Resultater SM Sundsvall - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater SM Sundsvall - Sprint, finale, fri - Menn
Sundsvall, Sverige - 2. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1101HALFVARSSON Calle1989SWE
2102HAEGGSTROEM Johan1992SWE
3104BERGSTROEM Martin1992SWE
4107PETERSON Teodor1988SWE
5109WESTBERG Karl-Johan1992SWE
6105GRATE Marcus1996SWE
7106JONSSON Olof1995SWE
8113BRAENNMARK Viktor1992SWE
9110SILFVER Erik1990SWE
10122ERIKSSON Gustav1991SWE
11112BERGLUND Gustaf1998SWE
12128SVENSSON Oskar1995SWE
13103JACOBSSON Hugo1997SWE
14111PERSSON Anton1995SWE
15114KARLSSON Simon1999SWE
16115EDSTROEM Eddie1995SWE
17108NORDSTROEM Gustav1989SWE
18117JOHANSSON Markus1997SWE
19121GUSTAFSSON Victor1990SWE
20126JOHANSSON Emil1991SWE
21118RINGSBY Johannes1992SWE
22119AFLODAL Gustav1997SWE
23120DYVIK Karl-Johan1993SWE
24124RICKARDSSON Daniel1982SWE
25125HERMANSSON Pontus1995SWE
26116FREDRIKSSON Marcus1996SWE
27123NORUM Robin1988SWE
28127ANDERSSON Jens1990SWE
29129ROSJOE Eric1998SWE
30130HERBERT Martin1996SWE

310NYSTROEM Jesper1991SWE
320LENNARTSSON Marcus1996SWE
330NYSTEDT Jacob1998SWE
340LAGESON Simon1994SWE
350AFLODAL Axel1999SWE
360BUSKQVIST Alfred1996SWE
370GILLMAN Adam1997SWE
380ERSSON George2001SWE
390ERIKSSON Anton2000SWE
400STRID Gabriel1997SWE
410OLSSON Oscar1999SWE
420ERIKSSON Jonas1997SWE
430JOHANSSON Gustav1994SWE
440STENBERG Simon1998SWE
450OSKARSSON Samuel2000SWE
460RUUS Marcus1994SWE
470OLSSON Sebastian1995SWE
480PERSSON Adam1998SWE
490ENGSTROEM Jonathan1996SWE
500AXELSSON Viktor1993SWE
510KARLSSON Alexander1998SWE
520HOERNFELDT Rasmus1993SWE
530SVENSSON Andreas1995SWE
540LENNARTSSON Lucas1994SWE
550EKLOEF Johannes1995SWE
560SOEDERSTEN Daniel1995SWE
570TALSI Emil1999SWE
580PAALSSON Gustav2002SWE
590JONSSON Arvid1998SWE
600DAHL Petter2000NOR

610FAHLEN Tom1994SWE
620MURTO Anton1999SWE
630LINDELL Oscar1997SWE
640SUNESSON Maans1994SWE
650ENGDAHL Johannes1999SWE
660ROSENBERG Ossian2000SWE
670DOMEIJ Andreas1981SWE
680ENGELIN Erik2000SWE
690PERSSON Jesper2000SWE
700SVENSK Jesper1998SWE
710SUNDIN Mattias1997SWE
720SUOMI OLSSON Oskar1995SWE
730PERSSON Erik1995SWE
740JANSSON Jakob1996SWE
750FJAELLBORG Henrik1995SWE
760SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel1996ISL
770LEANDER John1997SWE
780SVENNINGSSON Ludvig1998SWE
790ANDERSSON Elias1997SWE
800SOEDERHIELM Tiio1984SWE
810MYHR Konrad1996SWE
820NORDGREN Emrik1999SWE
830GRANLUND Jonas1998SWE
840HOEJLIND Gabriel1996SWE
850HOLMBERG Ludvig1997SWE
860ROOS Anders1997SWE
870BURMAN Jens1994SWE
880ASKENGREN Albert1995SWE
890LINDMAN Tobias1998SWE
900JOHANSSON Gustav1997SWE

910TERENT Benjamin2001SWE
920JONSSON Simon1998SWE
930HALLQUIST Victor1993SWE
940SUNDMAN Edvard1995SWE
950SVENSSON Victor1999SWE
960THORELL David1994SWE
970DAHLEN Henrik1990SWE
980PERSSON Petter1998SWE
990MODIN Jonathan1998SWE
1000HJALMARSSON Karl1998SWE
1010SJOEBERG Erik1997SWE
1020VAENN Arvid1998SWE
1030ANGELSIOEOE Oliver1999SWE
1040AXELSSON Adam1998SWE
1050HAHNSSON Samuel1995SWE
1060VIKER Andreas1995SWE
1070WIKSTROEM Pontus2000SWE
1080SVINGSTEDT Axel2000SWE
1090SVANEBO Simon1993SWE
1100VESTERLUND Rasmus2002SWE
1110HENRIKSSON Kevin1997SWE
1120VINSA Emil1995SWE
1130KREIJ Love2001SWE
1140FORSLUND Johan1997SWE
1150RISBERG Mats1985SWE
1160STROEMBERG Oscar1994SWE
1170ASKING Viktor1992SWE
1180PALANDER Jonatan1998SWE