---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Stadlandet Rett Vest 2017



Resultater Stadlandet Rett Vest - 13,3 km
Selje, Sogn og Fjordane - 20. mai 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Konkuranse herrer 13-17
1. 35 Magnus Skeide Bakke 1:12:46
2. 42 Eirik Stave 1:22:10
3. 53 John-Rune Sjåstad Sunde 1:33:14
Konkuranse herrer 18-24
1. 1 Eirik Voksøy Bringsvor 1:02:43
2. 4 Rasmus Haugen 1:03:58
3. 5 Fredrik Hovdevik 1:08:51
4. 33 Vetle Uhre Hammersvik 1:19:50
5. 3 Sigmund Aasen Kvalheim 1:32:48
6. 2 Anders Grotle 1:33:36
Konkuranse herrer 25-39
1. 8 Arve Rindal 1:00:32
2. 41 Pål-Anders Rindal 1:10:13
3. 10 Kenneth Vedvik 1:13:48
4. 7 Torbjørn Johannessen 1:14:06
5. 32 Martin Hauge-Nilsen 1:14:12
6. 6 Vegard Hundsnes 1:19:31
7. 52 Thomas Bigset 1:22:25
8. 9 Tom Kruse 1:32:03
9. 46 Kato Hovlid 1:32:09
Konkuranse herrer 40-49
1. 16 Jann Olav Tjønneland 1:04:49
2. 17 Gisle Skjølberg 1:06:46
3. 15 Anders Bringsvor 1:12:53
4. 45 Jan Vidar Smenes 1:13:14
5. 36 Asgeir Hasund 1:14:04
6. 50 Kjell Bakkebø 1:14:29
7. 18 Arild Vonheim 1:16:21
8. 12 Roy Kihl 1:17:46
9. 13 Roger Nygård 1:21:34
10. 11 Edvin Vallestad 1:21:41
11. 14 Magne Jan Vik 1:29:05
Konkuranse herrer 50-59
1. 34 Jørund Hammersvik 1:14:29
2. 37 Asbjørn Ekerhovd 1:14:32
3. 24 Per Atle Hjelmeland 1:19:20
4. 23 Hans-Aksel Fjelldal 1:19:36
5. 49 Anders Bakkebø 1:19:54
6. 39 Rune Holmgren 1:23:00
7. 21 Jan Karsten Nygård 1:24:12
8. 20 Per-Kåre Hansen 1:36:14
9. 22 Oddvar Kjell Grotle 1:43:30
10. 19 Gunnulf Bjørnsen DNS
Konkuranse herrer 60+
1. 48 Terje Torvanger 1:14:32
2. 51 Ivar Hoddevik 1:28:16
Konkuranse damer 18-24
1. 25 Eirin Aasen Kvalheim 1:23:49
2. 43 Martine Almestad Hauge 1:32:55
3. 40 Elise Skeide Bakke 1:34:25
4. 44 Caroline Aasebø Drage 1:44:35
5. 38 Hedda Holmgren 1:47:59
Konkuranse damer 25-39
1. 27 Merete Helgheim 1:14:54
2. 26 Mari Fløde 1:36:04
Konkuranse damer 40-49
1. 28 Anita Sørheim 1:35:36
Konkuranse damer 50-59
1. 47 Mary Moe 1:34:43
2. 31 Iren Synnøve Karlsen 1:35:51
3. 30 Hege Leikanger 1:36:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +