Resultater StafettBirken 2018 - Menn



StafettBirken - 30 km, klassisk - 4 etapper á 7,5 km
Lillehammer, Oppland - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 40057  Team Mosetertoppen SKILINE Team Mosetertoppen Skiline 1:25:00 +0:00
2 40083 1 Bi Trondheim Langrenn BI Trondheim langrenn 1:26:48 +1:48
3 40059   Team NMBUI - Langrenn NMBUI Langrenn 1:26:56 +1:56
4 40044  Nav Lillehammer-Gausdal 2   1:33:52 +8:52
5 40279  Fylkesmannen I Oppland - Miljøvern 2   1:36:06 +11:06
6 40002  Byggmakker Skattum BM Lillehammer   1:40:39 +15:39
7 40056  Sparebank 1 Østlandet - Lillehammer Sparebank 1 Østlandet - Lillehammer 1:42:10 +17:10
8 40074  Fjøssystemer Fjøssystemer 1:42:28 +17:27
9 40066  DK Jessheim - Vinnerlaget   1:43:42 +18:42
10 40026  Byggmakker Skattum Styret   1:44:26 +19:26
11 40016  Byggmakker Skattum LAG Nordbohus Gjøvik 1   1:45:09 +20:09
12 40082  Backe Oppland Bil 1 Backe Oppland BIL 1:45:10 +20:10
13 40045  Nittedal Torvindustri AS Nittedal Torvindustri AS 1:45:22 +20:22
14 40085  DNB Lillehammer DNB Lillehammer 1:46:24 +21:24
15 40029  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 2   1:52:39 +27:39
16 40159 1 Cyberforsvaret Cyberforsvaret 1:52:54 +27:53
16 40071  Canon Herrene 3 Canon 1:52:54 +27:54
18 40078  Rakettgutta Rakettgutta 1:53:16 +28:16
19 40052  Evry Team 3   1:53:27 +28:27
20 40080  Advokatfirmaet Thallaug Advokatfirmaet Thallaug 1:56:03 +31:03
21 40042  Konica Minolta Konica Minolta 1:56:04 +31:04
22 40046  Profilteam Profilteam 1:56:15 +31:15
23 40033  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 6   1:57:32 +32:32
24 40018  Byggmakker Skattum Landheim Bygg Lag 1   1:57:45 +32:45
25 40001  Byggmakker Skattum Betonmast Hæhre lag 1   1:58:04 +33:03
26 40003  Byggmakker Skattum BROENG   1:58:05 +33:05
27 40049  Byggmakker Skattum Administrasjonen   1:58:25 +33:25
28 40072  Eidsiva Bredbånd As 2 Team 500   1:58:29 +33:28
29 40081  Backe Oppland Bil 2 Backe Oppland 2 1:59:11 +34:11
30 40051  Evry Team 2   1:59:59 +34:59
31 40022  Byggmakker Skattum Proffen   2:00:09 +35:09
32 40036  Byggmakker Skattum Valdres Hytte og Byggservice   2:01:05 +36:04
33 40061 2 Norsk Virkesmåling Norsk Virkesmåling 2:02:54 +37:54
34 40073  Strand Strand 2:03:04 +38:04
35 40060 1 Norsk Virkesmåling Norsk Virkesmåling 2:03:05 +38:05
36 40063 4 Norsk Virkesmåling Norsk Virkesmåling 2:03:07 +38:07
37 40009  Byggmakker Skattum Evensen & Evensen Lag 1   2:03:50 +38:50
38 40050  Evry Team 10   2:04:05 +39:05
39 40017  Byggmakker Skattum Landheim   2:04:20 +39:20
40 40064  Pass Bygg AS Pass Bygg AS 2:05:05 +40:05
41 40007  Byggmakker Skattum CLAUSSEN   2:05:18 +40:18
42 40000  Byggmakker Skattum Betonmast Hæhre lag 2   2:05:30 +40:30
43 40062 3 Norsk Virkesmåling Norsk Virkesmåling 2:06:11 +41:11
44 40070  Canon Herrene 2 Canon 2:06:24 +41:23
45 40048  Team Eriksen Team Eriksen 2:06:29 +41:29
46 40013  Byggmakker Skattum Karlsen   2:06:43 +41:42
46 40004  Byggmakker Skattum Byggmester Jon Kåshagen   2:06:43 +41:42
48 40065  BF Bygg Alvdal - Tømrerlaget   2:07:09 +42:09
49 40035  Byggmakker Skattum Team Klostebol   2:08:40 +43:40
50 40021  Byggmakker Skattum Opplandske Betongindustri   2:08:59 +43:59
51 40010  Byggmakker Skattum Evensen & Evensen Lag 2   2:10:02 +45:01
52 40034  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 7   2:11:33 +46:32
53 40028  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 1   2:13:38 +48:37
54 40058  Mjøsbil Mjøsbil 2:13:46 +48:46
55 40025  Byggmakker Skattum SOMLEKOPPENE   2:14:32 +49:32
56 40076  HubLHMR HubLHMR 2:15:30 +50:30
57 40039  Solør 1   2:16:45 +51:45
58 40053  Evry Team 4   2:17:23 +52:22
59 40069  Block Watne Follo Block Watne Follo 2:17:41 +52:41
60 40019  Byggmakker Skattum Landheim Bygg Lag 2   2:19:26 +54:26
61 40032  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 5   2:19:35 +54:35
62 40024  Byggmakker Skattum Sats Bygg AS   2:19:45 +54:45
63 40031  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 4   2:19:46 +54:46
64 40040  Solør 2 Flisa aiø 2:20:19 +55:19
65 40005  Byggmakker Skattum Byggmester Ranheim 1   2:20:36 +55:36
66 40068  Økonomi/Oppgjør Guttelaget   2:21:27 +56:26
67 40055  Evry Team 8   2:21:32 +56:31
68 40077  Jatak AlfaTre   2:21:46 +56:45
69 40043  Naprapat-en Naprapat-en 2:22:09 +57:08
70 40012  Byggmakker Skattum Hs Bygg Racing Team   2:22:11 +57:11
71 40079  Stao No Pao   2:24:33 +59:33
72 40030  Byggmakker Skattum Syljuåsen lag 3   2:26:42 +1:01:41
73 40006  Byggmakker Skattum Byggmester Ranheim/Ansatt Leira   2:27:10 +1:02:09
74 40054  Evry Team 5   2:27:37 +1:02:37
75 40176  Sørum Elektriske AS Sørum Elektriske AS 2:29:16 +1:04:15
76 40041  Forhandleravdelingen   2:30:07 +1:05:06
77 40014  Byggmakker Skattum Kjells Byggservice   2:32:45 +1:07:45
78 40037  DK Rogaland   2:34:10 +1:09:10
79 40067  DK Lillehammer 2   2:35:35 +1:10:35
80 40075  DK Gjøvik 2   2:37:08 +1:12:07
81 40084  Dk Bryne   2:51:11 +1:26:10
82 40087  Sport 1 2 Lagergutta   2:54:15 +1:29:15