Resultater Sørlandsgaloppen - Etappe 3 - 2015



Resultater Sørlandsgaloppen - 3. etappe
Rauland, Telemark - 7. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 620 m, 119 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 25:17    
  Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 27:06    
  Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) 15:47    
  Sigurd Asplin IL Koll 13:37    
  Erlend Bakke Fossum IF 23:16    
  Marlen Bamle OK Skeidi 30:58    
  Jan Olav Bergan Kongsberg OL 21:49    
  Olav Bergan Vegårshei IL 26:45    
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 22:31    
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 23:17    
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 23:28    
  Martin Christoffer Borg IL Koll 13:39    
  Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 25:01    
  Mats Olsen Bye Modum OL 13:21    
  Synne Stigen Byggland Høydalsmo IL 25:33    
  Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 15:15    
  Linea Daland Kristiansand OK 20:52    
  Stella Dalberg Fet OL 20:54    
  Wilma Dalberg Fet OL 23:28    
  Maiken Østrem Dignes Botne SK 27:21    
  Marte Eger Kongsberg OL 17:11    
  Ingvald Godal Eidissen Idrettslaget Dyre Vaa 21:48    
  Kirill Eikanger Gneist, IL 12:44    
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 34:26    
  Solan Eikedalen Porsgrunn OL 34:25    
  Johanne Ellingsen Fana IL 29:56    
  Lova Erikson Trol 16:56    
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 18:42    
  Jørgen Flaten Vegårshei IL 26:48    
  Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 18:52    
  Tuva Fossaas Gimle IF 23:31    
  Kristian Fremstad Larvik OK 13:52    
  Maren Sofie Fremstad Larvik OK 17:26    
  Sindre Furland Sandefjord OK 18:40    
  Kaja Ghielmetti IL Tyrving 19:20    
  Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 23:27    
  Kaja Grabdal IL Tyrving 19:20    
  Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 19:32    
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 18:06    
  Sondre Hafskjold Nydalens SK 27:39    
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 14:58    
  Hermine Sol Heggedal Aamodt Fet OL 19:51    
  Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 14:05    
  Julie M Helland Egersund OK 17:23    
  Peder Aa Hoff OL Tønsberg og omegn 19:57    
  Iselin Høivold Kongsberg OL 17:47    
  Simon Hårter NOTEAM 25:27    
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 11:42    
  Sunniva Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 27:28    
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 22:44    
  Vassalli Kim ASCO Lugano 30:54    
  Kristina Kleppa Ålgård Orientering 16:19    
  Stine Kleppa Ålgård Orientering 29:33    
  Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 16:43    
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 21:45    
  Torstein Kristensen Odda OL 20:59    
  Asbjørn Lande Eidskog OL 20:24    
  Anita Langeggen Kongsberg OL 17:28    
  Brage Laugaland Ålgård Orientering 23:31    
  Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 14:22    
  Andreas Strømme Lid TIF Viking 15:53    
  Edwin Lindtvedt Lardal OL 31:52    
  Maria Helena Marhaug Club Orientacion Sant Joan 14:53    
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 23:31    
  Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 16:06    
  Emil S Molenaar Modum OL 14:17    
  Filip Molenaar Modum OL 17:11    
  Hulda Mustajoki Tampereen Pyrintö 23:49    
  Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 20:17    
  Maren Nielsen Modum OL 28:01    
  Helene Nysæter Bergens TF 15:23    
  Livar Oftedal Ålgård Orientering 20:45    
  Maren Oftedal Ålgård Orientering 20:20    
  Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 19:38    
  Herman Øen Paulsrud Nydalens SK 10:52    
  Fredrik Pytten Kristiansand OK 19:38    
  Elise Renard Kongsberg OL 18:00    
  Mathis Renard Kongsberg OL 24:34    
  Astrid Reusch Heming Orientering 31:19    
  Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 12:22    
  Henrik Ringheim OL Trollo 36:09    
  Nora Høstmælingen Rosenquist Lillehammer OK 28:16    
  Tonje Rykkje Stord Orientering 17:24    
  Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 14:11    
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 13:26    
  Herman Skoglund IL Hauken 25:59    
  Isak Solberg Fredrikstad SK 27:32    
  Torbjørn Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 14:15    
  Håkon Sæl Steen Fossum IF 13:47    
  Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 16:24    
  Lea Stokkeland Ålgård Orientering 24:51    
  Ole Magnus Stormyr IL Hauken 22:26    
  Marie Sundsdal Birkenes IL 22:25    
  Ole Ulseth Sylte Freidig 26:53    
  Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15:21    
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 18:51    
  Tamara Tatarinova Moscow compass 44:48    
  Katrine Telstø Etnedal IL 26:37    
  Nikolai Teslo Hadeland OL 29:23    
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett 19:30    
  Aksel Torgersen Halden SK 27:40    
  Svein Tynnøl Lillehammer OK 31:39    
  Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 13:27    
  Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 25:54    
  Hanna Vølstad Ålgård Orientering 27:51    
  Selma White Søgne og Songdalen OK 14:02    
  Bent Aaris Willam Thisted Kristiansand OK 25:43    
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 17:37    
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 17:45    
  Sigurd Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 12:19    
  Jens Wold Sturla, IF 16:26    
  Erlend Wollan Fana IL 19:40    
  Klara Zakourilova USK Praha 21:00    
  Sigmund Ølstad Fet OL 22:36    
  Axel Ørnhagen Jørgensen OK Snab 12:44    
  Anne Østvold Heming Orientering 16:33    
  Einar Østvold Heming Orientering 20:40    
  Håkon Øverby Kongsberg OL 27:54    
  Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 19:47    

D -10

2 000 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eva Baldrianová USK Praga 28:11    
  Marie Beitdokken Porsgrunn OL 18:06    
  Alva Björk Trollhättans SOK 16:55    
  Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 21:11    
  Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 28:08    
  Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 14:43    
  Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 20:00    
  Mathilde Fossaas Gimle IF 19:01    
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 18:01    
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:48    
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 12:55    
  Signe Holo Fossum IF 16:50    
  Emma Jussila Tampereen Pyrintö 15:57    
  Tora Kittilsen Freidig 17:43    
  Una Kittilsen Freidig 14:40    
  Elisa Laakso Suunta Jyväskylä 15:41    
  Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 16:31    
  Lea Martanova Slavia Liberec 12:39    
  Lena Mittelholzer OLK Fricktal 34:14    
  Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 14:40    
  Sigrid Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 23:37    
  Ella Sandstad Freidig 18:16    
  Synne Sandven Notodden OL 13:15    
  Vilde Sandvik Bjoa IL 24:09    
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 16:43    
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 15:09    
  Saana Viskari Hiidenkiertäjät 18:04    
  Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 16:09    

D 11-12

2 730 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 25:51    
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:56 +0:05  
3 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 27:12 +1:21  
4 Erle Frost Alta OL 27:46 +1:55  
5 Sigrid Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 28:31 +2:40  
6 Mari Eidsmo Freidig 28:52 +3:01  
7 Marie Kvarme Røyken OL 31:03 +5:12  
8 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 31:12 +5:21  
9 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31:15 +5:24  
10 Amanda Granqvist OK Ravinen 31:50 +5:59  
11 Alida Oftedal Ålgård Orientering 32:58 +7:07  
12 Konstanse Moholth Kongsberg OL 33:07 +7:16  
13 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 33:10 +7:19  
14 Nora Kytäjä Hiidenkiertäjät 33:30 +7:39  
15 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 33:42 +7:51  
15 Maren Bruserud OL Trollo 33:42 +7:51  
17 Ane Malene Kolstad Freidig 33:55 +8:04  
18 Noor Dirro-Helu Måren OK 35:05 +9:14  
19 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 35:11 +9:20  
20 Lene Hauge Hisøy OK 35:14 +9:23  
21 Kristin Lundanes Emblem IL 35:36 +9:45  
22 Ane Nevland Ålgård Orientering 35:42 +9:51  
23 Desislava Yordanova VALDI Sofia 35:57 +10:06  
24 Moa Eriksson Trollhättans SOK 36:11 +10:20  
25 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 37:22 +11:31  
26 Selma Høivold Kongsberg OL 37:51 +12:00  
27 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 38:40 +12:49  
28 Astrid White Søgne og Songdalen OK 39:39 +13:48  
29 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 39:54 +14:03  
30 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 40:03 +14:12  
31 Hanne Sofie Wollan Fana IL 40:12 +14:21  
32 Valentyna Kopecka USK Praha 40:24 +14:33  
33 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 40:46 +14:55  
34 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 41:54 +16:03  
35 Siiri Viskari Hiidenkiertäjät 42:06 +16:15  
36 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 43:35 +17:44  
37 Ingrid Mobråthen Botne SK 44:59 +19:08  
38 Mari Øverby Kongsberg OL 45:43 +19:52  
39 Oda Kjellevold Malde IL Gular 46:05 +20:14  
40 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 51:28 +25:37  
41 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 52:11 +26:20  
42 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 52:27 +26:36  
43 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 53:58 +28:07  
44 Frida Sandvik Bjoa IL 1:00:37 +34:46  
45 June Munkeby Frol IL 1:04:04 +38:13  
  Luciana Maria Svads Måren OK diskvalifisert    

D 11-12N

2 070 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marte Telstø Etnedal IL 19:06    
2 Marie Nysæter Skien OK 19:59 +0:53  
3 Linne Ausland Oddersjaa SSK 20:27 +1:21  
4 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 22:01 +2:55  
5 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 22:49 +3:43  
6 Tomine Flaten Vegårshei IL 25:03 +5:57  
7 Hanna Linnea Lindtvedt Lardal OL 25:05 +5:59  
8 Kristine Ringheim OL Trollo 27:54 +8:48  
9 Andrine Skoglund IL Hauken 31:26 +12:20  
10 Marketa Kodejsova USK Praha 37:11 +18:05  
11 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 54:33 +35:27  

D 13

3 540 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 29:19    
2 Evangelina Dyaksova NSA-SIVEN 31:41 +2:22  
3 Nea Kytäjä Hiidenkiertäjät 33:13 +3:54  
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 33:54 +4:35  
5 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 36:17 +6:58  
6 Elin Martanova Slavia Liberec 36:30 +7:11  
7 Kacka Blazkova SJH Jind¿ich¿v Hradec 36:41 +7:22  
8 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 36:54 +7:35  
9 Mia Hirsch IF Trauma 37:03 +7:44  
10 Alice Wilson CLYDE 37:16 +7:57  
11 Ea Lunøe Nydalens SK 37:21 +8:02  
12 Malene Nysæter Skien OK 37:22 +8:03  
13 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 37:58 +8:39  
14 Paolina Genova VALDI Sofia 38:14 +8:55  
15 Ada Helene Olsen IF Trauma 38:37 +9:18  
16 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 41:14 +11:55  
17 Tale Tannvik Skei Freidig 41:55 +12:36  
18 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 43:25 +14:06  
19 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 44:18 +14:59  
20 Marie Aadland Samnanger IL 44:54 +15:35  
21 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 45:36 +16:17  
22 Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö 45:48 +16:29  
23 Fanny Skindlo IF Trauma 46:14 +16:55  
24 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 47:28 +18:09  
25 Berthe Teslo Hadeland OL 47:46 +18:27  
26 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 53:25 +24:06  
27 Mia Lüscher OLK Argus 59:49 +30:30  
27 Lise Bakkejord IL Gular 59:49 +30:30  
29 Live Østvold Heming Orientering 1:00:25 +31:06  
30 Karin Steen IF Trauma 1:15:43 +46:24  
31 Sunniva Skoglund IL Hauken 1:16:48 +47:29  

D 14

3 940 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 32:04    
2 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 34:25 +2:21  
3 Andrea Ranvik Konnerud IL 34:38 +2:34  
4 Malin Hauge Hisøy OK 35:38 +3:34  
5 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 35:42 +3:38  
6 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 35:52 +3:48  
7 Carmen Dirro Måren OK 36:34 +4:30  
8 Nora Aegler OL Regio Wil 37:04 +5:00  
9 Lovisa Johansson OK Dacke 37:27 +5:23  
10 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 37:31 +5:27  
11 Mari Strømme Lid TIF Viking 39:23 +7:19  
12 Marie Liland Nydalens SK 39:54 +7:50  
13 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:06 +8:02  
14 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 40:46 +8:42  
15 Christine Hoen Eiker OL 42:12 +10:08  
16 Ada Wulfsberg Nydalens SK 42:40 +10:36  
17 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 43:52 +11:48  
18 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 44:45 +12:41  
19 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 44:51 +12:47  
20 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 45:41 +13:37  
21 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 48:38 +16:34  
22 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 48:45 +16:41  
23 Kamilla Lome Hamar OK 48:55 +16:51  
24 Kari Løe OK Linné 51:12 +19:08  
25 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 51:16 +19:12  
26 Hanna Johansson Hedrum OL 54:14 +22:10  
27 Anniken Ranvik Konnerud IL 55:10 +23:06  
28 Silje Kregnes Kristiansand OK 55:12 +23:08  
29 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:02:24 +30:20  
30 Mona Ulseth Sylte Freidig 1:07:15 +35:11  
31 Ekaterina Tcirul Moscow compass 1:33:31 +1:01:27  
32 Yilia Kuznetcova Moscow compass 1:38:36 +1:06:32  
  Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 13-16C

2 810 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Myhre Skien OK 32:49    
2 Maria Belinda Bergseth IL Veten 47:02 +14:13  
3 Nora Romsøe IL Veten 47:05 +14:16  
4 Marte Ljådal IL Hauken 47:41 +14:52  
5 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 58:05 +25:16  
  Viktoria Tinderholt OK Skeidi brutt    

D 15-16B

3 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Olsen IF Trauma 54:41    
2 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 1:05:28 +10:47  
  Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D 17-B

3 600 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 43:13    
2 Hege Wang Lillomarka OL 43:38 +0:25  
3 Jane M Helland Egersund OK 44:00 +0:47  
4 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 45:31 +2:18  
5 Liv Gjertrud Telstø Etnedal IL 47:10 +3:57  
6 Irene Kroken Bergset IL Veten 48:20 +5:07  
7 Mette Heddeland Kristiansand OK 48:23 +5:10  
8 Trude Nysæter Skien OK 50:20 +7:07  
9 Inger Skjævesland IF Trauma 51:28 +8:15  
10 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 51:30 +8:17  
11 Kari Lund Nittedal OL 51:59 +8:46  
12 Hilde Moholth Kongsberg OL 52:18 +9:05  
13 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 52:47 +9:34  
14 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 55:50 +12:37  
15 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 55:57 +12:44  
16 Line Telje Høydal Nydalens SK 57:16 +14:03  
17 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 59:09 +15:56  
18 Solveig Bergan Nydalens SK 1:02:30 +19:17  
19 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 1:03:06 +19:53  
20 Torild Myrli TIF Viking 1:03:44 +20:31  
21 Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:04:32 +21:19  
22 Olaug F Mydland Egersund OK 1:05:23 +22:10  
23 Diana Fomasi SCOM Mendrisio 1:09:06 +25:53  
24 Carolina Rossini SCOM Mendrisio 1:10:02 +26:49  
25 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 1:13:00 +29:47  
26 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:16:58 +33:45  
27 Irene Langeggen Kongsberg OL 1:20:06 +36:53  
28 Anja Dyrkolbotn Bø OL 1:35:01 +51:48  
29 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:35:36 +52:23  
30 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:35:38 +52:25  
31 Aagot Hartmann Røyken OL 1:43:33 +1:00:20  
  Kristine Aaltvedt Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Siri Stavsholt Bujordet Kristiansand OK diskvalifisert    
  Gro Ellegaard Vang OL diskvalifisert    
  Hege Mårtensson Modum OL diskvalifisert    
  Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Lene Øbro CopenhagenO diskvalifisert    

D 17-C

2 970 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Sandbakk NTNUI 35:40    
2 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 36:20 +0:40  
3 Lene Meen Porsgrunn OL 37:32 +1:52  
4 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 38:19 +2:39  
5 Mette Spangelo Wold OK Horten 39:57 +4:17  
6 Linn Hasaas OK Skeidi 41:07 +5:27  
7 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 41:28 +5:48  
8 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 42:27 +6:47  
9 Marit Brødreskift Freidig 45:03 +9:23  
10 Kirsty McIntyre OK Tyr 48:27 +12:47  
11 Kathrin Jakobsen Fana IL 49:32 +13:52  
12 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 50:41 +15:01  
13 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 51:54 +16:14  
14 Hege Andersen IL Koll 52:14 +16:34  
15 Ingeborg Torgersen Halden SK 53:13 +17:33  
16 Anne Grethe Pape Konnerud IL 54:01 +18:21  
17 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 54:34 +18:54  
18 Elisabeth Nærestad IF Trauma 1:03:12 +27:32  
19 Marianne Skuseth Bø OL 1:10:09 +34:29  
  Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D 17-N

2 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stephanie Schöberl HSV Ried 36:26    
2 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 54:19 +17:53  
  Lene Spilde Hasaas Fossum IF diskvalifisert    

D 17-18

5 400 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 23:19    
2 Gina Granstedt Halden SK 24:44 +1:25  
3 Elin Pettersson IFK Göteborg 24:58 +1:39  
4 Åshild Kolstad Mo OK 25:21 +2:02  
5 Emilia Ståhlberg Espoon Suunta 25:55 +2:36  
6 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 26:05 +2:46  
7 Line Cederberg Vänersborgs SK 26:06 +2:47  
8 Julie Nærestad Vegårshei IL 26:22 +3:03  
9 Ella Mahlamäki Espoon Suunta 26:59 +3:40  
10 Dorte Narum Hamar OK 27:10 +3:51  
11 Heidi Plit Espoon Suunta 27:29 +4:10  
12 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 27:40 +4:21  
13 Åse Bergan Nydalens SK 28:10 +4:51  
14 Anni Haanpää Tampereen Pyrintö 28:16 +4:57  
15 Silje Hauge Hisøy OK 28:29 +5:10  
16 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 28:31 +5:12  
17 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 28:35 +5:16  
18 Oda Sikkeland IL Tyrving 28:41 +5:22  
19 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 29:05 +5:46  
20 Anni Kivilaakso Espoon Suunta 29:09 +5:50  
21 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 29:12 +5:53  
22 Siri Moholth Kongsberg OL 29:23 +6:04  
23 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 29:40 +6:21  
24 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 30:11 +6:52  
25 Astrid Fiskum IL Tyrving 30:36 +7:17  
26 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 30:40 +7:21  
27 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 30:49 +7:30  
28 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 30:55 +7:36  
29 Malin Sandstad Freidig 30:57 +7:38  
30 Emilie Westin Porsgrunn OL 31:12 +7:53  
31 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 31:27 +8:08  
31 Fride Sørensen Sturla, IF 31:27 +8:08  
33 Marlene Berger Orienteering Klosterneuburg 31:31 +8:12  
34 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 31:37 +8:18  
35 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 31:45 +8:26  
36 Anna Leuenberger ol norska 31:59 +8:40  
37 Line Sølberg OL Trollelg 32:23 +9:04  
38 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 32:34 +9:15  
39 Zoë Dowling WROC 32:50 +9:31  
40 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 33:09 +9:50  
41 Fanny Güdel OLG Murten 33:17 +9:58  
42 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 33:33 +10:14  
43 Elsi Pöllänen Espoon Suunta 33:48 +10:29  
44 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 34:31 +11:12  
45 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 34:33 +11:14  
46 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 34:40 +11:21  
47 Karine Vestøl Vegårshei IL 35:34 +12:15  
48 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 35:49 +12:30  
49 Idunn Haavengen Kongsberg OL 36:52 +13:33  
50 Marthe Ramstad Fet OL 37:26 +14:07  
51 Lea Balmelli SeleTi 37:31 +14:12  
52 Kristin Loftsgarden Idrettslaget Dyre Vaa 39:27 +16:08  
53 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 42:56 +19:37  
54 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 47:00 +23:41  
  Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Åshild Faller Råheim Fet OL brutt    

D 17-20AK

3 650 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Njåstein IL Tyrving 33:40    
2 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 35:06 +1:26  
3 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 38:46 +5:06  
4 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 42:41 +9:01  
5 Maiken Sandberg Nydalens SK 42:48 +9:08  
6 Silvia Casanova OLG Regensburg 54:17 +20:37  
  Siri Grandal IL Tyrving diskvalifisert    

D 19-20

5 870 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 25:24    
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 26:09 +0:45  
3 Karen Oline Kolstad Freidig 26:40 +1:16  
4 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 27:21 +1:57  
5 Frida Sæther Freidig 27:27 +2:03  
6 Julie Hjortland Larvik OK 28:47 +3:23  
7 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 29:13 +3:49  
8 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 29:24 +4:00  
8 Andrea Roggo Halden SK 29:24 +4:00  
10 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 29:27 +4:03  
11 Nina Asheim Birkeland Halden SK 30:33 +5:09  
12 Jutta Jussila Tampereen Pyrintö 31:26 +6:02  
13 Zuzana Kožinová SK Praga Praha 31:27 +6:03  
14 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 32:49 +7:25  
15 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 32:56 +7:32  
16 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 33:48 +8:24  
17 Nora Hui Andersen Hamar OK 33:58 +8:34  
18 Ingvild Wang Lillomarka OL 34:03 +8:39  
19 Lovise Fremstad Larvik OK 34:53 +9:29  
20 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 37:44 +12:20  
21 Silje Arntzen Asker Skiklubb 37:50 +12:26  
22 Noa Bolis SeleTi 38:29 +13:05  
23 Nanna Norderud IL Tyrving 38:56 +13:32  
24 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 39:45 +14:21  
25 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 42:34 +17:10  
26 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 45:28 +20:04  
27 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 47:40 +22:16  
28 Miti Le Cam CRCO 1:02:02 +36:38  
  Kristine Ausen Porsgrunn OL brutt    
  Karen Bjergaard Nydalens SK brutt    

D 21-

7 050 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simone Niggli OK Tisaren 42:17    
2 Hanne Sandstad Freidig 46:30 +4:13  
3 Ines Brodmann OLG Basel 46:41 +4:24  
4 Tone E Lye IL Tyrving 47:04 +4:47  
5 Bodil Helgerud Halden SK 47:16 +4:59  
6 Sarina Jenzer OLG Huttwil 47:30 +5:13  
7 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 48:48 +6:31  
8 Maren Jansson Haverstad NTNUI 49:01 +6:44  
9 Amilia Björklund Sävedalens AIK 49:28 +7:11  
10 Iliana Ilieva Halden SK 50:11 +7:54  
11 Louise Oram Nydalens SK 51:23 +9:06  
12 Elin Bjerva Larvik OK 52:14 +9:57  
12 Frida Nero Göteborg Majorna OK 52:14 +9:57  
14 Lisbeth Voll NTNUI 52:28 +10:11  
15 Lea Reime Dansk militære landshold 52:31 +10:14  
16 Sabine Hauswirth Halden SK 52:47 +10:30  
17 Laura Robertson Hutt valley 52:58 +10:41  
18 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 53:01 +10:44  
19 Linda Solberg Fredrikstad SK 53:14 +10:57  
20 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 54:00 +11:43  
21 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 54:11 +11:54  
22 Marit Kahrs Fredrikstad SK 54:45 +12:28  
23 Katja Gygax OLV Baselland/Herzogenbuchsee 56:43 +14:26  
24 Barbora Baldrianová USK Praga 58:34 +16:17  
25 Julie Størmer NTNUI 59:29 +17:12  
26 Celine Renard Kongsberg OL 1:00:44 +18:27  
27 Sofie Aarnes Nydalens SK 1:03:52 +21:35  
28 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 1:03:57 +21:40  
29 Lucie Janatová USK Praha 1:04:03 +21:46  
30 Pavla Horová OK Lokomotiva Pardubice 1:05:18 +23:01  
31 Anne Edsen Dansk militære landshold 1:05:32 +23:15  
32 Ragnhild Haugli Bråten Heming Orientering 1:08:27 +26:10  
33 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:08:48 +26:31  
34 Valentina Dimitrova Gneist, IL 1:10:31 +28:14  
35 Charlotte Thrane OK Øst Birkerød 1:11:36 +29:19  
36 Daniela Dubach ol norska 1:13:34 +31:17  
37 Michaela Šrámková SJH Jind¿ich¿v Hradec 1:25:47 +43:30  
38 Kristine Baagø Dansk militære landshold 1:59:57 +1:17:40  

D 21-AK

4 350 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Vassend Fossum IF 37:09    
2 Nicole Ragvin Nydalens SK 40:32 +3:23  
3 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 40:40 +3:31  
4 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 42:55 +5:46  
5 Marit Wenseth Kure Bø OL 50:01 +12:52  
6 Chantal Oppliger OLV Hindelbank 51:16 +14:07  
7 Maria Rost Linköpings OK 51:30 +14:21  
8 Amélie Wallenhammar Hagaby GoIF 51:39 +14:30  
9 Elisabet Bråten Voss IL 54:25 +17:16  
10 Anna Furuheim IFK Lidingö SOK 56:15 +19:06  
11 Hege Holth Johannessen Freidig 56:20 +19:11  
12 Katrine Damgaard Fossum IF 59:00 +21:51  
13 Giorgia Crivelli SeleTi 59:42 +22:33  
14 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:00:28 +23:19  
15 Katharina Gittmaier HSV Ried 1:00:32 +23:23  
16 Kjersti Myhre Kongsberg OL 1:02:54 +25:45  
17 Susan Bøbel IL Imås 1:08:49 +31:40  
18 Jessica Baumann OLC Kapreolo 1:09:49 +32:40  
19 Tone Nilsen Bø OL 1:10:39 +33:30  
20 Rikke Nørgaard OL Tønsberg og omegn 1:12:40 +35:31  
21 Line Klyve Oppsal Orientering 1:12:58 +35:49  
22 Martina Inderst SeleTi 1:15:52 +38:43  
23 Mari Flatekval Oppsal Orientering 1:17:38 +40:29  
24 Line Drange Ruud Røyken OL 1:18:34 +41:25  
25 Kristin Sletner Røyken OL 1:27:50 +50:41  
26 Mirjam Bråten Voss IL 1:29:00 +51:51  
  Anne Berg Gjølberg Larvik OK diskvalifisert    

D 35-

4 690 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 45:34    
2 Valérie Suter CA Rosé 53:40 +8:06  
3 Tone Fidje Gryting Gjerstad IL 58:27 +12:53  
4 Olga Makarova Moscow compass 1:06:37 +21:03  
5 Anna Kopra Someron Esa 1:11:32 +25:58  
6 Ana Belen Perez Riofrio Imperdible 1:17:54 +32:20  
7 Cuki Vassalli ASCO Lugano 1:18:11 +32:37  
  Vilma Balciunaite OK Telsiai diskvalifisert    

D 35-AK

4 350 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 41:24    
2 Anja Wingstedt Halden SK 42:57 +1:33  
3 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 44:06 +2:42  
4 Kristin Aure Drangedal OL 47:10 +5:46  
5 Anette Fidje Bergan Vegårshei IL 50:20 +8:56  
6 Annika Lundström Sundbybergs IK 51:23 +9:59  
7 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 56:02 +14:38  
8 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 57:55 +16:31  
9 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:02:09 +20:45  
10 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 1:05:42 +24:18  
11 Åse Nysæter Skien OK 1:06:48 +25:24  
12 Heidi Herum OK Skeidi 1:08:49 +27:25  
13 Camilla Moreni SCOM Mendrisio 1:13:34 +32:10  
14 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:22:50 +41:26  
15 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:29:04 +47:40  
  Linn Carina Daland Kristiansand OK diskvalifisert    

D 35-C

2 970 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 28:39    
2 Alena Kodejsova USK Praha 35:09 +6:30  
3 Magdalena Lindtvedt Lardal OL 36:28 +7:49  
4 Elena Kuznetcova Moscow compass 39:40 +11:01  
5 Kristin Johansson Hedrum OL 43:17 +14:38  
6 Rita Kirste Skien OK 43:35 +14:56  
6 Rita Raastad Skien OK 43:35 +14:56  
8 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 43:42 +15:03  
9 Celine Vik Olsen Larvik OK 43:58 +15:19  
10 Alena Kopecka USK Praha 45:38 +16:59  
11 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 46:19 +17:40  
12 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 48:34 +19:55  
13 Ellen Hasaas OK Skeidi 49:08 +20:29  
14 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 49:17 +20:38  
15 Irene-Katrin Thunshelle Nydalens SK 50:05 +21:26  
16 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 51:32 +22:53  
17 Inger Anette Vik Olsen Larvik OK 51:53 +23:14  
18 Marit Ufsvatn Flaten Vegårshei IL 53:55 +25:16  
19 Halfrid Waage Skien OK 56:06 +27:27  
20 Linda G. Opheim Kristiansand OK 59:11 +30:32  
21 Line Nordhaug Konnerud IL 59:36 +30:57  
  Ann-Charlotte Fossaas Gimle IF diskvalifisert    

D 40-

4 230 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Eide Byåsen IL 46:43    
2 Anny Øen Nydalens SK 46:56 +0:13  
3 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 47:29 +0:46  
4 Karianne Strømme TIF Viking 47:31 +0:48  
5 Clare Hawthorne WROC 48:22 +1:39  
6 Maria Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 48:54 +2:11  
7 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 49:05 +2:22  
8 Kati Haanpää Tampereen Pyrintö 49:42 +2:59  
9 Tanja Viskari Hiidenkiertäjät 51:30 +4:47  
10 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 52:37 +5:54  
11 Dana Trnkova USK Praha 53:24 +6:41  
12 Linda Rykkje Stord Orientering 54:00 +7:17  
13 Abbigail May Sage Orienteering and Rogainin 55:18 +8:35  
14 Ingvild Eckdahl OK Horten 55:45 +9:02  
15 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 56:32 +9:49  
16 Gyri Myhre Skien OK 57:10 +10:27  
17 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 57:22 +10:39  
18 Zuzana Skvor Fossum IF 57:43 +11:00  
19 Brita Cecilie Mustad OK Skeidi 58:38 +11:55  
20 Helena Zakourilova USK Praha 58:58 +12:15  
21 Liv Ormberg Fana IL 1:00:17 +13:34  
22 Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö 1:00:23 +13:40  
23 Marianne Hauge Hisøy OK 1:00:35 +13:52  
24 Kristin Eger Kongsberg OL 1:01:34 +14:51  
25 Christine Lüscher-Fogtmann OLK Argus 1:03:25 +16:42  
26 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 1:04:43 +18:00  
27 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:06:04 +19:21  
28 Margot Bolstad Lynum Freidig 1:06:09 +19:26  
29 Camilla Mittelholzer OLK Fricktal 1:06:34 +19:51  
30 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:08:27 +21:44  
31 Milena Grifoni OLG Regensburg 1:14:44 +28:01  
32 Anette Firing Andebu IL 1:21:46 +35:03  
33 Solveig Sæl Fossum IF 1:22:19 +35:36  
34 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:22:34 +35:51  

D 45-

4 530 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Jonsson Nydalens SK 41:06    
2 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 42:14 +1:08  
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 42:59 +1:53  
4 Hanne Lerche Raadal Halden SK 43:51 +2:45  
5 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 44:28 +3:22  
6 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 44:37 +3:31  
7 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 44:45 +3:39  
8 Christina White Søgne og Songdalen OK 44:59 +3:53  
9 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 46:08 +5:02  
10 Frauke Schmitt Gran Halden SK 46:16 +5:10  
11 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 46:18 +5:12  
12 Isa Heggedal Konnerud IL 46:21 +5:15  
13 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 46:26 +5:20  
14 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 46:31 +5:25  
15 Mona J. Mølnvik Freidig 47:20 +6:14  
16 Judith Suter OLG Cordoba 48:22 +7:16  
17 Odile Perrin Nature Orientation Saint Etienne 48:23 +7:17  
18 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 48:26 +7:20  
19 Mona Lome Hamar OK 48:45 +7:39  
20 Marja Liisa Autti Espoon Suunta 49:04 +7:58  
21 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 49:45 +8:39  
22 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 49:47 +8:41  
22 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 49:47 +8:41  
22 Anne Madslien Nydalens SK 49:47 +8:41  
25 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 50:23 +9:17  
26 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 50:34 +9:28  
27 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 52:26 +11:20  
28 Sari Koskinen Hiisirasti 52:54 +11:48  
29 Irene Felde Olaussen Halden SK 52:55 +11:49  
30 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 54:02 +12:56  
31 Kari Madslien Nydalens SK 54:38 +13:32  
32 Kristin Bruserud OL Trollo 55:41 +14:35  
33 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 55:50 +14:44  
34 Kristin Sandven Notodden OL 57:22 +16:16  
35 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 57:25 +16:19  
36 Tove Aasheim Askøy OL 58:08 +17:02  
37 Kirsti Lysaker Fana IL 58:15 +17:09  
38 Laura Sumanen Hyvinkään Rasti 58:44 +17:38  
39 Marianne Lykke Emblem IL 58:56 +17:50  
40 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 59:06 +18:00  
41 Anne Johansson OK Dacke 1:00:21 +19:15  
42 Iben Maag Søllerød OK 1:00:30 +19:24  
43 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:00:59 +19:53  
44 Janita Skogeng Emblem IL 1:01:29 +20:23  
45 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 1:01:40 +20:34  
46 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 1:02:12 +21:06  
47 Katrine Bakke Fossum IF 1:02:29 +21:23  
48 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL 1:02:33 +21:27  
49 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:03:57 +22:51  
50 Sølvi Karin Nyberg Bergset IL Veten 1:04:27 +23:21  
51 Solveig Kongsrud Modum OL 1:06:59 +25:53  
52 Inger Synnøve Liset OL Trollo 1:09:44 +28:38  
53 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:10:44 +29:38  
54 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:13:30 +32:24  
55 Mervi Heinaro Espoon Suunta 1:13:43 +32:37  
56 Kjersti Tannvik Freidig 1:13:58 +32:52  
57 Anne Mia Olsen Modum OL 1:23:28 +42:22  
58 Marianne Reusch Heming Orientering 1:23:31 +42:25  
59 Marianne Illum Søllerød OK 1:24:58 +43:52  
60 Nathalie Rauturier Guyancourt Orientation 78 1:28:11 +47:05  
61 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:32:09 +51:03  
62 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:32:29 +51:23  
63 Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice 1:35:48 +54:42  
64 Eldri Holo Fossum IF 1:37:26 +56:20  
65 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:38:11 +57:05  
66 Laurence Beauvir CRCO 1:38:50 +57:44  
67 Tone Hirsch IF Trauma 1:48:13 +1:07:07  
68 Muriel Le Cam CRCO 1:48:21 +1:07:15  
69 Pavlína Maresova OK JISKRA NOVY BOR 1:52:34 +1:11:28  
  Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Anne-Marie Brekke OK Skeidi diskvalifisert    

D 45-AK

3 650 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 31:35    
2 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 32:33 +0:58  
3 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:49 +1:14  
4 Hege Melby Lardal OL 34:16 +2:41  
5 Gry Ahlsand Nydalens SK 34:19 +2:44  
6 Heidi Østli Raumar Orientering 36:39 +5:04  
7 Marian Kjellevold Malde IL Gular 38:17 +6:42  
8 Torunn Fossli Sæthre Porsgrunn OL 39:01 +7:26  
9 Torun Dyrkorn Eiker OL 42:26 +10:51  
10 Elise Gisholt Fossum IF 43:19 +11:44  
11 Gro Eide OK Sør 43:50 +12:15  
12 Sue Hancock WROC 45:37 +14:02  
13 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 48:35 +17:00  
14 Liv Grete Voll Haugesund IL Orientering 51:20 +19:45  
15 Elin Moe Græsli Hamar OK 53:18 +21:43  
16 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 53:36 +22:01  
17 May Jorunn Rognlien Modum OL 53:54 +22:19  
18 Monica Streich Schöttli SCOM Mendrisio 1:02:52 +31:17  
19 Randi Haugskott Frol IL 1:03:10 +31:35  
20 Eli Sæterdal Skien OK 1:08:23 +36:48  
21 Rachel Wilson CLYDE 1:09:07 +37:32  
22 Christine Güdel OLG Murten 1:27:51 +56:16  
  Anniken Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Kristin Fleisje Nittedal OL diskvalifisert    
  Regine Imhof