Resultater SM Skellefteå - 10 km - Kvinner 2018



Resultater SM-veckan Skellefteå - 10 km, fri - Kvinner
Skellefteå, Sverige - 25. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  69 KALLA Charlotte  1987  SWE   00:29:17.7     20.00
 2  65 ANDERSSON Ebba  1997  SWE   00:29:41.9  +24.2  31.01
 3  59 SUNDLING Jonna  1994  SWE   00:30:22.9  +1:05.2  49.68
 4  57 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   00:30:43.0  +1:25.3  58.82
 5  56 HALLQUIST Frida  1990  SWE   00:31:53.7  +2:36.0  91.00
 6  62 ERIKSSON Mia  1987  SWE   00:32:02.1  +2:44.4  94.83
 7  60 OLSSON Moa  1997  SWE   00:32:02.2  +2:44.5  94.87
 8  66 VINSA Lisa  1995  SWE   00:32:03.4  +2:45.7  95.42
 9  73 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   00:32:04.1  +2:46.4  95.74
 10  54 JIRHED Jennie  1989  SWE   00:32:10.3  +2:52.6  98.56
 11  61 SETTLIN Evelina  1992  SWE   00:32:12.0  +2:54.3  99.33
 12  72 MODIG Lovisa  1993  SWE   00:32:16.6  +2:58.9  101.42
 13  71 WIKEN Emma  1989  SWE   00:32:22.6  +3:04.9  104.16
 14  55 DAHL Ida  1996  SWE   00:32:24.1  +3:06.4  104.84
 15  70 MOLANDER KRISTIANSEN Moa  1995  SWE   00:32:46.3  +3:28.6  114.94
 16  58 RIBOM Emma  1997  SWE   00:32:49.3  +3:31.6  116.31
 17  63 NILSSON Stina  1993  SWE   00:32:50.3  +3:32.6  116.76
 18  68 ROENNLUND Elina  1996  SWE   00:32:54.2  +3:36.5  118.54
 19  67 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   00:33:04.3  +3:46.6  123.13
 20  53 LARSSON Jenny  1996  SWE   00:33:18.1  +4:00.4  129.42
 21  64 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE   00:33:42.7  +4:25.0  140.61
 22  2 THERELL Terese  1989  SWE   00:33:48.8  +4:31.1  143.39
 23  49 ALM Olivia  2000  SWE   00:33:49.0  +4:31.3  143.48
 24  52 ELEBRO Sofie  1993  SWE   00:33:49.7  +4:32.0  143.80
 25  44 ANGELSIOEOE Julia  1996  SWE   00:33:59.9  +4:42.2  148.44
 26  39 GLAENNERUD Caroline  1992  SWE   00:34:09.3  +4:51.6  152.72
 27  47 SVENSSON Lisa K  1989  SWE   00:34:12.9  +4:55.2  154.36
 28  48 PERSSON Alicia  1998  SWE   00:34:16.5  +4:58.8  156.00
 29  33 OLSSON Magdalena  1990  SWE   00:34:20.3  +5:02.6  157.73
 30  38 TRUU Stine-lise  1999  EST   00:34:31.8  +5:14.1  162.96
 31  42 SVAHN Linn  1999  SWE   00:34:37.4  +5:19.7  165.51
 32  19 NORD Madelene  1996  SWE   00:34:42.3  +5:24.6  167.74
 33  37 JONSSON Lisa  1999  SWE   00:34:43.1  +5:25.4  168.10
 34  34 SANDE Maja-Lina  2000  SWE   00:34:47.8  +5:30.1  170.24
 35  40 HALLQUIST Sara  1993  SWE   00:34:48.5  +5:30.8  170.56
 36  43 IVARSSON Emma  1993  SWE   00:34:58.8  +5:41.1  175.25
 37  50 LARSSON Emma  1998  SWE   00:35:03.9  +5:46.2  177.57
 38  32 LARSSON Moa  1992  SWE   00:35:18.4  +6:00.7  184.17
 39  41 LUNDKVIST Helena  1994  SWE   00:35:30.9  +6:13.2  189.86
 40  13 BJOERKLUND Sofie  1996  SWE   00:35:45.6  +6:27.9  196.55
 41  26 MARTINSSON Cajsa  1996  SWE   00:35:57.4  +6:39.7  201.92
 42  25 ERIKSSON Hanna  1995  SWE   00:36:02.7  +6:45.0  204.33
 43  28 AXELSSON Ulrika  1994  SWE   00:36:09.0  +6:51.3  207.20
 44  20 BJOERN Mathilda  1996  SWE   00:36:17.8  +7:00.1  211.20
 45  35 OLSSON Lovisa  2000  SWE   00:36:23.6  +7:05.9  213.84
 46  17 JOHANSSON Eva  1990  SWE   00:36:33.3  +7:15.6  218.26
 47  23 NILSSON Moa  2000  SWE   00:36:43.1  +7:25.4  222.72
 48  16 OLSSON Emma  2000  SWE   00:37:02.4  +7:44.7  231.50
 49  11 BAECKMAN Ellionore  1997  SWE   00:37:21.1  +8:03.4  240.01
 50  22 WIIG Sandra  1998  SWE   00:37:28.7  +8:11.0  243.47
 51  30 BLOM Vendela  1998  SWE   00:37:29.2  +8:11.5  243.70
 52  27 STENMAN Ebba  1998  SWE   00:37:36.9  +8:19.2  247.21
 53  9 VIKMAN Hanna  1995  SWE   00:37:43.7  +8:26.0  250.30
 54  21 RIEKKOLA Emilia  2000  SWE   00:37:51.5  +8:33.8  253.85
 55  8 HALLQUIST Ida  1997  SWE   00:38:16.1  +8:58.4  265.05
 56  15 BERGLUND Agnes  1998  SWE   00:38:28.8  +9:11.1  270.83
 57  29 AAREBAECK Maja  2001  SWE   00:38:39.3  +9:21.6  275.61
 58  3 JONSSON Emma  1997  SWE   00:38:52.3  +9:34.6  281.52
 59  4 KARLSSON Elin  1996  SWE   00:38:58.8  +9:41.1  284.48
 60  14 LINDMAN Filippa  1997  SWE   00:39:10.5  +9:52.8  289.81
 61  10 FRITZ Hanna  1997  SWE   00:39:11.8  +9:54.1  290.40
 62  6 WICKBERG Elin  1997  SWE   00:39:25.2  +10:07.5  296.50
 63  5 JONSSON Malin  1996  SWE   00:39:37.1  +10:19.4  301.91
Did not finish
   46 AXELSSON Kristina  1999  SWE       
   24 BJOERKLUND Emma  1994  SWE       
   18 STROEM Linda  1996  SWE       
Did not start
   51 JOENSSON Matilda  1997  SWE       
   45 MAJBAECK Maja  1998  SWE       
   36 BOERJESJOE Malin  1996  SWE       
   31 GUSTAFSSON Ida  1998  SWE       
   12 HALLQUIST Ingrid  1997  SWE       
   7 RUUS Mathilda  1997  SWE       
   1 BERGSTROEM Emma  1993  SWE