Resultater Slottet Rundt 2014



Resultater Orientering
Slottet Rundt
Ås, Akershus - 28. september 2014

N-åpen

1 800 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
  Marius Dybdahl Oppsal Orientering ikke startet      
  Luciana Svads Måren OK ikke startet      

D 11-12

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Noor Dirro Måren OK 49:14   12:00  
2 Iris Holst IL Tyrving 59:49 +10:35 14:35  
3 Linnea Holst IL Tyrving 1:00:02 +10:48 14:38  

D 13-16C

4 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Carmen Dirro Måren OK 49:04   11:58  

C-åpen

4 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 40:58   9:59  
2 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 41:19 +0:21 10:04  
3 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 58:41 +17:43 14:18  
4 Melissa Trout Nydalens SK 1:17:19 +36:21 18:51  
  Linda Fredh Hamar OK diskvalifisert      
  Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 70-

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 54:14   12:03  
2 Aase Tove Golden Måren OK 58:55 +4:41 13:05  
3 Unni Drage Haugerud IF 1:02:42 +8:28 13:56  
4 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:07:51 +13:37 15:04  
5 Onelma Blomhoff Heming Orientering 1:23:13 +28:59 18:29  
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:40:01 +45:47 22:13  
6 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:40:01 +45:47 22:13  

H 70-

4 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Einar Hem Lillomarka OL 42:13   9:22  
2 Harald Lundhaug OK Moss 51:47 +9:34 11:30  
3 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 58:43 +16:30 13:02  
4 Tor Drage Haugerud IF 1:02:46 +20:33 13:56  
5 Harald Wibye OK Moss 1:03:53 +21:40 14:11  
6 Per Erik Sørensen Haugerud IF 1:04:40 +22:27 14:22  
7 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:23:10 +40:57 18:28  
  György Horvati IL Tyrving diskvalifisert      

A-åpen

4 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 35:35   7:54  
2 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 35:43 +0:08 7:56  
3 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 38:18 +2:43 8:30  
4 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 38:55 +3:20 8:38  
5 Harald Aasheim Oppsal Orientering 40:37 +5:02 9:01  
6 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 41:45 +6:10 9:16  
7 Per Hermann Krøger Måren OK 43:11 +7:36 9:35  
8 Knut Vidar Johansen Måren OK 44:10 +8:35 9:48  
9 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 48:23 +12:48 10:45  
10 Marit-Elin Iden OK Moss 49:38 +14:03 11:01  
11 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 51:22 +15:47 11:24  
12 Andrea Vild Jødal Kristiansand OK 54:31 +18:56 12:06  
13 Petter Fure Oppsal Orientering 55:08 +19:33 12:15  
14 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 58:20 +22:45 12:57  
15 Georg Kapperud Oppsal Orientering 58:50 +23:15 13:04  
16 Kristin Jæger Oppsal Orientering 59:01 +23:26 13:06  

H 17K

6 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Nydalens SK 41:32   6:17  
2 Vegard Halden Nydalens SK 55:04 +13:32 8:20  
3 Kjetil Karlsen OK Moss 58:55 +17:23 8:55  
4 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 1:04:32 +23:00 9:46  
5 Mats Olav Berg IL Tyrving 1:04:40 +23:08 9:47  

D 17K

6 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 55:34   8:25  
2 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:04:34 +9:00 9:46  
3 Cristina Luis Nydalens SK 1:07:00 +11:26 10:09  
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:07:06 +11:32 10:10  
5 Nora Skauen IL Tyrving 1:08:06 +12:32 10:19  
  Kjersti Holt Hanssen Måren OK ikke startet      

D 50-

6 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 1:05:11   9:52  
2 Bente Line Skaukameratene OL 1:07:15 +2:04 10:11  
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 1:13:17 +8:06 11:06  
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:15:25 +10:14 11:25  
5 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:26:54 +21:43 13:10  
6 Ildiko Horvati IL Tyrving 1:43:53 +38:42 15:44  
  Magnhild T. Mølnvik Fossum IF diskvalifisert      

H 50-

6 600 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 52:06   7:53  
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 54:32 +2:26 8:15  
3 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 55:28 +3:22 8:24  
4 Sture Ottesen Skaukameratene OL 55:41 +3:35 8:26  
5 Tormod Strand Måren OK 55:57 +3:51 8:28  
6 Nils-Petter Wiik Driv IL 56:01 +3:55 8:29  
7 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 56:49 +4:43 8:36  
8 Morten Due Måren OK 59:02 +6:56 8:56  
9 Ove Martinsen Hauketo IF 59:25 +7:19 9:00  
10 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 59:49 +7:43 9:03  
11 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:02:33 +10:27 9:28  
12 Morten Karlsen Måren OK 1:04:32 +12:26 9:46  
13 Stein Turtumøygard Måren OK 1:04:46 +12:40 9:48  
14 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:07:17 +15:11 10:11  
15 Hallvard Berg IL Tyrving 1:07:26 +15:20 10:13  
16 Kjell Blomseth Ås-NMBU Orientering 1:08:28 +16:22 10:22  
17 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 1:09:37 +17:31 10:32  
18 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:11:25 +19:19 10:49  
19 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:16:40 +24:34 11:36  
20 Morten Johannessen Røyken OL 1:17:04 +24:58 11:40  
21 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:22:42 +30:36 12:31  
  Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn ikke startet      
  Egil Rundberget Nydalens SK ikke startet      
  Per Øhlckers IL Tyrving ikke startet      

H 13-16

6 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 45:41   6:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 49:21 +3:40 7:28  
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 52:25 +6:44 7:56  
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 54:28 +8:47 8:15  
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet      

D 13-16

6 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Åshild Faller Råheim Fet OL 54:35   8:16  
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 54:43 +0:08 8:17  
3 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 54:55 +0:20 8:19  
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 1:07:34 +12:59 10:14  
5 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:21:32 +26:57 12:21  

D 17L

10 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:22:31   8:05  
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:22:36 +0:05 8:05  
3 Thalia Bertschinger Nydalens SK 1:32:39 +10:08 9:05  
4 Louise Oram Nydalens SK 1:39:20 +16:49 9:44  
5 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:48:36 +26:05 10:38  

H 17L

10 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:04:59   6:22  
2 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:07:40 +2:41 6:38  
3 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:12:08 +7:09 7:04  
4 Trond Kortner Østmarka OK 1:12:10 +7:11 7:04  
5 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:22:02 +17:03 8:02  
  Elias Wiklund Nydalens SK ikke startet      

H 35L

10 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:07:52   6:39  
2 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:22:13 +14:21 8:03  
3 Jo Wiklund Nydalens SK 1:22:31 +14:39 8:05  
4 Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 1:22:38 +14:46 8:06  
5 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:23:12 +15:20 8:09  
6 Hallvard Koren OK Moss 1:24:42 +16:50 8:18  
7 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:30:54 +23:02 8:54  
8 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:31:08 +23:16 8:56  
9 Pål Winsents Måren OK 1:32:44 +24:52 9:05  
10 Tibor Vári Sturla, IF 1:38:19 +30:27 9:38  
11 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:54:46 +46:54 11:15  
12 Per Osen Vestre Akers SK 1:54:52 +47:00 11:15  
13 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:55:17 +47:25 11:18  
  Frode Konst IL Tyrving ikke startet      


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +