Resultater StafettBirken 2019 - Miks



StafettBirken - 30 km, klassisk - 4 etapper á 7,5 km
Lillehammer, Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Miks - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Etappe Tid Diff
1 40274 House Of Skiers   Erlend Nydal 1:40:47 +0:00
2 40173 Team Aktivklinikken 2  Kristin Sønstegård 1:45:02 +4:15
3 40221 Byggmakker Skattum Nordli Invest  Stig Nordli 1:45:53 +5:06
4 40176 RAM arkitektur  Sten Aagaard 1:46:21 +5:33
5 40253 NAV Lillehammer - Gausdal 1  Erlend Sørnes 1:48:23 +7:36
6 40239 SPAR Elite Plukk&Miks  Lars Berger 1:48:59 +8:11
7 40255 Oppfølgingsenheten Frisk  Bo Randers 1:49:27 +8:40
8 40171 Team Aktivklinikken 1 Håvard Selbæk 1:52:01 +11:14
9 40241 Cyfor Ccr  Tor Arne Ringstad 1:56:13 +15:26
10 40170 Strand  Hans Arne Krogsti 1:58:49 +18:02
11 40256 Oppfølgingsenheten Frisk Spesialisthelsetjenesten  Håvard Berg 1:59:22 +18:35
12 40169 Revmatismesykehuset Lillehammer  Anlaug Brandslien 2:01:19 +20:31
13 40172 Team Aktivklinikken 3 Helge Gjerde 2:03:53 +23:06
14 40246 Dokka videregående skole Ansatt  Bjørn Hovde 2:04:00 +23:13
15 40228 Byggmakker Skattum Maihaugen  Rannveig Røstad 2:04:36 +23:49
16 40247 Dokka videregående skole Elevlag  Sivert Øversveen 2:04:47 +24:00
17 40217 Byggmakker Skattum Mix The Champions  Roar Ringen 2:05:12 +24:25
18 40155 FKA Stange BIL  Kai Funderud 2:05:58 +25:11
19 40177 Statens Vegvesen Il Lillehammer 1  Jens Martin Vesterås 2:07:51 +27:04
20 40179 Team Boligpartner 26 - Kvalitet++  Hilde Skar 2:08:09 +27:22
21 40240 Cyfor Cba V&S  Vebjørn Aleksander Østlie 2:08:27 +27:39
22 40232 Eidsiva Bredbånd Team NTU  Margareta Willman 2:09:11 +28:24
23 40156 FKA Stange BIL 2  Robert Fyrbøter Andersen 2:10:02 +29:14
24 40250 Team Boligpartner 2 - Teknisk  Martin Veland Hoven 2:10:38 +29:50
25 40224 Fylkesmannen I Innlandet - jord og mat 2  Stig Horsberg 2:11:18 +30:31
26 40257 Sparebank 1 Gudbrandsdal 1 Truls Bjelke 2:12:03 +31:16
27 40222 Byggmakker Skattum Syljuåsen Lag 5   Dan Øyvind Kristiansen 2:13:01 +32:13
28 40162 ManpowerGroup BIL 2  Tomas Westerhus 2:14:02 +33:15
29 40226 Fylkesmannen I Innlandet - Oppvekst og utdanning  Jon Kristian Sørmo 2:14:23 +33:36
30 40231 Eidsiva Bredbånd Team Leveranse  Anne Johnsgård 2:14:45 +33:58
31 40266 Team Montebello Senteret  Arve Dahl 2:15:37 +34:50
32 40218 Byggmakker Skattum Hunderfossen  Christian Skyttermoen 2:16:12 +35:25
33 40175 Team Eiendomsmegler1 Lillehammer 1. Lag  Marthine Berg Malmberg 2:17:53 +37:06
34 40254 NAV Lillehammer - Gausdal 2  Dag Nustad 2:19:45 +38:58
35 40236 Evry 3 Hanne Hegsvold 2:21:22 +40:34
36 40248 Friskstiftelsen  Tore Bjørn Ringås 2:21:28 +40:41
37 40270 Team Dæhlie 2 Øystein Bråta 2:21:43 +40:56
38 40223 Fylkesmannen I Innlandet - Jord og mat 1  Bente Odlo 2:22:08 +41:20
39 40229 Eidsiva Bredbånd Team FOSS1  Trond Morten Haug 2:23:24 +42:37
40 40225 Fylkesmannen I Innlandet - Natur og mangfold  Steinar Fossum 2:25:27 +44:39
41 40160 Kjeldaas 3  Eli Tandberg 2:26:26 +45:39
42 40243 Rambøll Mix  Trond Bråten 2:26:27 +45:40
43 40259 Team Boligpartner 19 - Ullgris  Geir Thomassen 2:26:34 +45:46
44 40245 DNB Lillehammer Mix  Elisabeth Landsverk 2:28:05 +47:17
45 40235 Evry 2 Maren Skar 2:28:16 +47:28
46 40157 Fossekall AS  Jørann Ødegård 2:28:39 +47:51
47 40168 NAV Valdres  Kine Merete Skaar 2:29:32 +48:44
48 40088 Team Eiendomsmegler1 Lillehammer A-Laget  Bente Holen Bergseng 2:29:35 +48:47
49 40251 Team Boligpartner 5 - Dk Lillehammer  Kai Rune Stinterud 2:30:29 +49:41
50 40238 Evry 8 Aleksander Arstad 2:30:54 +50:07
51 40230 Eidsiva Bredbånd Team FOSS2  Håkon Humberset 2:32:10 +51:23
52 40219 Byggmakker Skattum Kjøkkengjengen   Stig Henning Larsen 2:34:24 +53:37
53 40174 Team Fsc  Finn marius Vogt 2:34:31 +53:43
54 40258 Sparebank 1 Gudbrandsdal 2 Magny Sagranden 2:35:23 +54:36
55 40167 Mjøsbil  Espen Kluften 2:35:34 +54:46
56 40249 Team Boligpartner 11 - Teknisk Avdeling  Eivind Stensvold 2:37:47 +56:59
57 40159 Kjeldaas 2  Martyna Stemplowska 2:38:00 +57:13
58 40181 Team Boligpartner 14 - Dk Hamar  Gunnar Martinsen 2:38:20 +57:33
59 40150 Abax 1 Jørgen Sogn 2:39:36 +58:49
60 40180 Team Boligpartner 13 - Logistikk  Stian Helmersen 2:40:23 +59:35
61 40237 Evry 6 Erik Baldishol 2:40:56 +1:00:09
62 40163 ManpowerGroup BIL 3  Sondre Bratteberg 2:45:45 +1:04:58
63 40154 Fagforbundet Nasjonalt Au  Trond Finstad 2:46:36 +1:05:49
64 40158 Kjeldaas 1  Trond Erik Haug 2:47:50 +1:07:02
65 40220 Byggmakker Skattum Moderne Byggfornyelse  Joachim Henne Holbek 2:48:22 +1:07:35
66 40252 Team Boligpartner 7 - Administrasjonen  Kenneth Solstad 2:48:45 +1:07:57
67 40234 Eidsiva Bredbånd Team Tusle  Tom Bjørnsletten 2:52:50 +1:12:03