Resultater Skovseth'n 2019



Resultater Skovseth'n - 4,5 km
Eidsvoll, Akershus - 12. mai 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Komplette resultater

Plass Startnr. Fornavn Etternavn Klubb/Organisasjon Klasse Tid
1 505 Andreas Myhre Sjurseth SK Vidar M 20-39 år 13:57
2 503 Espen Enger Halvorsen Lovstafetten M 20-39 år 15:07
3 644 Per Christian Sjøli Feiring M 40-59 15:22
4 507 Anders Brænna Team Coop M 20-39 år 15:36
5 536 André Teksum   M 40-59 år 15:40
6 520 Per Kristian Julsrud BDO Romerike BIL M 20-39 år 15:45
7 513 Pål Gravem Eidsvold turn M 40-59 år 15:59
8 553 Kristian Brenni Dal IL M 17-19 år 16:25
9 527 Jørgen Nordhagen   M 20-39 år 16:36
10 515 Håvard Gundersen   M 17-19 år 16:36
11 580 Erlend Rønning Lead2IT K 20-39 år 16:43
12 641 Einar Jonsbu Frontrunners M 40-59 16:48
13 508 Lars Grønvik Bråten   M 40-59 år 16:52
14 540 Magnus Smedsrud Vilberg barneskole G 11-13 år 16:52
15 542 Sigurd Fjeldbo Bjerke IL M 20-39 år 16:52
16 525 Sjur Millidahl Mårhundens Venner IL 2 M 20-39 år 17:01
17 501 Erik Brun VUSK 8c G 14-16 år 17:09
18 517 Geir Inge Gundersen   M 40-59 år 17:13
19 516 Per Ole M. Gundersen Mårhundens venner 2 M 20-39 år 17:13
20 531 Espen Sandvold Eidsvoll sykkelklubb M 40-59 år 17:17
21 518 Halvor Haukeli Eidsvoll videregående skole M 20-39 år 17:22
22 519 Bernt Hoel Tversoglangs M 40-59 år 17:28
23 514 Erlend Gundersen   G 14-16 år 17:35
24 506 Atle Aas Tversoglangs M 40-59 år 17:37
25 539 Martine Smedsrud Vilberg ungdomsskole J 14-16 år 17:42
26 538 Ivar Wardrum Office Management M 40-59 år 17:44
27 510 Ketil Magnus Dokset Hurdal IL M 40-59 år 17:49
28 511 Marthe Ervik Nordre Eidsvoll IL K 20-39 år 17:51
29 587 Arne Saxhaug Eidsvoll O- lag M 40-59 år 17:59
30 552 Dag Frode Bjerke privat M 40-59 år 18:27
31 512 Pål Henrik Enger Finstad Team Jäger M 20-39 år 18:29
32 526 Helge Ness   M 40-59 år 18:33
33 522 Adrian Kvilaas-Langstrand Vilberg ungdomsskole G 14-16 år 18:34
34 556 André Fatland Holt IF M 20-39 år 18:58
35 530 Lars Salvesen Eidsvoll SK M 40-59 år 19:04
36 586 Simen Dehli Saxhaug Eidsvoll O- lag M 17-19 år 19:08
37 523 Oskar Lægland Eidsvoll vgs/NEIL M 17-19 år 19:21
38 554 Jens Erling Enger Finstad   M 20-39 år 19:23
39 581 Tom Erik Sandholt HÆ! M 40-59 år 19:24
40 561 Storm Hustad Eidsvoll VGS M 17-19 år 19:24
41 551 Øyvind Barstad   M 20-39 år 19:27
42 646 Olaf Knai Hurdal IL M 60 + 19:28
43 532 Dag Sannerhaugen Eidsvold Værks Skiklubb M 40-59 år 19:30
44 576 Sindre Opsahl Svendsen   G 11-13 år 19:43
45 577 Tom Erik Paulsen Eidsvold IF / Løpsklubben T&F M 20-39 år 19:44
46 571 Ingunn Monsen SK Vidar K 40-59 år 19:46
47 524 Jørgen Løken Feiring IL G 14-16 år 19:54
48 548 Kenneth Aas   M 40-59 år 19:56
49 559 Thomas Nordskov Hansen   M 40-59 år 19:57
50 649 Ingri Ness   K 20-39 år 19:59
51 509 Eirik Haakstad   M 40-59 år 20:18
52 533 Knut Saxhaug Eidsvoll o-lag M 40-59 år 20:22
53 568 Nina Malmberg   K 40-59 år 20:34
54 563 Morten Jartun Styrilia oldtimers M 40-59 år 20:24
55 562 Tare Jansen   M 20-39 år 20:30
56 528 Hans Petter Rudi Toyota Romerike AS Eidsvoll M 40-59 år 20:33
57 567 Arne Frithjof Løken Feiring IL M 60 + 20:36
58 622 Ada Borgund Eid il ski J 14-16 år 20:37
59 645 Rita Milli   K 40-59 år 20:42
60 545 Hanne Sandholt   K 20-39 år 20:46
61 546 Therese Aarnes   K 20-39 år 21:12
62 582 Håkon Knai Sannerud Hurdal IL/Team Sannerud G 11-13 år 21:20
63 583 Runar Sannerud Ull/Kisa friidrett/ Team Sannerud M 40-59 år 21:20
64 550 Knut Bakkehaug Eidsvoll Venstre M 40-59 år 21:23
65 558 Anna Lousie Gundersen Tronvold Team Kastellkroken J 14-16 år 21:23
66 590 Merethe Teksum BDO Bil K 40-59 år 21:24
67 648 Kirsten Grønnvik Bråten   K 40-59 år 21:33
68 555 Ida Engh Nordre Eidsvoll IL K 40-59 år 21:35
69 560 Freya Hustad Vusk J 11-13 år 21:39
70 565 Tommy Langaard Kløfta il M 40-59 år 21:41
71 543 Eivind Dale   M 20-39 år 21:52
72 579 Steingrim Ringel BFG Bergen Løpeklubb M 60 + 21:56
73 609 Christian Håkonsen Bærum skiklubb M 20-39 år 21:59
74 578 Marcus Pettersen Vilberg ungdomskole G 14-16 år 22:00
75 621 Era Borgund Eid il ski J 11-13 år 22:02
76 615 Ole Gundersen Solum Team Kastellkroken G 11-13 år 22:12
77 564 Jon Erik Knutsen Bråthen rør as M 40-59 år 22:13
78 643 Kristian Limbodal Ørbæk NEIL G 11-13 år 22:17
79 573 Bjørn Nygård   M 40-59 år 22:44
80 549 Joar Akre Villåsen Nordre Eidsvoll IL G 14-16 år 22:51
81 570 Marianne Moe-Larsen   K 20-39 år 23:08
82 569 Håvar Mangset   M 40-59 år 23:11
83 618 Halvor Teslo Idrettsruss 98 M 40-59 år 23:18
84 541 Roar Saxhaug   M 40-59 år 23:21
85 557 Atle Gran NEIL M 40-59 år 23:24
86 617 Sebastian Sørensen Widmer Vilberg Ungdomsskole 8E G 14-16 år 23:26
87 585 Camilla Dehli Saxhaug Eidsvoll O- lag K 17-19 år 23:28
88 642 Meri Hammer   K 20-39 år 23:32
89 574 Kristine Sørensen Nyman Nordre Eidsvoll IL Friidrett K 40-59 år 23:34
90 593 Ole Peder Wuttudal Nordre Eidsvoll IL G 14-16 år 23:36
91 598 Per Aage Pleym Christensen Venstre M 40-59 år 23:36
92 602 Mathias Grasmo Vilber ungdomsskole G 14-16 år 23:54
93 631 Eline Sandholt   J 11-13 år 23:57
94 600 Even Engh Nordre Eidsvoll IL G 14-16 år 24:32
95 612 Pia Melbye Finstad Sportsklubb J 11-13 år 24:37
96 595 Line Asphaug   K 20-39 år 25:05
97 619 Anne Gudrid Tomterstad   K 20-39 år 25:14
98 614 Raymond Smith Skanska Aktiv M 40-59 år 25:20
99 616 Eirik Alistair Solum   M 40-59 år 25:22
100 610 Kent Gaupås Haaland Kristines Gofot M 20-39 år 25:28
101 647 Anne-Marit Øsmundset NEIL K 40-59 år 25:44
102 588 Gjermund Taje Skeie VUSK/Eidsvoll o-lag G 14-16 år 25:54
103 605 Tuva Nielsen Hoel   J 11-13 år 27:23
104 638 Linnea Ottem-Holmsten VUSK J 14-16 år 27:42
105 608 Hans Hoelsæter ETF - skøyter M 40-59 år 27:52
106 624 Brynjulv Baastad Sundgata løpsklubb og svettemakeri M 60 + 28:03
107 597 Sigurd G. Bråten Team Kastellkroken G 11-13 år 28:09
108 544 Thomas Dahlen Holm   M 20-39 år 28:41
109 603 Jan Tore Gundersen Team Kastellkroken M 60 + 29:37
110 629 Liv-Inger Limbodal   J 11-13 år 29:44
111 584 Erik Dehli Saxhaug Eidsvoll O- lag G 11-13 år 29:51
112 635 Kaja Izabel Årnes Finstad SK J 11-13 år 30:32
113 521 Wiktoria Kolakowska   J 11-13 år 30:33
114 607 Vegard Hoelsæter ETF - skøyter M 17-19 år 31:18
115 626 Egil Engen KRILL M 60 + 31:27
116 623 Frid Yri-Hagen Finstad sportsklubb J 11-13 år 31:34
117 634 May Johanne Ødegård Finstad sk J 11-13 år 31:37
118 604 Kristine Gaupås Haaland Kristines Gofot K 20-39 år 31:40
119 650 Solveig  Pedersen   J 14-16 år 31:44
120 633 Emma Strømsborg Edland Vusk J 14-16 år 31:57
121 601 Angelica Finsbråten Holm Vilberg ungdomsskole J 14-16 år 32:02
122 611 Madeleine Michaelsen Jenssen Vilberg ungdomsskole J 14-16 år 32:02
123 613 Amanda Smith VUSK J 14-16 år 32:24
124 636 Theodor Alver- Larsen   G 11-13 år 35:04
125 637 Ann-Jeanette Larsen   K 20-39 år 35:04
126 640 Einar Andreas Øvreness   M 40-59 år 37:00
127 651 Helene Eidissen   J 11-13 år 39:26
128 606 Amund Hoelsæter ETF - skøyter G 14-16 år 40:19
129 535 Anna Sofia Finsbråten VUSK Trim uten tid 44:02
130 625 Vilde Jonsbu Berntsen Vilberg ungdomskole J 14-16 år 44:04
131 599 Alva Ingelin Duna Eide Vilberg ungdomsskole J 14-16 år 44:04
132 628 Lillian Klingenberg Vilberg ungdomskole 8 klasse fjelltur skovseth K 20-39 år 46:08
133 632 Tord Strømsborg Vilberg ungdomskole fjelltur 8 trinn G 11-13 år 46:15
  529 Åsmund Meklenborg Salvesen Vilberg ungdomsskole G 14-16 år DNF
  591 Eirik Teslo Frogner IL G 11-13 år DNF
  502 Bård Brun VUSK 10b G 14-16 år DNS
  504 Sigurd Holm NROF Øvre M 40-59 år DNS
  534 Øystein Bieltvedt Skeie VUSK fjellturforening/Eidsvoll o-lag M 40-59 år DNS
  537 Per Kristian Trandum   M 20-39 år DNS
  547 Henrik Halvorsen Aas Vilberg Ungdomsskole G 14-16 år DNS
  566 Ole Laugen ETF Fotball G 14-16 år DNS
  572 Stig Hugo Myhre   M 40-59 år DNS
  575 Einar M Often Team Kastellkroken M 20-39 år DNS
  589 Per-Atle Strand Team Better Bodies M 40-59 år DNS
  592 Arve Tømte RTV BIL M 20-39 år DNS
  594 Silje Yri   K 20-39 år DNS
  596 Lars Baastad Åsleia runners M 20-39 år DNS
  620 Karl Bang Nannestad il G 11-13 år DNS
  627 Eivind Engh SSK M 40-59 år DNS
  630 Britt Tømte Lund Eidsvoll Sykkelklubb K 40-59 år DNS
  639 Nina Stigersand   K 40-59 år DNS
  701 Oda Christensen   Trim uten tid Fullført
  702 Ragnhild Hustad Etf håndball Trim uten tid Fullført
  703 Jan Vidar Karlsen   Trim uten tid Fullført
  704 Runa Elin Kosberg   Trim uten tid Fullført
  705 Åse Karin Paulsen   Trim uten tid Fullført
  706 Marit Paulsen   Trim uten tid Fullført
  707 Odd Paulsen   Trim uten tid Fullført
  708 Odd Josef Sandholt   Trim uten tid Fullført
  711 Terje Weaas   Trim uten tid Fullført
  712 Grethe Weaas   Trim uten tid Fullført
  713 Henriette Tallaksen Weaas   Trim uten tid Fullført
  714 Martinius Weaas   Trim uten tid Fullført
  715 Ulrikke Amalie Weaas   Trim uten tid Fullført
  716 Rita Weaas   Trim uten tid Fullført
  717 Ivar Røise Saxhaug Eidsvoll O- lag Trim uten tid Fullført
  718 Emma Bråten Jensen   Trim uten tid Fullført
  719 Ole-Kristian Hoel   Trim uten tid Fullført
  720 Magnus Matsson Vilberg Skole Trim uten tid Fullført
  721 Solveig Røise Saxhaug Feiring IL Trim uten tid Fullført
  722 Gry Bråten   Trim uten tid Fullført
  723 Jakob Bråten Jensen   Trim uten tid Fullført
  724 Linda Dokken Feiring Trim uten tid Fullført
  725 Vårinn Maria Duna Eide Vilberg barneskole Trim uten tid Fullført
  726 Oskar Fredriksen   Trim uten tid Fullført
  727 Amund Fredriksen   Trim uten tid Fullført
  728 Aud Borgny Fredriksen   Trim uten tid Fullført
  729 Siri Limbodal   Trim uten tid Fullført
  730 Gitte Lone Vilberg ungdomsskole 8 trinn fjellturen Trim uten tid Fullført
  731 Linda Cecilie Malum-Soløst Gullverket Turn og Meieri Trim uten tid Fullført
  732 Leif Pedersen   Trim uten tid Fullført
  733 Rita Pedersen   Trim uten tid Fullført
  734 Ida Sandholtbråten   Trim uten tid Fullført
  735 Øyvind Strømsborg Vilberg ungdomsskole 8 trinn fjelltur Trim uten tid Fullført
  736 Øyvind Eide   Trim uten tid Fullført
  737 Inger Elin D. Bjørnstad FIL Trim uten tid Fullført
  738 Benedicte Nerdrum Bøgwald Sandaker fysikalske Trim uten tid Fullført
  739 Liv Gundersen Team Kastellkroken Trim uten tid Fullført
  740 Anne Nerdrum Sandaker fysikalske Trim uten tid Fullført
  741 Einar Sandholt   Trim uten tid Fullført
  742 Mona Bugge-Hundere   Trim uten tid Fullført
  743 Petter Thunæs Basefarm Trim uten tid Fullført
  744 Anne Lise Eriksen   Trim uten tid Fullført
  745 Bjørnar Johansen VUSK  Trim uten tid Fullført
  746 Eli  Haugerud   Trim uten tid Fullført
  747 Thomas   Haugerud   Trim uten tid Fullført
  748 Tina Limbodal   Trim uten tid Fullført
  749 Henning Weaas   Trim uten tid Fullført
  750 Miranda Nerdrum Viesbal   Trim uten tid Fullført
  709 Ingvild Sandholt   Trim uten tid DNS
  710 Trygve Stuve Dahl Maura Barneskole Trim uten tid DNS


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +