SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater SM Borås - Menn - 30 km - 2021


Annonse

Resultater SM Borås

11. februar 2021

Borås - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Liste med 17 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
12HAEGGSTROEM Johan1992SWE1:20:42.00.0020.00
27ERIKSSON Jonas1997SWE1:20:44.0+2.020.58
316ROSJOE Eric1998SWE1:20:45.9+3.921.13
41BURMAN Jens1994SWE1:20:46.6+4.621.33
54SANDSTROEM Bjoern1995SWE1:20:47.2+5.221.50
66WESTBERG Karl-Johan1992SWE1:21:35.4+53.435.44
78BRAENNMARK Viktor1992SWE1:21:39.1+57.136.51
812RUUS Marcus1994SWE1:21:40.1+58.136.80
99ANDERSSON Simon1991SWE1:21:41.9+59.937.32
1015THORN Gabriel1994SWE1:21:43.1+1:01.137.67
1110LAGESON Simon1994SWE1:21:50.2+1:08.239.72
123RICHARDSSON Daniel1982SWE1:22:08.0+1:26.044.87
1322GRATE Marcus1996SWE1:22:42.8+2:00.854.93
1469EDSTROEM Eddie1995SWE1:22:45.9+2:03.955.82
1525MICKELSEN ELVSETH Anton1998SWE1:22:51.1+2:09.157.33
165EKSTROEM Axel1995SWE1:23:09.0+2:27.062.50
1727JUTTERSTROEM Axel1998SWE1:23:33.0+2:51.069.44
1819KVARNBRINK Gustav2000SWE1:23:41.8+2:59.871.99
1930KARLSSON Simon1999SWE1:23:52.3+3:10.375.02
2013DANIELSSON Filip1996SWE1:24:11.6+3:29.680.60
2120JACOBSSON Hugo1997SWE1:24:12.5+3:30.580.86
2211JONSSON Fredrik1990SWE1:24:21.8+3:39.883.55
2324HOERNFELDT Rasmus1993SWE1:24:35.2+3:53.287.43
2414BUSKQVIST Alfred1996SWE1:24:45.4+4:03.490.38
2523SILFVER Erik1990SWE1:25:03.6+4:21.695.64
2621AASTOT Simon2000SWE1:25:33.7+4:51.7104.34
2747NYGREN Linus1999SWE1:25:36.3+4:54.3105.09
2844OLANDER Carl1990SWE1:25:38.7+4:56.7105.79
2956HEDMAN Petter1991SWE1:25:42.5+5:00.5106.89
3059ROSENBERG Ossian2000SWE1:25:47.4+5:05.4108.30

3135OSKARSSON Samuel2000SWE1:25:53.5+5:11.5110.07
3231GILLMAN Adam1997SWE1:25:54.6+5:12.6110.38
3352SUNDMAN Edvard1995SWE1:26:09.3+5:27.3114.63
3429NORDSTROEM Pontus1992SWE1:26:12.6+5:30.6115.59
3526DEYANOV Simeon1994BUL1:26:12.9+5:30.9115.68
3665MATHISEN Alexander1998SWE1:26:20.6+5:38.6117.90
3742GRANSTROEM Eric2000SWE1:26:21.8+5:39.8118.25
3867ANDERSSON Joel2000SWE1:26:44.5+6:02.5124.81
3951ROSJOE Filip2000SWE1:26:44.7+6:02.7124.87
4036SKOGLUND Maans2002SWE1:26:59.0+6:17.0129.00
4171ANDERSSON Elias1999SWE1:27:01.9+6:19.9129.84
4237JONSSON Arvid1998SWE1:27:04.5+6:22.5130.59
4332LENNARTSSON Lucas1994SWE1:27:20.6+6:38.6135.25
4441AAREBAECK Oscar1999SWE1:27:43.5+7:01.5141.87
4555TALLBOM Patrik1990SWE1:27:47.3+7:05.3142.97
4668PERSSON Jesper2000SWE1:27:48.9+7:06.9143.43
4745STENBERG Simon1998SWE1:27:50.6+7:08.6143.92
4838LEANDER John1997SWE1:27:50.7+7:08.7143.95
4954ENGDAHL Johannes1999SWE1:28:06.2+7:24.2148.43
5073BODIN Hampus2001SWE1:28:24.2+7:42.2153.64
5133MYHR Konrad1996SWE1:28:47.8+8:05.8160.46
5218NORDSTROEM Gustav1989SWE1:28:49.9+8:07.9161.07
5361ERNSTSSON Joel2001SWE1:28:51.6+8:09.6161.56
5440PERSSON Adam1998SWE1:28:59.4+8:17.4163.82
5553HALLQUIST Victor1993SWE1:29:19.8+8:37.8169.71
5628NORDER Jonathan2000SWE1:29:38.5+8:56.5175.12
5739JOHANSSON Gustav1994SWE1:30:02.5+9:20.5182.06
5857VESTIN Rikard2001SWE1:30:55.4+10:13.4197.36
5963SUOMI OLSSON Oskar1995SWE1:32:06.4+11:24.4217.89
6060HJALMARSSON Karl1998SWE1:33:20.9+12:38.9239.43

6149GAARDER DAHL Petter2000SWE1:34:55.8+14:13.8266.86
6248JOHANSSON Markus1997SWE1:35:25.3+14:43.3275.39
6366JONSSON Simon1998SWE1:35:52.0+15:10.0283.11
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
117FREDRIKSSON Marcus1996SWE
134SVENSSON Andreas1995SWE
146ROOS Olov1995SWE
150ERIKSSON Anton2000SWE
158MAJBAECK Victor2002SWE
162ENGELIN Erik2000SWE
164ERLANDER Felix1998SWE
170SUNESSON Maans1994SWE
172TINGELOEF Elis2001SWE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
143NYSTROEM Jesper1991SWE
174KROUWEL Sander2002SWE
175AHNBRINK Oskar2000SWE
Annonse







Annonse