Resultater Sørlandsgaloppen - Etappe 5 - 2015



Resultater Sørlandsgaloppen - 5. etappe
Rauland, Telemark - 10. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

92 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mia Vatne Aa Sogndal IL 27:37  
  Nathalie Vatne Aa Sogndal IL 24:16  
  Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 35:07  
  Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 27:29  
  Sigurd Asplin IL Koll 13:17  
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 21:28  
  Anne Victoria Birkeland Fossum IF 25:01  
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 31:38  
  Martin Christoffer Borg IL Koll 12:58  
  Mats Olsen Bye Modum OL 20:30  
  Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 18:34  
  Stella Dalberg Fet OL 24:28  
  Wilma Dalberg Fet OL 17:19  
  Ingvald Godal Eidissen Idrettslaget Dyre Vaa 26:58  
  Kirill Eikanger Gneist, IL 15:12  
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 38:13  
  Solan Eikedalen Porsgrunn OL 39:18  
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 18:21  
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 25:12  
  Sindre Furland Sandefjord OK 22:50  
  Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 20:26  
  Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 18:52  
  Eskil Hafskjold Nydalens SK 18:30  
  Sondre Hafskjold Nydalens SK 32:56  
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 23:53  
  Hermine Sol Heggedal Aamodt Fet OL 24:31  
  Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 17:16  
  Julie M Helland Egersund OK 23:45  
  Peder Aa Hoff OL Tønsberg og omegn 24:51  
  Iselin Høivold Kongsberg OL 25:27  
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 15:13  
  Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 26:44  
  Viola Janatová USK Praha 21:28  
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:09  
  Mats Johnsen Røyken OL 19:31  
  Vassalli Kim ASCO Lugano 32:56  
  Kristina Kleppa Ålgård Orientering 15:21  
  Stine Kleppa Ålgård Orientering 29:54  
  Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 20:47  
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 18:58  
  Asbjørn Lande Eidskog OL 20:03  
  Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 21:31  
  Andreas Strømme Lid TIF Viking 21:11  
  Maria Helena Marhaug Club Orientacion Sant Joan 17:52  
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 22:40  
  Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 17:20  
  Emil S Molenaar Modum OL 14:25  
  Filip Molenaar Modum OL 18:20  
  Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 16:22  
  Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 15:59  
  Livar Oftedal Ålgård Orientering 18:37  
  Maren Oftedal Ålgård Orientering 23:13  
  Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 23:23  
  Daniel Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 16:35  
  Fredrik Pytten Kristiansand OK 16:06  
  Elise Renard Kongsberg OL 22:02  
  Mathis Renard Kongsberg OL 20:52  
  Astrid Reusch Heming Orientering 24:58  
  Henrik Ringheim OL Trollo 27:03  
  Tonje Rykkje Stord Orientering 20:11  
  Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 20:33  
  Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 20:29  
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 17:11  
  Amanda Daltveit Slettebø Fana IL 26:10  
  Isak Solberg Fredrikstad SK 30:33  
  Torbjørn Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 15:35  
  Håkon Sæl Steen Fossum IF 18:29  
  Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 42:13  
  Lea Stokkeland Ålgård Orientering 43:38  
  Ole Magnus Stormyr IL Hauken 28:51  
  Marie Sundsdal Birkenes IL 23:52  
  Ole Ulseth Sylte Freidig 27:59  
  Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 17:01  
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 17:25  
  Tamara Tatarinova Moscow compass 38:32  
  Nikolai Teslo Hadeland OL 25:15  
  Marie Thomassen Varegg Fleridrett 22:58  
  Aksel Torgersen Halden SK 41:15  
  Jarand Årdalen Tveiti Idrettslaget Dyre Vaa 26:52  
  Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 16:42  
  Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 24:00  
  Hanna Vølstad Ålgård Orientering 23:03  
  Selma White Søgne og Songdalen OK 15:50  
  Bent Aaris Willam Thisted Kristiansand OK 25:26  
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 17:18  
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 20:21  
  Sigurd Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 16:27  
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 25:16  
  Klara Zakourilova USK Praha 20:55  
  Sigmund Ølstad Fet OL 25:50  
  Axel Ørnhagen Jørgensen OK Snab 12:36  
  Eimund Øverli Berg Kongsberg OL 20:47  

D -10

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Eva Baldrianová USK Praga 26:57  
  Marie Beitdokken Porsgrunn OL 19:59  
  Alva Björk Trollhättans SOK 18:10  
  Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 32:34  
  Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 14:33  
  Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK 20:11  
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK 15:07  
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:10  
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 13:05  
  Signe Holo Fossum IF 16:35  
  Emma Jussila Tampereen Pyrintö 15:20  
  Una Kittilsen Freidig 15:07  
  Elisa Laakso Suunta Jyväskylä 16:15  
  Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 15:30  
  Lea Martanova Slavia Liberec 18:14  
  Lena Mittelholzer OLK Fricktal 22:07  
  Ella Sandstad Freidig 22:50  
  Synne Sandven Notodden OL 13:03  
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 18:01  
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 13:54  
  Saana Viskari Hiidenkiertäjät 16:42  
  Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 17:36  
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 27:05  
  Tora Kittilsen Freidig diskvalifisert  

D 11-12

36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Eidsmo Freidig 16:31  
2 Sigrid Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 16:40 +0:09
3 Eva Örnhagen Jørgensen OK Snab 16:57 +0:26
4 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:27 +1:56
5 Moa Eriksson Trollhättans SOK 19:15 +2:44
6 Pia Young Vik Nydalens SK 19:17 +2:46
7 Ane Nevland Ålgård Orientering 19:22 +2:51
8 Nora Kytäjä Hiidenkiertäjät 19:43 +3:12
9 Desislava Yordanova VALDI Sofia 20:11 +3:40
10 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 20:44 +4:13
11 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 21:16 +4:45
12 Marie Kvarme Røyken OL 21:56 +5:25
13 Noor Dirro-Helu Måren OK 22:04 +5:33
14 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 22:13 +5:42
15 Ane Malene Kolstad Freidig 22:16 +5:45
16 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 22:47 +6:16
17 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 22:59 +6:28
18 Maren Bruserud OL Trollo 23:05 +6:34
19 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 23:16 +6:45
20 Amanda Granqvist OK Ravinen 23:46 +7:15
21 Luciana Maria Svads Måren OK 24:10 +7:39
22 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 24:11 +7:40
23 Astrid White Søgne og Songdalen OK 25:24 +8:53
24 Valentyna Kopecka USK Praha 25:49 +9:18
25 Mina Akiko Johnsen Røyken OL 26:02 +9:31
26 Alida Oftedal Ålgård Orientering 26:30 +9:59
27 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 26:41 +10:10
28 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 27:56 +11:25
29 Siiri Viskari Hiidenkiertäjät 28:40 +12:09
30 June Munkeby Frol IL 28:55 +12:24
31 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 29:04 +12:33
32 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 29:13 +12:42
33 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 30:05 +13:34
34 Oda Kjellevold Malde IL Gular 30:42 +14:11
35 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 33:28 +16:57
  Selma Høivold Kongsberg OL diskvalifisert  

D 11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Nysæter Skien OK 14:58  
2 Kristine Ringheim OL Trollo 19:59 +5:01
3 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 20:06 +5:08
4 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 20:12 +5:14
5 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 20:31 +5:33
6 Renate Wold OK Horten 20:51 +5:53
7 Marketa Kodejsova USK Praha 28:44 +13:46

D 13

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 18:39  
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 19:13 +0:34
3 Kacka Blazkova SJH Jind¿ich¿v Hradec 19:22 +0:43
4 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 19:49 +1:10
5 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 21:00 +2:21
6 Evangelina Dyaksova NSA-SIVEN 21:53 +3:14
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 22:06 +3:27
8 Ada Helene Olsen IF Trauma 22:12 +3:33
9 Nea Kytäjä Hiidenkiertäjät 22:35 +3:56
10 Tale Tannvik Skei Freidig 22:42 +4:03
11 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 23:46 +5:07
12 Elin Martanova Slavia Liberec 24:08 +5:29
13 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 24:12 +5:33
14 Malene Nysæter Skien OK 24:17 +5:38
15 Alice Wilson CLYDE 26:06 +7:27
16 Mia Hirsch IF Trauma 26:47 +8:08
17 Ea Lunøe Nydalens SK 26:59 +8:20
18 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 28:43 +10:04
19 Paolina Genova VALDI Sofia 28:44 +10:05
20 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 32:17 +13:38
21 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 40:16 +21:37
22 Marie Aadland Samnanger IL 42:32 +23:53
23 Berthe Teslo Hadeland OL 43:55 +25:16
24 Mia Lüscher OLK Argus 45:11 +26:32
25 Lise Bakkejord IL Gular 49:05 +30:26

D 14

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 18:50  
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 19:47 +0:57
3 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 20:37 +1:47
4 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 21:09 +2:19
5 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 21:17 +2:27
6 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 22:00 +3:10
7 Malin Hauge Hisøy OK 22:14 +3:24
8 Hanna Johansson Hedrum OL 23:32 +4:42
9 Mari Strømme Lid TIF Viking 24:13 +5:23
10 Nora Aegler OL Regio Wil 24:40 +5:50
11 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 25:32 +6:42
12 Kamilla Lome Hamar OK 26:11 +7:21
13 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:34 +7:44
14 Marie Liland Nydalens SK 26:43 +7:53
15 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 27:07 +8:17
16 Lovisa Johansson OK Dacke 28:14 +9:24
17 Taru Heinaro Espoon Suunta 28:23 +9:33
18 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 30:20 +11:30
19 Mona Ulseth Sylte Freidig 31:13 +12:23
20 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 31:51 +13:01
21 Ada Wulfsberg Nydalens SK 33:00 +14:10
22 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 35:36 +16:46
23 Carmen Dirro Måren OK 37:11 +18:21
24 Yilia Kuznetcova Moscow compass 37:21 +18:31
25 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 47:52 +29:02
26 Ekaterina Tcirul Moscow compass 54:42 +35:52

D 15

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Holo Fossum IF 27:40  
2 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 28:13 +0:33
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 28:33 +0:53
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 28:36 +0:56
5 Hanne Vassend Porsgrunn OL 29:09 +1:29
6 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 31:29 +3:49
7 Siri Suter OLG Cordoba 31:55 +4:15
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 32:47 +5:07
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 33:01 +5:21
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 33:05 +5:25
11 Ragne Munkeby Frol IL 33:27 +5:47
12 Eli Kolstad Mo OK 34:10 +6:30
13 Mariya Dermendjieva VALDI Sofia 34:56 +7:16
14 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 35:04 +7:24
15 Pernille Katla Fossum IF 35:12 +7:32
16 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 35:35 +7:55
17 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 35:36 +7:56
18 Sina Spirig OL Regio Wil 35:55 +8:15
19 Lisa Grossi SeleTi 37:06 +9:26
20 Ingrid Hasaas Fossum IF 37:33 +9:53
21 Solveig Eline Berg IL Tyrving 37:36 +9:56
22 Mirjam Bucher OLV Hindelbank 37:41 +10:01
23 Rosa Lerf SWISS O TOURS 38:13 +10:33
24 Saara Pernu Espoon Suunta 38:36 +10:56
25 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 39:01 +11:21
26 Ingrid Madslien Nydalens SK 39:20 +11:40
27 Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö 42:31 +14:51
28 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 42:38 +14:58
29 Hanna Nysæter Skien OK 43:43 +16:03
30 Frida Hector Snättringe SK 44:31 +16:51
31 Marina Sulimova Moscow compass 47:42 +20:02
32 Ingvild Høydal Nydalens SK 47:43 +20:03
33 Ane Marte Vatn Frol IL 48:39 +20:59
34 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 51:35 +23:55
35 Anna-Maria Evgenieva VALDI Sofia 57:21 +29:41
  Maren Norderud IL Tyrving diskvalifisert  
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert  

D 16

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Lome Hamar OK 26:05  
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 26:46 +0:41
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 28:11 +2:06
4 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 28:40 +2:35
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 28:46 +2:41
6 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 28:56 +2:51
7 Ane Dyrkorn Eiker OL 30:03 +3:58
8 Nora Caprari SeleTi 30:06 +4:01
9 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 30:09 +4:04
10 Thea Dyrkorn Eiker OL 30:29 +4:24
11 Ida Øbro CopenhagenO 30:37 +4:32
12 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 30:42 +4:37
13 Riina Jordi OLV Hindelbank 30:57 +4:52
14 Ragnhild Rønning Modum OL 31:17 +5:12
15 Sofia Besomi SeleTi 32:12 +6:07
16 Emma Wilson CLYDE 33:24 +7:19
17 Roosa Pelkonen Rastivarsat 34:06 +8:01
18 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 34:46 +8:41
19 Elin Ulsaker Hemsedal IL 35:14 +9:09
20 Pia Ocvirk OK Japetic 36:04 +9:59
21 Borislava Mitkova VALDI Sofia 36:40 +10:35
22 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 36:47 +10:42
23 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 36:49 +10:44
24 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 39:04 +12:59
25 Elitsa Atanasova Trapezitsa 41:31 +15:26
26 Johana Kopecka USK Praha 41:54 +15:49
27 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 43:28 +17:23
28 Anna Crosby Auckland Orienteering Club 43:40 +17:35
29 Rachel May Sage Orienteering and Rogainin 53:00 +26:55
30 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 54:50 +28:45
  Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Nora Torgersen Halden SK diskvalifisert  
  Elena Pezzati SeleTi diskvalifisert  
  Runa Almeland Fana IL diskvalifisert  
  Irina Savchenko Moscow compass brutt  

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marte Ljådal IL Hauken 29:26  
2 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 52:54 +23:28

D 15-16B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katrine Gjestrum Hedrum OL 41:03  
2 Henriette Olsen IF Trauma 43:08 +2:05
3 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 48:39 +7:36

D 17-B

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jane M Helland Egersund OK 26:45  
2 Inger Skjævesland IF Trauma 32:11 +5:26
3 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 34:34 +7:49
4 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 35:22 +8:37
5 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 35:28 +8:43
6 Irene Kroken Bergset IL Veten 35:33 +8:48
7 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 35:41 +8:56
8 Gro Ellegaard Vang OL 36:01 +9:16
9 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 36:28 +9:43
10 Olaug F Mydland Egersund OK 37:40 +10:55
11 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 40:04 +13:19
12 Hege Mårtensson Modum OL 41:52 +15:07
13 Line Telje Høydal Nydalens SK 43:56 +17:11
14 Diana Fomasi SCOM Mendrisio 44:06 +17:21
15 Carolina Rossini SCOM Mendrisio 45:03 +18:18
16 Solveig Bergan Nydalens SK 46:43 +19:58
17 Trude Nysæter Skien OK 51:42 +24:57
18 Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 56:10 +29:25
19 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 58:02 +31:17
20 Aagot Hartmann Røyken OL 1:02:58 +36:13
21 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:05:29 +38:44
  Kari-Ann Victoria Birkeland Fossum IF diskvalifisert  
  Mai Britt Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert  

D 17-C

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 31:50  
2 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 34:32 +2:42
3 Mette Spangelo Wold OK Horten 37:41 +5:51
4 Linn Hasaas OK Skeidi 37:59 +6:09
5 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 39:21 +7:31
5 Kirsty McIntyre OK Tyr 39:21 +7:31
7 Marit Brødreskift Freidig 40:03 +8:13
8 Hege Andersen IL Koll 45:49 +13:59
9 Kathrin Jakobsen Fana IL 1:02:58 +31:08
  Lill Birkelund Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Lene Meen Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert  

D 17-N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stephanie Schöberl HSV Ried 19:43  
2 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 34:40 +14:57

D 17-18

40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gina Granstedt Halden SK 29:04  
2 Emilia Ståhlberg Espoon Suunta 29:26 +0:22
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 30:49 +1:45
4 Anni Haanpää Tampereen Pyrintö 31:13 +2:09
5 Heidi Plit Espoon Suunta 31:27 +2:23
6 Emma Arnesen Byåsen IL 31:28 +2:24
7 Åshild Kolstad Mo OK 31:58 +2:54
8 Ella Mahlamäki Espoon Suunta 32:03 +2:59
9 Anni Kivilaakso Espoon Suunta 32:05 +3:01
10 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 32:18 +3:14
11 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 32:30 +3:26
12 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 32:40 +3:36
13 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 33:17 +4:13
14 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 33:22 +4:18
15 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 34:18 +5:14
16 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 34:34 +5:30
17 Malin Sandstad Freidig 34:41 +5:37
18 Åse Bergan Nydalens SK 35:00 +5:56
19 Julie Nærestad Vegårshei IL 35:45 +6:41
20 Lea Balmelli SeleTi 36:21 +7:17
21 Fride Sørensen Sturla, IF 37:06 +8:02
22 Silje Hauge Hisøy OK 37:44 +8:40
23 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 37:59 +8:55
24 Fanny Güdel OLG Murten 38:15 +9:11
25 Line Sølberg OL Trollelg 38:33 +9:29
26 Marthe Ramstad Fet OL 38:39 +9:35
27 Elsi Pöllänen Espoon Suunta 38:42 +9:38
28 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 38:48 +9:44
29 Marlene Berger Orienteering Klosterneuburg 39:09 +10:05
30 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 39:11 +10:07
31 Anna Leuenberger ol norska 39:35 +10:31
32 Åshild Faller Råheim Fet OL 39:53 +10:49
33 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 41:05 +12:01
34 Astrid Fiskum IL Tyrving 42:36 +13:32
35 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 44:40 +15:36
36 Idunn Haavengen Kongsberg OL 45:30 +16:26
37 Zoë Dowling WROC 46:43 +17:39
38 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 47:06 +18:02
39 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 53:23 +24:19
  Line Cederberg Vänersborgs SK brutt  

D 17-20AK

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 28:42  
2 Stine Njåstein IL Tyrving 32:03 +3:21
3 Maiken Sandberg Nydalens SK 47:18 +18:36
4 Emilie Bertelsen Porsgrunn OL 52:25 +23:43
5 Silvia Casanova OLG Regensburg 1:03:24 +34:42

D 19-20

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karen Oline Kolstad Freidig 26:25  
2 Andrea Roggo Halden SK 27:36 +1:11
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 29:05 +2:40
4 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 29:37 +3:12
5 Zuzana Kožinová SK Praga Praha 34:11 +7:46
6 Jutta Jussila Tampereen Pyrintö 34:25 +8:00
7 Silje Arntzen Asker Skiklubb 34:33 +8:08
8 Nina Asheim Birkeland Halden SK 35:26 +9:01
9 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 36:08 +9:43
10 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 36:56 +10:31
11 Kristine Ausen Porsgrunn OL 38:23 +11:58
12 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 40:08 +13:43
13 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 40:55 +14:30
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 41:47 +15:22
15 Noa Bolis SeleTi 43:22 +16:57
16 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 43:36 +17:11
17 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 44:53 +18:28
18 Nora Hui Andersen Hamar OK 47:56 +21:31
19 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 50:32 +24:07
20 Miti Le Cam CRCO 1:14:04 +47:39

D 21-

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simone Niggli OK Tisaren 26:23  
2 Sabine Hauswirth Halden SK 27:53 +1:30
3 Tone E Lye IL Tyrving 28:07 +1:44
4 Ines Brodmann OLG Basel 28:25 +2:02
5 Bodil Helgerud Halden SK 29:06 +2:43
6 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 29:14 +2:51
7 Hanne Sandstad Freidig 30:11 +3:48
8 Sarina Jenzer OLG Huttwil 31:10 +4:47
9 Laura Robertson Hutt valley 31:29 +5:06
10 Louise Oram Nydalens SK 31:38 +5:15
11 Elin Bjerva Larvik OK 31:59 +5:36
12 Marit Kahrs Fredrikstad SK 32:42 +6:19
13 Karianne Ruud Emblem IL 32:46 +6:23
14 Iliana Ilieva Halden SK 32:49 +6:26
15 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 33:43 +7:20
16 Frida Nero Göteborg Majorna OK 33:48 +7:25
17 Amilia Björklund Sävedalens AIK 34:05 +7:42
18 Barbora Baldrianová USK Praga 36:30 +10:07
19 Julie Størmer NTNUI 36:36 +10:13
20 Linda Solberg Fredrikstad SK 36:45 +10:22
21 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 37:05 +10:42
22 Katja Gygax OLV Baselland/Herzogenbuchsee 37:22 +10:59
23 Ragnhild Haugli Bråten Heming Orientering 38:36 +12:13
24 Lisbeth Voll NTNUI 38:58 +12:35
25 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:08 +12:45
26 Celine Renard Kongsberg OL 40:20 +13:57
27 Lucie Janatová USK Praha 40:36 +14:13
28 Raquel Costa Halden SK 40:45 +14:22
29 Charlotte Thrane OK Øst Birkerød 40:52 +14:29
30 Sofie Aarnes Nydalens SK 43:57 +17:34
31 Valentina Dimitrova Gneist, IL 46:09 +19:46
32 Michaela Šrámková SJH Jind¿ich¿v Hradec 46:17 +19:54
33 Camilla Stridsklev IL Tyrving 47:14 +20:51
34 Pavla Horová OK Lokomotiva Pardubice 47:46 +21:23
35 Daniela Dubach ol norska 52:37 +26:14

D 21-AK

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Vassend Fossum IF 26:36  
2 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 28:20 +1:44
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 29:48 +3:12
4 Amélie Wallenhammar Hagaby GoIF 29:54 +3:18
5 Marit Wenseth Kure Bø OL 33:25 +6:49
6 Giorgia Crivelli SeleTi 36:31 +9:55
7 Chantal Oppliger OLV Hindelbank 37:43 +11:07
8 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 37:45 +11:09
9 Maria Rost Linköpings OK 37:56 +11:20
10 Anna Furuheim IFK Lidingö SOK 38:50 +12:14
11 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 40:08 +13:32
12 Jessica Baumann OLC Kapreolo 44:18 +17:42
13 Rebekka Bråten Voss IL 46:48 +20:12
14 Susan Bøbel IL Imås 48:22 +21:46
15 Marit Svenning Berg Idrettslaget Dyre Vaa 48:31 +21:55
16 Katrine Damgaard Fossum IF 48:46 +22:10
17 Katharina Gittmaier HSV Ried 50:58 +24:22
18 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 55:56 +29:20
19 Martina Inderst SeleTi 58:20 +31:44

D 35-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Valérie Suter CA Rosé 31:13  
2 Zsuzsa Fey IL Tyrving 32:37 +1:24
3 Tone Fidje Gryting Gjerstad IL 40:52 +9:39
4 Ana Belen Perez Riofrio Imperdible 49:06 +17:53
5 Olga Makarova Moscow compass 52:46 +21:33
6 Vilma Balciunaite OK Telsiai 1:05:57 +34:44
7 Cuki Vassalli ASCO Lugano 1:19:56 +48:43

D 35-AK

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 28:11  
2 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 31:12 +3:01
3 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 31:35 +3:24
4 Annika Lundström Sundbybergs IK 33:30 +5:19
5 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 35:34 +7:23
6 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 39:29 +11:18
7 Åse Nysæter Skien OK 47:01 +18:50
8 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 49:15 +21:04
9 Camilla Moreni SCOM Mendrisio 49:48 +21:37
10 Linn Carina Daland Kristiansand OK 52:58 +24:47
11 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:02:18 +34:07
  Anja Wingstedt Halden SK brutt  

D 35-C

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 26:24  
2 Inger Anette Vik Olsen Larvik OK 29:02 +2:38
3 Celine Vik Olsen Larvik OK 33:06 +6:42
4 Ellen Hasaas OK Skeidi 36:03 +9:39
5 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 36:32 +10:08
6 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 36:51 +10:27
7 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 37:16 +10:52
8 Elena Kuznetcova Moscow compass 40:00 +13:36
9 Alena Kopecka USK Praha 40:58 +14:34
10 Alena Kodejsova USK Praha 42:28 +16:04
11 Linda G. Opheim Kristiansand OK 47:22 +20:58
12 Vigdis Solli Skien OK 59:48 +33:24
13 Halfrid Waage Skien OK 1:12:41 +46:17
14 Jorunn Brun Saga Skien OK 1:15:38 +49:14
  Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert  

D 40-

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 31:16  
2 Tanja Viskari Hiidenkiertäjät 31:53 +0:37
3 Karianne Strømme TIF Viking 32:24 +1:08
4 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 32:43 +1:27
5 Gøril Eide Byåsen IL 33:31 +2:15
6 Clare Hawthorne WROC 33:48 +2:32
7 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 34:08 +2:52
8 Kati Haanpää Tampereen Pyrintö 34:28 +3:12
9 Merete Lysebo Lardal OL 35:59 +4:43
10 Ingvild Eckdahl OK Horten 36:45 +5:29
11 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 37:14 +5:58
12 Dana Trnkova USK Praha 37:50 +6:34
13 Camilla Mittelholzer OLK Fricktal 37:52 +6:36
14 Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö 38:55 +7:39
15 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 39:03 +7:47
16 Milena Grifoni OLG Regensburg 39:25 +8:09
17 Abbigail May Sage Orienteering and Rogainin 39:48 +8:32
18 Linda Rykkje Stord Orientering 40:27 +9:11
19 Solveig Sæl Fossum IF 41:14 +9:58
20 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 42:15 +10:59
21 Christina Sandvand Omfjord Oddersjaa SSK 43:40 +12:24
22 Christine Lüscher-Fogtmann OLK Argus 44:01 +12:45
23 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 45:03 +13:47
24 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 47:32 +16:16
25 Anette Firing Andebu IL 47:37 +16:21
26 Helena Zakourilova USK Praha 52:43 +21:27
27 Nathalie Berlinger OL Regio Wil 1:09:02 +37:46
  Elise Hafskjold Nydalens SK ikke startet  

D 45-

66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ulrika Örnhagen Jørgensen OK Snab 26:32  
2 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 27:00 +0:28
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 27:42 +1:10
4 Heidi Arnesen Freidig 27:44 +1:12
5 Mona J. Mølnvik Freidig 27:51 +1:19
6 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 28:44 +2:12
7 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 28:56 +2:24
8 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 29:09 +2:37
9 Hanne Lerche Raadal Halden SK 29:31 +2:59
10 Frauke Schmitt Gran Halden SK 29:32 +3:00
11 Sari Koskinen Hiisirasti 30:05 +3:33
12 Odile Perrin Nature Orientation Saint Etienne 30:08 +3:36
13 Isa Heggedal Konnerud IL 30:12 +3:40
14 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 30:14 +3:42
15 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 30:53 +4:21
16 Christina White Søgne og Songdalen OK 31:23 +4:51
17 Marianne Lykke Emblem IL 31:29 +4:57
17 Inger Synnøve Liset OL Trollo 31:29 +4:57
19 Kristin Sandven Notodden OL 31:59 +5:27
20 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 32:11 +5:39
21 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 32:26 +5:54
22 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 32:35 +6:03
23 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 32:46 +6:14
24 Mona Lome Hamar OK 32:48 +6:16
25 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 32:49 +6:17
26 Tove Aasheim Askøy OL 32:54 +6:22
27 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 33:00 +6:28
28 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 33:05 +6:33
29 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 34:02 +7:30
30 Judith Suter OLG Cordoba 34:27 +7:55
31 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 34:51 +8:19
32 Janita Skogeng Emblem IL 35:03 +8:31
33 Marja Liisa Autti Espoon Suunta 35:11 +8:39
34 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 35:26 +8:54
35 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 35:42 +9:10
36 Kari Madslien Nydalens SK 35:50 +9:18
37 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 35:53 +9:21
38 Anne Madslien Nydalens SK 36:01 +9:29
39 Tone Hirsch IF Trauma 36:18 +9:46
40 Anne Sofie Korsveien Asker Skiklubb 37:17 +10:45
41 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL 37:33 +11:01
42 Irene Felde Olaussen Halden SK 37:47 +11:15
43 Kirsti Lysaker Fana IL 37:57 +11:25
44 Iben Maag Søllerød OK 38:10 +11:38
45 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 38:27 +11:55
46 Mervi Heinaro Espoon Suunta 38:29 +11:57
47 Anne Johansson OK Dacke 38:34 +12:02
48 Anne Mia Olsen Modum OL 38:46 +12:14
49 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 39:02 +12:30
50 Laura Sumanen Hyvinkään Rasti 40:31 +13:59
51 Eldri Holo Fossum IF 41:26 +14:54
52 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 41:59 +15:27
53 Kathrine Lunøe Nydalens SK 42:43 +16:11
54 Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice 43:40 +17:08
55 Muriel Le Cam CRCO 44:04 +17:32
56 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 45:02 +18:30
57 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 45:50 +19:18
58 Solveig Kongsrud Modum OL 46:38 +20:06
59 Kjersti Tannvik Freidig 46:41 +20:09
60 Stine Arntzen Sandefjord OK 50:15 +23:43
61 Pavlína Maresova OK JISKRA NOVY BOR 53:25 +26:53
62 Nathalie Rauturier Guyancourt Orientation 78 58:10 +31:38
63 Kristin Bruserud OL Trollo 59:20 +32:48
64 Marianne Reusch Heming Orientering 59:24 +32:52
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert  
  Laurence Beauvir CRCO diskvalifisert  

D 45-AK

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 30:39  
2 Torun Dyrkorn Eiker OL 33:09 +2:30
3 Marian Kjellevold Malde IL Gular 35:52 +5:13
4 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 36:03 +5:24
5 Liv Grete Voll Haugesund IL Orientering 37:25 +6:46
6 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 39:00 +8:21
7 Elin Moe Græsli Hamar OK 41:56 +11:17
8 Turid Vongraven Skien OK 46:19 +15:40
9 Unn Disch Kihle Ringerike OL 47:23 +16:44
10 May Jorunn Rognlien Modum OL 49:21 +18:42
11 Rachel Wilson CLYDE 49:28 +18:49
12 Monica Streich Schöttli SCOM Mendrisio 50:02 +19:23
13 Christine Güdel OLG Murten 52:48 +22:09
14 Regine Imhof OL Regio Wil 59:13 +28:34
15 Jackie Butcher SYO 1:05:24 +34:45
16 Barbara Dawson Garingal Orienteers 1:12:37 +41:58
17 Karin Zbinden-Eggenberger OLG St. Gallen/Appenzell 1:17:31 +46:52

D 50-

52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Annika Viilo Tampereen Pyrintö 28:24  
2 Alix Young Vik Nydalens SK 28:37 +0:13
3 Kari Christiansen Sandefjord OK 28:51 +0:27
4 Kjersti Stræte Ringerike OL 29:13 +0:49
5 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 29:23 +0:59
6 Gaby Aebersold ol.biel.seeland 30:05 +1:41
7 Ingvild Mulen Kristiansand OK 30:24 +2:00
8 Tiri Rebård Sandefjord OK 31:13 +2:49
9 Heidi Schatvet Notodden OL 31:32 +3:08
10 Marianne Njåstein IL Tyrving 31:33 +3:09
11 Tone Hollowell OK Tyr 31:54 +3:30
12 Mona Høiås Sæther Freidig 31:58 +3:34
13 Alice Bedwell Sugar Loaf OK 32:19 +3:55
14 Riikka Otsamo Helsingin Suunistajat 32:35 +4:11
15 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 32:59 +4:35
16 Doris Gittmaier HSV Ried 33:07 +4:43
17 Tone Stokland Sandefjord OK 34:40 +6:16
18 Elisabeth Oppliger OLV Hindelbank 34:42 +6:18
19 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34:55 +6:31
20 Veslemøy Solberg Konnerud IL 34:58 +6:34
21 Lise Roll Fana IL 35:09 +6:45
22 Tove Heimdal Konnerud IL 35:35 +7:11
23 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 35:50 +7:26
24 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 35:51 +7:27
25 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 36:24 +8:00
26 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 37:30 +9:06
27 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 37:36 +9:12
28 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 37:47 +9:23
29 Randi Jensen Frol IL 38:01 +9:37
30 Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK 38:50 +10:26
31 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 38:59 +10:35
32 Denise Wright MAROC 39:04 +10:40
33 Solveig Holte Høydalsmo IL 40:12 +11:48
34 Hege Fjellbirkeland IL Gular 41:08 +12:44
35 Heidi Børstad Sarpsborg OL 42:48 +14:24
36 Eunice Carter Sugar Loaf OK 43:39 +15:15
37 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 44:29 +16:05
38 Lisbeth Aadland Samnanger IL 46:09 +17:45
39 Lenka Kettnerová SK Kamenice 47:34 +19:10
40 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 48:58 +20:34
41 Sabine Schweiger Yukon O Association 49:07 +20:43
42 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 50:38 +22:14
43 Anna Göhlman IL Tyrving 50:56 +22:32
44 Jana Ticha SJH Jind¿ich¿v Hradec 54:02 +25:38
45 Veronique Caillet ASQuétigny 57:09 +28:45
46 Anna Weckner Westlund OK Tyr 59:24 +31:00
47 Monica Nordbrøden Halden SK 1:02:28 +34:04
48 Kirsten Møller Søllerød OK 1:02:49 +34:25
49 Jill Emmerson OD Kenilworth 1:06:50 +38:26
50 Marketa Graham Ottawa Orienteering 1:12:26 +44:02
  Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert  
  Susanne Thrane Søllerød OK diskvalifisert  
  Magnhild T. Mølnvik Fossum IF ikke startet  

D 55-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 27:16  
2 Anne Berit Eid Nydalens SK 29:32 +2:16
3 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 30:32 +3:16
4 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 30:48 +3:32
5 Grete Berge Owren Freidig 31:01 +3:45
6 Leena Mutka Suunta Jyväskylä 31:05 +3:49
7 Jean Cory-Wright Peninsula and Plains Orienteers 31:20 +4:04
8 Gunilla Gedin Göteborg Majorna OK 31:44 +4:28
9 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 33:17 +6:01
10 Jane Melin Göteborg Majorna OK 33:47 +6:31
11 Lisa Annersand OK Tyr 34:09 +6:53
12 Gerd Fossestøl Nittedal OL 34:28 +7:12
13 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 34:56 +7:40
14 Anthea Feaver LOST 35:01 +7:45
15 Jirina Behounova OK 99 Hradec Kralove 35:50 +8:34
16 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 36:05 +8:49
17 Liv Bente Grande Byåsen IL 36:18 +9:02
18 Tove Damgaard OL Trollo 37:20 +10:04
19 Maerkovich Sophia Technion-Carmel 39:32 +12:16
20 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 40:55 +13:39
21 Gro Pedersen OK Skeidi 41:05 +13:49
22 Tatiana Kinyaeva Moscow compass 41:44 +14:28
23 Tone Grande Porsgrunn OL 42:05 +14:49
24 Trude Bråten Voss IL 43:35 +16:19
25 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 46:26 +19:10
26 Karen Clementsen Kayser Fana IL 48:13 +20:57
27 Elizabeth Deane Cork O 48:46 +21:30
28 Esther Moosberger OLG Regio Olten 1:01:02 +33:46

D 55-AK

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gyrid Kvaale Bø OL 36:41  
2 Anne Løver Stord Orientering 38:15 +1:34
3 Olaug Bergset Nordreisa IL 42:31 +5:50
4 Anne Kallevik Grutle Haugesund IL Orientering 42:43 +6:02
5 Inger K. Haavik Haugesund IL Orientering 47:14 +10:33
6 Bodil Hulløen Kristiansand OK 56:37 +19:56
7 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 57:27 +20:46
8 Gunn Botnen Bø OL 59:25 +22:44
9 Margit Ryen Steen Bø OL 1:00:09 +23:28
10 Inger Schibsted Røyken OL 1:06:48 +30:07

D 60-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Saga Kjose IL 30:33  
2 Siren Greve Bergens TF 31:39 +1:06
3 Susan Key melbourne forest racers 35:01 +4:28
3 Aud Gran IL Tyrving 35:01 +4:28
5 Jill Smith EBORRR 38:09 +7:36
6 Karen Clark EBORRR 38:40 +8:07
7 Brigit Oswald OLK Piz Hasi 40:10 +9:37
8 Gerda Øen Stord Orientering 43:34 +13:01
9 Gro Eia OL Trollo 44:27 +13:54
10 Renate Tröße SV TU Ilmenau 45:08 +14:35
11 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 46:31 +15:58
12 Miluse Prochazkova KOB Dobrichovice 46:58 +16:25
13 Rønnaug Sagbakken Løten o-lag 47:49 +17:16

D 65-

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 26:45  
2 Kari Strande Ringerike OL 28:11 +1:26
3 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 28:40 +1:55
4 Sylvia Andersen Elverum OK 29:46 +3:01
4 Margaret Ellis Greater Vancouver Orienteering 29:46 +3:01
6 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 32:41 +5:56
7 Vibeke Bøgevig Søllerød OK 33:02 +6:17
8 Edel Slettemark Stord Orientering 34:37 +7:52
9 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 34:48 +8:03
10 Liv Haugli Heming Orientering 35:05 +8:20
11 Lucia Hasler OLG Saeuliamt 35:10 +8:25
12 Gunn Kari Hygen Freidig 35:15 +8:30
13 Bjørg Mostaul Bø OL 38:32 +11:47
14 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 38:35 +11:50
15 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 39:03 +12:18
16 Marie Aasheim Stord Orientering 39:32 +12:47
17 Astrid Lunde Drangedal OL 46:13 +19:28
18 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 46:39 +19:54
19 Unn Ellefsen IL Tyrving 46:45 +20:00
20 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 47:23 +20:38
21 Kari Lillealtern Freidig 47:27 +20:42
22 Ellen Thisted Søllerød OK 51:14 +24:29
23 Mary Moen North West OC 52:11 +25:26
24 Kari Berg Larvik OK 56:41 +29:56
25 Brit Solberg Straume Drangedal OL 57:33 +30:48
26 Valentina Piskareva Moscow compass 57:55 +31:10
  Karin Kilset IL Tyrving diskvalifisert  

D 70-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torid Kvaal Freidig 30:04  
2 Aslaug Mølnvik Steinkjer OK 34:53 +4:49
3 Elin Dahlen Ringerike OL 35:54 +5:50
4 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 38:15 +8:11
5 Ingeborg Bøbel IL Imås 40:38 +10:34
6 May Helene Hansen Sandefjord OK 42:50 +12:46
7 Grethe Larsen OK Snab 45:45 +15:41
8 Asbjørg Bjørlo Gimle IF 46:17 +16:13
9 Inger Lise Solberg Bø OL 47:14 +17:10
10 Gerd Langseth Larvik OK 52:59 +22:55
11 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 53:17 +23:13
12 Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag 55:24 +25:20
13 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:05:56 +35:52
14 Ingvill Vold Fana IL 1:08:49 +38:45
15 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:13:37 +43:33
16 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 1:17:18 +47:14
  Valentina Anikanova Moscow compass diskvalifisert  
  Synnøve Dalva Bø OL diskvalifisert  
  Penny Hemsted HOC diskvalifisert  

D 75-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 39:40  
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 44:09 +4:29
3 Gudveig Jørundland OK Sør 45:51 +6:11
4 Galina Eremeeva Moscow compass 1:01:51 +22:11
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:04:19 +24:39

D 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Roll Fana IL 47:05  
2 Ellen Mathisen Porsgrunn OL 1:40:31 +53:26

H -10

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 13:25