Resultater SM Borås - Menn - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater SM Borås

10. februar 2021

Borås - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
13PERSSON Anton1995SWE3:14.730.0029.90
22GRATE Marcus1996SWE3:15.66+0.9335.63
31HAEGGSTROEM Johan1992SWE3:16.06+1.3338.10
44JACOBSSON Hugo1997SWE3:16.91+2.1843.33
513SANDSTROEM Bjoern1995SWE3:17.15+2.4244.81
611JOHANSSON Markus1997SWE3:17.33+2.6045.92
718JOHANSSON Gustav1994SWE3:18.28+3.5551.78
89AFLODAL Gustav1997SWE3:18.59+3.8653.69
916ROSJOE Eric1998SWE3:18.78+4.0554.86
1020ROOS Olov1995SWE3:18.87+4.1455.41
1112BUSKQVIST Alfred1996SWE3:18.90+4.1755.60
128SILFVER Erik1990SWE3:19.24+4.5157.69
135NORDSTROEM Gustav1989SWE3:19.77+5.0460.96
1417BRAENNMARK Viktor1992SWE3:20.31+5.5864.29
1530MICKELSEN ELVSETH Anton1998SWE3:20.39+5.6664.78
1610ERIKSSON Gustav1991SWE3:20.94+6.2168.17
177ANDERSSON Jens1990SWE3:20.98+6.2568.41
1833KVARNBRINK Gustav2000SWE3:21.06+6.3368.91
1924LENNARTSSON Marcus1996SWE3:21.11+6.3869.22
2028DEYANOV Simeon1994BUL3:21.26+6.5370.14
2114PERSSON Adam1998SWE3:21.55+6.8271.93
2227KARLSSON Alexander1998SWE3:21.65+6.9272.54
2342SKOGLUND Maans2002SWE3:21.82+7.0973.59
2431TALLBOM Patrik1990SWE3:21.90+7.1774.08
2519STENBERG Simon1998SWE3:21.93+7.2074.27
266WESTBERG Karl-Johan1992SWE3:21.97+7.2474.52
2740LINDELL Oscar1997SWE3:22.02+7.2974.82
2822KARLSSON Simon1999SWE3:22.08+7.3575.19
2946EDSTROEM Eddie1995SWE3:22.18+7.4575.81
3047KARLSSON William2000SWE3:22.19+7.4675.87

3135ROSENBERG Ossian2000SWE3:22.30+7.5776.55
3144OSKARSSON Samuel2000SWE3:22.30+7.5776.55
3336ENGDAHL Johannes1999SWE3:22.44+7.7177.41
3437NORDER Jonathan2000SWE3:22.75+8.0279.32
3515JOHANSSON Emil1991SWE3:22.80+8.0779.63
3623TALSI Emil1999SWE3:23.22+8.4982.22
3758VESTIN Rikard2001SWE3:23.50+8.7783.94
3832JUTTERSTROEM Axel1998SWE3:24.18+9.4588.13
3941ANDERSSON Elias1999SWE3:24.63+9.9090.91
4050ERIKSSON Anton2000SWE3:24.77+10.0491.77
4151STRID Gabriel1997SWE3:25.19+10.4694.36
4245RICHARDSSON Daniel1982SWE3:25.26+10.5394.79
4355TINGELOEF Elis2001SWE3:25.32+10.5995.16
4448BERG Ludvig2003SWE3:25.55+10.8296.58
4526AAREBAECK Oscar1999SWE3:25.93+11.2098.92
4634JONSSON Arvid1998SWE3:26.00+11.2799.35
4752LAGESON Simon1994SWE3:26.58+11.85102.92
4843PERSSON Erik1995SWE3:26.87+12.14104.71
4939PERSSON Jesper2000SWE3:27.04+12.31105.76
5057HEDMAN Petter1991SWE3:27.14+12.41106.38
5129ERIKSSON Jonas1997SWE3:28.12+13.39112.41
5269RUNE Carl2002SWE3:28.60+13.87115.37
5363LEANDER Sven2000SWE3:29.17+14.44118.88
5421ENGSTROEM Jonathan1996SWE3:31.58+16.85133.74
5549ERIKSSON Erik1994SWE3:31.68+16.95134.35
5656GAARDER DAHL Petter2000SWE3:31.78+17.05134.97
5761AASTOT Simon2000SWE3:32.11+17.38137.00
5868SUNESSON Maans1994SWE3:32.89+18.16141.81
5960BJERNHED NORDAHL Johan2000SWE3:32.91+18.18141.93
6067ENGELIN Erik2000SWE3:33.46+18.73145.32

6138NYSTROEM Jesper1991SWE3:33.51+18.78145.63
6265NAHLEN Jonathan2000SWE3:33.88+19.15147.91
6359SUNDMAN Edvard1995SWE3:34.35+19.62150.81
6466GRANSTROEM Eric2000SWE3:34.40+19.67151.11
6572NYGREN Linus1999SWE3:34.56+19.83152.10
6671MAJBAECK Victor2002SWE3:36.04+21.31161.22
6775FRANZEN Erik2004SWE3:36.56+21.83164.42
6870LUNDBERG Oskar2002SWE3:38.01+23.28173.36
6953WESTMAN Adam1999SWE3:38.06+23.33173.67
7064SVENNINGSSON Ludvig1998SWE3:38.55+23.82176.69
7154LEANDER John1997SWE3:41.52+26.79194.99
7262SUOMI OLSSON Oskar1995SWE3:43.66+28.93208.18
7373JOHANSSON Gustav1997SWE3:47.78+33.05233.57
7474SJOEBERG Erik1997SWE3:49.46+34.73243.92
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
125RUUS Marcus1994SWE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse