Resultater StafettBirken 2016 - Menn

StafettBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 18. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40105 1 Foss Sport   2:51:28
2 40004  Brødrene Haugen Maskin og grus   2:55:43
3 40055  Mosetertoppen Skiline Mosetertoppen Skiline 2:58:57
4 40112  BFOR BFOR 3:02:50
5 40111  Svensgaard Installasjon AS Svensgaard Installasjon AS 3:10:37
6 40068  Team 14B Skiglider.No Team 14B 3:16:03
7 40090  Volkswagen 23, Alberk Bil 2   3:19:58
8 40035  Cyberforsvaret/Stab   3:20:04
9 40040  Eltera Oppland Eltera Oppland 3:21:55
10 40094  Volkswagen 29, Trondheim 3   3:23:08
11 40073  Team Peri Team Peri 3:23:23
12 40043  EVRY Ski Racing Team 2   3:24:25
13 40019  Byggmakker Skattum Murer`n & Snekker`n   3:25:11
14 40050  Fylkeskameratene FYK Vgo Fylkeskameratene FYK Vgo 3:26:33
15 40027  Byggmakker Skattum team klampesnikker   3:27:42
16 40010  Byggmakker Skattum GBS lag 1   3:29:22
17 40034  Cyberforsvaret/Ckt/Stab   3:34:01
18 40020  Byggmakker Skattum Nordbohus Gjøvik AS lag 1   3:34:08
19 40109  Arealtek BIL Arealtek BIL 3:35:25
20 40000  Atea Hamar   3:37:27
21 40015  Byggmakker Skattum Landheim Bygg lag 1   3:38:08
22 40107  Sparebanken Hedmark Investeringssenteret   3:38:35
23 40108  Team UppAndCumming Team UppAndCumming 3:39:13
24 40029  Byggmakker Skattum Tømrerfirmaet Mæland/ Birkeland   3:40:11
25 40060  Nvm 1   3:40:28
26 40110  Byggmakker Skattum Oppland bygg og anlegg   3:41:34
27 40032  Canon 4 Herre   3:42:25
28 40057  Nittedal Torvindustri Nittedal Torvindustri 3:42:44
29 40051  Habil HABIL 3:44:52
30 40024  Byggmakker Skattum styret   3:46:12
31 40093  Volkswagen 28, IT   3:48:12
32 40005  Byggmakker Skattum HAMAR 3   3:50:56
33 40072  Team Homb Team Homb 3:51:39
34 40056  Mosjonistene ManpowerGroup BIL 3:52:45
35 40059  Nordre Land Regnskap   3:52:57
36 40042  Evensen & Evensen lag 1   3:53:49
37 40106  Skogli Helse- og Rehabiliteringssenter AS Skogli Helse- og Rehabiliteringssenter AS 3:54:42
38 40012  Byggmakker Skattum Jon Kåshagen Jr   3:55:13
39 40066  Super Duper: Arne, Tommy, Jan Egil, Andre Super Duper: Arne, Tommy, Jan Egil, Andre 3:56:24
40 40085  Volkswagen 18, Estland 2   3:58:12
41 40095  Volkswagen 3, Katalysator   3:58:22
42 40120  Team Tyrilin 3   4:00:01
43 40039  Eltera Innlandet AS Eltera Innlandet AS 4:00:49
44 40071  Team Gausdal Landhandleri Team Gausdal Landhandleri 4:01:10
45 40054  Logistikkexpressen ManpowerGroup BIL 4:03:58
46 40026  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 2 Maleravd.   4:04:40
47 40097 1 Volkswagen 6, Albjerk Drammen   4:04:54
48 40069  Team Asbjørn Nordsveen   4:05:03
49 40001  Block Watne Follo Kontor Block Watne Follo kontor 4:05:29
50 40117 1 Ernsten Bygg Og Eiendom   4:06:59
51 40044  Evry Ski Racing Team 3   4:07:07
52 40096 2 Volkswagen 31, Hmv Bilsenter As   4:08:23
53 40061  Nvm 2   4:09:36
54 40078  Volkswagen 11, Jessheim   4:09:46
55 40023  Byggmakker Skattum Proffen Ringsaker   4:12:38
56 40062  Nvm 3   4:14:02
57 40011  Byggmakker Skattum HAMAR 1   4:17:13
58 40101  ØSTA A-laget   4:17:25
59 40052  IDTSports IDTSports1 4:17:34
60 40048  EVRY Ski Racing Team 7   4:18:18
61 40016  Byggmakker Skattum Landheim Bygg lag 2   4:19:29
62 40098  Volkswagen 7, Dahles Sarpsborg   4:21:06
63 40017  Byggmakker Skattum Leira ansatte/kunder   4:21:59
64 40104  ØSTA-sjefene   4:23:50
65 40058  Norcem/Leca/Bygg.No 1   4:24:02
66 40009  Byggmakker Skattum Elverum/Bygg-Team   4:25:18
67 40063  Proff: Jakob, Eivind, Hallvard, Adrian Proff: Jakob, Eivind, Hallvard, Adrian 4:25:27
68 40022  Byggmakker Skattum Opplandske Betongindustri   4:26:10
69 40018  Byggmakker Skattum leverandørlag   4:26:49
70 40099  Volkswagen 9, Gjøvik   4:27:07
71 40025  Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 1   4:27:44
72 40037  Elite: Lars B, Anders, Stig, Svein Roar Elite: Lars B, Anders, Stig, Svein Roar 4:28:14
73 40074  Thundercoasters   4:28:34
74 40030  Byggmakker Skattum Vardåsen Bygg   4:30:43
75 40064  Rør og Sveiseteam   4:31:07
76 40081  Volkswagen 14, Ålesund 1   4:32:49
77 40033  Cyberforsvaret/Ckt/Cistg 1   4:33:19
78 40014  Byggmakker Skattum Karlsen   4:33:20
79 40045  Evry Ski Racing Team 4   4:33:30
80 40115  Møller Bil Klargjøring   4:35:13
81 40002  Block Watne Follo Tømrerlag Block Watne Follo Tømrerlag 4:35:20
82 40049  Fossekall AS Fossekall AS 4:38:18
83 40122 1 Ringsakfjellet Drift As   4:40:58
84 40046  EVRY Ski Racing Team 5   4:42:13
85 40076  Ungkarsroa IL Ungkarsroa IL 4:42:56
86 40088  Volkswagen 21, Litauen   4:43:24
87 40075  Tine Brumunddal - Automatikerne   4:43:35
88 40008  Byggmakker Skattum Betonmast lag 1   4:43:39
89 40070  Team Blodprince Team Blodprince 4:46:15
90 40077  Volkswagen 1, Logistikk, Bekkelaget   4:50:49
91 40100  YC Eiendom   4:51:42
92 40041  Evensen & Evensen AS lag 2 Evensen & Evensen AS 4:52:00
93 40028  Byggmakker Skattum Team Raufoss   4:52:25
94 40084  Volkswagen 17, Estland 1   4:53:52
95 40013  Byggmakker Skattum Jon Kåshagen Sr   4:55:28
96 40091  Volkswagen 25, Original 2   4:55:30
97 40087  Volkswagen 20, Latvia   4:56:49
98 40079  Volkswagen 12, Trondheim 1   5:02:15
99 40082  Volkswagen 15, Ålesund 2   5:04:19
100 40067  SørumElektriske A/S HERRER   5:06:16
101 40080  Volkswagen 13, Trondheim 2   5:08:03
102 40021  Byggmakker Skattum Nordbohus Gjøvik AS lag 2   5:11:15
103 40036  Drøvelkaninan   5:16:33
104 40086 1 Volkswagen 2, Dahles Fredrikstad   5:19:56
105 40083  Volkswagen 16, Ålesund 3   5:20:30
106 40047  EVRY Ski Racing Team 6   5:21:17
107 40092  Volkswagen 26, Senior   5:22:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +