Resultater StafettBirken 2019 - Menn



StafettBirken - 30 km, klassisk - 4 etapper á 7,5 km
Lillehammer, Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Etappe Tid Diff
1 40005 Team Milslukern - Driv Trening   Anders Engene Bjåland 1:22:32 +0:00
2 40012 Team Mosetertoppen SKILINE 1  Petter Hattestad 1:25:08 +2:36
3 40076 NMBUI Langrenn 1  Per Ola Flaten Bredvold 1:26:02 +3:29
4 40078 NTNUI  Erik Bøe 1:28:46 +6:14
5 40013 Team Mosetertoppen SKILINE 2  Richard Høgås 1:34:05 +11:33
6 40077 NMBUI Langrenn 2  Erlend Isachsen 1:34:29 +11:56
7 40035 Byggmakker Skattum Nussenassegrisen Med Venner  Jan T Låven 1:39:08 +16:36
8 40087 Advokatfirmaet Thallaug  Tore Thallaug 1:39:45 +17:13
9 40048 Sparebank 1 Østlandet  Espen Hagestande 1:44:02 +21:29
10 40074 DNB Lillehammer Old Boys  Erik Sjue 1:45:24 +22:51
11 40025 Byggmakker Skattum De Unge Lovende  Oddleif Øistad 1:45:30 +22:58
12 40022 Byggmakker Skattum Byggmakker Lillehammer  Tommy Bekkevold 1:46:22 +23:49
13 40081 Team Boligpartner1 - Dk Jessheim  Stian Grenaker 1:47:33 +25:01
14 40075 Nittedal Torvindustri AS  Stian Berg 1:47:52 +25:19
15 40008 Team Laje Entreprenør - Elite  Petter F. Lund 1:48:09 +25:37
16 40017 Structor Lillehammer Elite  Per Arne Kolseth 1:48:42 +26:09
17 40045 Byggmakker Skattum Valdres Hytte Og Byggservice 1  Carl David Nielsen 1:51:00 +28:28
18 40055 Eidsiva Bredbånd Team Transport  Andrè Marstein 1:52:00 +29:28
19 40068 Cyfor Cst  Bjørn Erik Kleiven 1:52:11 +29:39
20 40089 Backe Oppland Bil1  Tormod Bjerke 1:52:52 +30:20
21 40006 Swix  Anders Bjørnsgaard 1:54:31 +31:58
22 40070 Rambøll H1  Jostein Lille-Mæhlum 1:54:55 +32:23
23 40041 Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 2  Stian Petterson 1:55:28 +32:55
24 40010 Team Laje Entreprenør - Mjøsbrua  Atle Grøndalen 1:55:36 +33:04
25 40029 Byggmakker Skattum Gærne Sia  Ole Konstorp 1:57:42 +35:09
26 40001 Canon Herrene 2  Jon Martin Halsli 1:57:55 +35:22
27 40007 Team Laje Entreprenør  Erik A. Nordgård 1:58:01 +35:28
28 40015 Af Eiendom / Aktiv Mot Kreft  Øyvind Svare Lorentzen 1:58:07 +35:34
29 40002 Konica Minolta Lars Otto Kai Normann Johansen 1:59:14 +36:41
30 40049 Byggmakker Skattum Byggmester Ranheim 2  Asbjørn Lyhus 1:59:27 +36:55
31 40040 Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 1  Anders wien 1:59:32 +37:00
32 40067 Cyfor Css - Ledelse  Even Pålsøygard 2:01:43 +39:11
33 40032 Byggmakker Skattum Landheim Bygg Lag 1  Frank Aaslund 2:02:07 +39:35
34 40000 Canon Herrene 1 Torstein Halsli 2:02:27 +39:54
35 40016 RAM arkitektur  Håkon Lundby 2:02:35 +40:02
36 40018 Team Boligpartner 16 - Dk Hamar  Atle Maurud 2:03:04 +40:32
37 40039 Byggmakker Skattum Svinepelsene  Samuel Wilhelmsen 2:03:17 +40:44
38 40054 Eidsiva Bredbånd Team Salg  Sondre Elvestad 2:03:31 +40:59
39 40044 Byggmakker Skattum Team Brobekk  Thomas Sandborg 2:04:44 +42:12
40 40065 Bs Invest As Sven Rudi Pål Sjulstad 2:06:17 +43:44
41 40050 Byggmakker Skattum Hs Bygg Racing Team  Fredrik Stenen 2:06:48 +44:16
42 40069 Cyfor Cvs  Christian Tømte 2:07:01 +44:28
43 40028 Byggmakker Skattum Gutta Fra Musta  Andre Skjelstad 2:07:22 +44:50
44 40047 Fylkesmannen I Innlandet - Areal og klima  Øyvind Gotehus 2:07:36 +45:03
45 40058 Evry 5 Knut-Andre Sætrang 2:07:54 +45:21
46 40084 Antibac Spiritus  Kristen Hagen 2:08:10 +45:37
47 40011 Team Laje Entreprenør - Sør  Terje Martinsen 2:09:26 +46:53
48 40031 Byggmakker Skattum Karlsen  Terje Karlsen 2:09:38 +47:05
49 40037 Byggmakker Skattum Sats Bygg  Bård Klakegg 2:10:02 +47:29
50 40043 Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 4  Walter Andersen 2:10:07 +47:35
51 40030 Byggmakker Skattum Jon Kåshagen  Håvard Stubbom 2:10:14 +47:41
52 40036 Byggmakker Skattum Ringsaker  Neri Høyesveen 2:11:06 +48:34
53 40072 Solør Afterski Yngres  Øyvind Damhaug 2:14:17 +51:45
54 40042 Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 3  Sivert Lomsdalen 2:15:05 +52:32
55 40009 Team Laje Entreprenør - Hamar  Thomas Hageberg 2:15:11 +52:38
56 40026 Byggmakker Skattum Evensen & Evensen 1 Lag  Daniel Skar 2:16:48 +54:16
57 40060 Rambøll H2  Per Finborud 2:17:00 +54:28
58 40003 Mjøsbil  Rolf Ottar Ekhøy 2:17:35 +55:02
59 40051 Byggmakker Skattum Leverandørlag  Axel Asphaug 2:20:46 +58:13
60 40027 Byggmakker Skattum Evensen & Evensen 2 Lag  Henning Ånstad 2:21:22 +58:49
61 40023 Byggmakker Skattum Byggmester Ranheim 1  Ståle Engen 2:21:39 +59:06
62 40071 Solør Afterski Senior  Jo Inge Kordahl 2:22:16 +59:44
63 40264 Team Boligpartner 10 - Føkit   Stig Heyerdahl 2:24:13 +1:01:40
64 40004 Norgeshus Ringsaker  Kenneth Jevne 2:24:51 +1:02:18
65 40073 Block Watne avd Follo  Knut Petter Westbye 2:24:53 +1:02:21
66 40020 Team Boligpartner 30 - Jatak Alfa Tre Sør As  Petter Sørensen 2:25:45 +1:03:13
67 40024 Byggmakker Skattum Byggservice Innlandet  Jens Lilleeng Lyshaugen 2:26:17 +1:03:44
68 40066 Byggmakker Skattum Opplandske Betong  Roman Manek 2:26:57 +1:04:25
69 40034 Byggmakker Skattum Mesnali Bygg Og Blikkenslager  Håvard Gaden 2:27:11 +1:04:38
70 40014 Vreng og vri  Gøran Sagheim 2:28:23 +1:05:50
71 40052 Eidsiva Bredbånd AltiRute  Kenneth Mathiassen 2:28:27 +1:05:55
72 40083 Team Boligpartner 25 - Kommunikasjon Og Forhandler  Torbjørn Schjevik 2:30:05 +1:07:33
73 40033 Byggmakker Skattum Landheim Bygg Lag 2  Morten Løsengen 2:31:19 +1:08:47
74 40059 Evry 7 Roar Johnsen 2:32:20 +1:09:48
75 40062 Team Boligpartner 28 - Jatak Kaupanger As  Lars Kjetil Grinde 2:32:51 +1:10:19
76 40021 Team Boligpartner 9 - Økonomipartner  Kristoffer Furnes 2:37:34 +1:15:01
77 40057 Evry 4 Erik Grøtberg 2:37:43 +1:15:10
78 40080 Team Boligpartner 17 - Teknisk  Morten Moe 2:39:27 +1:16:55
79 40082 Team Boligpartner 18 - Konsern  Odd Brekke 2:41:54 +1:19:21
80 40079 Team Boligpartner 15 - Dk Jessheim  Svein-Tore Heggelihaugen 2:50:16 +1:27:43
81 40019 Team Boligpartner 27 - Systemair  Joachim Midtsand 2:57:49 +1:35:17