Resultater Snertingdalsløpet 2018



Resultater Snertingdalsløpet
Snertingdal, Oppland - 9. september 2018

Arrangementstype: Orientering

D40

4 220 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 44:00   10:25  
2 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 53:55 +9:55 12:46  
3 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:03:32 +19:32 15:03  
4 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:07:08 +23:08 15:54  
5 Berit Bergset Gjø-Vard OL 1:07:57 +23:57 16:06  

 

D50

3 460 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Solerød Gjø-Vard OL 40:30   11:42 Last ned GPS-spor i gpx-format

 

D70

3 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tea Forberg Rond OL 1:03:05   18:13  
  Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL brutt      

 

H40

4 580 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 41:43   9:06  
2 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 43:17 +1:34 9:27  
3 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 51:04 +9:21 11:08  
4 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 57:28 +15:45 12:32  
5 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:01:58 +20:15 13:31  
6 Tormod Kleppa Madslien Lillehammer OK 1:01:59 +20:16 13:32  
  Roar Skoglund Gjø-Vard OL brutt      
  Torstein Berg Løten o-lag brutt      
  Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet      
  Trond Flaskerud OL Toten-Troll ikke startet      

 

H50

4 220 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Teslo Hadeland OL 42:54   10:09  
2 Stein Arne Negård Vang OL 45:03 +2:09 10:40  
3 Trygve Rognstad Hadeland OL 47:02 +4:08 11:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Kai Solum Rond OL 55:19 +12:25 13:06  
5 Kjetil Liven Løten o-lag 1:39:11 +56:17 23:30  

 

H60

4 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Gudbrandsen Hamar OK 45:47   10:50  
2 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 47:06 +1:19 11:09  
3 Frode Hjorth Hamar OK 48:59 +3:12 11:36  

 

H70

3 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 56:53   16:26  
2 John Birger Skansen Rudsbygd IL 1:21:22 +24:29 23:30  
  Knut Wikstrøm Ringsaker OK ikke startet      

 

N - åpen

1 830 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Ingrid Jøranli Torpa IL Orientering 46:30   25:24  
0 Mads Kalgraff Ringsaker OK 19:10   10:28  
0 Kristine Villa Kristiansen Gjø-Vard OL 34:22   18:46  
0 Andrine Vardebakken Vang OL 32:55   17:59  
0 Pål Solli Kvikstad OL Toten-Troll 21:49   11:55  
0 Signe Drogseth Høie Gjø-Vard OL 21:02   11:29  
0 Esther Stenberg Vang OL 27:35   15:04  
0 Signe Nygård Gjø-Vard OL 27:08   14:49  
0 Johanne Tomter Løkkebø Snertingdal IF Orientering 42:38   23:17  
0 Andreas Skistad Gjø-Vard OL 49:41   27:08  
0 Amalie Gunstad Ingvoldstad Vang OL 29:02   15:51  
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 1:07:30   36:53  
0 Mari Stenberg Vang OL 29:10   15:56  
0 Emma Pedersen Elverhøi Vang OL 32:57   18:00  
0 Elise Hovda Kristiansen Gjø-Vard OL 21:20   11:39  
0 Sujan Rai Rond OL 35:32   19:25  
0 Lone Slotnæs Lyshaug Snertingdal IF Orientering 34:56   19:05  
  Mina Holmen Snertingdal IF Orientering ikke startet      
  Rikke Nordahl Østerhus Gjø-Vard OL ikke startet      
  Aleksander Haave Gjø-Vard OL ikke startet      
  Kai Magnus Haave Gjø-Vard OL ikke startet      
  Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL ikke startet      
  Daniel Skistad Gjø-Vard OL ikke startet      

 

D -10

1 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Maren Bleken Rud Vang OL 30:46   16:27  
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 20:12   10:48  
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:44   8:24  
  Sofie Taraldsen Lillehammer OK 22:08   11:50  

 

D 11-12

2 240 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mina Bleken Rud Vang OL 30:34   13:38  
2 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 34:36 +4:02 15:26  
3 Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 1:11:44 +41:10 32:01  
4 Helene Kokslien Snertingdal IF Orientering 1:23:36 +53:02 37:19  
5 Ruth Bratlien Snertingdal IF Orientering 1:27:34 +57:00 39:05  
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Vilde Henriksveen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert      

 

D 11-12N

1 870 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Julie Vardebakken Vang OL ikke startet      

 

D 13-14

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 31:57   11:07  
2 Henriette Berg Løten o-lag 34:38 +2:41 12:04  
3 Emma Dåsnes Vang OL 36:27 +4:30 12:42  
4 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 45:02 +13:05 15:41  

 

D 13-16C

2 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 34:26   15:22  
2 Ylva Slotnæs Lyshaug Snertingdal IF Orientering 38:53 +4:27 17:21  
3 Marie Lium Fougner Elverum OK 40:55 +6:29 18:15  
  Ida Marie Bratlien Snertingdal IF Orientering ikke startet      

 

D 13-16N

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eline Lium Fougner Elverum OK 27:28   14:46  

 

D 15-16

4 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 43:52   10:23  
2 Astrid Rognstad Hadeland OL 1:09:44 +25:52 16:31  
3 Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK 1:11:39 +27:47 16:58  
  Berthe Teslo Hadeland OL ikke startet      

 

D 17-

4 580 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 43:24   9:28  
2 Ida Hjorth Gjø-Vard OL 50:35 +7:11 11:02  
3 Kari Svingheim Lillehammer OK 50:48 +7:24 11:05  
4 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 57:07 +13:43 12:28  
5 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 59:20 +15:56 12:57  
6 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:05:11 +21:47 14:13  
7 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:15:37 +32:13 16:30  
  Marita Hernandez OL Toten-Troll brutt      
  Tone Bleken Rud Vang OL brutt      
  Stine Olsen Kirkevik Hamar OK ikke startet      
  Fanny Horn Birkeland Lillehammer OK ikke startet      
  Christine Turter Sandvold Nydalens SK ikke startet      
  Mari Jøranli Torpa OL ikke startet      

 

D 17-B

2 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 42:32   14:49  
2 Guro Mo OL Toten-Troll 45:11 +2:39 15:44  
3 Lisbeth Engan Snertingdal IF Orientering 1:00:48 +18:16 21:11  
  Hanne Marie Lium Elverum OK ikke startet      
  Inger Svaland OL Vallset/Stange ikke startet      

 

D 17-C

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 30:38   12:12  
2 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 1:08:30 +37:52 27:17  
3 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:09:17 +38:39 27:36  
  Hilde Solli Kvikstad OL Toten-Troll ikke startet      

 

H -10

1 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 21:11   11:19  
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll 30:57   16:33  
  Johannes Høie Gjø-Vard OL 24:51   13:17  
  Aksel Krogstie Ringsaker OK 25:19   13:32  
  Leon Norman-Haavi Gjø-Vard OL 27:15   14:34  
  Nikolai Teslo Hadeland OL 45:36   24:23  
  Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK ikke startet      

 

H 11-12

2 240 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 17:27   7:47  
2 Even Lien Gjø-Vard OL 17:40 +0:13 7:53  
3 Amund Hagberg Solum Rond OL 29:32 +12:05 13:11  
4 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 34:19 +16:52 15:19  
5 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 38:51 +21:24 17:20  
  Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert      
  Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK ikke startet      

 

H 11-12N

1 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Hasle Jøranlid Torpa IL Orientering 29:03   15:32  
2 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 31:55 +2:52 17:04  
3 Sindre Jøranli Torpa IL Orientering 36:15 +7:12 19:23  

 

H 13-14

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 22:23   7:47  
2 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:24 +3:01 8:51  
3 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 33:01 +10:38 11:30  
4 Erik Wallin Snertingdal IF Orientering 58:50 +36:27 20:29  
  Anders Taraldsen Lillehammer OK ikke startet      

 

H 15-16

4 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 39:21   8:35  
2 Anders Kvamme Felde Snertingdal IF Orientering 1:10:23 +31:02 15:22  
  Mats Lindaas Elverum OK diskvalifisert      
  Lars Wallin Snertingdal IF Orientering ikke startet      
  Gaute Lindaas Elverum OK ikke startet      

 

H 17-

5 190 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Vister Nydalens SK 33:21   6:25  
2 Sindre Sandven Bækkelagets SK 36:37 +3:16 7:03  
3 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 37:55 +4:34 7:18  
4 Simen Ballangrud OL Toten-Troll 39:45 +6:24 7:39  
5 Kenneth Bilstad Vang OL 43:21 +10:00 8:21  
6 Sondre Sande Gullord Nydalens SK 45:24 +12:03 8:44  
7 Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK 45:37 +12:16 8:47  
8 Henrik Bleken Rud Vang OL 50:16 +16:55 9:41  
9 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 51:15 +17:54 9:52  
10 Håkon Dåsnes Vang OL 52:13 +18:52 10:03  
11 Jakob Mo OL Toten-Troll 53:00 +19:39 10:12  
12 Jan Ola Pedersen Vang OL 55:32 +22:11 10:42  
13 Marius Staff OL Toten-Troll 57:19 +23:58 11:02  
14 Pål Stenberg Vang OL 57:37 +24:16 11:06  
15 Vegard Ølstad Bækkelagets SK 59:09 +25:48 11:23  
  Ralph Street Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Audun Fingarsen Elverum OK brutt      
  Jostein Svaland Dale Vang OL ikke startet      

 

H 17-B

2 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Krogstie Ringsaker OK 32:54   11:27  
2 Erik Haugen Ringsaker OK 34:36 +1:42 12:03  
3 Espen Torseth Gjø-Vard OL 45:34 +12:40 15:52  

 

H 17-C

2 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nygård Gjø-Vard OL 42:53   17:05  
2 Øyvind Villa Johansen Gjø-Vard OL 51:33 +8:40 20:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +