Liam Nord Havstad Rykkinn diskvalifisert  
  Theodor Kråkmo Rykkinn diskvalifisert  
  Mathias Hansen Øygard Rykkinn diskvalifisert  
  Diego Fransisco Roman Rykkinn diskvalifisert  
  Ansu Sirleaf Rykkinn diskvalifisert  
  Adnes Amiri Rykkinn diskvalifisert  
  Oscar Fosmo Wischmann Rykkinn diskvalifisert  
  Adil Mohammad Munsab Rykkinn diskvalifisert  
  Mo. Dawood Ashraf Rykkinn diskvalifisert  
  Tormod Ringlie Rykkinn diskvalifisert  
  Teodor Brun Haslum diskvalifisert  
  Lars Kristian Grini Haslum diskvalifisert  
  Michael Abed Haslum diskvalifisert  
  Brage Larsen Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Sebastian Varsi Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Herman Karde Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Marius Mo Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Theodor Grova Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Sebastian Nyiredy Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Birko Yazdan Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Johan Sawicki Emma Hjorth diskvalifisert  
  Samba Touray Emma Hjorth diskvalifisert  
  Samir Ahmed Emma Hjorth diskvalifisert  
  Jazel Ashfaq Emma Hjorth diskvalifisert  
  Håkon Møller-Pettersen Emma Hjorth diskvalifisert  
  Adrian Solhaug Emma Hjorth diskvalifisert  
  Noah Smedbøl Emma Hjorth diskvalifisert  
  Roj Abdi Emma Hjorth diskvalifisert  
  Mohammed el Hafedi Emma Hjorth diskvalifisert  
  Andrew Zackrisson Emma Hjorth diskvalifisert  
  Abdul-Kerim Edelbiev Emma Hjorth diskvalifisert  
  Elias Hadibi Emma Hjorth diskvalifisert  
  Mahad Hirsi Emma Hjorth diskvalifisert  
  Sukhmeet Singh Emma Hjorth diskvalifisert  
  Theodor Fjeld Høvik diskvalifisert  
  Julius Aarset Høvik diskvalifisert  
  Andreas Hval Høvik diskvalifisert  
  Philip Kvamme Høvik diskvalifisert  
  Tor Lien-Gulbrandsen Høvik diskvalifisert  
  Bo Prytz Høvik diskvalifisert  
  Johan Skredderstuen Høvik diskvalifisert  
  Marius Hoff Høvik diskvalifisert  
  Jonas Løvdal Høvik diskvalifisert  
  David Cubahiro Høvik diskvalifisert  
  Færderlouis Rosén-Lystrup Høvik diskvalifisert  
  Oskar Jablonski Høvik diskvalifisert  
  Fredrik Svendsen Høvik diskvalifisert  
  Sebastian Utheim Høvik diskvalifisert  
  Thomas Moe Høvik diskvalifisert  
  Timian Bunæs Høvik diskvalifisert  
  Ask Johansen Høvik diskvalifisert  
  Christian Wiencke Høvik diskvalifisert  
  Nicolai Victor Sibbern Snarøya brutt  
  Mohamed Juma Bryn/Hammerbakken brutt  
  Rehan Deen Jong ikke startet  
  Eirik Skaar Evje ikke startet  
  Kristian Riksen Evje ikke startet  
  Tobias Holthe Høvik Verk ikke startet  
  Alex Lyngstad Høvik Verk ikke startet  
  Lev Kurbatov Snarøya ikke startet  
  Sander Juuhl-Sivertsen Snarøya ikke startet  
  Eskil Anskau Anna Krefting ikke startet  
  Håkon Halling Anna Krefting ikke startet  
  Didrik Hillestad Whist Grav ikke startet  
  Mani Ashayeri Grav ikke startet  
  Nicolai Andreas Urbye Rosén Grav ikke startet  
  Hans Henrik Fossedal Reikvam Grav ikke startet  
  Mikkel André Olsen Eikeli ikke startet  
  Henrik Nicolai Ursin-Holm Eikeli ikke startet  
  Fredrik Winter-Larsen Hosle ikke startet  
  Tobias Lauvrak Hosle ikke startet  
  Mathias Buer- Førde Hosle ikke startet  
  David F Sandberg Hosle ikke startet  
  Sondre Brennehovd Hosle ikke startet  
  Mathias O rue Hosle ikke startet  
  Anders Aa. Aure Lysaker ikke startet  
  Rustam A. Itazov Lysaker ikke startet  
  Tobias Spilling Lysaker ikke startet  
  Sondre A. Chmiel Lysaker ikke startet  
  Luka Sedlan Rykkinn ikke startet  
  Daniel Kleiven Rykkinn ikke startet  
  Pawel Sebastian Knap Rykkinn ikke startet  
  Sarim Azam Rykkinn ikke startet  
  M. Rayyan Malik Rykkinn ikke startet  
  Henrik Nordquist Rykkinn ikke startet  
  Mohanad Babawat Rykkinn ikke startet  
  Ilias Husein Adan Rykkinn ikke startet  
  Herman Gjesme Kjølner Rykkinn ikke startet  
  Ludvik Sem Fossen Rykkinn ikke startet  
  Momcilo Paunov Haslum ikke startet  
  Lavrans Rye Johnsgård Haslum ikke startet  
  Thomas Wills Aaserud Haslum ikke startet  
  Johannes Gorset Refsnes Haslum ikke startet  
  Vegard Hope Bryn/Hammerbakken ikke startet  
  Adam Fjørtoft Bryn/Hammerbakken ikke startet  
  Pelle Aune Bryn/Hammerbakken ikke startet  
  Martin Skårbekk Klepp Bryn/Hammerbakken ikke startet  
  Billi Spjøtvold Emma Hjorth ikke startet  
  Alvin Aleksandersen-Fjellskål Løkeberg ikke startet  
  Trevor Jenkins Løkeberg ikke startet  
  Edvard H. Klæboe Løkeberg ikke startet  
  Eryk Orwat Løkeberg ikke startet  
  Sigurd H. Støve Løkeberg ikke startet  
  Marius F. Gagnum Løkeberg ikke startet  
  Stefan Vujin Løkeberg ikke startet  
  Andreas Broen Løkeberg ikke startet  
  Clara Lind Løkeberg ikke startet  
  Christopher Vignæs-Ellis Løkeberg ikke startet  
  Luca Storaas Adriaenssens Løkeberg ikke startet  
  Fredrik Vinje Løkeberg ikke startet  
  Yasrob Alznoud Løkeberg ikke startet  
  Jacob B. Apeland Løkeberg ikke startet  
  Andreas Krognæs Løkeberg ikke startet  
  Magnus H. Bjørnsrud Løkeberg ikke startet  
  Alexander H. Nerheim Løkeberg ikke startet  
  Konrad Baranski Løkeberg ikke startet  
  Adrian Heimtun-Falch Løkeberg ikke startet  
  Nikolai Torpen Løkeberg ikke startet  
  Elias Midtli Kristiansen Løkeberg ikke startet  
  Håvard Matias Rugset Løkeberg ikke startet  
  Matheo Breddam Løkeberg ikke startet  
  Sindre Johan Helgheim Løkeberg ikke startet  
  Elias Nævra Løkeberg ikke startet  
  Carl William Fougner Løkeberg ikke startet  
  Daniel Vestengen Løkeberg ikke startet  
  Martin Orwat Løkeberg ikke startet  
  Philip B. Piccini Løkeberg ikke startet  
  Ola Poppe Løkeberg ikke startet  
  Even Holdhus Fjeldstad Løkeberg ikke startet  
  Bruno Lind Løkeberg ikke startet  
  Tevje Fløtberg-Rudidalen Løkeberg ikke startet  
  Gaute Aas Jetne Løkeberg ikke startet  
  Aksel B. Wee Løkeberg ikke startet  
  Mathias N. Hirst Løkeberg ikke startet  
  Sondre V. Lunde Løkeberg ikke startet  
  Herman Hallingstad Løkeberg ikke startet  
  Andrew A. Min Løkeberg ikke startet  
  Bruce Larsen Høvik ikke startet  
  Magnus Skjoldmo Høvik ikke startet  
  Erik Hobson Høvik ikke startet  
  William Fredslund Høvik ikke startet  
  Ditlev Olrik Høvik ikke startet  
  Ole Thyholdt Høvik ikke startet  
  Kareem Mohamed Høvik ikke startet  

Jenter

426 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Rotevatn Nyberg Hosle 24.34  
2 Emily Randles Høvik 25.20 +0.46
3 Victoria Stenhaug Høvik 25.23 +0.49
4 Ada Ophelia Larsen Høvik Verk 25.36 +1.02
5 Hanna Høglund Hosle 25.56 +1.22
6 Caroline Sandanbråten Høvik Verk 26.31 +1.57
7 Cornelia Eng Høvik 26.50 +2.16
8 Ellinor Karoline Råd Våpenstad Bryn/Hammerbakken 26.52 +2.18
9 Kaja Ånensen Jong 27.23 +2.49
9 Matilde Kirste Høvik Verk 27.23 +2.49
11 Hedvig Lislerud Myhre Evje 28.05 +3.31
12 Julie Sundsvold Jong 28.44 +4.10
13 Eva Kristine Wersland Høvik 28.55 +4.21
14 Sarah Skirstad Pollen Stabekk 29.06 +4.32
15 Mathilde Julo Kristiansen Stabekk 29.08 +4.34
15 Nellie Aabech Høvik 29.08 +4.34
17 Ingrid Marie Woxholt Grav 29.11 +4.37
18 Eva Skogen Sæverås Grav 29.17 +4.43
19 Aizea Goiri Gärtner Eikeli 29.49 +5.15
20 Kaja Holstrøm Grav 30.05 +5.31
21 Eva Unnli Grav 30.08 +5.34
22 Maja Louise Revheim Eikeli 30.09 +5.35
23 Julie Kleven Gjertsen Eikeli 30.13 +5.39
24 Johanna Henstock Bryn/Hammerbakken 30.37 +6.03
25 Maria Evenstad Eikeli 31.46 +7.12
26 Mille Lien-Werner Haslum 31.59 +7.25
27 Maria Mack Paton Ljungmann Grav 32.08 +7.34
28 Pia Warhol-Løvold Grav 32.12 +7.38
28 Christine Haavaldsen Eikeli 32.12 +7.38
30 Astri Tronstad Nydal Eikeli 32.16 +7.42
30 Mathilde Søgstad Høvik 32.16 +7.42
32 Emmerense Holsen Grav 32.21 +7.47
33 Elin Pettersen Emma Hjorth 32.32 +7.58
34 Leona Xhemajli Emma Hjorth 32.33 +7.59
35 Bertine Andersen Haslum 32.38 +8.04
36 Celine Toikka Berg Snarøya 32.54 +8.20
37 Tuva Elise Mørk Eikeli 33.00 +8.26
38 Anna Kjeldal Eilertsen Haslum 33.06 +8.32
39 Celine Granli Eikeli 33.09 +8.35
40 Hedda Johansen Angermo Haslum 33.19 +8.45
41 Emilie Bondi Høvik 33.22 +8.48
42 Elena Zerai Høvik 33.26 +8.52
43 Ida Haama Ashtari Snarøya 33.37 +9.03
44 Mia Foryszewska Grav 33.38 +9.04
45 Hedda Nilsson Bryn/Hammerbakken 33.54 +9.20
46 Malin Holmgren Pedersen Eikeli 34.13 +9.39
47 Sara Solhaug Haslum 34.26 +9.52
48 Susanne Flo Eikeli 34.51 +10.17
48 Mie Christensen Høvik 34.51 +10.17
50 Johanne K. Berg Lysaker 34.52 +10.18
50 Hedvig Haugenes Kristiansen Haslum 34.52 +10.18
52 Ena Veddegjerde Bøhn Eikeli 34.53 +10.19
53 Kaja Wågsand Lysaker 34.57 +10.23
54 Hennie Murstad Simonsen Grav 35.12 +10.38
55 Hedda Haugerud-Eckhardt Grav 35.13 +10.39
56 Emilie Li Taklo Grav 35.17 +10.43
56 Ingrid Bull-Haaversen Hosle 35.17 +10.43
56 Marit Tønset Mathisen Haslum 35.17 +10.43
59 Heidi Midtbø Helgesen Bryn/Hammerbakken 35.18 +10.44
60 Emma Aspelund Nilsen Bryn/Hammerbakken 35.24 +10.50
61 Jenny Hellum Fjellbo Eikeli 35.34 +11.00
62 Maria Espeland Lie Grav 35.42 +11.08
63 Liv Henriksen Torsvik Grav 35.44 +11.10
64 Tiril Hagerup Solberg Haslum 35.49 +11.15
65 Fredrikke Trollsås Snarøya 36.22 +11.48
66 Julie Stene Snarøya 36.23 +11.49
67 Marie Elisabeth Falk Haslum 36.24 +11.50
68 Ingrid Anmarkrud Snarøya 36.27 +11.53
69 Iben Sørensen Haslum 36.36 +12.02
70 Mie Isabelle Heidenberg Hammer Stabekk 36.43 +12.09
71 Mary Allison Salaysay Joson Haslum 36.46 +12.12
72 Engel Marie Elseth Rieck Eikeli 36.51 +12.17
73 Camilla Sannerud Høvik 36.59 +12.25
74 Cornelia Fure Høvik 37.02 +12.28
75 Pernille Damm Westvold Stabekk 37.24 +12.50
76 Julia Meling Stabekk 37.29 +12.55
77 Nagiba Jama Emma Hjorth 37.30 +12.56
78 Una Bulovan Lysaker 37.36 +13.02
79 Leah Matilde Roesgaard-Gran Haslum 37.37 +13.03
80 Elina M. L. Bryn Lysaker 37.38 +13.04
81 Alva Louise Tjernlund Grav 37.52 +13.18
82 Tara Frelsøy Aune Hosle 37.59 +13.25
83 Hanne Brudevold Eek Haslum 38.03 +13.29
84 Emma S Kvanlid-Kristiansen Hosle 38.24 +13.50
85 Eva Andersen Anna Krefting 38.29 +13.55
85 Iselin Veiseth Anna Krefting 38.29 +13.55
85 Sara Walnum Hansen Hosle 38.29 +13.55
88 Estella Turflinger Grav 38.31 +13.57
88 Leah Marie Wagle Grav 38.31 +13.57
90 Solveig Allum Høvik Verk 38.36 +14.02
90 Linnea Bruvold Dinneen Haslum 38.36 +14.02
92 Synne Malling Møller Haslum 38.38 +14.04
93 Ella Kjus Grav 38.41 +14.07
94 Sunniva Golimo Grav 38.44 +14.10
95 Klara Ulvaag-Danielsen Hosle 39.02 +14.28
96 Caroline Bjerring Opheim Haslum 39.38 +15.04
97 Alexandra J. Muri Lysaker 39.48 +15.14
98 Oda Østby Rasmussen Rykkinn 39.50 +15.16
99 Kristiane Berg Rykkinn 39.53 +15.19
100 Aleta Oftedal Høvik Verk 39.58 +15.24
100 Helena Høidalen Christensen Stabekk 39.58 +15.24
102 Nora Sandell Anna Krefting 39.59 +15.25
103 Edith Roberta Galatanu Eikeli 40.01 +15.27
104 Iselin Eikenes Anna Krefting 40.03 +15.29
105 Saga Poulsen Stabekk 40.04 +15.30
106 Hedda Ørlander Anna Krefting 40.08 +15.34
107 Amina Pedersen Wessel Hosle 40.18 +15.44
108 Mathea Fyksen Prøsch Hosle 40.22 +15.48
109 Synne Menes Myklebost Grav 40.25 +15.51
109 Ane Myrstad Grav 40.25 +15.51
111 Kaya Paulsen Grav 40.26 +15.52
111 Mille Nicoline Åkre Strandskogen Grav 40.26 +15.52
113 Julia Emelie Asp Lysaker 40.30 +15.56
114 Adeline Aune Mediaa Haslum 40.36 +16.02
114 Amalie Perland Haslum 40.36 +16.02
116 Maja Nora Anna Johansson-Kjellerød Haslum 40.47 +16.13
117 Julie Krogstad-Havnes Hosle 41.09 +16.35
118 Karen Kurisaki-Sagberg Haslum 41.45 +17.11
119 Iben Sofie Ursin-Holm Eikeli 41.47 +17.13
120 Ann Margrethe T Kise Hosle 41.49 +17.15
121 Marie Kruse-Jensen Haslum 42.08 +17.34
122 Nathalie Sjøblom Anna Krefting 42.12 +17.38
123 Maia Bjerke Anna Krefting 42.13 +17.39
124 Cecilie Sannerud Høvik 42.18 +17.44
125 Sophie Røtvold Lykke Hosle 42.21 +17.47
125 Katinka Bull Lysaker 42.21 +17.47
127 Julie Sole Hernes Stabekk 42.33 +17.59
128 Julie Qvigstad Haslum 42.35 +18.01
129 Sol Gussiås Haslum 42.54 +18.20
130 Marte Dahle Rykkinn 43.01 +18.27
131 Maimoona Samin Mehmood Rykkinn 43.12 +18.38
131 Lucy Unneland O'farrell Haslum 43.12 +18.38
133 Matilde Eikeland Waage Haslum 43.40 +19.06
134 Vilde Feltmann Hosle 43.48 +19.14
135 Martine Gill Ravninger Emma Hjorth 44.02 +19.28
136 Kristine Evensen Lysaker 44.03 +19.29
137 Susanne Seeberg Lysaker 44.04 +19.30
138 Nina A. Samelko Lysaker 44.06 +19.32
138 Ulla Nicoline Myrland Rasmussen Haslum 44.06 +19.32
140 Sania Nazir Rykkinn 44.13 +19.39
141 Melissa Roesch Rykkinn 44.22 +19.48
142 Nicole Victoria Palczynska Eikeli 44.27 +19.53
143 Sara Siljan Høvik Verk 44.28 +19.54
144 Victoria Hiorth Lorck-Olafsen Snarøya 44.35 +20.01
145 Frida Nygaard Fuglerud Haslum 44.42 +20.08
145 Semine Sommervold Haslum 44.42 +20.08
147 Julia Gzik Høvik Verk 44.44 +20.10
148 Iben Must Høvik Verk 44.47 +20.13
149 Emilie Lønn Anna Krefting 44.50 +20.16
149 Anniken Aubert Anna Krefting 44.50 +20.16
151 Emily Dannevig Emma Hjorth 45.03 +20.29
152 Thea Henriksen Anna Krefting 45.15 +20.41
152 Pernille Edwin Boger Hosle 45.15 +20.41
152 Erle Dokken-Høgholen Stabekk 45.15 +20.41
155 Iben Isabel Bjørnseth Bremer Stabekk 45.16 +20.42
156 Kristine Ekornes Anna Krefting 45.18 +20.44
157 Mie H Heldaas- Grorud Hosle 45.20 +20.46
158 Fride Henjum Høvik 45.29 +20.55
159 Isabel Børsting Anna Krefting 45.31 +20.57
160 Alette Hageselle Anna Krefting 45.32 +20.58
160 Tuva Tandre Melbye Bryn/Hammerbakken 45.32 +20.58
162 Astrid Laugen Anna Krefting 45.33 +20.59
163 Pia Brustad Anna Krefting 45.36 +21.02
163 Mia Härm Eckhardt Stabekk 45.36 +21.02
163 Christina Mellgren-Means Stabekk 45.36 +21.02
166 Milli Spørck-Sem Jong 45.39 +21.05
167 Alvida Lindberg Jong 45.40 +21.06
167 Cornelia Bunæs-Røyr Snarøya 45.40 +21.06
169 Tilde Heier Snarøya 45.43 +21.09
170 Maria Christine Gulbrandsen Snarøya 45.45 +21.11
171 Valeza Asani Rykkinn 45.53 +21.19
172 Maria Greaker Rego Hosle 45.57 +21.23
173 Louise Falkgård Høvik Verk 46.23 +21.49
174 Selma Rendedal Hosle 46.29 +21.55
175 Mariam Mohamad Jong 46.39 +22.05
176 Kristin Taarud F Anna Krefting 46.40 +22.06
177 Linn Thronsen Anna Krefting 46.41 +22.07
178 Cornelia Stenstrøm Lysaker 46.43 +22.09
179 Ariel T-N Rønne Lysaker 46.47 +22.13
180 Josefin Grenan-Grimstad Hosle 46.51 +22.17
181 Lisa Kjøle Jong 46.52 +22.18
182 Kristisn Hegermann Kampen Hosle 46.54 +22.20
183 Miriam Neugebauer Rykkinn 47.12 +22.38
184 Sabirin Ali Jama Rykkinn 47.14 +22.40
185 Maja Lunke Anna Krefting 47.16 +22.42
186 Ava Parnianfard Grav 47.30 +22.56
187 Ida Phimsim Gulliksen Haslum 47.35 +23.01
188 Saradha Ramasubramanian Høvik 47.40 +23.06
189 Thelma Louise B Greve Hosle 47.43 +23.09
190 Melissa Tronstad Jong 47.47 +23.13
191 Emicke Cecilie Sohlberg Snarøya 47.48 +23.14
192 Josefine Fosaas Ashby Snarøya 47.51 +23.17
193 Hulda Sævareid Anna Krefting 47.53 +23.19
193 Patrycja Zborowska Anna Krefting 47.53 +23.19
195 Julie Bratt Stølsnes Snarøya 47.55 +23.21
196 Henny Oline Flø Haugli Snarøya 47.57 +23.23
197 Vilde Frydenlund Høvik Verk 47.58 +23.24
198 Elise Billington Anna Krefting 48.03 +23.29
199 Wiktoria Malinowska Eikeli 48.16 +23.42
200 Aizle Pis-Iw Høvik 48.22 +23.48
201 Ella Halnes Emma Hjorth 48.23 +23.49
202 Tina Isaksen Høvik 48.24 +23.50
203 Ida Finckenhagen Feen Snarøya 48.25 +23.51
204 Eleri Husby Lysaker 48.37 +24.03
205 Errima Mekkati Anna Krefting 48.42 +24.08
206 Sofia Skaug Jong 48.45 +24.11
207 Selma Sand Kyhring Hosle 48.50 +24.16
208 Benedicte Dahl Jong 48.52 +24.18
209 Marie Nicoline Skaug Hosle 48.53 +24.19
210 Juela Jashari Rykkinn 49.00 +24.26
211 Maria Aukrust Evang Eikeli 49.01 +24.27
212 Josefine Brink Rykkinn 49.04 +24.30
213 Celina Fagervik Høvik 49.31 +24.57
214 Andrea Berg-Ingebrigtsen Høvik 49.37 +25.03
215 Frida Kaupang Hansen Rykkinn 49.39 +25.05
216 Ella Sitje Snarøya 49.53 +25.19
217 Vilja Sophie Leira Haslum 49.59 +25.25
218 Faws Abud Høvik 50.24 +25.50
219 Henriette Sørensen Bryn/Hammerbakken 50.28 +25.54
220 Ine Natalie Kaland Haslum 50.46 +26.12
221 Madeleine Amlie Høvik 50.47 +26.13
222 Sarah Revang Bryn/Hammerbakken 51.04 +26.30
223 Hanna Arneberg Haakestad Eikeli 51.11 +26.37
224 Ida Wiberg Høvik 51.13 +26.39
225 Mathea Heltorp Høvik 51.17 +26.43
226 Line Anne Elisabeth Hage Haslum 51.34 +27.00
227 Tuva Johanson Grav 51.54 +27.20
228 Emilia Fritzman-Larsen Haslum 52.00 +27.26
228 Maren Johanne Ellevset Haslum 52.00 +27.26
230 Ingrid Rognebakke Haslum 52.02 +27.28
231 Milena Rimeikyte Grav 52.11 +27.37
232 Miriam Rongve Hektoen Eikeli 52.40 +28.06
233 Silje Marie Fosli Widerøe Eikeli 52.41 +28.07
234 Stella Modell Skaara Grav 52.44 +28.10
235 Emily Kollerud Johannessen Snarøya 52.50 +28.16
235 Maria Golimo Grav 52.50 +28.16
237 Iben Huitfeldt Anna Krefting 52.54 +28.20
238 Karoline Ulstein Håland Stabekk 53.03 +28.29
239 Lucie Maria Steineger Moynard Stabekk 53.04 +28.30
240 Ella Lund Høvik Verk 53.07 +28.33
240 Mathilde Messiha Anna Krefting 53.07 +28.33
242 Maiken Eline Røine Haslum 53.13 +28.39
243 Thea Reinertsen Sandven Eikeli 53.18 +28.44
244 Alicja Zweirzchowska Anna Krefting 53.19 +28.45
245 Tuva Gaarder Stangebye-Nielsen Bryn/Hammerbakken 53.35 +29.01
246 Lilly Bjørvik Staalen Stabekk 53.43 +29.09
247 Astri Øgland Haslum 53.46 +29.12
248 Martine Blom Olsen Stabekk 53.47 +29.13
249 Anne Sofie Svinth Gylling Snarøya 53.57 +29.23
250 Melissa Øzturk Eriksen Snarøya 53.58 +29.24
251 Kaja Harstad Brækken Stabekk 53.59 +29.25
252 Mina Edgehill Eikeli 54.07 +29.33
253 Eva Elisabeth Sebastian Sjödahl Eikeli 54.09 +29.35
254 Elise Øystese Hosle 54.16 +29.42
255 Ella C Prydz-Hoftvedt Hosle 54.17 +29.43
256 Selma Rafner Grav 54.20 +29.46
257 Cornelia Siljan Marthinsen Grav 54.26 +29.52
258 Selma Krey Høvik 54.34 +30.00
259 Iman Amara Evje 54.47 +30.13
259 Julie Opheim Tveit Hosle 54.47 +30.13
261 Mathea de Faveri Evje 54.51 +30.17
261 Annamaria Lombardo Bryn/Hammerbakken 54.51 +30.17
263 Eline Helle Moe Hosle 54.53 +30.19
264 Viola Mehaj Evje 54.55 +30.21
265 Mia Louise Bråthen Rykkinn 55.03 +30.29
266 Othilie Hansen Anna Krefting 55.05 +30.31
267 Amaya Jensen-Ramberg Anna Krefting 55.08 +30.34
268 Mariela Kuqi Rykkinn 55.09 +30.35
269 Sienna Aamodt-Reiersen Snarøya 55.11 +30.37
270 Isabelle Byles Rykkinn 55.12 +30.38
271 Celina Berglie Lund Rykkinn 55.18 +30.44
272 Evangeline Bremnes Stabekk 55.21 +30.47
273 Roya Ghulam Rykkinn 55.22 +30.48
274 Emilie Bergwitz-Larsen Evje 55.35 +31.01
275 Ingvild Urnes Berg Evje 55.48 +31.14
275 Amanda Wilks Bryn/Hammerbakken 55.48 +31.14
277 Julia Bossi Thon Snarøya 55.50 +31.16
278 Nora Kristine Moss Rykkinn 55.52 +31.18
279 Sara Lagerløv Høvik 56.17 +31.43
280 Mathea Sending Høvik 56.28 +31.54
281 Marie Ulvang Thoresen Hosle 56.39 +32.05
282 Vilda Erngard Snarøya 56.41 +32.07
283 Selma Guldsten Robinson Snarøya 56.44 +32.10
284 Kathrine Le Emma Hjorth 56.49 +32.15
285 Maria Lindem Høvik Verk 57.09 +32.35
285 Vilde Eiri Hetland Hosle 57.09 +32.35
287 Louise V Middelthon Hosle 57.12 +32.38
288 Ida Caple Anna Krefting 57.57 +33.23
289 Amalie Opheim Tveit Hosle 58.08 +33.34
290 Marie Wiberg Hosle 58.25 +33.51
291 Ava Bryde Anna Krefting 58.27 +33.53
292 Asli Injeh Snarøya 58.30 +33.56
293 Janka Skøien Høvik Verk 58.34 +34.00
293 Amelia Ingrid Clemens Snarøya 58.34 +34.00
293 Alexandra Wolszczak Emma Hjorth 58.34 +34.00
296 Pernille Laurendz Høvik Verk 58.40 +34.06
297 Emilia Gran Knutsen Grav 58.42 +34.08
298 Julie Martinussen Bryn/Hammerbakken 58.49 +34.15
299 Julie Nerbøvik Bryn/Hammerbakken 58.57 +34.23
299 Silje Schrøder Bryn/Hammerbakken 58.57 +34.23
301 Benedicte Meiholm Anna Krefting 59.13 +34.39
302 Emilie Hauge Cheyne Haslum 59.27 +34.53
303 Eline Marie Trøa Bryn/Hammerbakken 59.28 +34.54
304 Selma Bersvendsen Haslum 59.30 +34.56
305 Emilie Hovland Anna Krefting 59.33 +34.59
306 Isabella Jansen Strøm Snarøya 59.51 +35.17
307 Johanne Kiste Lotten Eikeli 1.00.03 +35.29
308 Marthe Riise Bryn/Hammerbakken 1.00.13 +35.39
309 Adele Pettersen Bryn/Hammerbakken 1.00.58 +36.24
310 Vilde Hellebakken Høvik Verk 1.01.38 +37.04
311 Lotta Solem Høvik Verk 1.03.00 +38.26
312 Sabrin Ege Emma Hjorth 1.03.27 +38.53
313 Marie Kristine Skaug Gilhuus-Moe Snarøya 1.04.21 +39.47
313 Lilly Shiyu Kvarme Snarøya 1.04.21 +39.47
315 Maia Cappelen Skreien Snarøya 1.04.25 +39.51
316 Marianne Høgalmen Høvik Verk 1.05.05 +40.31
317 Nora Elise Vangsnes Snarøya 1.05.06 +40.32
318 Eva Finsveen Emma Hjorth 1.05.21 +40.47
319 Lina Ashraf Høvik Verk 1.05.47 +41.13
320 Ingrid Henriksen Anna Krefting 1.07.27 +42.53
321 Hannah Grip-Bruusgaard Eikeli 1.08.02 +43.28
322 Nkiruka Maduekwe Emma Hjorth 1.08.19 +43.45
323 Astrid Oktava Skramstad Kristensen Eikeli 1.09.07 +44.33
324 Natalie Elvegård Emma Hjorth 1.09.10 +44.36
325 Arna Truong Vo Emma Hjorth 1.09.14 +44.40
326 Kamilla Whitehead Kristmoen Evje 1.10.05 +45.31
327 Vilma Kvalø Anna Krefting 1.10.20 +45.46
327 Guro Sæther Anna Krefting 1.10.20 +45.46
329 Semrawit Habte Anna Krefting 1.10.28 +45.54
330 Aurora Plahte Anna Krefting 1.10.50 +46.16
331 Elmira Alisadeh Bryn/Hammerbakken 1.10.59 +46.25
332 Frida Hansen-Barry Emma Hjorth 1.11.03 +46.29
333 Julie Megaard Evje 1.11.05 +46.31
334 Karolina Kader Rykkinn 1.11.26 +46.52
335 Tiril Elowsson Eikeli 1.12.04 +47.30
336 Astrid Linnéa Lilia Evje 1.12.09 +47.35
337 Vanest Jamal Jalal Evje 1.12.10 +47.36
338 Linnea Myhrvold-Hanssen Evje 1.12.59 +48.25
339 Kristin Thekla Benum Evje 1.13.04 +48.30
340 Thea Fossum Skilhagen Eikeli 1.13.50 +49.16
341 Alisa Hansen-Barry Emma Hjorth 1.14.12 +49.38
342 Anna Barstad-Rødsten Emma Hjorth 1.14.57 +50.23
343 Karolina Ann-Louise Storsjö Evje 1.15.46 +51.12
344 Lanya Husein Emma Hjorth 1.15.57 +51.23
345 Chanel Angelica Melvoll Evje 1.16.01 +51.27
346 Mina Nordli Rykkinn 1.18.16 +53.42
347 Øyvor Foss Bjørnstad Grav 1.19.07 +54.33
348 Maria Kristine Schatvet Evje 1.19.11 +54.37
349 Simra Imran Fida Rykkinn 1.19.44 +55.10
350 Mina Bråthen Rykkinn 1.20.23 +55.49
351 Vasilkki Diamantopoulou Jong 1.24.27 +59.53
352 Winta Rusom Habte Evje 1.25.52 +1.01.18
353 Ayat Butt Evje 1.25.56 +1.01.22
354 Sabiriin Abdiwali Rykkinn 1.39.51 +1.15.17
355 Haadia Mirza Rykkinn 1.40.27 +1.15.53
  Solin Mandi-Bøhli Jong diskvalifisert  
  Ann Lovise Nesvåg Jong diskvalifisert  
  Nicoline Fur,yr Jong diskvalifisert  
  Sarah Grendar Jong diskvalifisert  
  Enna Cincovic Jong diskvalifisert  
  Salmo Mohamud Jong diskvalifisert  
  Jenny Björk Hjaltdottir Evje diskvalifisert  
  Vilma Lødøen Høvik Verk diskvalifisert  
  Linea Larsson Høvik Verk diskvalifisert  
  Astrid Christine Thaulow Snarøya diskvalifisert  
  Stella Gjurød Braathen Snarøya diskvalifisert  
  Lea Blikstad Holter-Sørensen Grav diskvalifisert  
  Daniele Vileikyte Grav diskvalifisert  
  Asiana Kamilla Malejana Reyes Grav diskvalifisert  
  Ingeborg Heggelund Grav diskvalifisert  
  Synne Lillås Vatneberg Grav diskvalifisert  
  Sibele Bergersen Grav diskvalifisert  
  Tirill Hermine Eidem Grav diskvalifisert  
  Signe Marie Hegstad Grav diskvalifisert  
  Ragna Tronstad Nydal Eikeli diskvalifisert  
  Olivia Dos Santos Hørling Eikeli diskvalifisert  
  Mia Bilic Eikeli diskvalifisert  
  Tiril Heggheim Bolstad Eikeli diskvalifisert  
  Mona Dale Merckoll Eikeli diskvalifisert  
  Liva Rebekka Sæter Hosle diskvalifisert  
  Kristine Siger Woldene Hosle diskvalifisert  
  Stella Pettersen Lysaker diskvalifisert  
  Armita Tayeri Lysaker diskvalifisert  
  Astrid Wallin Lysaker diskvalifisert  
  Chloe Jasrelle Panelo Peralta Stabekk diskvalifisert  
  Elise Megumi Bando Rodrigues Stabekk diskvalifisert  
  Ada Jenssen Acklam Stabekk diskvalifisert  
  Simrah Butt Rykkinn diskvalifisert  
  Jora Shaljaku Rykkinn diskvalifisert  
  Noor Sohl Rykkinn diskvalifisert  
  Selma Blix-Fjellskaalnes Rykkinn diskvalifisert  
  Camilla Elisa Okstveit Haslum diskvalifisert  
  Chaline Thomasdottir Haslum diskvalifisert  
  Narges Hosseini Haslum diskvalifisert  
  Linnea Ilseng Tomasson Haslum diskvalifisert  
  Martine Sjurseth Wold Haslum diskvalifisert  
  Iselin Utsi Ovesen Haslum diskvalifisert  
  Aurora Amundsen Enger-Olsen Haslum diskvalifisert  
  Elisabeth Hiorth Lyhus Haslum diskvalifisert  
  Lenora Kresse Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Ida Lysaker Braathen Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Celine Rem Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Thyra Eikeland Floor Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Antonia Samseth Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Amalie Ostorp Fagerbakke Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Ingeborg Hamnes Myrdal Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Carina Skogli Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Selma Rieber-Mohn Bryn/Hammerbakken diskvalifisert  
  Melissa Yavuz Emma Hjorth diskvalifisert  
  Ikran Aded Emma Hjorth diskvalifisert  
  Noor Murtaza Emma Hjorth diskvalifisert  
  Fereshteh Rezai Emma Hjorth diskvalifisert  
  Hana Shammari Emma Hjorth diskvalifisert  
  Camilla Fevang Emma Hjorth diskvalifisert  
  Alice Hjelmervik Høvik diskvalifisert  
  Martina Dong Høvik diskvalifisert  
  Petronella Eckbo Høvik diskvalifisert  
  Sandra Karaliute Høvik diskvalifisert  
  Rebecca Borlund Høvik diskvalifisert  
  Michelle Plusa Høvik diskvalifisert  
  Ida Bergh Høvik diskvalifisert  
  Celina Ahmed Høvik diskvalifisert  
  Klaudia Kowalik Høvik diskvalifisert  
  Amelia Grzegorczyk Jong brutt  
  Marielle Huse Jong brutt  
  Smilla Veberg Jong brutt  
  Ida Flannum Jong ikke startet  
  Genisha Asokumar Evje ikke startet  
  Donya Goodarzi Evje ikke startet  
  Irsa Dzjamalajevna Mazaeva Evje ikke startet  
  Margrethe Albrektsen Evje ikke startet  
  Sofie Emilie Kristmoen Evje ikke startet  
  Tuva Gundersen Høvik Verk ikke startet  
  Vilde Frydenlund Høvik Verk ikke startet  
  Julie Fosse Høvik Verk ikke startet  
  Izabella Chantelle Rostad Lunder Snarøya ikke startet  
  Weronika Amelia Cakala Snarøya ikke startet  
  Ella Schumann Snarøya ikke startet  
  Hedvig Louise Noreng Snarøya ikke startet  
  Kristin Figenbaum Anna Krefting ikke startet  
  Thea Marie Riset Anna Krefting ikke startet  
  Juliane Heiland Anna Krefting ikke startet  
  Trine Kløvstad Anna Krefting ikke startet  
  Una Kanli Grav ikke startet  
  Sara Helene Skinnemoen Grav ikke startet  
  Ingeborg Sofie Rystad Rye Grav ikke startet  
  Sara Zuddas-Halle Grav ikke startet  
  Thea Haug-Jacobsen Grav ikke startet  
  Ingrid Seehuus Grav ikke startet  
  Victoria Takvam Grav ikke startet  
  Anna Liberg Eikeli ikke startet  
  Maria Woznica Eikeli ikke startet  
  Sunniva Fredrikkke Orrem Hosle ikke startet  
  Mia S Engebrigtsen Hosle ikke startet  
  Amalie E Brøymer Hosle ikke startet  
  Nora Evita Torp Hosle ikke startet  
  Isabella Andresen-Nygård Hosle ikke startet  
  Marie Sara Thallaug Hosle ikke startet  
  Sarah Elisabeth Klafstad Stabekk ikke startet  
  Katka Cernusakova Stabekk