Resultater Stemmeseggi opp/over 2016



Resultater Stemmeseggi opp/over - 4,0 km
Osterøy, Hordaland - 29. mai 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

Tid 2016 (p for pers)

Fornavn

Etternavn

Sum løp

Pers OPP

3041p

Brit-Helen

Simmenes

4

3041

3934

Eli Simmenes

Vik

3

3531

         

2421p

Espen Roll

Karlsen

1

2421

2658

Terje

Simmenes

8

2631

2721

Bjarte

Vik

3

2455

2744p

Mats

Mollandsøy

1

2744

2803

Øystein

Hanstveit

15

2747

2853p

Josef

Zygmuntowicz

1

2853

2926p

Eirik

Aastvedt

2

2926

3059p

Torbjørn

Småland

2

3059

3115p

Elias

Mostraum

9

3115

3120

Magne

Espelid

4

3225

3443

Aksel

Øvsthus

16

3130

3528p

Glenn

Vik

1

3528

3637

John

Bernes

31

3625

3724

Richard

Bertelsen

4

3601

3731

Martin-N

Mjøs

10

3335

 

 

 

 

 

u.t.

Amalie

Skjerping

1

 

u.t.

Andreas

Mjelde

5

 

u.t.

Ann Marit

Hammer

1

 

u.t.

Anne

Vikne

8

 

u.t.

Bartek

Zygmuntowicz

1

 

u.t.

Brage

Simmenes

6

 

u.t.

Elena

Mostraum

2

 

u.t.

Eli

Bruvik

15

 

u.t.

Eli

Halleland

5

 

u.t.

Elias

Småland

2

 

u.t.

Elisabeth

Ødegård

2

 

u.t.

Emil

Hosøy

6

3045

u.t.

Espen

Bønes

7

 

u.t.

Even S

Fotland

3

 

u.t.

Harald

Løtveit

37

 

u.t.

Heidi

Daltveit

2

 

u.t.

Inger

Bønes

27

 

u.t.

Jonas

Myking

1

 

u.t.

Julia

Zygmuntowicz

1

 

u.t.

Jørun

Vik

4

 

u.t.

Karl-J

Reigstad

11

 

u.t.

Kjell

Michelsen

10

 

u.t.

Kristine Refsnes

Daltveit

6

 

u.t.

Lars B

Reigstad

5

 

u.t.

Lillian

Gjerstad

1

 

u.t.

Liv

Simmenes

13

6700

u.t.

Magne

Vikne

32

3145

u.t.

Marianne

Mostraum

3

 

u.t.

Mary

Hammer

1

 

u.t.

Noah Aleksander

Bernes

1

 

u.t.

Nora

Fanebust

2

 

u.t.

Olav

Småland

2

 

u.t.

Oskar

Haukås

2

 

u.t.

Rebekka

Hammer

1

 

u.t.

Rene Daltveit

Kvalsvik

2

 

u.t.

Signe

Hannisdal

31

 

u.t.

Solveig

Simmenes

6

 

u.t.

Steffen

Fanebust

2

 

u.t.

Stian H

Solberg

1

 

u.t.

Ståle

Daltveit

3

 

u.t.

Svein

Hannisdal

34

 

u.t.

Svein

Daltveit

1

 

u.t.

Tor Gunnar

Hanstveit

15

 

u.t.

Trym

Simmenes

1

 

u.t.

Turid

Hannisdal

19

 

u.t.

Vivian-Riple

Fanebust

13

 

u.t.

Øyvind S

Fotland

4

 

u.t.

Åge

Hannisdal

6

 

u.t.

Åge

Myking

2

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +