Resultater Sørlandsgaloppen - Etappe 4 - 2015



Resultater Sørlandsgaloppen - 4. etappe
Rauland, Telemark - 9. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

108 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mia Vatne Aa Sogndal IL 33:28  
  Nathalie Vatne Aa Sogndal IL 27:31  
  Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 48:40  
  Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 33:24  
  Sigurd Asplin IL Koll 28:21  
  Erlend Bakke Fossum IF 30:06  
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 26:59  
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 21:09  
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 46:19  
  Martin Christoffer Borg IL Koll 15:08  
  Margunn Brandsberg Egersund OK 54:57  
  Mats Olsen Bye Modum OL 17:53  
  Synne Stigen Byggland Høydalsmo IL 51:33  
  Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 27:04  
  Linea Daland Kristiansand OK 35:50  
  Stella Dalberg Fet OL 28:24  
  Wilma Dalberg Fet OL 30:54  
  Ingvald Godal Eidissen Idrettslaget Dyre Vaa 38:10  
  Kirill Eikanger Gneist, IL 18:47  
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 54:20  
  Solan Eikedalen Porsgrunn OL 54:13  
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 28:29  
  Tuva Fossaas Gimle IF 38:44  
  Kristian Fremstad Larvik OK 19:08  
  Maren Sofie Fremstad Larvik OK 19:04  
  Sindre Furland Sandefjord OK 27:08  
  Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 34:19  
  Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 27:04  
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 30:42  
  Sondre Hafskjold Nydalens SK 36:37  
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 19:02  
  Hermine Sol Heggedal Aamodt Fet OL 28:42  
  Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 30:52  
  Julie M Helland Egersund OK 24:10  
  Peder Aa Hoff OL Tønsberg og omegn 34:45  
  Simon Härter NOTEAM 20:16  
  Iselin Høivold Kongsberg OL 25:22  
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 18:34  
  Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 37:53  
  Sunniva Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 48:35  
  Viola Janatová USK Praha 46:52  
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 33:48  
  Mats Johnsen Røyken OL 20:22  
  Vassalli Kim ASCO Lugano 41:42  
  Kristina Kleppa Ålgård Orientering 42:33  
  Stine Kleppa Ålgård Orientering 44:35  
  Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 25:41  
  Asbjørn Lande Eidskog OL 25:56  
  Brage Laugaland Ålgård Orientering 35:49  
  Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 27:18  
  Andreas Strømme Lid TIF Viking 21:50  
  Maria Helena Marhaug Club Orientacion Sant Joan 19:30  
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 38:06  
  Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 22:17  
  Emil S Molenaar Modum OL 22:07  
  Filip Molenaar Modum OL 25:36  
  Kristian Mork Notodden OL 38:30  
  Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 18:56  
  Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 25:46  
  Maren Nielsen Modum OL 45:07  
  Kristoffer Nilsen Bø OL 34:28  
  Livar Oftedal Ålgård Orientering 22:32  
  Maren Oftedal Ålgård Orientering 29:18  
  Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 28:52  
  Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 20:19  
  Fredrik Pytten Kristiansand OK 24:31  
  Elise Renard Kongsberg OL 23:32  
  Mathis Renard Kongsberg OL 25:37  
  Astrid Reusch Heming Orientering 41:52  
  Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 19:33  
  Henrik Ringheim OL Trollo 34:18  
  Tonje Rykkje Stord Orientering 24:40  
  Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 23:03  
  Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 24:46  
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 20:00  
  Herman Skoglund IL Hauken 45:38  
  Amanda Daltveit Slettebø Fana IL 35:17  
  Isak Solberg Fredrikstad SK 41:30  
  Torbjørn Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 20:46  
  Håkon Sæl Steen Fossum IF 25:45  
  Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 24:39  
  Lea Stokkeland Ålgård Orientering 54:13  
  Ole Magnus Stormyr IL Hauken 32:40  
  Marie Sundsdal Birkenes IL 28:09  
  Ole Ulseth Sylte Freidig 34:13  
  Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 20:10  
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 21:48  
  Tamara Tatarinova Moscow compass 1:13:15  
  Nikolai Teslo Hadeland OL 35:05  
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett 34:35  
  Aksel Torgersen Halden SK 49:01  
  Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 42:28  
  Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 44:25  
  Hanna Vølstad Ålgård Orientering 25:46  
  Selma White Søgne og Songdalen OK 21:48  
  Bent Aaris Willam Thisted Kristiansand OK 33:40  
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 23:15  
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 24:28  
  Sigurd Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 22:04  
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 28:35  
  Klara Zakourilova USK Praha 29:06  
  Sigmund Ølstad Fet OL 28:06  
  Axel Ørnhagen Jørgensen OK Snab 18:57  
  Anne Østvold Heming Orientering 21:53  
  Einar Østvold Heming Orientering 24:26  
  Maiken Østrem Dignes Botne SK diskvalifisert  
  Jarand Årdalen Tveiti Idrettslaget Dyre Vaa diskvalifisert  
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK brutt  

 

D -10

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Eva Baldrianová USK Praga 1:02:05  
  Marie Beitdokken Porsgrunn OL 29:53  
  Alva Björk Trollhättans SOK 24:12  
  Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 49:55  
  Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 25:46  
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 1:09:44  
  Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 35:41  
  Mathilde Fossaas Gimle IF 29:37  
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 43:30  
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 25:22  
  Signe Holo Fossum IF 23:36  
  Emma Jussila Tampereen Pyrintö 27:26  
  Tora Kittilsen Freidig 36:36  
  Una Kittilsen Freidig 27:43  
  Elisa Laakso Suunta Jyväskylä 41:15  
  Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 27:53  
  Lea Martanova Slavia Liberec 35:21  
  Lena Mittelholzer OLK Fricktal 35:43  
  Sigrid Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 38:49  
  Ella Sandstad Freidig 45:33  
  Synne Sandven Notodden OL 52:56  
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 47:20  
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 20:21  
  Saana Viskari Hiidenkiertäjät 37:17  
  Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 30:15  
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 31:21  
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK diskvalifisert  

 

D 11-12

40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:52  
2 Mari Eidsmo Freidig 23:13 +1:21
3 Sigrid Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 24:55 +3:03
4 Pia Young Vik Nydalens SK 25:00 +3:08
5 Amanda Granqvist OK Ravinen 26:26 +4:34
6 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 26:28 +4:36
7 Ane Malene Kolstad Freidig 26:29 +4:37
8 Alida Oftedal Ålgård Orientering 26:45 +4:53
9 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 27:00 +5:08
10 Selma Høivold Kongsberg OL 27:12 +5:20
11 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 27:45 +5:53
12 Kristin Lundanes Emblem IL 30:33 +8:41
13 Konstanse Moholth Kongsberg OL 30:37 +8:45
14 Desislava Yordanova VALDI Sofia 30:45 +8:53
15 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 30:56 +9:04
16 Mina Akiko Johnsen Røyken OL 31:09 +9:17
17 Luciana Maria Svads Måren OK 31:32 +9:40
18 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 31:38 +9:46
19 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 32:22 +10:30
20 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 32:51 +10:59
21 Maren Bruserud OL Trollo 32:57 +11:05
22 Ane Nevland Ålgård Orientering 33:08 +11:16
23 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 33:58 +12:06
24 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 33:59 +12:07
25 Marie Kvarme Røyken OL 35:14 +13:22
26 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 37:40 +15:48
27 June Munkeby Frol IL 37:51 +15:59
28 Oda Kjellevold Malde IL Gular 38:32 +16:40
29 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:46 +17:54
30 Lene Hauge Hisøy OK 40:36 +18:44
31 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 42:08 +20:16
32 Nora Kytäjä Hiidenkiertäjät 43:13 +21:21
33 Valentyna Kopecka USK Praha 47:10 +25:18
34 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 47:35 +25:43
35 Ingrid Mobråthen Botne SK 51:44 +29:52
36 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:00:21 +38:29
37 Siiri Viskari Hiidenkiertäjät 1:02:28 +40:36
38 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 1:07:59 +46:07
39 Astrid White Søgne og Songdalen OK 1:11:51 +49:59
  Moa Eriksson Trollhättans SOK diskvalifisert  

 

D 11-12N

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 21:05  
2 Marie Nysæter Skien OK 24:38 +3:33
3 Linne Ausland Oddersjaa SSK 25:32 +4:27
4 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 27:56 +6:51
5 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 32:25 +11:20
6 Andrine Skoglund IL Hauken 43:05 +22:00
7 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 49:01 +27:56
8 Kristine Ringheim OL Trollo 54:27 +33:22
  Marketa Kodejsova USK Praha diskvalifisert  

 

D 13

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 30:56  
2 Elin Martanova Slavia Liberec 31:03 +0:07
3 Paolina Genova VALDI Sofia 31:14 +0:18
4 Tale Tannvik Skei Freidig 31:36 +0:40
5 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 34:14 +3:18
6 Evangelina Dyaksova NSA-SIVEN 34:19 +3:23
7 Marie Aadland Samnanger IL 36:08 +5:12
8 Fanny Skindlo IF Trauma 36:22 +5:26
9 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 36:40 +5:44
10 Nea Kytäjä Hiidenkiertäjät 37:14 +6:18
11 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 38:23 +7:27
12 Malene Nysæter Skien OK 38:40 +7:44
13 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 40:15 +9:19
14 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 43:15 +12:19
15 Berthe Teslo Hadeland OL 44:26 +13:30
16 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 44:52 +13:56
17 Kacka Blazkova SJH Jind¿ich¿v Hradec 46:17 +15:21
18 Ada Helene Olsen IF Trauma 46:55 +15:59
19 Ea Lunøe Nydalens SK 47:19 +16:23
20 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 47:28 +16:32
21 Alice Wilson CLYDE 49:49 +18:53
22 Mia Hirsch IF Trauma 51:22 +20:26
23 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 52:29 +21:33
24 Live Østvold Heming Orientering 54:11 +23:15
25 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 1:11:32 +40:36
26 Karin Steen IF Trauma 1:23:53 +52:57
27 Sunniva Skoglund IL Hauken 1:34:32 +1:03:36
28 Lise Bakkejord IL Gular 2:13:57 +1:43:01
  Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering brutt  

 

D 14

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 37:04  
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 37:17 +0:13
3 Marie Liland Nydalens SK 37:29 +0:25
4 Lovisa Johansson OK Dacke 38:01 +0:57
5 Malin Hauge Hisøy OK 39:24 +2:20
6 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:20 +3:16
7 Mari Strømme Lid TIF Viking 40:48 +3:44
8 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 40:52 +3:48
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 41:49 +4:45
10 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 43:04 +6:00
11 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 44:14 +7:10
12 Hanna Johansson Hedrum OL 45:03 +7:59
13 Taru Heinaro Espoon Suunta 46:22 +9:18
14 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 46:55 +9:51
15 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 47:19 +10:15
16 Ada Wulfsberg Nydalens SK 47:21 +10:17
17 Nora Aegler OL Regio Wil 51:20 +14:16
18 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 52:42 +15:38
19 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 54:51 +17:47
20 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:00:54 +23:50
21 Carmen Dirro Måren OK 1:01:09 +24:05
22 Mona Ulseth Sylte Freidig 1:02:38 +25:34
23 Kamilla Lome Hamar OK 1:12:33 +35:29
24 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:14:29 +37:25
25 Yilia Kuznetcova Moscow compass 1:22:15 +45:11
26 Ekaterina Tcirul Moscow compass 1:26:05 +49:01

 

D 15

41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Holo Fossum IF 43:57  
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 44:35 +0:38
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 44:37 +0:40
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 46:22 +2:25
5 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 46:57 +3:00
6 Ragne Wiklund Nydalens SK 47:30 +3:33
7 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 48:03 +4:06
8 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 48:41 +4:44
9 Ingrid Hasaas Fossum IF 49:22 +5:25
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 50:57 +7:00
11 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 51:00 +7:03
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 51:16 +7:19
13 Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö 51:50 +7:53
14 Mariya Dermendjieva VALDI Sofia 51:57 +8:00
15 Pernille Katla Fossum IF 52:08 +8:11
16 Siri Suter OLG Cordoba 52:09 +8:12
17 Hanna Nysæter Skien OK 52:12 +8:15
18 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 52:58 +9:01
19 Eli Kolstad Mo OK 53:28 +9:31
20 Lisa Grossi SeleTi 53:33 +9:36
21 Ingrid Madslien Nydalens SK 57:00 +13:03
22 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 59:03 +15:06
23 Ingvild Høydal Nydalens SK 59:19 +15:22
24 Maren Norderud IL Tyrving 59:27 +15:30
25 Rosa Lerf SWISS O TOURS 1:00:35 +16:38
26 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 1:02:56 +18:59
27 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:03:01 +19:04
28 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:03:29 +19:32
29 Frida Hector Snättringe SK 1:03:33 +19:36
30 Mirjam Bucher OLV Hindelbank 1:05:43 +21:46
31 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:06:03 +22:06
32 Saara Pernu Espoon Suunta 1:06:43 +22:46
33 Ane Marte Vatn Frol IL 1:07:10 +23:13
34 Ragne Munkeby Frol IL 1:08:31 +24:34
35 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:09:27 +25:30
36 Anna Meen Porsgrunn OL 1:12:07 +28:10
37 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1:12:23 +28:26
38 Sina Spirig OL Regio Wil 1:18:12 +34:15
39 Anna-Maria Evgenieva VALDI Sofia 1:23:59 +40:02
40 Marina Sulimova Moscow compass 1:42:03 +58:06
  Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK diskvalifisert  

 

D 16

40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 40:08  
2 Anine Lome Hamar OK 42:17 +2:09
3 Ane Dyrkorn Eiker OL 45:01 +4:53
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 45:18 +5:10
5 Ida Øbro CopenhagenO 46:07 +5:59
6 Ragnhild Rønning Modum OL 46:46 +6:38
7 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 46:47 +6:39
8 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 48:11 +8:03
9 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 48:52 +8:44
10 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 49:00 +8:52
11 Riina Jordi OLV Hindelbank 49:50 +9:42
12 Nora Caprari SeleTi 50:41 +10:33
13 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 53:27 +13:19
14 Sofia Besomi SeleTi 53:49 +13:41
15 Emma Wilson CLYDE 53:50 +13:42
16 Nora Torgersen Halden SK 54:22 +14:14
17 Thea Dyrkorn Eiker OL 54:39 +14:31
18 Aurora Moholth Kongsberg OL 55:00 +14:52
19 Elena Pezzati SeleTi 55:07 +14:59
20 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 55:51 +15:43
21 Roosa Pelkonen Rastivarsat 57:14 +17:06
22 Pia Ocvirk OK Japetic 1:00:40 +20:32
23 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:34 +22:26
24 Borislava Mitkova VALDI Sofia 1:02:53 +22:45
25 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:03:40 +23:32
26 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:04:31 +24:23
27 Elin Ulsaker Hemsedal IL 1:09:13 +29:05
28 Hanne Daltveit Fana IL 1:10:12 +30:04
29 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:12:08 +32:00
30 Elitsa Atanasova Trapezitsa 1:13:21 +33:13
31 Anna Crosby Auckland Orienteering Club 1:13:51 +33:43
32 Julie Bakke Fossum IF 1:14:38 +34:30
33 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 1:15:14 +35:06
34 Johana Kopecka USK Praha 1:16:52 +36:44
35 Rachel May Sage Orienteering and Rogainin 1:16:54 +36:46
36 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:19:56 +39:48
37 Irina Savchenko Moscow compass 1:31:37 +51:29
  Julie Roll Tørnqvist Fana IL diskvalifisert  
  Ragnhild Eide Byåsen IL diskvalifisert  
  Runa Almeland Fana IL diskvalifisert  

 

D 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Myhre Skien OK 27:41  
2 Marte Ljådal IL Hauken 37:43 +10:02
  Åsta Firing Simonsen Andebu IL brutt  

 

D 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henriette Olsen IF Trauma 54:07  
2 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 58:11 +4:04

 

D 17-B

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 31:47  
2 Jane M Helland Egersund OK 33:13 +1:26
3 Hilde Moholth Kongsberg OL 38:04 +6:17
4 Line Telje Høydal Nydalens SK 40:04 +8:17
5 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 40:12 +8:25
6 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 40:42 +8:55
7 Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF 40:51 +9:04
8 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 41:14 +9:27
9 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 41:19 +9:32
10 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 41:38 +9:51
11 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 41:39 +9:52
12 Solveig Bergan Nydalens SK 41:45 +9:58
13 Trude Nysæter Skien OK 41:59 +10:12
14 Diana Fomasi SCOM Mendrisio 43:00 +11:13
15 Olaug F Mydland Egersund OK 43:44 +11:57
16 Carolina Rossini SCOM Mendrisio 44:04 +12:17
17 Irene Kroken Bergset IL Veten 44:37 +12:50
18 Inger Skjævesland IF Trauma 45:52 +14:05
19 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 46:42 +14:55
20 Hege Wang Lillomarka OL 51:55 +20:08
21 Hege Mårtensson Modum OL 54:49 +23:02
22 Anja Dyrkolbotn Bø OL 1:02:19 +30:32
23 Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:07:24 +35:37
23 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:07:24 +35:37
25 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:08:41 +36:54
26 Lene Øbro CopenhagenO 1:24:28 +52:41
27 Aagot Hartmann Røyken OL 1:32:18 +1:00:31

 

D 17-C

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 30:59  
2 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 35:43 +4:44
3 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 41:41 +10:42
4 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 42:04 +11:05
5 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 43:43 +12:44
6 Kathrin Jakobsen Fana IL 46:45 +15:46
7 Marit Brødreskift Freidig 47:50 +16:51
8 Mette Spangelo Wold OK Horten 49:10 +18:11
9 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 51:31 +20:32
10 Kirsty McIntyre OK Tyr 52:07 +21:08
11 Marianne Skuseth Bø OL 53:52 +22:53
12 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 54:18 +23:19
13 Linn Hasaas OK Skeidi 59:35 +28:36
14 Hege Andersen IL Koll 1:10:52 +39:53
15 Anne Grethe Pape Konnerud IL 1:12:07 +41:08
16 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:40:44 +1:09:45
  Lene Meen Porsgrunn OL diskvalifisert  

 

D 17-N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 41:31  
  Stephanie Schöberl HSV Ried diskvalifisert  

 

D 17-18

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 46:12  
2 Åshild Kolstad Mo OK 48:42 +2:30
3 Anni Haanpää Tampereen Pyrintö 49:05 +2:53
4 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 49:42 +3:30
5 Gina Granstedt Halden SK 50:04 +3:52
6 Julie Nærestad Vegårshei IL 50:59 +4:47
7 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 54:29 +8:17
8 Line Cederberg Vänersborgs SK 55:32 +9:20
9 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 55:36 +9:24
10 Emilia Ståhlberg Espoon Suunta 55:39 +9:27
11 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 55:43 +9:31
12 Åshild Faller Råheim Fet OL 55:58 +9:46
13 Silje Hauge Hisøy OK 56:02 +9:50
14 Siri Moholth Kongsberg OL 56:09 +9:57
15 Malin Sandstad Freidig 56:17 +10:05
16 Anni Kivilaakso Espoon Suunta 56:28 +10:16
17 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 57:00 +10:48
18 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 57:51 +11:39
19 Åse Bergan Nydalens SK 58:00 +11:48
20 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 58:13 +12:01
21 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 58:32 +12:20
22 Emma Arnesen Byåsen IL 58:36 +12:24
23 Heidi Plit Espoon Suunta 59:18 +13:06
24 Elsi Pöllänen Espoon Suunta 59:33 +13:21
25 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:00:07 +13:55
26 Lea Balmelli SeleTi 1:00:26 +14:14
27 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:01:17 +15:05
28 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:02:02 +15:50
29 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:02:10 +15:58
30 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:02:16 +16:04
31 Elin Pettersson IFK Göteborg 1:02:41 +16:29
32 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:03:22 +17:10
33 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:31 +17:19
34 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:03:48 +17:36
35 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:04:53 +18:41
36 Anna Leuenberger ol norska 1:05:11 +18:59
37 Line Sølberg OL Trollelg 1:05:12 +19:00
38 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:31 +20:19
39 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:07:01 +20:49
40 Ella Mahlamäki Espoon Suunta 1:07:33 +21:21
41 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:10:46 +24:34
42 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:11:22 +25:10
43 Marlene Berger Orienteering Klosterneuburg 1:12:07 +25:55
44 Fride Sørensen Sturla, IF 1:12:30 +26:18
45 Fanny Güdel OLG Murten 1:12:35 +26:23
46 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:15:25 +29:13
47 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:20:20 +34:08
48 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:22:09 +35:57
49 Marthe Ramstad Fet OL 1:22:28 +36:16
  Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Stine Frogner Tømmervold Hamar OK brutt  
  Zoë Dowling WROC brutt  
  Karine Vestøl Vegårshei IL brutt  

 

D 17-20AK

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 35:58  
2 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 38:03 +2:05
3 Stine Njåstein IL Tyrving 49:23 +13:25
4 Maiken Sandberg Nydalens SK 51:13 +15:15
5 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 56:25 +20:27
6 Silvia Casanova OLG Regensburg 1:02:08 +26:10

 

D 19-20

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 57:03  
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:01:02 +3:59
3 Andrea Roggo Halden SK 1:01:46 +4:43
4 Karen Oline Kolstad Freidig 1:03:56 +6:53
5 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:04:00 +6:57
6 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:04:04 +7:01
7 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:04:54 +7:51
8 Julie Hjortland Larvik OK 1:05:57 +8:54
9 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:07:58 +10:55
10 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:08:15 +11:12
11 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:08:18 +11:15
12 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:13:00 +15:57
13 Zuzana Kožinová SK Praga Praha 1:13:58 +16:55
14 Frida Sæther Freidig 1:14:07 +17:04
15 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 1:14:08 +17:05
16 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:14:12 +17:09
17 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:14:33 +17:30
18 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:15:35 +18:32
19 Jutta Jussila Tampereen Pyrintö 1:19:11 +22:08
20 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:19:16 +22:13
21 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:20:26 +23:23
22 Noa Bolis SeleTi 1:31:22 +34:19
23 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:32:25 +35:22
24 Nora Hui Andersen Hamar OK 1:34:27 +37:24
25 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 1:34:35 +37:32
26 Miti Le Cam CRCO 2:01:46 +1:04:43
  Lovise Fremstad Larvik OK diskvalifisert  
  Nanna Norderud IL Tyrving brutt  

 

D 21-

38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simone Niggli OK Tisaren 51:35  
2 Hanne Sandstad Freidig 55:58 +4:23
3 Sabine Hauswirth Halden SK 56:46 +5:11
4 Sarina Jenzer OLG Huttwil 58:38 +7:03
5 Ines Brodmann OLG Basel 59:28 +7:53
6 Amilia Björklund Sävedalens AIK 1:01:24 +9:49
7 Bodil Helgerud Halden SK 1:02:21 +10:46
8 Elin Bjerva Larvik OK 1:03:43 +12:08
9 Marit Kahrs Fredrikstad SK 1:04:27 +12:52
10 Louise Oram Nydalens SK 1:04:33 +12:58
11 Laura Robertson Hutt valley 1:04:48 +13:13
12 Frida Nero Göteborg Majorna OK 1:06:32 +14:57
13 Linda Solberg Fredrikstad SK 1:08:46 +17:11
14 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:10:01 +18:26
15 Tone E Lye IL Tyrving 1:10:11 +18:36
16 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1:10:32 +18:57
17 Katja Gygax OLV Baselland/Herzogenbuchsee 1:11:04 +19:29
18 Pavla Horová OK Lokomotiva Pardubice 1:11:05 +19:30
19 Lea Reime Dansk militære landshold 1:11:57 +20:22
20 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:13:40 +22:05
21 Iliana Ilieva Halden SK 1:14:19 +22:44
22 Michaela Šrámková SJH Jind¿ich¿v Hradec 1:15:01 +23:26
23 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 1:15:35 +24:00
23 Julie Størmer NTNUI 1:15:35 +24:00
25 Celine Renard Kongsberg OL 1:15:37 +24:02
26 Barbora Baldrianová USK Praga 1:15:44 +24:09
27 Lisbeth Voll NTNUI 1:16:08 +24:33
28 Sofie Aarnes Nydalens SK 1:17:08 +25:33
29 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:20:05 +28:30
30 Ragnhild Haugli Bråten Heming Orientering 1:21:01 +29:26
31 Charlotte Thrane OK Øst Birkerød 1:22:23 +30:48
32 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:30:37 +39:02
33 Valentina Dimitrova Gneist, IL 1:32:24 +40:49
34 Anne Edsen Dansk militære landshold 1:35:35 +44:00
35 Raquel Costa Halden SK 1:49:38 +58:03
36 Daniela Dubach ol norska 2:09:03 +1:17:28
  Karianne Ruud Emblem IL diskvalifisert  
  Lucie Janatová USK Praha diskvalifisert  

 

D 21-AK

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Vassend Fossum IF 35:47  
2 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 36:24 +0:37
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 39:15 +3:28
4 Anna Furuheim IFK Lidingö SOK 48:55 +13:08
5 Maria Rost Linköpings OK 50:56 +15:09
6 Marit Wenseth Kure Bø OL 53:14 +17:27
7 Chantal Oppliger OLV Hindelbank 54:29 +18:42
8 Astrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 55:00 +19:13
9 Silje Bøen Kristiansand OK 58:26 +22:39
10 Line Drange Ruud Røyken OL 1:03:11 +27:24
11 Giorgia Crivelli SeleTi 1:08:30 +32:43
12 Jessica Baumann OLC Kapreolo 1:10:13 +34:26
13 Amélie Wallenhammar Hagaby GoIF 1:21:21 +45:34
14 Martina Inderst SeleTi 1:22:06 +46:19
15 Katrine Damgaard Fossum IF 1:31:18 +55:31
  Susan Bøbel IL Imås diskvalifisert  
  Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert  
  Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Katharina Gittmaier HSV Ried brutt  

 

D 35-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 44:56  
2 Valérie Suter CA Rosé 51:31 +6:35
3 Tone Fidje Gryting Gjerstad IL 1:07:10 +22:14
4 Olga Makarova Moscow compass 1:11:00 +26:04
5 Vilma Balciunaite OK Telsiai 1:20:39 +35:43
6 Ana Belen Perez Riofrio Imperdible 1:29:13 +44:17
  Cuki Vassalli ASCO Lugano diskvalifisert  

 

D 35-AK

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 42:40  
2 Annika Lundström Sundbybergs IK 43:17 +0:37
3 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 44:16 +1:36
4 Anja Wingstedt Halden SK 45:54 +3:14
5 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 46:42 +4:02
6 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 55:24 +12:44
7 Åse Nysæter Skien OK 1:03:59 +21:19
8 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 1:08:36 +25:56
9 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 1:08:51 +26:11
10 Camilla Moreni SCOM Mendrisio 1:09:58 +27:18
11 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:11:37 +28:57
12 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:30:16 +47:36
  Maj-Lisbet Rønning Freidig brutt  

 

D 35-C

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 29:39  
2 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 36:25 +6:46
3 Elena Kuznetcova Moscow compass 37:43 +8:04
4 Celine Vik Olsen Larvik OK 37:56 +8:17
5 Alena Kodejsova USK Praha 38:58 +9:19
6 Inger Anette Vik Olsen Larvik OK 44:09 +14:30
7 Alena Kopecka USK Praha 44:56 +15:17
8 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 45:00 +15:21
9 Ellen Hasaas OK Skeidi 46:42 +17:03
10 Halfrid Waage Skien OK 48:09 +18:30
11 Rita Kirste Skien OK 56:05 +26:26
12 Line Nordhaug Konnerud IL 57:52 +28:13
13 Vigdis Solli Skien OK 58:41 +29:02
14 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:02:52 +33:13
15 Linda G. Opheim Kristiansand OK 1:07:10 +37:31
  Jorunn Brun Saga Skien OK brutt  

 

D 40-

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gøril Eide Byåsen IL 46:42  
2 Maria Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 47:07 +0:25
3 Karianne Strømme TIF Viking 47:18 +0:36
4 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 48:48 +2:06
5 Tanja Viskari Hiidenkiertäjät 49:04 +2:22
6 Linda Rykkje Stord Orientering 50:50 +4:08
7 Kati Haanpää Tampereen Pyrintö 51:11 +4:29
8 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 51:15 +4:33
9 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 52:52 +6:10
10 Gyri Myhre Skien OK 53:56 +7:14
11 Camilla Mittelholzer OLK Fricktal 54:00 +7:18
12 Merete Lysebo Lardal OL 54:50 +8:08
13 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 56:10 +9:28
14 Zuzana Skvor Fossum IF 56:36 +9:54
15 Dana Trnkova USK Praha 58:33 +11:51
16 Clare Hawthorne WROC 59:24 +12:42
17 Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö 59:28 +12:46
18 Marianne Hauge Hisøy OK 1:00:36 +13:54
19 Ingvild Eckdahl OK Horten 1:04:26 +17:44
20 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:05:43 +19:01
21 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:07:46 +21:04
22 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 1:08:41 +21:59
23 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:10:25 +23:43
24 Christina Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 1:10:39 +23:57
25 Anette Firing Andebu IL 1:10:56 +24:14
26 Margot Bolstad Lynum Freidig 1:17:36 +30:54
27 Solveig Sæl Fossum IF 1:23:37 +36:55
28 Abbigail May Sage Orienteering and Rogainin 1:24:39 +37:57
29 Milena Grifoni OLG Regensburg 1:25:30 +38:48
30 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:29:04 +42:22
  Nathalie Berlinger OL Regio Wil diskvalifisert  
  Helena Zakourilova USK Praha diskvalifisert  
  Christine Lüscher-Fogtmann OLK Argus brutt  

 

D 45-

65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 42:00  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 44:18 +2:18
3 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 44:46 +2:46
4 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 44:47 +2:47
5 Frauke Schmitt Gran Halden SK 44:50 +2:50
6 Sari Koskinen Hiisirasti 45:20 +3:20
7 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 45:42 +3:42
8 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 45:47 +3:47
9 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 46:48 +4:48
10 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 46:58 +4:58
11 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 47:26 +5:26
12 Hanne Lerche Raadal Halden SK 48:05 +6:05
13 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 48:26 +6:26
14 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 48:48 +6:48
15 Odile Perrin Nature Orientation Saint Etienne 48:54 +6:54
16 Kristin Sandven Notodden OL 49:32 +7:32
17 Tove Aasheim Askøy OL 49:53 +7:53
18 Marianne Lykke Emblem IL 51:02 +9:02
19 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 51:11 +9:11
20 Mona J. Mølnvik Freidig 51:23 +9:23
21 Mona Lome Hamar OK 52:35 +10:35
22 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 52:44 +10:44
23 Anne Madslien Nydalens SK 52:57 +10:57
24 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 53:09 +11:09
25 Judith Suter OLG Cordoba 53:37 +11:37
26 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 55:07 +13:07
27 Marja Liisa Autti Espoon Suunta 55:41 +13:41
28 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 57:18 +15:18
29 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 57:26 +15:26
30 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 58:33 +16:33
31 Christina White Søgne og Songdalen OK 58:36 +16:36
32 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 59:06 +17:06
33 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 59:10 +17:10
34 Inger Synnøve Liset OL Trollo 59:14 +17:14
35 Laura Sumanen Hyvinkään Rasti 59:57 +17:57
36 Anne Johansson OK Dacke 1:00:05 +18:05
37 Katrine Bakke Fossum IF 1:01:15 +19:15
38 Kirsti Lysaker Fana IL 1:01:23 +19:23
39 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL 1:01:29 +19:29
40 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:02:54 +20:54
41 Janita Skogeng Emblem IL 1:03:32 +21:32
42 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:03:39 +21:39
43 Kristin Bruserud OL Trollo 1:05:34 +23:34
44 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:08:08 +26:08
45 Kjersti Tannvik Freidig 1:08:41 +26:41
46 Eldri Holo Fossum IF 1:09:28 +27:28
47 Kari Madslien Nydalens SK 1:13:02 +31:02
48 Mervi Heinaro Espoon Suunta 1:13:39 +31:39
49 Muriel Le Cam CRCO 1:13:57 +31:57
50 Anne Mia Olsen Modum OL 1:14:16 +32:16
51 Iben Maag Søllerød OK 1:16:50 +34:50
52 Tone Hirsch IF Trauma 1:18:10 +36:10
53 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:19:42 +37:42
54 Laurence Beauvir CRCO 1:20:41 +38:41
55 Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice 1:22:08 +40:08
56 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:27:23 +45:23
57 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:30:10 +48:10
58 Pavlína Maresova OK JISKRA NOVY BOR 1:51:17 +1:09:17
  Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL diskvalifisert  
  Nathalie Rauturier Guyancourt Orientation 78 diskvalifisert  
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert  
  Marianne Reusch Heming Orientering diskvalifisert  
  Marianne Illum Søllerød OK diskvalifisert  
  Solveig Kongsrud Modum OL brutt  
  Pia Molnar Mariefors Skidklubb brutt  

 

D 45-AK

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 37:26  
2 Heidi Østli Raumar Orientering 42:02 +4:36
3 Torun Dyrkorn Eiker OL 43:55 +6:29
4 Liv Grete Voll Haugesund IL Orientering 45:07 +7:41
5 Marian Kjellevold Malde IL Gular 46:29 +9:03
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 48:50 +11:24
7 Gro Eide OK Sør 50:46 +13:20
8 Elin Moe Græsli Hamar OK 55:20 +17:54
9 Sue Hancock WROC 56:26 +19:00
10 Monica Streich Schöttli SCOM Mendrisio 1:00:17 +22:51
11 Regine Imhof OL Regio Wil 1:02:20 +24:54
12 Elise Gisholt Fossum IF 1:02:39 +25:13
13 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:09:49 +32:23
14 Unn Disch Kihle Ringerike OL 1:09:57 +32:31
15 May Jorunn Rognlien Modum OL 1:11:16 +33:50
16 Rachel Wilson CLYDE 1:18:57 +41:31
17 Christine Güdel OLG Murten 1:27:57 +50:31
  Barbara Dawson Garingal Orienteers diskvalifisert  
  Turid Vongraven Skien OK diskvalifisert  
  Karin Zbinden-Eggenberger OLG St. Gallen/Appenzell diskvalifisert  

 

D 50-

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alix Young Vik Nydalens SK 43:36  
2 Annika Viilo Tampereen Pyrintö 44:18 +0:42
3 Marianne Njåstein IL Tyrving 47:09 +3:33
4 Randi Jensen Frol IL 47:15 +3:39
5 Riikka Otsamo Helsingin Suunistajat 47:17 +3:41
6 Kjersti Stræte Ringerike OL 47:18 +3:42
7 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 49:25 +5:49
8 Ingvild Mulen Kristiansand OK 50:30 +6:54
9 Tone Hollowell OK Tyr 51:03 +7:27
10 Alice Bedwell Sugar Loaf OK 51:12 +7:36
11 Elisabeth Oppliger OLV Hindelbank 51:30 +7:54
12 Heidi Schatvet Notodden OL 52:06 +8:30
13 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 52:34 +8:58
14 Tiri Rebård Sandefjord OK 52:51 +9:15
15 Ellen Sofie Olsvik Nydalens SK 53:17 +9:41
16 Tone Stokland Sandefjord OK 53:18 +9:42
17 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 53:45 +10:09
18 Mona Høiås Sæther Freidig 54:18 +10:42
19 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 54:30 +10:54
20 Hege Fjellbirkeland IL Gular 55:50 +12:14
21 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 57:13 +13:37
22 Lise Roll Fana IL 57:48 +14:12
23 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 58:25 +14:49
24 Solveig Sikkeland IL Tyrving 58:57 +15:21
25 Veslemøy Solberg Konnerud IL 1:00:46 +17:10
26 Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK 1:01:54 +18:18
27 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:04:08 +20:32
28 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:04:32 +20:56
29 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 1:06:08 +22:32
30 Doris Gittmaier HSV Ried 1:08:10 +24:34
31 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 1:08:34 +24:58
32 Kirsten Møller Søllerød OK 1:15:18 +31:42
33 Gaby Aebersold ol.biel.seeland 1:15:44 +32:08
34 Marketa Graham Ottawa Orienteering 1:16:03 +32:27
35 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:17:43 +34:07
36 Solveig Holte Høydalsmo IL 1:19:42 +36:06
37 Jana Ticha SJH Jind¿ich¿v Hradec 1:20:56 +37:20
38 Eunice Carter Sugar Loaf OK 1:23:20 +39:44
39 Denise Wright MAROC 1:24:00 +40:24
40 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:24:57 +41:21
41 Sabine Schweiger Yukon O Association 1:25:36 +42:00
42 Lenka Kettnerová SK Kamenice 1:27:08 +43:32
43 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 1:31:26 +47:50
44 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 1:34:35 +50:59
45 Monica Nordbrøden Halden SK 1:36:19 +52:43
46 Lisbeth Aadland Samnanger IL 1:37:18 +53:42
47 Veronique Caillet ASQuétigny 2:02:57 +1:19:21
48 Susanne Thrane Søllerød OK 2:22:10 +1:38:34
  Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving diskvalifisert  
  Kari Christiansen Sandefjord OK diskvalifisert  
  Magnhild T. Mølnvik Fossum IF diskvalifisert  
  Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb diskvalifisert  
  Anna Göhlman IL Tyrving diskvalifisert  

 

D 55-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 41:19  
2 Grete Hovi Skien OK 42:05 +0:46
3 Lisa Annersand OK Tyr 42:45 +1:26
4 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 44:28 +3:09
5 Jean Cory-Wright Peninsula and Plains Orienteers 44:39 +3:20
6 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 47:29 +6:10
7 Leena Mutka Suunta Jyväskylä 48:07 +6:48
8 Grete Berge Owren Freidig 50:04 +8:45
9 Jirina Behounova OK 99 Hradec Kralove 50:29 +9:10
10 Anne Berit Eid Nydalens SK 50:33 +9:14
11 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 51:29 +10:10
12 Jane Melin Göteborg Majorna OK 52:14 +10:55
13 Gunilla Gedin Göteborg Majorna OK 52:42 +11:23
14 Trude Bråten Voss IL 55:19 +14:00
15 Tatiana Kinyaeva Moscow compass 56:20 +15:01
16 Anthea Feaver LOST 56:32 +15:13
17 Liv Bente Grande Byåsen IL 57:42 +16:23
18 Gerd Fossestøl Nittedal OL 58:17 +16:58
19 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 1:03:26 +22:07
20 Gro Pedersen OK Skeidi 1:05:42 +24:23
21 Maerkovich Sophia Technion-Carmel 1:08:34 +27:15
22 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:10:47 +29:28