Resultater Smaaleneneløpet 2017



Resultater Smaaleneneløpet
Mysen, Østfold - 17. april 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 430 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Isak Andersen Nydalens SK 2:14:00   1:33:42
0 Tom Andre Andreassen Fet OL 19:56   13:56
0 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 32:44   22:53
0 N Berby Trøsken IL 38:19   26:47
0 Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 18:56   13:14
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 20:03   14:01
0 Oskar Blom Fet OL 35:07   24:33
0 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nydalens SK 15:03   10:31
0 Emma Braathen Trøsken IL 36:46   25:42
0 Signe Dahlseng Moe Fet OL 22:35   15:47
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 14:07   9:52
0 Vilma Danevad Fredrikstad SK 18:57   13:15
0 Anna Flier Tveten Indre Østfold OK 31:38   22:07
0 Siri Flier Tveten Indre Østfold OK 31:34   22:04
0 Tuva Fossaas Gimle IF 22:11   15:30
0 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 12:55   9:01
0 Hermine Sol Heggedal Aamodt Fet OL 26:31   18:32
0 Selma Jendal Fossum IF 17:12   12:01
0 Agnes S Johansen Gimle IF 30:28   21:18
0 Martin Kindem Gimle IF 1:14:00   51:44
0 Kaia Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 27:39   19:20
0 Selam Korkosh Østmarka OK 13:35   9:29
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19:54   13:54
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 19:57   13:57
0 Stian Lillegård Lillomarka OL 10:54   7:37
0 Mons Sætre Lorentsen Fet OL 46:25   32:27
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 48:01   33:34
0 Andreas Melheim Sturla, IF 21:03   14:43
0 Nils Nikolaisen Oppsal Orientering 24:13   16:56
0 Hemine Odden Måren OK 28:47   20:07
0 Hennie Odden Måren OK 28:46   20:06
0 Isolde Odden Måren OK 30:27   21:17
0 August Risbråthe Indre Østfold OK 13:56   9:44
0 Henrik Risbråthe Indre Østfold OK 14:04   9:50
0 Vegard Brun Saga IL Tyrving 28:15   19:45
0 Aksel Sandvik Halden SK 18:54   13:13
0 Liv Simonsen OK Øst 26:01   18:11
0 Sara Sofie Simonsen Østmarka OK 25:46   18:01
0 Sara Sofie Simonsen OK Øst 1:06:34   46:33
0 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 20:22   14:14
0 Gaute Skjønhaug Fet OL 19:05   13:20
0 Milla Skåland Trøsken IL 27:50   19:27
0 Sofie Taraldsen Lillehammer OK 21:29   15:01
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 25:03   17:31
0 Sigmund Ølstad Fet OL 12:57   9:03
0 Iver Mohrsen Langsrud Fredrikstad SK 20:11   14:06

D -10

2 280 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 24:31 +3:44 10:45
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 31:34 +10:47 13:50
0 Erle Elise Wold OK Moss 30:39 +9:52 13:26
0 Jenny Danevad Fredrikstad SK 20:47   9:06
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 18:54   8:17

D 11-12

2 080 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Scheele Nydalens SK 24:23   11:43
2 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 25:39 +1:16 12:19
3 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 26:33 +2:10 12:45
4 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 27:42 +3:19 13:19
5 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 29:41 +5:18 14:16
6 Mari Kalleson Oppsal Orientering 33:41 +9:18 16:11
7 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 33:52 +9:29 16:16
8 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 35:49 +11:26 17:13
9 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 39:27 +15:04 18:57
10 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 40:04 +15:41 19:15
11 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 43:34 +19:11 20:56
12 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1:07:40 +43:17 32:31
  Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert    

D 11-12N

1 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 15:15   10:39
2 Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 26:07 +10:52 18:15
3 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 26:42 +11:27 18:40

D 13-16C

2 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Berntzen Fet OL 27:56   13:25
2 Anne Frøisland Vang OL 28:50 +0:54 13:51
3 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 29:04 +1:08 13:58
4 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 37:43 +9:47 18:07

D 13-16N

2 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Gåsvik Narvestad Halden SK 43:55   19:15
2 Andrea H. Rogndokken Fet OL 53:04 +9:09 23:16

D 17-AK

3 810 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsa Franzen IL Tyrving 39:01   10:14
2 Solveig Eline Berg IL Tyrving 51:09 +12:08 13:25
3 Karen Bjergaard Nydalens SK 52:07 +13:06 13:40
4 Susanne Tveterås Oslostudentenes IK 55:36 +16:35 14:35
5 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:08:20 +29:19 17:56
6 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:11:30 +32:29 18:45
7 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:24:51 +45:50 22:16
8 Torunn Herrebrøden Berntsen Fet OL 1:28:51 +49:50 23:19
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert    

D 17-C

2 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Henriksson IL Tyrving 1:05:11   22:37
2 Jane Karine Helmersen Fet OL 1:09:12 +4:01 24:01
3 Mie Alræk OK Øst 1:12:04 +6:53 25:01
4 Ragnhild Brenås Varteig OL 1:13:00 +7:49 25:20
5 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:19:15 +14:04 27:31
6 Maj Lene Nystuen Røyken OL 1:41:17 +36:06 35:10

D 17-N

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 29:14   12:49

D 40-

5 160 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 49:12   9:32
2 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 49:49 +0:37 9:39
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 50:33 +1:21 9:47
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 51:42 +2:30 10:01
5 Heidi Tronbøl Fet OL 57:53 +8:41 11:13
6 Lene Sandvik Halden SK 1:01:00 +11:48 11:49
7 Helena Axelsson Nydalens SK 1:03:51 +14:39 12:22

D 45-

4 280 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 39:58   9:20
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 41:32 +1:34 9:42
3 Else Kari Scheele Nydalens SK 43:30 +3:32 10:09
4 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 45:30 +5:32 10:37
5 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 48:25 +8:27 11:18
6 Isa Heggedal Konnerud IL 49:18 +9:20 11:31
7 Mona Lome Hamar OK 50:17 +10:19 11:44
8 Frauke Schmitt Gran Halden SK 50:25 +10:27 11:46
9 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 52:46 +12:48 12:19
10 Hilde Poppe Fredrikstad SK 55:08 +15:10 12:52
11 Marit Egner Asker Skiklubb 56:11 +16:13 13:07
12 Hanne Narvestad Halden SK 58:00 +18:02 13:33
13 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:05:55 +25:57 15:24
14 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:07:27 +27:29 15:45
15 Solveig Bergan Nydalens SK 1:12:16 +32:18 16:53
  Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 50-

3 810 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 41:21   10:51
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 41:57 +0:36 11:00
3 Kari Madslien Nydalens SK 43:38 +2:17 11:27
4 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 44:12 +2:51 11:36
5 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 45:04 +3:43 11:49
6 Solveig Sikkeland IL Tyrving 45:48 +4:27 12:01
7 Marianne Njåstein IL Tyrving 46:37 +5:16 12:14
8 Tove Heimdal Konnerud IL 48:29 +7:08 12:43
9 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 49:10 +7:49 12:54
10 Heidi Schatvet Notodden OL 51:57 +10:36 13:38
11 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 52:42 +11:21 13:49
12 Vanja Staff OL Toten-Troll 54:40 +13:19 14:20
13 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 56:11 +14:50 14:44
14 Heli Marjomaa Stigsökarna 56:26 +15:05 14:48
15 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:00:49 +19:28 15:57
16 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:02:37 +21:16 16:26
  Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 55-

3 810 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 40:32   10:38
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 41:54 +1:22 10:59
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 47:46 +7:14 12:32
4 Berit Danielsen IL Tyrving 49:32 +9:00 13:00
5 Heidi Falck IL Tyrving 52:41 +12:09 13:49
6 Kjersti Skantze IL Tyrving 53:19 +12:47 13:59
7 Kristine Ø Tollefsen OK Øst 54:42 +14:10 14:21
8 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 54:45 +14:13 14:22
9 Anne Julsrud Haugen Halden SK 57:21 +16:49 15:03
10 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:08:17 +27:45 17:55
11 Turid Giil Rond OL 1:08:22 +27:50 17:56
12 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 1:09:12 +28:40 18:09
13 Cathrine Norvik Røyken OL 1:14:36 +34:04 19:34
14 Helena Stubberud Nydalens SK 1:18:53 +38:21 20:42

D 60-

3 160 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 36:46   11:38
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 37:56 +1:10 12:00
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 39:03 +2:17 12:21
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 39:41 +2:55 12:33
5 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 40:20 +3:34 12:45
6 Lis Dæhli Løten o-lag 42:20 +5:34 13:23
7 Anne Sørum Ringsaker OK 44:15 +7:29 14:00
8 Randi Nilstad IL Tyrving 46:20 +9:34 14:39
9 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 46:44 +9:58 14:47
10 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 49:18 +12:32 15:36
11 May Christoffersen Asker Skiklubb 52:42 +15:56 16:40

D 65-

3 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 45:26   14:22
2 Inger Tiltnes IL Tyrving 51:40 +6:14 16:21
3 Eva Marie Gran OK Øst 1:17:45 +32:19 24:36

D 70-

2 370 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 35:23   14:55
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 39:09 +3:46 16:31
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 43:06 +7:43 18:11
4 Liv Feiring Hamar OK 48:45 +13:22 20:34
5 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:06:42 +31:19 28:08
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Dahlen Ringerike OL 44:32   18:47
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 58:11 +13:39 24:32

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gudveig Jørundland OK Sør 1:14:39   31:29

H -10

2 280 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 41:41 +19:06 18:16
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 38:02 +15:27 16:40
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 22:51 +0:16 10:01
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 18:42   8:12
0 Odin Vie Strisland Fossum IF 31:33 +8:58 13:50
0 Erlend Sommerhein OK Horten 18:31   8:07
0 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 22:35   9:54

H 11-12

2 080 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 21:16   10:13
2 Sverre Sandvik Halden SK 28:41 +7:25 13:47
3 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 28:46 +7:30 13:49
4 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 28:52 +7:36 13:52
5 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 31:01 +9:45 14:54
6 Vilhelm Svarød Halden SK 49:33 +28:17 23:49
7 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 55:03 +33:47 26:27

H 11-12N

1 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Skeide Oppsal Orientering 10:30   7:20
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 14:27 +3:57 10:06

H 13-16C

2 080 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Wedum Lillehammer OK 29:11   14:01
2 Martin Jystad Østmarka OK 55:22 +26:11 26:37

H 13-16N

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Arnø Fet OL 18:08   7:57
2 Christian Dale Bergens TF 20:27 +2:19 8:58
3 Fredrik Fosser Indre Østfold OK 28:24 +10:16 12:27
4 Mathias Bergan Fet OL 30:45 +12:37 13:29

H 17-AK

4 280 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Lesteberg Kongsberg OL 36:35   8:32
2 Morten Severin Saue IL Tyrving 36:47 +0:12 8:35
3 Torstein Hole Nydalens SK 38:34 +1:59 9:00
4 Snorre Veggan Oppsal Orientering 39:36 +3:01 9:15
5 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 46:33 +9:58 10:52
6 Marius Staff OL Toten-Troll 46:47 +10:12 10:55
7 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 49:30 +12:55 11:33
8 Tor Ringstad Hedrum OL 49:40 +13:05 11:36
9 Fredrik Saugestad Nydalens SK 51:40 +15:05 12:04
10 Remi Johannesen Halden SK 52:46 +16:11 12:19
11 Martin Bråthen OK Øst 53:19 +16:44 12:27
12 Even Erlien Gjø-Vard OL 55:02 +18:27 12:51
13 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 55:40 +19:05 13:00
14 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 57:28 +20:53 13:25
15 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 59:34 +22:59 13:55
16 Trond Ivar Fossaas Gimle IF 59:44 +23:09 13:57
17 Markus Bråthen OK Øst 1:02:01 +25:26 14:29
18 Jørgen Aas Fet OL 1:02:45 +26:10 14:39
19 Tom André Alstadsæther Eiker OL 1:04:30 +27:55 15:04

H 17-C

2 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sven Sørensen Indre Østfold OK 34:24   11:56
2 Lars Gåsvik Narvestad Halden SK 50:18 +15:54 17:27
3 Svein-Tore Gåsvik Narvestad Halden SK 58:56 +24:32 20:27

H 35-

7 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:24:05   11:09

H 40-

7 530 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Løver Modum OL 1:07:05   8:54
2 Sindre Langaas Nydalens SK 1:10:25 +3:20 9:21
3 Henning Spjelkavik IL Tyrving 1:13:27 +6:22 9:45
4 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:14:06 +7:01 9:50
5 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 1:17:19 +10:14 10:16
6 Morten Moe Fet OL 1:25:13 +18:08 11:19
7 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:28:29 +21:24 11:45
8 Odin Tellesbø Østmarka OK 2:11:21 +1:04:16 17:26
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    

H 45-

5 900 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sandvik Halden SK 43:13   7:19
2 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 47:10 +3:57 7:59
3 Espen Danevad Fredrikstad SK 51:33 +8:20 8:44
4 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 52:19 +9:06 8:52
5 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 55:09 +11:56 9:20
6 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 56:38 +13:25 9:35
7 Tom Bergan Fet OL 57:08 +13:55 9:41
8 Bjørn Hauge Nydalens SK 58:30 +15:17 9:54
9 Pål Sommerhein OK Horten 59:13 +16:00 10:02
9 Christian Jomaas Fossum IF 59:13 +16:00 10:02
11 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:00:05 +16:52 10:11
12 Pål Backstrøm Halden SK 1:00:40 +17:27 10:16
13 Øyvind Solli Fet OL 1:01:17 +18:04 10:23
14 Frode Strisland Fossum IF 1:01:31 +18:18 10:25
15 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:01:44 +18:31 10:27
16 Dagfinn Aas Fet OL 1:02:59 +19:46 10:40
17 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 1:04:08 +20:55 10:52
18 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:04:32 +21:19 10:56
19 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:04:55 +21:42 11:00
20 Kyrre Gran Fet OL 1:05:23 +22:10 11:04
21 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:08:14 +25:01 11:33
22 Einar Modahl Fredrikstad SK 1:20:22 +37:09 13:37
23 Svein Otterlei Østmarka OK 1:25:32 +42:19 14:29
24 Espen Melheim Sturla, IF 1:26:03 +42:50 14:35
25 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:26:44 +43:31 14:42
26 Peter Carlsen Sturla, IF 1:35:51 +52:38 16:14
  Håkon Børli Fossum IF diskvalifisert    
  Martin Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 50-

5 500 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 46:24   8:26
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 47:53 +1:29 8:42
3 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 49:30 +3:06 9:00
4 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 49:37 +3:13 9:01
5 Tore Bjørnerød OK Moss 49:51 +3:27 9:03
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 50:25 +4:01 9:10
7 Einar Lunøe Nydalens SK 51:30 +5:06 9:21
8 Jim Olaussen Halden SK 52:15 +5:51 9:30
9 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 52:27 +6:03 9:32
10 Ottar Wiklund Nydalens SK 52:44 +6:20 9:35
11 Øystein Holo Fossum IF 52:59 +6:35 9:38
12 Harald Kvisli Notodden OL 53:31 +7:07 9:43
13 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 55:29 +9:05 10:05
14 Christian Grotnes IL Tyrving 55:30 +9:06 10:05
15 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 56:20 +9:56 10:14
16 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 56:29 +10:05 10:16
16 Børge Pedersen Nydalens SK 56:29 +10:05 10:16
18 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 57:07 +10:43 10:23
19 Hallvard Koren OK Moss 57:25 +11:01 10:26
20 Kjetil Espedal Nydalens SK 58:00 +11:36 10:32
21 Arne Torgersen Bækkelagets SK 58:23 +11:59 10:36
22 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 58:26 +12:02 10:37
23 Ole Ingesen Sarpsborg OL 59:02 +12:38 10:44
24 Erlend Råheim OK Øst 59:39 +13:15 10:50
25 Håkon Jendal Fossum IF 1:00:48 +14:24 11:03
26 Stein H. Hagen Fossum IF 1:01:04 +14:40 11:06
27 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:02:52 +16:28 11:25
28 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 1:03:09 +16:45 11:28
29 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 1:03:33 +17:09 11:33
30 Øystein Jensen Sarpsborg OL 1:04:04 +17:40 11:38
31 Terje Melsom Fossum IF 1:04:24 +18:00 11:42
32 Roar Bye Modum OL 1:06:20 +19:56 12:03
33 Ole Tørnqvist Fana IL 1:06:48 +20:24 12:08
34 Dag Brenås Varteig OL 1:06:54 +20:30 12:09
35 Einar Teslo Hadeland OL 1:07:16 +20:52 12:13
36 Jo Wiklund Nydalens SK 1:07:51 +21:27 12:20
37 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:10:05 +23:41 12:44
38 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:10:28 +24:04 12:48
39 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:10:50 +24:26 12:52
40 Terje Linløkken Østmarka OK 1:13:54 +27:30 13:26
41 Øyvind Helmersen Fet OL 1:14:41 +28:17 13:34
42 Svein Granerud Asker Skiklubb 1:17:09 +30:45 14:01
43 Trond Holter Måren OK 1:22:25 +36:01 14:59
44 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:24:58 +38:34 15:26
45 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:26:00 +39:36 15:38
46 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 1:26:32 +40:08 15:44
  Frank Svarød Idd Sportsklubb diskvalifisert    

H 55-

5 160 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Slungaard IL Tyrving 46:02   8:55
2 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 47:09 +1:07 9:08
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 48:15 +2:13 9:21
4 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 48:39 +2:37 9:25
5 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 49:53 +3:51 9:40
6 Kjell Westin Porsgrunn OL 50:09 +4:07 9:43
7 Hallvard Fjær Lillomarka OL 50:43 +4:41 9:49
8 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 51:54 +5:52 10:03
9 Onno Verberne OL Toten-Troll 52:26 +6:24 10:09
10 Hallvard Berg IL Tyrving 52:33 +6:31 10:11
11 Jan-Ove Bråthen OK Øst 53:16 +7:14 10:19
12 Bjørnar Tollefsen OK Øst 54:01 +7:59 10:28
13 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 54:16 +8:14 10:31
14 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 54:55 +8:53 10:38
15 Petter Gullikstad Røros IL 57:27 +11:25 11:08
16 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 57:31 +11:29 11:08
17 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 58:36 +12:34 11:21
18 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 59:58 +13:56 11:37
19 Andreas Huber Hamar OK 1:00:29 +14:27 11:43
20 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 1:02:07 +16:05 12:02
21 Christopher Schive OK Moss 1:03:41 +17:39 12:20
22 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:07:46 +21:44 13:07
23 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:13:27 +27:25 14:14
24 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:22:09 +36:07 15:55
25 Bjørn Årbu Varteig OL 1:52:28 +1:06:26 21:47
  Morten Hulløen Kristiansand OK diskvalifisert    
  Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert    

H 60-

4 280 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Klyve OK Moss 41:48   9:45
2 Morten Due Måren OK 41:57 +0:09 9:48
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 42:57 +1:09 10:02
4 Torgeir Strandhagen Røyken OL 43:49 +2:01 10:14
5 Erik Lindström Modum OL 45:00 +3:12 10:30
6 Leif Bergersen Asker Skiklubb 47:41 +5:53 11:08
7 Tor Strand Raumar Orientering 48:51 +7:03 11:24
8 Einar Lien Løten o-lag 48:56 +7:08 11:25
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 49:47 +7:59 11:37
10 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 53:48 +12:00 12:34
11 Alf Pettersen IL Tyrving 54:38 +12:50 12:45
12 Morten Johannessen Røyken OL 55:58 +14:10 13:04
13 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 1:06:30 +24:42 15:32
14 Roy Gjerding OK Moss 1:06:33 +24:45 15:32
15 Jan Sveen Raumar Orientering 1:09:01 +27:13 16:07
16 Trygve Tveterås Fredrikstad SK 1:21:11 +39:23 18:58

H 65-

3 810 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Brox OL Toten-Troll 45:12   11:51
2 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 47:48 +2:36 12:32
3 Hans Roar Bakken Eiker OL 49:55 +4:43 13:06
4 Per Stenseth Fredrikstad SK 51:38 +6:26 13:33
5 Harald Aasheim Oppsal Orientering 52:29 +7:17 13:46
6 Paul Skjaker Hadeland OL 54:07 +8:55 14:12
7 Torbjörn Karldén Kvillebyns SK 54:33 +9:21 14:19
8 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 54:45 +9:33 14:22
9 Jan Bøhle OL Trollo 55:49 +10:37 14:39
10 Arne Tiltnes IL Tyrving 58:23 +13:11 15:19

H 70-

3 160 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 32:48   10:22
2 Helge Revhaug Ringerike OL 35:49 +3:01 11:20
3 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 36:10 +3:22 11:26
4 Trond Feiring Hamar OK 39:52 +7:04 12:36
5 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 40:24 +7:36 12:47
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 43:49 +11:01 13:51
7 Rolf Gjølberg Larvik OK 45:03 +12:15 14:15
8 Erik Johan Grorud Haslum IL 45:42 +12:54 14:27
9 Terje Malm Hamar OK 46:27 +13:39 14:41
10 Jørgen Holmboe IL Tyrving 46:41 +13:53 14:46
11 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 46:46 +13:58 14:47
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 47:24 +14:36 15:00
13 Klaus Engen Eidskog OL 47:30 +14:42 15:01
14 John Ivar Kjellevold Modum OL 49:25 +16:37 15:38
15 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 50:23 +17:35 15:56
16 Kjell Langsrud OK Øst 1:04:00 +31:12 20:15

H 75-

3 160 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Lundhaug OK Moss 38:06   12:03
2 Gunnar Østerbø Freidig 40:36 +2:30 12:50
3 Jan Jansen OK Moss 46:59 +8:53 14:52
4 Odd Kletteli Bækkelagets SK 47:34 +9:28 15:03
5 Tormod Dahlen Ringerike OL 53:31 +15:25 16:56
6 Anton Lomme Hedrum OL 54:50 +16:44 17:21
7 Trygve Fosse Gimle IF 58:09 +20:03 18:24
8 Ivar Louis Berg Sturla, IF 58:39 +20:33 18:33
9 Erling Tidemann Lommedalens IL 58:51 +20:45 18:37
10 Amund Ragnar Herrebrøden OK Øst 1:09:42 +31:36 22:03

H 80-

2 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 42:20   17:51
2 Einar Jørundland OK Sør 59:15 +16:55 25:00
3 Per Meiland Lommedalens IL 1:00:51 +18:31 25:40
4 Stein Koren OK Moss 1:03:01 +20:41 26:35

DirekteC

2 880 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Gisholt Fossum IF 37:32   13:01
2 Britt Stine Strand Fredrikstad SK 45:34 +8:02 15:49
3 Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK 48:50 +11:18 16:57
4 Cecilie C. Kverme Fossum IF 50:04 +12:32 17:23
5 Per Åge Fosser Indre Østfold OK 51:44 +14:12 17:57
6 Nanna Bergan Raumar Orientering 51:48 +14:16 17:59
7 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 52:07 +14:35 18:05
8 Tove Tesdal Indre Østfold OK 56:28 +18:56 19:36
9 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 57:45 +20:13 20:03
10 Anne-Marit Skaug Halden SK 58:47 +21:15 20:24
11 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:18:09 +40:37 27:08
  Liv Edle Grønstad Gimle IF diskvalifisert    

DirekteAK

3 810 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Øie Løten o-lag 33:24   8:45
2 Oskar Arnevik Ringerike OL 36:02 +2:38 9:27
3 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 37:21 +3:57 9:48
4 Morten Heir Fossum IF 37:58 +4:34 9:57
5 Anja Wingstedt Halden SK 38:36 +5:12 10:07
6 Lars Hjermstad Fossum IF 41:29 +8:05 10:53
7 André Jægtvik Konnerud IL 43:38 +10:14 11:27
8 Sofie Johansson Løten o-lag 45:17 +11:53 11:53
9 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 45:31 +12:07 11:56
10 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 45:34 +12:10 11:57
11 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 46:11 +12:47 12:07
12 Stein Arne Negård Vang OL 48:49 +15:25 12:48
13 Jørn Nordbrøden Halden SK 49:07 +15:43 12:53
14 Dag Kaas Heming Orientering 49:49 +16:25 13:04
15 Vegard Halden Nydalens SK 51:59 +18:35 13:38
16 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 52:03 +18:39 13:39
17 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 52:31 +19:07 13:47
18 Trygve Rognstad Hadeland OL 53:18 +19:54 13:59
19 Arild Andersen Oppsal Orientering 54:59 +21:35 14:25
20 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 58:02 +24:38 15:13
21 Lars Petter Endresen Måren OK 59:20 +25:56 15:34
22 Bjørn Baklid Konnerud IL 59:50 +26:26 15:42
23 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1:00:52 +27:28 15:58
24 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:03:48 +30:24 16:44
25 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:04:38 +31:14 16:57
26 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 1:04:43 +31:19 16:59
27 Jens Erik Simonsen OK Øst 1:07:04 +33:40 17:36
28 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:20:49 +47:25 21:12
29 Sigbjørn Odden Måren OK 1:21:56 +48:32 21:30
30 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1:23:07 +49:43 21:48
31 Arnfinn Skåland Trøsken IL 1:25:17 +51:53 22:23
32 Hanne Wold OK Moss 1:29:00 +55:36 23:21
33 Harald Wibye OK Moss 1:29:15 +55:51 23:25
34 Kristin Falk Fossum IF 1:31:16 +57:52 23:57
35 Torbjørn Bogen Sturla, IF 1:33:44 +1:00:20 24:36
  Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Torun Dyrkorn Eiker OL diskvalifisert    

DirekteAL

7 530 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Andersen Nydalens SK 56:28   7:29
2 Magne Omestad Nydalens SK 1:03:07 +6:39 8:22
3 Emil Wingstedt Halden SK 1:03:58 +7:30 8:29
4 Rasmus Palmqvist Aslakson IFK Lidingö 1:14:16 +17:48 9:51
5 Magnus Ramberg Østmarka OK 1:15:08 +18:40 9:58
6 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:27:33 +31:05 11:37
7 Agnes Leo Halden SK 1:28:29 +32:01 11:45
8 Per Ølstad Fet OL 1:29:44 +33:16 11:55
9 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:32:25 +35:57 12:16
10 Åse Bergan Nydalens SK 1:33:53 +37:25 12:28
11 Donatas Kontautas OK Moss 1:34:13 +37:45 12:30
12 Inge Ramberg Østmarka OK 1:46:23 +49:55 14:07
13 David Standal Fredrikstad SK 1:51:44 +55:16 14:50
14 Carmen Dirro Måren OK 1:55:59 +59:31 15:24
  Kine Dirro Måren OK diskvalifisert    

H 21-E

9 690 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:07:33   6:58
2 Jan Sedivy Halden SK 1:09:27 +1:54 7:10
3 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:09:59 +2:26 7:13
4 Håvard Haga Nydalens SK 1:11:16 +3:43 7:21
5 Fredrik Eliasson Halden SK 1:12:59 +5:26 7:31
6 Anders Vister Nydalens SK 1:13:34 +6:01 7:35
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:14:15 +6:42 7:39
8 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:15:56 +8:23 7:50
9 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:16:47 +9:14 7:55
10 Erling Hjermstad Fossum IF 1:17:34 +10:01 8:00
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:17:36 +10:03 8:00
12 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:18:11 +10:38 8:04
13 Christian Schive OK Moss 1:18:14 +10:41 8:04
14 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:18:31 +10:58 8:06
15 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1:19:22 +11:49 8:11
16 Andreas Rüedlinger Halden SK 1:21:29 +13:56 8:24
17 Oskar Størmer Fossum IF 1:21:35 +14:02 8:25
18 Anders Felde Olaussen NTNUI 1:21:48 +14:15 8:26
19 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:23:15 +15:42 8:35
20 Mats Nordbrøden Halden SK 1:23:24 +15:51 8:36
21 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:24:10 +16:37 8:41
22 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:24:22 +16:49 8:42
23 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:24:51 +17:18 8:45
24 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:25:10 +17:37 8:47
25 Leif Størmer Fossum IF 1:27:03 +19:30 8:59
26 Tarjei Holo Fossum IF 1:31:40 +24:07 9:27
27 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:32:23 +24:50 9:32
28 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:32:33 +25:00 9:33
29 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 1:34:35 +27:02 9:45
30 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:36:31 +28:58 9:57
31 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:37:15 +29:42 10:02
32 Simen Bordal Fossum IF 1:37:20 +29:47 10:02
33 Håvard Berget Fredrikstad SK 1:40:13 +32:40 10:20
34 Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering 1:42:39 +35:06 10:35
35 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:43:33 +36:00 10:41
36 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 1:44:00 +36:27 10:43
37 Emil Størmer Fossum IF 1:44:39 +37:06 10:47
38 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:45:11 +37:38 10:51
39 Sondre Sande Gullord Nydalens SK 1:50:38 +43:05 11:25
40 Markus Living IL Tyrving 1:57:45 +50:12 12:09
  Markus Holter Halden SK diskvalifisert    
  Lars-Inge Arnevik Ringerike OL diskvalifisert    
  Einar Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Kenneth Sandvold Eiker OL diskvalifisert    
  Sigurd Myhre Andreassen Halden SK brutt    

D 21-E

8 530 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sabine Hauswirth Halden SK 1:19:09   9:16
2 Mari Fasting Halden SK 1:20:12 +1:03 9:24
3 Marion Huber Nydalens SK 1:21:26 +2:17 9:32
4 Delphine Poirot Lillomarka OL 1:21:56 +2:47 9:36
5 Jo Shepherd Halden SK 1:21:59 +2:50 9:36
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:23:04 +3:55 9:44
7 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:24:53 +5:44 9:57
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:26:51 +7:42 10:10
9 Beata Falk Hagaby GoIF 1:30:05 +10:56 10:33
10 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:31:10 +12:01 10:41
11 Linn Hokholt IL Tyrving 1:32:12 +13:03 10:48
12 Toril Nes Nydalens SK 1:36:53 +17:44 11:21
13 Gøril Fristad Halden SK 1:39:00 +19:51 11:36
14 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 1:42:21 +23:12 11:59
15 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:44:02 +24:53 12:11
16 Ida Tangen Nydalens SK 1:53:20 +34:11 13:17
17 Marianne Dæhli Halden SK 2:03:20 +44:11 14:27

H 15-16

5 500 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 41:55   7:37
2 Isak Jonsson Nydalens SK 43:04 +1:09 7:49
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 44:41 +2:46 8:07
4 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 44:51 +2:56 8:09
5 Eirik Imrik Fredrikstad SK 44:57 +3:02 8:10
6 Lars Young Vik Nydalens SK 45:55 +4:00 8:20
7 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 46:43 +4:48 8:29
8 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 46:56 +5:01 8:32
9 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 49:53 +7:58 9:04
10 Henrik Reusch Heming Orientering 50:39 +8:44 9:12
11 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 50:42 +8:47 9:13
12 Eivind Berner Myhre Fossum IF 50:51 +8:56 9:14
13 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 51:36 +9:41 9:22
13 Christopher Ladim OK Moss 51:36 +9:41 9:22
15 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 52:06 +10:11 9:28
16 Kristian Østermann Heming Orientering 52:14 +10:19 9:29
17 Ferdinand Fremming Heming Orientering 52:40 +10:45 9:34
18 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 52:55 +11:00 9:37
19 Anders Horvei Raumar Orientering 53:03 +11:08 9:38
20 Sivert Sande Kverme Fossum IF 53:35 +11:40 9:44
21 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 54:05 +12:10 9:50
22 Mikkel Katla Fossum IF 54:48 +12:53 9:57
23 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 55:31 +13:36 10:05
24 Grunde Isaksætre Grue IL 56:32 +14:37 10:16
25 Tobias Espedal Nydalens SK 57:38 +15:43 10:28
26 Erlend Børli Fossum IF 59:33 +17:38 10:49
27 Odin Sæther Fredrikstad SK 1:01:05 +19:10 11:06
28 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 1:02:07 +20:12 11:17
29 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:14:40 +32:45 13:34
30 John Otterlei Østmarka OK 1:17:57 +36:02 14:10
31 Henrik Gudim Østmarka OK 1:23:39 +41:44 15:12
32 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:24:08 +42:13 15:17
33 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:24:22 +42:27 15:20
  Theodor Lier Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Jakob Torgersen Halden SK diskvalifisert    

D 15-16

4 280 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 38:38   9:01
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 39:21 +0:43 9:11
3 Jenny Baklid Konnerud IL 39:41 +1:03 9:16
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 39:44 +1:06 9:17
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 44:02 +5:24 10:17
6 Karoline Bjørnerød OK Moss 45:16 +6:38 10:34
7 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 47:07 +8:29 11:00
8 Christine Hoen Eiker OL 47:57 +9:19 11:12
9 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 49:02 +10:24 11:27
10 Marie Liland Nydalens SK 49:06 +10:28 11:28
11 Alexandra Linløkken Østmarka OK 49:27 +10:49 11:33
12 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 49:46 +11:08 11:37
13 Solveig Letmolie Eiker OL 50:25 +11:47 11:46
14 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50:57 +12:19 11:54
15 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 51:40 +13:02 12:04
16 Emma Danevad Fredrikstad SK 53:30 +14:52 12:30
17 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 53:53 +15:15 12:35
18 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 54:08 +15:30 12:38
19 Live Østvold Heming Orientering 54:21 +15:43 12:41
20 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 55:03 +16:25 12:51
21 Ada Wulfsberg Nydalens SK 56:59 +18:21 13:18
22 Ea Lunøe Nydalens SK 57:07 +18:29 13:20
23 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 59:23 +20:45 13:52
24 Nina Pedersen Sarpsborg OL 1:00:32 +21:54 14:08
25 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:01:44 +23:06 14:25
26 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:03:50 +25:12 14:54
27 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:05:39 +27:01 15:20
28 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:12:25 +33:47 16:55
29 Berthe Teslo Hadeland OL 1:14:26 +35:48 17:23
  Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Vilde Retteraasen Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK diskvalifisert    

H 13-14

3 220 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Dale Bergens TF 24:17   7:32
2 Gaute Bergan Nydalens SK 25:37 +1:20 7:57
3 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 26:41 +2:24 8:17
4 Alfred Bjørnerød OK Moss 27:44 +3:27 8:36
5 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 29:21 +5:04 9:06
6 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 29:44 +5:27 9:14
7 Sondre Ladim OK Moss 29:52 +5:35 9:16
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 30:59 +6:42 9:37
9 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 32:57 +8:40 10:13
10 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 33:04 +8:47 10:16
11 Sivert Poppe Fredrikstad SK 34:04 +9:47 10:34
12 Birk Felland Sætnan Fossum IF 35:17 +11:00 10:57
13 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 35:36 +11:19 11:03
14 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 36:26 +12:09 11:18
15 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 37:53 +13:36 11:45
16 Axel Aalde Nydalens SK 38:09 +13:52 11:50
17 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 40:02 +15:45 12:25
18 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 43:12 +18:55 13:24
19 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 43:50 +19:33 13:36
20 Mats Lindaas Elverum OK 44:28 +20:11 13:48
21 Elias Stubberud Nydalens SK 45:04 +20:47 13:59
22 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 45:13 +20:56 14:02
23 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 45:29 +21:12 14:07
24 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 46:16 +21:59 14:22
25 Eirik Vie Strisland Fossum IF 47:28 +23:11 14:44
26 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 47:55 +23:38 14:52
27 Olav Melheim Sturla, IF 1:05:02 +40:45 20:11
28 Daniel Nystuen Røyken OL 1:07:30 +43:13 20:57
29 Magnus Jystad Østmarka OK 1:09:54 +45:37 21:42
30 Tidemann Lier Indre Østfold OK 1:18:42 +54:25 24:26
31 Gaute Lindaas Elverum OK 1:36:40 +1:12:23 30:01
  Matias Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Anders Taraldsen Lillehammer OK brutt    

D 13-14

3 220 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 28:34   8:52
2 Eileen Bjanes IL Tyrving 39:04 +10:30 12:07
3 Emma Helene Olsen Halden SK 41:43 +13:09 12:57
4 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 41:46 +13:12 12:58
5 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 43:03 +14:29 13:22
6 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 43:13 +14:39 13:25
7 Ella Berstad Heming Orientering 44:49 +16:15 13:55
8 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 44:52 +16:18 13:56
9 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 45:32 +16:58 14:08
10 Mari Brende Fossum IF 45:44 +17:10 14:12
11 Astrid Rognstad Hadeland OL 46:54 +18:20 14:33
12 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 47:08 +18:34 14:38
13 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 47:17 +18:43 14:41
14 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 47:24 +18:50 14:43
15 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 47:58 +19:24 14:53
16 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 48:48 +20:14 15:09
17 Marie Lien Backstrøm Halden SK 49:25 +20:51 15:20
18 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 50:33 +21:59 15:41
19 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 51:57 +23:23 16:08
20 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 52:29 +23:55 16:17
21 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 53:51 +25:17 16:43
22 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 54:07 +25:33 16:48
23 Marie Saugestad Nydalens SK 56:16 +27:42 17:28
24 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 58:03 +29:29 18:01
25 Julie Sophie Wold OK Moss 58:13 +29:39 18:04
26 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 1:00:02 +31:28 18:38
27 Linnea Holst IL Tyrving 1:01:54 +33:20 19:13

D 15-16-B

3 220 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Slungaard IL Tyrving 1:02:13   19:19
2 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:15:10 +12:57 23:20

D 17-B

3 220 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff