UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater SM Borås - Kvinner - 15 km - 2021


Annonse

Resultater SM Borås

11. februar 2021

Borås - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 15 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Liste med 8 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11ANDERSSON Ebba1997SWE42:47.40.0020.00
28HAGSTROEM Johanna1998SWE43:30.0+42.643.23
32RIBOM Emma1997SWE43:35.1+47.746.01
43DAHLQVIST Maja1994SWE43:45.4+58.051.63
54DYVIK Anna1994SWE44:08.6+1:21.264.28
65OLSSON Moa1997SWE44:10.9+1:23.565.53
77HENRIKSSON Sofia1994SWE44:13.5+1:26.166.95
89MODIG Lovisa1993SWE44:17.6+1:30.269.19
911ERICSSON Tove2003SWE45:32.4+2:45.0109.97
106NORDSTROEM Maria1991SWE46:07.3+3:19.9129.01
1113SOLIN Jenny1996SWE46:29.7+3:42.3141.22
1235LINDBERG Sofia1992SWE46:48.3+4:00.9151.36
1314ERKERS Frida1992SWE46:48.6+4:01.2151.53
1419IVARSSON Emma1993SWE47:03.5+4:16.1159.65
1530ERIKSSON Mia1987SWE47:13.5+4:26.1165.10
1610OEHRN Rebecca1996SWE47:17.6+4:30.2167.34
1721OLSSON Ella2000SWE47:32.5+4:45.1175.46
1827JOENSSON Emma2000SWE48:28.7+5:41.3206.11
1948LAVEN Erica2004SWE48:32.8+5:45.4208.35
2017MAJBAECK Maja1998SWE48:34.2+5:46.8209.11
2116SANDE Maja-Lina2000SWE48:47.2+5:59.8216.20
2218SUNDMAN Josefina1998SWE49:03.1+6:15.7224.87
2312WIKEN Emma1989SWE49:17.3+6:29.9232.61
2426WALLIN Elsa2001SWE49:18.4+6:31.0233.21
2537MCCALLAN Elin1989SWE49:18.5+6:31.1233.27
2622SVENSSON Lisa K1989SWE49:25.8+6:38.4237.25
2715HALLQUIST Frida1990SWE49:37.7+6:50.3243.74
2834FRITZ Hanna1997SWE49:54.1+7:06.7252.68
2943THYNI Sara1999SWE50:26.8+7:39.4270.51
3045LODIN Hanna1999SWE50:35.0+7:47.6274.98

3146NORD Madelene1996SWE50:39.2+7:51.8277.27
3229WASELL Ida2001SWE51:30.5+8:43.1305.25
3323MAJBAECK Moa2000SWE52:02.5+9:15.1322.70
3438BADH Cora2002SWE52:41.9+9:54.5344.18
3540GEORGSSON Ella2001SWE52:43.8+9:56.4345.22
3639RUUS Mathilda1997SWE53:21.8+10:34.4365.94
3731MELIN Madelene1998SWE53:21.9+10:34.5365.99
3833JONSSON Anna2002SWE54:49.5+12:02.1413.76
3928BACKLUND Moa2001SWE56:01.5+13:14.1453.02
4044NILSSON Stina2003SWE56:26.0+13:38.6466.38
4147ABRAHAMSON Ida2004SWE56:53.9+14:06.5481.60
4241SVEDHOLM Anja1999SWE1:04:28.4+21:41.0729.43
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
24BJOERKLUND Emma1994SWE
25TAPANI Linn2001SWE
32PALMBERG Ida1999SWE
42BENGTSSON Olivia1997SWE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
20ALBERTSSON Julia2000SWE
36NORRBY-RYDIN Felicia2001SWE
49HILLGREN Chanell2000SWE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse