Resultater SM Borås - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater SM Borås

10. februar 2021

Borås - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11PERSSON Anton1995SWE
23HAEGGSTROEM Johan1992SWE
34JACOBSSON Hugo1997SWE
426WESTBERG Karl-Johan1992SWE
514BRAENNMARK Viktor1992SWE
616ERIKSSON Gustav1991SWE
712SILFVER Erik1990SWE
82GRATE Marcus1996SWE
98AFLODAL Gustav1997SWE
1010ROOS Olov1995SWE
1113NORDSTROEM Gustav1989SWE
1218KVARNBRINK Gustav2000SWE
136JOHANSSON Markus1997SWE
147JOHANSSON Gustav1994SWE
159ROSJOE Eric1998SWE
1611BUSKQVIST Alfred1996SWE
1720DEYANOV Simeon1994BUL
1824TALLBOM Patrik1990SWE
1925STENBERG Simon1998SWE
2029EDSTROEM Eddie1995SWE
2115MICKELSEN ELVSETH Anton1998SWE
2217ANDERSSON Jens1990SWE
2322KARLSSON Alexander1998SWE
2428KARLSSON Simon1999SWE
2530KARLSSON William2000SWE
265SANDSTROEM Bjoern1995SWE
2719LENNARTSSON Marcus1996SWE
2821PERSSON Adam1998SWE
2923SKOGLUND Maans2002SWE
3027LINDELL Oscar1997SWE

3147ROSENBERG Ossian2000SWE
3248OSKARSSON Samuel2000SWE
3349ENGDAHL Johannes1999SWE
3450NORDER Jonathan2000SWE
3551JOHANSSON Emil1991SWE
3652TALSI Emil1999SWE
3753VESTIN Rikard2001SWE
3854JUTTERSTROEM Axel1998SWE
3955ANDERSSON Elias1999SWE
4056ERIKSSON Anton2000SWE
4157STRID Gabriel1997SWE
4258RICHARDSSON Daniel1982SWE
4359TINGELOEF Elis2001SWE
4460BERG Ludvig2003SWE
4561AAREBAECK Oscar1999SWE
4662JONSSON Arvid1998SWE
4763LAGESON Simon1994SWE
4864PERSSON Erik1995SWE
4965PERSSON Jesper2000SWE
5066HEDMAN Petter1991SWE
5167ERIKSSON Jonas1997SWE
5268RUNE Carl2002SWE
5369LEANDER Sven2000SWE
5470ENGSTROEM Jonathan1996SWE
5571ERIKSSON Erik1994SWE
5672GAARDER DAHL Petter2000SWE
5773AASTOT Simon2000SWE
5874SUNESSON Maans1994SWE
5975BJERNHED NORDAHL Johan2000SWE
6076ENGELIN Erik2000SWE

6177NYSTROEM Jesper1991SWE
6278NAHLEN Jonathan2000SWE
6379SUNDMAN Edvard1995SWE
6480GRANSTROEM Eric2000SWE
6581NYGREN Linus1999SWE
6682MAJBAECK Victor2002SWE
6783FRANZEN Erik2004SWE
6884LUNDBERG Oskar2002SWE
6985WESTMAN Adam1999SWE
7086SVENNINGSSON Ludvig1998SWE
7187LEANDER John1997SWE
7288SUOMI OLSSON Oskar1995SWE
7389JOHANSSON Gustav1997SWE
7490SJOEBERG Erik1997SWE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse