Resultater Stoltzekarusellen - Løp 4 - 2016



Resultater Stoltzekarusellen - Løp 4 av 4 - 0,9 km og 300 høydemeter
Bergen, Hordaland - 19. september 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

Komplette resultater
 

D16

1. Live Vonen   11:26

D17-

1. Birgitta Husebye Marine Harvest 12:35
2. Christina Linde   12:51
3. Anne Christine Bøe Pedersen   13:04
4. Christiane Trösse   13:17
5. Thea Wiig   13:41
6. Arja Erdal   14:35
7. Ingvild Indredavik Fana IL 14:45
8. Anette Nordvik   14:52
9. Merete Yndestad   14:59
  Monica Rekdal   14:59
11. Mari Hage Nordea Liv 15:03
12. Gro Helliesen   15:30
13. Henriette Munthe-Kaas   15:44
14. Synne Bjotveit   15:57
15. Sara Rivedal   16:04
16. Anngun Garlid   16:32
17. Therese Larsen   17:02
18. Ada Ringen Fana IL 17:07
19. Eva Nordaas Notøy   18:55
20. Aasne Mina Veberg-Haugvik   19:41
21. Grete Anderson   22:11
  Kaia Marie Amland Opus Bergen AS RUN
  Nancy Sommer   RUN

H16

1. Einar Liseth Pedersen Åsane Cykle Klubb 9:32
2. Herman Hofstad ÅCK 12:06
3. Erik Bohne   12:54
4. Oskar Madslien Bakken   13:49
  Bjørn Hisdal   DSQ

H17-

1. Vyacheslav Mukhidinov   10:05
2. Jon Olav Ringheim   10:53
3. Lars Engeli Varegg Fleridrett / Fjellgeitene 10:56
4. Robert Hisdal   10:57
5. Kim Andre Henriksen   11:00
6. Stein Henrik Olaussen Varegg 11:04
7. Kent Sviggum   11:18
8. Roger Erstad Varegg Fleridrett / Fjellgeitene 11:19
9. Eirik Handal   11:21
10. Trygve Andersen   11:22
11. Jan Kocbach Fana IL Orientering 11:27
12. Ivar Austevoll   11:49
13. Even Magnus Aspli Bergen politiidrettslag 12:06
14. Jon Vetle Vamråk   12:17
15. Frode Hodnekvam   12:35
16. Tormod Viken Johannessen Marine Harvest 12:43
17. Anders Moseid Grieg Team 13:07
18. Richard Hestnes   13:21
19. Bård Høyvik Marine Harvest 13:32
20. Arne Hjartnes   13:34
21. Harald Rosså MH Markets 13:35
  Per Indredavik Fana IL 13:35
23. Tor Lien Mjell   13:38
24. Henry Aglen   13:41
25. Frank Heggernes   13:47
26. Gunnar Lorens Lien BKK BIL 13:54
27. harald søviknes kondis 13:55
28. Espen Pedersen   14:00
29. Carl Martin Hansen   14:03
30. Jan Fjelltvedt   14:17
31. Olav Birkeland   15:02
32. Jørgen klem   15:04
  Olav Soleide Marine Harvest 15:04
34. Oddvar Berntsen   15:29
35. Daniel Nesse   15:33
36. Nils Bjarte Landro   15:36
37. petter klovholt energy piping 15:47
38. Morten Hauso   15:50
39. Knut Huseby   16:50
40. Paul Hemmer   17:30
  Per Verner Aase PVA-tec RUN
  Stian Yndestad Varegg Fleridrett / Fjellgeitene RUN
  Andreas Simensen   DSQ