Resultater Sørlandsgaloppen - Etappe 2 - 2015



Resultater Sørlandsgaloppen - 2. etappe
Rauland, Telemark - 6. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

114 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 26:14    
  Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 26:21    
  Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 20:41    
  Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) 21:18    
  Torill Andersen Statoil BIL 28:13    
  Erlend Bakke Fossum IF 23:01    
  Marlen Bamle OK Skeidi 35:08    
  Jan Olav Bergan Kongsberg OL 17:03    
  Olav Bergan Vegårshei IL 24:22    
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 17:19    
  Silja Berstad Heming Orientering 17:52    
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 23:45    
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 38:08    
  Martin Christoffer Borg IL Koll 13:22    
  Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 40:22    
  Margunn Brandsberg Egersund OK 35:19    
  Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 16:57    
  Eline Daland Kristiansand OK 26:20    
  Linea Daland Kristiansand OK 24:49    
  Stella Dalberg Fet OL 25:17    
  Wilma Dalberg Fet OL 26:56    
  Maiken Østrem Dignes Botne SK 21:28    
  Marte Eger Kongsberg OL 19:23    
  Kirill Eikanger Gneist, IL 13:53    
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 37:51    
  Solan Eikedalen Porsgrunn OL 37:45    
  Johanne Ellingsen Fana IL 34:26    
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 19:40    
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 20:09    
  Jørgen Flaten Vegårshei IL 24:25    
  Brede Ekeberg Fliid Skien OK 19:44    
  Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 22:09    
  Maren Sofie Fremstad Larvik OK 16:33    
  Sindre Furland Sandefjord OK 20:24    
  Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 36:02    
  Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 43:18    
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 16:17    
  Sondre Hafskjold Nydalens SK 23:42    
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 16:52    
  Julie M Helland Egersund OK 18:52    
  Iselin Høivold Kongsberg OL 18:19    
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 13:46    
  Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 20:43    
  Sunniva Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 26:18    
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:15    
  Markus A Kaarvaag Statoil BIL 27:45    
  Kristina Kleppa Ålgård Orientering 13:35    
  Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 20:02    
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 23:07    
  Torstein Kristensen Odda OL 38:43    
  Asbjørn Lande Eidskog OL 32:44    
  Anita Langeggen Kongsberg OL 17:14    
  Brage Laugaland Ålgård Orientering 29:46    
  Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 17:36    
  Andreas Strømme Lid TIF Viking 18:03    
  Maria Helena Marhaug Club Orientacion Sant Joan 17:10    
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 26:19    
  Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 15:56    
  Emil S Molenaar Modum OL 16:42    
  Filip Molenaar Modum OL 18:14    
  Hulda Mustajoki Tampereen Pyrintö 20:51    
  Ingrid Karoline Mølstre Sandnes IL (Rogaland) 28:14    
  Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 14:47    
  Helene Nysæter Bergens TF 18:47    
  Sofie Nærestad IF Trauma 18:49    
  Livar Oftedal Ålgård Orientering 20:32    
  Maren Oftedal Ålgård Orientering 27:48    
  Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 18:14    
  Herman Øen Paulsrud Nydalens SK 12:19    
  Fredrik Pytten Kristiansand OK 14:38    
  Elise Renard Kongsberg OL 25:37    
  Mathis Renard Kongsberg OL 23:53    
  Astrid Reusch Heming Orientering 30:19    
  Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 14:06    
  Henrik Ringheim OL Trollo 23:02    
  Tonje Rykkje Stord Orientering 20:00    
  Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 15:59    
  Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 17:36    
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 26:07    
  Amanda Daltveit Slettebø Fana IL 28:56    
  Isak Solberg Fredrikstad SK 27:40    
  Torbjørn Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 15:03    
  Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 24:28    
  Lea Stokkeland Ålgård Orientering 24:53    
  Ole Magnus Stormyr IL Hauken 22:57    
  Marie Sundsdal Birkenes IL 22:37    
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 13:34    
  Ole Ulseth Sylte Freidig 26:35    
  Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15:10    
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 15:07    
  Elise Sørli Ronæss Stavanger Orienteringsklubb 23:52    
  Oda Sørli Ronæss Stavanger Orienteringsklubb 18:54    
  Tamara Tatarinova Moscow compass 35:55    
  Katrine Telstø Etnedal IL 27:12    
  Nikolai Teslo Hadeland OL 33:43    
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett 37:32    
  Magne Tillingsøe CopenhagenO 18:03    
  Aksel Torgersen Halden SK 36:25    
  Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 18:27    
  Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 27:43    
  Selma White Søgne og Songdalen OK 17:07    
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 19:03    
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 19:55    
  Sigurd Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 18:49    
  Erlend Wollan Fana IL 25:01    
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 24:01    
  Klara Zakourilova USK Praha 26:06    
  Sigmund Ølstad Fet OL 21:12    
  Axel Ørnhagen Jørgensen OK Snab 12:29    
  Anne Østvold Heming Orientering 18:46    
  Einar Østvold Heming Orientering 17:29    
  Håkon Øverby Kongsberg OL 34:16    
  Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 26:47    
  Vassalli Kim ASCO Lugano diskvalifisert    

D -10

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eva Baldrianová USK Praga 21:35    
  Marie Beitdokken Porsgrunn OL 16:27    
  Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 19:00    
  Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 20:52    
  Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 13:34    
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 23:32    
  Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 20:03    
  Mathilde Fossaas Gimle IF 18:26    
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 14:20    
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 13:43    
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 11:58    
  Signe Holo Fossum IF 12:40    
  Emma Jussila Tampereen Pyrintö 14:50    
  Tora Kittilsen Freidig 18:07    
  Una Kittilsen Freidig 15:15    
  Elisa Laakso Suunta Jyväskylä 20:17    
  Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 19:39    
  Lea Martanova Slavia Liberec 11:39    
  Lena Mittelholzer OLK Fricktal 17:53    
  Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 16:11    
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF 13:51    
  Ella Sandstad Freidig 15:15    
  Synne Sandven Notodden OL 13:43    
  Vilde Sandvik Bjoa IL 22:18    
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 15:27    
  Saana Viskari Hiidenkiertäjät 15:46    
  Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 15:59    
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL diskvalifisert    

D 11-12

44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:51    
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:06    
2 Erle Frost Alta OL 15:50    
3 Pia Young Vik Nydalens SK 16:33    
4 Nora Kytäjä Hiidenkiertäjät 17:30    
5 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 17:36    
6 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 17:56    
7 Sigrid Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 18:22    
8 Konstanse Moholth Kongsberg OL 19:35    
9 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 19:42    
10 Noor Dirro-Helu Måren OK 19:55    
11 Mari Eidsmo Freidig 19:58    
12 Amanda Granqvist OK Ravinen 20:08    
13 Luciana Maria Svads Måren OK 20:10    
13 Desislava Yordanova VALDI Sofia 20:10    
15 Ingrid Mobråthen Botne SK 20:27    
16 Mari Øverby Kongsberg OL 20:31    
17 Marie Kvarme Røyken OL 21:03    
18 Siiri Viskari Hiidenkiertäjät 21:04    
18 Kristin Lundanes Emblem IL 21:04    
20 Ane Malene Kolstad Freidig 21:11    
21 Lene Hauge Hisøy OK 21:27    
22 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 21:39    
23 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 21:41    
24 Ane Nevland Ålgård Orientering 22:01    
25 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 23:38    
26 June Munkeby Frol IL 23:47    
27 Hanne Sofie Wollan Fana IL 24:25    
28 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 24:30    
29 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 24:39    
30 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 24:50    
31 Alida Oftedal Ålgård Orientering 26:46    
32 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 27:21    
33 Ella Berstad Heming Orientering 27:24    
34 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 28:05    
35 Astrid White Søgne og Songdalen OK 28:11    
36 Valentyna Kopecka USK Praha 28:32    
37 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 29:29    
38 Frida Sandvik Bjoa IL 30:12    
39 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 30:25    
40 Oda Kjellevold Malde IL Gular 30:58    
41 Maren Bruserud OL Trollo 32:35    
42 Selma Høivold Kongsberg OL 32:37    
43 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 35:09    

D 11-12N

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Linne Ausland Oddersjaa SSK 20:10    
1 Malene Berstad Heming Orientering 17:28    
2 Anne Marte Telstø Etnedal IL 18:09    
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 18:41    
4 Marie Nysæter Skien OK 18:44    
5 Marketa Kodejsova USK Praha 19:03    
6 Kristine Ringheim OL Trollo 22:14 +2:04  
7 Renate Wold OK Horten 25:00 +4:50  
8 Tomine Flaten Vegårshei IL 26:43 +6:33  
9 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 27:13 +7:03  
10 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 43:58 +23:48  

D 13

2 700 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 27:06   10:02
2 Elin Martanova Slavia Liberec 27:43 +0:37 10:15
3 Nea Kytäjä Hiidenkiertäjät 28:07 +1:01 10:24
4 Mia Hirsch IF Trauma 28:18 +1:12 10:28
5 Paolina Genova VALDI Sofia 28:30 +1:24 10:33
6 Malene Nysæter Skien OK 28:40 +1:34 10:37
7 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 28:43 +1:37 10:38
8 Evangelina Dyaksova NSA-SIVEN 28:52 +1:46 10:41
9 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 29:21 +2:15 10:52
10 Kacka Blazkova SJH Jind¿ich¿v Hradec 30:00 +2:54 11:06
11 Tale Tannvik Skei Freidig 31:30 +4:24 11:40
12 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 31:47 +4:41 11:46
13 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 32:01 +4:55 11:51
14 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 32:22 +5:16 11:59
15 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 32:26 +5:20 12:00
16 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 33:10 +6:04 12:17
17 Alice Wilson CLYDE 33:14 +6:08 12:18
18 Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö 34:41 +7:35 12:50
19 Marie Aadland Samnanger IL 35:31 +8:25 13:09
20 Berthe Teslo Hadeland OL 35:58 +8:52 13:19
21 Ea Lunøe Nydalens SK 38:45 +11:39 14:21
22 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 40:00 +12:54 14:48
23 Live Østvold Heming Orientering 46:21 +19:15 17:10
24 Karin Steen IF Trauma 47:01 +19:55 17:24
25 Fanny Skindlo IF Trauma 50:32 +23:26 18:42
26 Ada Helene Olsen IF Trauma 1:05:06 +38:00 24:06
  Iselin Sørensen Sturla, IF diskvalifisert    
  Lise Bakkejord IL Gular diskvalifisert    

D 14

2 800 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 25:49   9:13
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 28:00 +2:11 10:00
3 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 28:23 +2:34 10:08
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 28:23 +2:34 10:08
5 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 31:30 +5:41 11:15
6 Nora Aegler OL Regio Wil 31:40 +5:51 11:18
7 Malin Hauge Hisøy OK 31:44 +5:55 11:20
8 Ada Wulfsberg Nydalens SK 31:56 +6:07 11:24
9 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 32:05 +6:16 11:27
9 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32:05 +6:16 11:27
11 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 32:21 +6:32 11:33
12 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 32:27 +6:38 11:35
13 Hanna Johansson Hedrum OL 33:04 +7:15 11:48
14 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 33:33 +7:44 11:58
15 Andrea Ranvik Konnerud IL 33:53 +8:04 12:06
16 Silje Kregnes Kristiansand OK 34:08 +8:19 12:11
17 Mari Strømme Lid TIF Viking 34:32 +8:43 12:20
18 Lovisa Johansson OK Dacke 34:34 +8:45 12:20
19 Carmen Dirro Måren OK 35:55 +10:06 12:49
20 Marie Liland Nydalens SK 36:11 +10:22 12:55
21 Taru Heinaro Espoon Suunta 36:34 +10:45 13:03
22 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 36:35 +10:46 13:03
23 Kari Løe OK Linné 36:49 +11:00 13:08
24 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 37:40 +11:51 13:27
25 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 37:52 +12:03 13:31
26 Anniken Ranvik Konnerud IL 38:11 +12:22 13:38
27 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 38:17 +12:28 13:40
28 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 39:29 +13:40 14:06
29 Kamilla Lome Hamar OK 45:06 +19:17 16:06
30 Christine Hoen Eiker OL 46:45 +20:56 16:41
31 Yilia Kuznetcova Moscow compass 47:09 +21:20 16:50
32 Mona Ulseth Sylte Freidig 48:44 +22:55 17:24
33 Ekaterina Tcirul Moscow compass 50:10 +24:21 17:55

D 15

3 090 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 29:01   9:23
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 29:27 +0:26 9:31
3 Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö 29:58 +0:57 9:41
4 Pernille Katla Fossum IF 30:28 +1:27 9:51
5 Helene Eger Kongsberg OL 30:41 +1:40 9:55
6 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 30:50 +1:49 9:58
7 Åsne Holo Fossum IF 31:15 +2:14 10:06
8 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 31:27 +2:26 10:10
9 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 31:58 +2:57 10:20
10 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 32:16 +3:15 10:26
11 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 32:21 +3:20 10:28
12 Siri Suter OLG Cordoba 32:22 +3:21 10:28
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 32:41 +3:40 10:34
14 Hanne Vassend Porsgrunn OL 34:32 +5:31 11:10
15 Saara Pernu Espoon Suunta 35:28 +6:27 11:28
15 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 35:28 +6:27 11:28
17 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 36:25 +7:24 11:47
18 Ingvild Høydal Nydalens SK 37:16 +8:15 12:03
19 Ragne Munkeby Frol IL 38:41 +9:40 12:31
19 Solveig Eline Berg IL Tyrving 38:41 +9:40 12:31
21 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 38:47 +9:46 12:33
22 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 39:23 +10:22 12:44
23 Lisa Grossi SeleTi 39:32 +10:31 12:47
24 Eli Kolstad Mo OK 40:01 +11:00 12:57
25 Ingrid Madslien Nydalens SK 40:27 +11:26 13:05
26 Maren Norderud IL Tyrving 40:38 +11:37 13:08
27 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 41:14 +12:13 13:20
28 Ane Marte Vatn Frol IL 42:05 +13:04 13:37
29 Mariya Dermendjieva VALDI Sofia 42:32 +13:31 13:45
30 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 43:27 +14:26 14:03
31 Rosa Lerf SWISS O TOURS 44:16 +15:15 14:19
32 Hanna Nysæter Skien OK 44:37 +15:36 14:26
33 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 46:38 +17:37 15:05
34 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 48:38 +19:37 15:44
35 Sina Spirig OL Regio Wil 50:23 +21:22 16:18
36 Mirjam Bucher OLV Hindelbank 51:02 +22:01 16:30
37 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:20 +29:19 18:52
38 Anna-Maria Evgenieva VALDI Sofia 1:05:45 +36:44 21:16
39 Marina Sulimova Moscow compass 1:21:08 +52:07 26:15
  Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular diskvalifisert    

D 16

3 090 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 26:39   8:37
2 Anine Lome Hamar OK 26:42 +0:03 8:38
3 Emma Wilson CLYDE 29:07 +2:28 9:25
4 Ane Dyrkorn Eiker OL 29:42 +3:03 9:36
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 30:19 +3:40 9:48
6 Ragnhild Rønning Modum OL 30:38 +3:59 9:54
7 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 31:02 +4:23 10:02
8 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 31:09 +4:30 10:04
9 Aurora Moholth Kongsberg OL 31:32 +4:53 10:12
10 Thea Dyrkorn Eiker OL 31:59 +5:20 10:21
11 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 32:23 +5:44 10:28
12 Elena Pezzati SeleTi 32:30 +5:51 10:31
13 Hanne Daltveit Fana IL 32:35 +5:56 10:32
14 Sofia Besomi SeleTi 33:36 +6:57 10:52
15 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 34:53 +8:14 11:17
16 Riina Jordi OLV Hindelbank 35:00 +8:21 11:19
17 Roosa Pelkonen Rastivarsat 35:24 +8:45 11:27
18 Nora Caprari SeleTi 35:31 +8:52 11:29
19 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 36:21 +9:42 11:45
20 Borislava Mitkova VALDI Sofia 36:26 +9:47 11:47
21 Nora Torgersen Halden SK 36:55 +10:16 11:56
22 Ida Øbro CopenhagenO 36:57 +10:18 11:57
23 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 37:11 +10:32 12:02
24 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 37:46 +11:07 12:13
25 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 38:18 +11:39 12:23
26 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 38:37 +11:58 12:29
27 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 38:58 +12:19 12:36
28 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 39:44 +13:05 12:51
29 Elitsa Atanasova Trapezitsa 40:59 +14:20 13:15
30 Julie Bakke Fossum IF 41:08 +14:29 13:18
31 Pia Ocvirk OK Japetic 41:20 +14:41 13:22
32 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 41:43 +15:04 13:30
33 Rachel May Sage Orienteering and Rogainin 41:52 +15:13 13:32
34 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 43:08 +16:29 13:57
35 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 43:23 +16:44 14:02
36 Maria Ulseth Sylte Freidig 44:48 +18:09 14:29
37 Runa Almeland Fana IL 46:29 +19:50 15:02
38 Irina Savchenko Moscow compass 49:04 +22:25 15:52
39 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 50:50 +24:11 16:27
40 Anna Crosby Auckland Orienteering Club 50:57 +24:18 16:29
41 Johana Kopecka USK Praha 57:30 +30:51 18:36
42 Kristin Mestad Torridal IL 1:02:24 +35:45 20:11
  Martha Skogeng Reiten Emblem IL brutt    

D 13-16C

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marte Ljådal IL Hauken 42:02   16:40
1 Emilie Myhre Skien OK 29:33   11:43
  Viktoria Tinderholt OK Skeidi diskvalifisert    

D 13-16N

2 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Winsvold Sentrum OK 24:07   10:05

D 15-16B

2 720 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Olsen IF Trauma 49:01   18:01
2 Katrine Gjestrum Hedrum OL 52:03 +3:02 19:08
3 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 1:10:39 +21:38 25:58
  Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D 17-B

2 720 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Anja Dyrkolbotn Bø OL 1:08:54 +26:13 25:19
0 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 1:11:41 +29:00 26:21
0 Irene Langeggen Kongsberg OL 1:19:23 +36:42 29:11
0 Kari Lund Nittedal OL 42:41   15:41
0 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:09:30 +26:49 25:33
1 Line Telje Høydal Nydalens SK 38:15   14:03
2 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 38:18   14:04
3 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 41:00   15:04
4 Jane M Helland Egersund OK 41:01   15:04
5 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 41:04   15:05
6 Irene Kroken Bergset IL Veten 42:41   15:41
7 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 43:45 +1:04 16:05
8 Mette Heddeland Kristiansand OK 43:46 +1:05 16:05
9 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 45:40 +2:59 16:47
10 Solveig Bergan Nydalens SK 46:08 +3:27 16:57
11 Gro Ellegaard Vang OL 46:10 +3:29 16:58
12 Inger Skjævesland IF Trauma 46:18 +3:37 17:01
13 Kristine Aaltvedt Porsgrunn OL 47:47 +5:06 17:34
14 Hilde Moholth Kongsberg OL 48:16 +5:35 17:44
15 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 48:36 +5:55 17:52
16 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 50:39 +7:58 18:37
17 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 53:05 +10:24 19:30
18 Olaug F Mydland Egersund OK 54:08 +11:27 19:54
19 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 58:17 +15:36 21:25
20 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 58:41 +16:00 21:34
21 Diana Fomasi SCOM Mendrisio 1:05:53 +23:12 24:13
22 Carolina Rossini SCOM Mendrisio 1:07:43 +25:02 24:53
23 Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:08:00 +25:19 24:59
24 Siri Stavsholt Bujordet Kristiansand OK 1:11:51 +29:10 26:24
25 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:13:30 +30:49 27:01
26 Aagot Hartmann Røyken OL 1:14:34 +31:53 27:24
27 Lene Øbro CopenhagenO 1:24:17 +41:36 30:59
28 Torild Myrli TIF Viking 1:29:42 +47:01 32:58
  Trude Nysæter Skien OK diskvalifisert    
  Liv Gjertrud Telstø Etnedal IL diskvalifisert    
  Hege Mårtensson Modum OL brutt    

D 17-C

2 640 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Lene Meen Porsgrunn OL 42:16   16:00
0 Marianne Skuseth Bø OL 42:50 +0:34 16:13
1 Ingunn Sandbakk NTNUI 24:59   9:27
2 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 27:26   10:23
3 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 27:48   10:31
4 Heidi Berner Fossum IF 28:34   10:49
5 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 28:53   10:56
6 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 29:16   11:05
7 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 29:31   11:10
8 Mette Spangelo Wold OK Horten 31:50   12:03
9 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 32:20   12:14
10 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 35:18   13:22
11 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 36:38   13:52
12 Marit Brødreskift Freidig 42:48 +0:32 16:12
13 Elisabeth Nærestad IF Trauma 43:24 +1:08 16:26
14 Kirsty McIntyre OK Tyr 43:40 +1:24 16:32
15 Anne Grethe Pape Konnerud IL 44:37 +2:21 16:54
16 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 45:15 +2:59 17:08
17 Hege Andersen IL Koll 49:08 +6:52 18:36
  Kathrin Jakobsen Fana IL diskvalifisert    

D 17-N

2 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Spilde Hasaas Fossum IF 28:26   11:53
2 Stephanie Schöberl HSV Ried 29:57 +1:31 12:31
3 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 35:46 +7:20 14:57
4 Gro Elisabeth Herum OK Skeidi 45:26 +17:00 19:00

D 17-18

3 140 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 29:54   9:31
2 Malin Sandstad Freidig 29:56 +0:02 9:31
3 Åshild Kolstad Mo OK 30:09 +0:15 9:36
4 Anni Haanpää Tampereen Pyrintö 31:08 +1:14 9:54
5 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 32:36 +2:42 10:22
6 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 33:55 +4:01 10:48
7 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 34:24 +4:30 10:57
8 Emilia Ståhlberg Espoon Suunta 34:25 +4:31 10:57
9 Elin Pettersson IFK Göteborg 34:26 +4:32 10:57
10 Line Sølberg OL Trollelg 34:29 +4:35 10:58
11 Heidi Plit Espoon Suunta 34:43 +4:49 11:03
12 Ella Mahlamäki Espoon Suunta 34:55 +5:01 11:07
12 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 34:55 +5:01 11:07
14 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 35:42 +5:48 11:22
15 Silje Hauge Hisøy OK 35:46 +5:52 11:23
16 Åse Bergan Nydalens SK 35:55 +6:01 11:26
17 Anni Kivilaakso Espoon Suunta 36:15 +6:21 11:32
17 Lea Balmelli SeleTi 36:15 +6:21 11:32
19 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 36:17 +6:23 11:33
20 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:48 +6:54 11:43
21 Gina Granstedt Halden SK 37:33 +7:39 11:57
22 Astrid Fiskum IL Tyrving 38:42 +8:48 12:19
23 Åshild Faller Råheim Fet OL 38:53 +8:59 12:22
24 Julie Nærestad Vegårshei IL 39:00 +9:06 12:25
25 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39:43 +9:49 12:38
26 Siri Moholth Kongsberg OL 39:55 +10:01 12:42
27 Marlene Berger Orienteering Klosterneuburg 40:02 +10:08 12:44
28 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 40:07 +10:13 12:46
29 Elsi Pöllänen Espoon Suunta 40:15 +10:21 12:49
30 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 41:06 +11:12 13:05
31 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 41:17 +11:23 13:08
32 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 41:24 +11:30 13:11
33 Fride Sørensen Sturla, IF 41:26 +11:32 13:11
34 Karine Vestøl Vegårshei IL 43:29 +13:35 13:50
35 Fanny Güdel OLG Murten 43:48 +13:54 13:56
36 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 44:20 +14:26 14:07
37 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 44:21 +14:27 14:07
38 Zoë Dowling WROC 44:46 +14:52 14:15
39 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 45:09 +15:15 14:22
40 Anna Leuenberger ol norska 46:21 +16:27 14:45
41 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 49:03 +19:09 15:37
42 Idunn Haavengen Kongsberg OL 56:20 +26:26 17:56
  Kristin Loftsgarden Idrettslaget Dyre Vaa diskvalifisert    
  Martine Topstad OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

D 17-20AK

2 640 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 1:02:47 +28:47 23:46
0 Stine Njåstein IL Tyrving 34:00   12:52
0 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 51:20 +17:20 19:26
1 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 31:07   11:47
2 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 32:14   12:12
3 Maiken Sandberg Nydalens SK 43:38 +9:38 16:31
4 Siri Grandal IL Tyrving 45:43 +11:43 17:19
5 Joanna Smith SYO 50:05 +16:05 18:58
6 Silvia Casanova OLG Regensburg 54:52 +20:52 20:46

D 19-20

3 470 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:20   11:37
1 Karen Oline Kolstad Freidig 31:58   9:12
2 Frida Sæther Freidig 33:49   9:44
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 33:55   9:46
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 34:21   9:53
5 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 37:06   10:41
6 Jutta Jussila Tampereen Pyrintö 37:35   10:49
7 Andrea Roggo Halden SK 38:03   10:57
8 Silje Arntzen Asker Skiklubb 38:34   11:06
9 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 39:34   11:24
10 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 41:09 +0:49 11:51
11 Karen Bjergaard Nydalens SK 41:28 +1:08 11:57
12 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 41:49 +1:29 12:03
13 Zuzana Kožinová SK Praga Praha 43:33 +3:13 12:33
14 Noa Bolis SeleTi 44:16 +3:56 12:45
15 Kristine Ausen Porsgrunn OL 44:22 +4:02 12:47
16 Nina Asheim Birkeland Halden SK 46:00 +5:40 13:15
17 Nora Hui Andersen Hamar OK 46:37 +6:17 13:26
18 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 46:38 +6:18 13:26
19 Lovise Fremstad Larvik OK 55:31 +15:11 15:59
20 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 1:06:59 +26:39 19:18
21 Miti Le Cam CRCO 1:18:04 +37:44 22:29

D 21-

3 990 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sabine Hauswirth Halden SK 31:49   7:58
2 Ines Brodmann OLG Basel 34:21 +2:32 8:36
3 Simone Niggli OK Tisaren 34:33 +2:44 8:39
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 34:50 +3:01 8:43
5 Bodil Helgerud Halden SK 35:51 +4:02 8:59
6 Elin Bjerva Larvik OK 36:00 +4:11 9:01
7 Marit Kahrs Fredrikstad SK 36:19 +4:30 9:06
8 Tone E Lye IL Tyrving 37:05 +5:16 9:17
9 Louise Oram Nydalens SK 37:08 +5:19 9:18
10 Hanne Sandstad Freidig 38:03 +6:14 9:32
11 Iliana Ilieva Halden SK 38:04 +6:15 9:32
12 Frida Nero Göteborg Majorna OK 38:36 +6:47 9:40
13 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 39:14 +7:25 9:49
14 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 39:16 +7:27 9:50
15 Laura Robertson Hutt valley 39:22 +7:33 9:51
16 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 39:37 +7:48 9:55
17 Linda Solberg Fredrikstad SK 41:35 +9:46 10:25
18 Julie Størmer NTNUI 43:40 +11:51 10:56
19 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 43:49 +12:00 10:58
20 Amilia Björklund Sävedalens AIK 44:36 +12:47 11:10
21 Barbora Baldrianová USK Praga 45:43 +13:54 11:27
22 Lea Reime Dansk militære landshold 46:05 +14:16 11:32
23 Pavla Horová OK Lokomotiva Pardubice 46:31 +14:42 11:39
24 Celine Renard Kongsberg OL 46:37 +14:48 11:41
25 Charlotte Thrane OK Øst Birkerød 46:48 +14:59 11:43
26 Ragnhild Haugli Bråten Heming Orientering 47:13 +15:24 11:50
27 Michaela Šrámková SJH Jind¿ich¿v Hradec 47:31 +15:42 11:54
28 Lucie Janatová USK Praha 47:49 +16:00 11:59
29 Daniela Dubach ol norska 48:03 +16:14 12:02
30 Katja Gygax OLV Baselland/Herzogenbuchsee 48:31 +16:42 12:09
31 Lisbeth Voll NTNUI 48:38 +16:49 12:11
32 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 50:51 +19:02 12:44
33 Sofie Aarnes Nydalens SK 51:04 +19:15 12:47
34 Anne Edsen Dansk militære landshold 57:56 +26:07 14:31
35 Rikke Skyttersæter Iversen Heming Orientering 58:07 +26:18 14:33
36 Valentina Dimitrova Gneist, IL 59:41 +27:52 14:57
37 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:01:14 +29:25 15:20
38 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:05:30 +33:41 16:24
39 Kristine Baagø Dansk militære landshold 1:37:53 +1:06:04 24:31
  Marianne Andersen Konnerud IL diskvalifisert    
  Sarina Jenzer OLG Huttwil diskvalifisert    

D 21-AK

2 790 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mirjam Bråten Voss IL 53:17 +17:57 19:05
0 Rebekka Bråten Voss IL 45:50 +10:30 16:25
0 Katrine Damgaard Fossum IF 35:20   12:39
0 Line Klyve Oppsal Orientering 44:44 +9:24 16:02
1 Guro Vassend Fossum IF 25:40   9:11
2 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 26:38   9:32
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 27:09   9:43
4 Astrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 27:24   9:49
5 Amélie Wallenhammar Hagaby GoIF 28:43   10:17
6 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 29:50   10:41
7 Hege Holth Johannessen Freidig 32:31   11:39
8 Elisabet Bråten Voss IL 33:39   12:03
9 Marit Wenseth Kure Bø OL 34:15   12:16
10 Silje Bøen Kristiansand OK 36:41 +1:21 13:08
11 Mari Flatekval Oppsal Orientering 37:29 +2:09 13:26
12 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 38:53 +3:33 13:56
13 Giorgia Crivelli SeleTi 39:05 +3:45 14:00
14 Kjersti Myhre Kongsberg OL 39:32 +4:12 14:10
15 Maria Rost Linköpings OK 43:00 +7:40 15:24
16 Susan Bøbel IL Imås 43:12 +7:52 15:29
17 Anna Furuheim IFK Lidingö SOK 44:30 +9:10 15:56
18 Kristin Sletner Røyken OL 46:19 +10:59 16:36
19 Katharina Gittmaier HSV Ried 53:33 +18:13 19:11
20 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 53:35 +18:15 19:12
21 Martina Inderst SeleTi 54:48 +19:28 19:38
22 Jessica Baumann OLC Kapreolo 57:30 +22:10 20:36
  Tone Nilsen Bø OL diskvalifisert    
  Chantal Oppliger OLV Hindelbank diskvalifisert    

D 35-

3 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 32:32   9:19
2 Valérie Suter CA Rosé 33:42 +1:10 9:39
3 Tone Fidje Gryting Gjerstad IL 37:02 +4:30 10:36
4 Anna Kopra Someron Esa 49:16 +16:44 14:06
5 Olga Makarova Moscow compass 51:36 +19:04 14:47
6 Vilma Balciunaite OK Telsiai 54:32 +22:00 15:37
7 Cuki Vassalli ASCO Lugano 1:01:47 +29:15 17:42
8 Ana Belen Perez Riofrio Imperdible 1:07:44 +35:12 19:24

D 35-AK

2 790 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 32:01   11:28
0 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 40:32 +8:31 14:31
0 Linn Carina Daland Kristiansand OK 36:49 +4:48 13:11
0 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 38:29 +6:28 13:47
1 Anja Wingstedt Halden SK 28:27   10:11
2 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 28:59   10:23
3 Anette Fidje Bergan Vegårshei IL 31:59   11:27
4 Kristin Aure Drangedal OL 33:33 +1:32 12:01
5 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 33:51 +1:50 12:07
6 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 35:34 +3:33 12:44
7 Annika Lundström Sundbybergs IK 37:58 +5:57 13:36
8 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 43:20 +11:19 15:31
9 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 51:10 +19:09 18:20
10 Camilla Moreni SCOM Mendrisio 51:39 +19:38 18:30
11 Heidi Herum OK Skeidi 54:38 +22:37 19:34
12 Maj-Lisbet Rønning Freidig 57:45 +25:44 20:41

D 35-C

2 640 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 36:20   13:45
0 Rita Kirste Skien OK 37:22 +1:02 14:09
0 Rita Raastad Skien OK 37:22 +1:02 14:09
0 Halfrid Waage Skien OK 57:31 +21:11 21:47
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 27:17   10:20
2 Ingbeborg Lunde Drangedal OL 29:23   11:07
3 Inger Anette Vik Olsen Larvik OK 31:29   11:55
4 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 33:59   12:52
5 Celine Vik Olsen Larvik OK 35:34   13:28
6 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 36:47 +0:27 13:55
7 Kristin Johansson Hedrum OL 38:48 +2:28 14:41
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 39:20 +3:00 14:53
9 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 40:23 +4:03 15:17
10 Elena Kuznetcova Moscow compass 41:55 +5:35 15:52
11 Alena Kodejsova USK Praha 41:57 +5:37 15:53
12 Line Nordhaug Konnerud IL 44:07 +7:47 16:42
13 Irene-Katrin Thunshelle Nydalens SK 45:11 +8:51 17:06
14 Marit Ufsvatn Flaten Vegårshei IL 46:55 +10:35 17:46
15 Alena Kopecka USK Praha 47:06 +10:46 17:50
16 Linda G. Opheim Kristiansand OK 47:09 +10:49 17:51
17 Ellen Hasaas OK Skeidi 51:21 +15:01 19:27
18 Bente Berget OL Trollo 1:07:28 +31:08 25:33

D 40-

3 160 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Elise Hafskjold Nydalens SK 54:08   17:07
0 Paula Berstad Heming Orientering 1:04:48 +10:40 20:30
1 Karianne Strømme TIF Viking 33:05   10:28
2 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 33:32   10:36
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 34:01   10:45
4 Brita Cecilie Mustad OK Skeidi 35:12   11:08
5 Kati Haanpää Tampereen Pyrintö 36:01   11:23
6 Maria Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 36:29   11:32
7 Linda Rykkje Stord Orientering 36:40   11:36
8 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 37:35   11:53
9 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 38:29   12:10
10 Tanja Viskari Hiidenkiertäjät 38:50   12:17
11 Anny Øen Nydalens SK 39:02   12:21
12 Dana Trnkova USK Praha 39:18   12:26
13 Zuzana Skvor Fossum IF 39:25   12:28
14 Clare Hawthorne WROC 39:42   12:33
15 Helena Zakourilova USK Praha 39:56   12:38
16 Margot Bolstad Lynum Freidig 40:34   12:50
17 Marianne Hauge Hisøy OK 40:40   12:52
18 Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö 40:46   12:54
19 Ingvild Eckdahl OK Horten 42:14   13:21
20 Liv Ormberg Fana IL 42:21   13:24
21 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 43:58   13:54
22 Christine Lüscher-Fogtmann OLK Argus 45:07   14:16
23 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 45:21   14:21
24 Milena Grifoni OLG Regensburg 46:44   14:47
25 Camilla Mittelholzer OLK Fricktal 46:54   14:50
26 Abbigail May Sage Orienteering and Rogainin 47:08   14:54
27 Gøril Eide Byåsen IL 47:15   14:57
28 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 48:13   15:15
29 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 51:48   16:23
30 Solveig Sæl Fossum IF 52:30   16:36
31 Gyri Myhre Skien OK 54:20 +0:12 17:11
32 Kristin Eger Kongsberg OL 56:09 +2:01 17:46

D 45-

3 000 m, 72 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 34:57   11:39
0 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:00:00 +25:03 20:00
0 Tone Hirsch IF Trauma 1:18:12 +43:15 26:04
1 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 30:47   10:15
2 Frauke Schmitt Gran Halden SK 31:42   10:34
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 32:52   10:57
4 Kari Madslien Nydalens SK 32:53   10:57
5 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 33:22   11:07
6 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 33:37   11:12
7 Isa Heggedal Konnerud IL 33:40   11:13
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 33:45   11:15
9 Hanne Lerche Raadal Halden SK 33:56   11:18
10 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 33:57   11:19
11 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 34:40   11:33
12 Odile Perrin Nature Orientation Saint Etienne 35:34 +0:37 11:51
13 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 35:43 +0:46 11:54
14 Kristin Sandven Notodden OL 36:03 +1:06 12:01
15 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 36:23 +1:26 12:07
16 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 36:26 +1:29 12:08
17 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 37:02 +2:05 12:20
18 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 37:04 +2:07 12:21
19 Anne Madslien Nydalens SK 37:21 +2:24 12:27
20 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 37:26 +2:29 12:28
21 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 37:39 +2:42 12:33
22 Sari Koskinen Hiisirasti 38:05 +3:08 12:41
22 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 38:05 +3:08 12:41
24 Mona Lome Hamar OK 38:18 +3:21 12:46
25 Anne Johansson OK Dacke 39:12 +4:15 13:04
26 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 40:07 +5:10 13:22
27 Heidi Arnesen Freidig 40:20