Resultater Spillumsfjellet Opp 2018



Resultater Spillumsfjellet Opp - 4,4 km
Namsos, Trøndelag - 28. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

Jenter 12-14år

1 Hannah Fossheim, Namsen fif 32.05

2 Julie Lysberg, Spillum il 32.33

Damer 18-22år

1 Hanna S. Mørkved, Namdal løpeklubb 23.07

2 Oda Aakervik, Namsen fif 33.51

Damer 23-34år

1 Emma Amdal, Namdal løpeklubb 32.31

Damer 35-49år

1 Line Borkmo, Namdal Løpeklubb 30.52

2 Anne Kristine Melgård, Namdal løpeklubb 32.06

Damer 50-59år

1 Hild Sissel Vannebo, Namdal løpeklubb 29.24

2 Merethe Røthe, Namdal løpeklubb 31.42

3 Anita Hoddø, Namdal løpeklubb 32.23

Damer 60+

1 Else Laksnes, Spillum il 33.22

Gutter 12-14år

1 Are Fossheim, Namsen fif 28.21

Gutter 15-17år

1 Martin Reppen, Namdal løpeklubb 23.09

2 Torkil Klingen, Spillum il 24.52

3 Jonatan Devik, Spillum il 25.38

Herrer 18-22år

1 Aleksander Kirkeberg, Steinkjer fik 20.49

2 Mats Ivar Klingen, Namdal løpeklubb 24.38

3 Bendik Røthe, Namdal løpeklubb 27.51

Herrer 23-34år

1 Espen Sundsvik, Frol il 22.48

2 Einar Hermo, Namdal løpeklubb 28.18

3 Thormod Fjell, Selnes 30.43

4 Jørgen Haukø Skorstad, Flesktrim il 39.53

Herrer 35-49år

1 Håvard Jakobsen, Namdal løpeklubb 22.11

2 Bård Ole Thorsen, Namsenfjord thriatlon 24.14

3 Ole Leirvik, Namdal løpeklubb 24.27

4 Jan Olav Smalås, Namdal løpeklubb 25.08

5 Roar Brøndbo, Namdal løpeklubb 25.12

6 Vidar Nufsfjord, Namdal løpeklubb 25.50

7 Ole Danielsen, Salsnes 27.22

8 Hans Egil Wester, Overhalla il 27.23

9 Håvard Nufsfjord, Namdal løpeklubb 27.56

10 Anders Feragen, Team Jonark 30.09

11 Thomas Brøndbo, Privat 34.53

12 Robert Rogne, Privat 35.42

13 Jon Martin Olsen, Team Jonark 38.42

Herrer 50-59år

1 Arne Ugseth, Elvalandet il 25.25

2 Andreas Vannebo, Spillum il 27.06

Barneløpet

Ebba Høgden, Namdal løpeklubb

Gyda Høgden, Namdal løpeklubb

Odin Fossheim, Namsen fif

Tora Fredriksen, Namsen fif

Håvard Fredriksen, Namsen fif

Fredrikke sundsvik, Namsos

Tina Bergslid Brøndbo, Spillum il

Trim uten tid

Kirsten Kvalø, Spillum

Elisabeth Bjerve, Namsos

Berit Olsen, Overhalla

Vilde Margrethe Sve, Overhalla

Anne Karin Nordbakk, Namsos

Robert Bjerkestrand, Bangsund

Monica Wester, Overhalla

Sonja Olsen, Spillum

Heidi Hestmark Smalås, Namdal løpeklubb

Terje Husvik, Otterøy

Frode Rødøy, Namsos

Ingunn Knutstad, Namsos

Aslaug Åvitsland, Namsos

Marit Nygård, Namsos

Linda Husvik, Namsos

Jan Ove Løvås, Namsos

Tomas Bangsund, Namsos

Frode Hegle, Namsos

Nina Almås, Namsos

Wenche Sørensen, Namsos

Stian Sørensen, Namsos

Per Sandvik, Otterøy

Tormod Johansen, Otterøy

Veronica Arnø, Namsos

Frank Even Lindsetmo, Namsos

Trude Nordhøy, Namsos

Sarah Berntsen, Namsos

Geir Erlend Nordhøy, Namsos

Marte Mårvik, Namsos

Marianne MIlde, Namsos

Marit Brøndbo, Namdal løpeklubb

Terje Armo, Skage

Tore Nordfjellmark, overhalla

Nina Wester, Overhalla

Elise Engen, Vemundvik

Jorun Holth Riseth, Vemundvik

Ann Merethe Reppen, Spillum

Kari Hasfjord, Namsos

Katrine Børstad

Ann Kristin Jansen, Spillum

Inger Lise Strømhylda, Namsos

Hege Fjærli, Statskog

Anita Hovd, Spillum

Eirik Sævik, Spillum

Helga Vestermo-Reitan, Namdal løpeklubb

Ida Kongestøl, Namsos

Jenny Fer cho, Namsos

Håvard Kolberg, Spillum

Roger Nilsen, Spillum

Helene Fredriksen, Namsos

Kari Bjørgan, Namsos

Randi Børstad, Namsos

Ellen Formo Solstad, Overhalla

Bodil S. Hansen, Namsos

Anders Hopen, Spillum

August Hopen, Spillum

Hege Stensen, Spillum

Heidi Gripp, Namsos

Kine Wahl, Namsos

Mette Nordtvedt, Namsos

Janne Lillemoen Namsos

Knut Ove Lillemoen, SMN

Eva Dahl Stavrum, Namsos

Silje Gutvik, Namsos

Kristian Iversen, Namsos