---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Strupendilten 2005



Resultat

 
Jenter rekrutt 12-15år



 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0047

Ida Midttun Dahlen

Bardu IL

1:15.05

 

2

0012

Merete Myrseth

Øverbygd IL

1:19.34

04.29

3

0013

Emma Myrseth

Øverbygd IL

1:21.22

06.17

4

0008

Siren Dahlkvist

Øverbygd IL

1:21.29

06.24

5

0002

Ulrikke Bjørkeng

Øverbygd IL

1:21.37

06.32

6

0003

Canilla Nysted

Øverbygd IL

1:42.34

27.29




Gutter rekrutt 12-15år



 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0011

Kjell Harald Myrseth

Øverbygd IL

1:21.43

 

2

0054

Øyvind Selseng

Storsteinnes IL

1:23.04

01.21


 
Menn 16-19 år


 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0027

Thomas Åsheim

Storsteinnes IL

1:09.01

 


Kvinner 20-24 år


 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0050

Sara Svendsen

Tromsø Skiklubb Langr.

1:03.02

 

2

0039

Marit Rognmo

Tromsø Skiklubb Langr.

1:07.16

04.14

3

0007

Kathrine Alseen

Skjervøy IK

1:13.44

10.42

Menn 20-24 år



 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0006

Audun Domaas Pedersen

Medkila

55.52

 

 

 Menn 25-29 år
 

 

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0056

Rune Morten Johansen

Lakselvdalen sprint

56.08

 

2

0005

Kjetil Skjaflestad

Bardu IL

59.43

03.35

3

0004

Fredrik Thomassen

SOIL Ski/Senja

1:00.30

04.22

4

0032

Stian Mosli

Malangshalvøya Skilag

1:06.03

09.55

5

0031

Ruben Sletteng

Målselv IL

1:06.06

09.58


Kvinner 30-34 år

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0001

Trine Olsborg

Josefvatn IL

1:07.48

 

2

0021

Elisabeth Klaussen

Malangshalvøya Skilag

1:09.35

01.47

3

0053

Rita Løvås

Storsteinnes IL

1:28.18

20.30




Menn 30-34 år

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0044

Arne Markus Svendsen

Dølaski

58.15

 

2

0049

Rolf Lundamo

Dølaski

1:02.04

03.49

3

0015

Mads Holsbø Eriksen

Nordreisa IL

1:09.13

10.58

Kvinner 35-39


 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0043

Line Heimdal

Bardu IL

1:10.33

 


 
Menn 35-39

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0042

Bjørn Heimdal

Dølaski

59.35

 

2

0041

Arnt Hugo Larsen

Fysio Kompetanse

1:02.03

02.28

3

0052

Gunnar Jernberg

Josefvatn IL

1:07.27

07.52

Menn 40-44

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0037

Roald Fredheim

Josefvatn IL

1:02.19

 

2

0033

Odd Arild Nordseth

Storsteinnes IL

1:02.24

00.05

3

0009

Steinar Nordseth

Storsteinnes IL

1:03.10

00.51

4

0025

Ingvar Stenvoll

Malangshalvøya Skilag

1:07.16

04.57

5

0028

Harry Bjørklund

Storsteinnes IL

1:10.51

08.32

6

0034

Arild Vaktskjold

Universitetet i Tromsø

1:15.38

13.19


 
Menn 45-49

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0040

Geir Hugo Nilssen

Bardu IL

1:06.02

 

2

0057

Kurt Olsen

Tennes & OIL

1:09.56

03.54

3

0029

Asbjørn Davidsen

Kolo veidekke

1:10.34

04.32

4

0055

Torleif Selseng

Storsteinnes IL

1:13.26

07.24

Kvinner 50-54

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0045

Ingunn Ytrehus

Universitetet i Tromsø

1:21.28

 


 

 Menn 50-54

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0016

Randor Nordnes

Unglyn IL

1:07.30

 

2

0038

Svein Rognmo

Storsteinnes IL

1:13.37

06.07

3

0014

Leif Petter Lieng

Storsteinnes IL

1:15.26

07.56

4

0018

Per Inge Nysted

Bardu IL

1:18.03

10.33

Menn 55-59

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0058

Kjell Johnsen

Tromsø Skiklubb Langr.

1:05.52

 

2

0051

Ole Anders Aune

Mellembygd IL

1:05.54

00.02

3

0020

Oddmar Holmebukt

Målselv IL

1:09.53

04.01

4

0023

Martin Furumo

Malangshalvøya Skilag

1:12.45

06.53

5

0024

Jens Norum

Storsteinnes IL

1:15.17

09.25

6

0017

Eivind Jensen

Nordreisa IL

1:35.16

29.24

Menn 60-64år

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0022

Arvid Vrangen

Josefvatn IL

1:12.40

 

2

0030

Helmer Hemmingsen

Storsteinnes IL

1:12.41

00.01

3

0035

Finn Finseth

Sørreisa IL

1:15.17

02.37

4

0019

Jan Holmebukt

Målselv IL

1:19.09

06.29

 

 Menn 65-69 år
 

 

 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0036

Arne Bekkervoll

Bardufoss OIF

1:11.02

 

 Menn 70-74 år



 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0048

Håkon Nordmo

Mellembygd IL

1:17.16

 

2

0010

Toralf Larsen

Bardufoss OIF

1:20.47

03.31

Menn 75-79år


 

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0026

Hans Fagertun

Storsteinnes IL

1:18.40

 

TRIM



Nr.
	

N a v n
	

Klubb

0078
	

Ove Johnsen
	

Storsteinnes IL

0079
	

Kristoffer F Olsen
	

Tennes & OIL

0080
	

Harry Wrangen
	

Josefvatn IL

0081
	

Roald Wikran
	

Storsteinnes IL

0082
	

Mia Wikran
	

Storsteinnes IL

0083
	

Tora Johanne Solvang
	

Storsteinnes IL

0084
	

Line B Solvang
	

Storsteinnes IL

0085
	

Gunny B Svendli
	

Storsteinnes IL

0086
	

Jan Håkon Hemmingsen
	

Storsteinnes IL

0087
	

Ellinor Hemmingsen
	

Storsteinnes IL

0088
	

Kjetil Fagertun
	

Storsteinnes IL

0089
	

Leif Sagelv
	

Storsteinnes IL

0090
	

Kristin Skogmo
	

Storsteinnes IL

0091
	

Cecilie Dalhaug
	

Storsteinnes IL

0092
	

Kristin Sørensen
	

Takvatn

0093
	

Ole Jakob Berge
	

Takvatn

0094
	

Ole Sørensen
	

Øverbygd IL

0095
	

Sissel Koht
	

Tamokdalen

0096
	

Jan Koht
	

Tamokdalen

0097
	

Jørgen Stensland
	

Storsteinnes IL

0098
	

Wenche Moen
	

Storsteinnes IL

0099
	

Magne Klaussen
	

Josefvatn IL

0100
	

Ranveig Efraimsen
	

Storsteinnes IL

0101
	

John Grønås
	

Storsteinnes IL

0102
	

Gunn Friborg
	

Storsteinnes IL

0103
	

Håkon Holmstad
	

Storsteinnes IL

0104
	

Martin Nilsen
	

Storsteinnes IL

0105
	

Arne Hem
	

Storsteinnes IL

0106
	

Leif Harald Johansen
	

Storsteinnes IL

0107
	

Kjell Østgård
	

Målselv IL

0108
	

Mette Løvmo
	

Storsteinnes IL

0109
	

Kent Are Antonsen
	

Storsteinnes IL

0110
	

Thomas Fagertun
	

Storsteinnes IL

0111
	

Line Fagertun
	

Storsteinnes IL

0112
	

Nikolai Haugstad Medgard
	

Storsteinnes IL

0113
	

Knut Haugstad
	

Storsteinnes IL

0114
	

Elbjørg Haugstad
	

Storsteinnes IL

0115
	

Inger Olsborg
	

Josefvatn IL

0116
	

Vegard Skogmo
	

Storsteinnes IL

0117
	

Pål Fagertun
	

Storsteinnes IL

0118
	

Anja Fagertun
	

Storsteinnes IL

0119
	

Per Gunnar Vangen
	

Storsteinnes IL

0120
	

Rudolf Fredheim
	

Josefvatn IL

0121
	

Sissel Kjoshaug
	

Storsteinnes IL

0122
	

Hans Jan Kjoshaug
	

Storsteinnes IL

0123
	

Frits Fagertun
	

Storsteinnes IL

0124
	

Jan B Øverli
	

Storsteinnes IL

0125
	

Krister Skogli
	

Storsteinnes IL

0126
	

Kjell Oddvar Skogli
	

Storsteinnes IL

0127
	

Ramona Skogli
	

Storsteinnes IL

0128
	

Dan Roald Steinnes
	

Storsteinnes IL

0129
	

Jon Even Jernberg
	

Josefvatn IL

0130
	

Rigmor Nilsen
	

Storsteinnes IL

0131
	

Asle Åsmo
	

Storsteinnes IL

0132
	

Maria Kjoshaug Hansen
	

Storsteinnes IL

0133
	

Anette Kjoshaug Hansen
	

Storsteinnes IL

0134
	

Svein Erik Henriksen
	

Finnsnes

0135
	

May Henriksen
	

Storsteinnes IL

0136
	

Elin Anita Wolden
	

Storsteinnes IL

0137
	

Anna Rosen
	

Storsteinnes IL

0138
	

Are Pedersen
	

Storsteinnes IL

0139
	

Alexander Aa Pedersen
	

Storsteinnes IL

0140
	

Geir Westerbotn
	

Storsteinnes IL

0141
	

Agnes Dalberg
	

Storsteinnes IL

0142
	

Roger Dalberg
	

Storsteinnes IL

0143
	

Anita Dalberg
	

Storsteinnes IL

0144
	

Arthur Osvaldsen
	

Nordkjosbotn IL

0145
	

Unni Furumo
	

Storsteinnes IL

0146
	

Une Furumo
	

Storsteinnes IL

0147
	

Hilmar Nordseth
	

Storsteinnes IL

0148
	

Anne-Kariin Staff
	

Storsteinnes IL

0149
	

Odd Bjørnar Myhre
	

Storsteinnes IL

0150
	

Helle Staff Myhre
	

Storsteinnes IL

0151
	

Jostein Nyland
	

Storsteinnes IL

0152
	

Jostein Bakkland
	

Storsteinnes IL

0153
	

Evald Larsen
	

Storsteinnes IL

0154
	

Rita Pedersen
	

Storsteinnes IL

0155
	

Sara Pedersen
	

Storsteinnes IL

0156
	

Einar Johannessen
	

Storsteinnes IL

0157
	

Eva Karlsen
	

Storsteinnes IL

0158
	

Tore Karlsen
	

Storsteinnes IL

0159
	

Katrine Lunde
	

Storsteinnes IL

0160
	

Lotte J Lunde
	

Storsteinnes IL

0161
	

Svein Erik Løvli
	

Storsteinnes IL

0162
	

Ann-Jorun B Selseng
	

Storsteinnes IL

0163
	

Vibeke B Iversen
	

Storsteinnes IL

0164
	

Benedikte Selseng
	

Storsteinnes IL

0165
	

Laila Johannessen
	

Storsteinnes IL

0166
	

Mona Karin Opphus
	

Storsteinnes IL

0167
	

Robin Opphus
	

Storsteinnes IL

0168
	

Arnt O Horntvedt
	

Storsteinnes IL

0169
	

Sissel Andreassen
	

Storsteinnes IL

0170
	

Knut Andreassen
	

Storsteinnes IL

0171
	

Elbjørn Pettersen
	

Tennes & OIL

0172
	

Hans Nedrum
	

Øverbygd IL

0173
	

Åse Nesvik
	

Øverbygd IL

0174
	

Hans Nysted
	

Øverbygd IL

0175
	

Trond Bjørkeng
	

Øverbygd IL

0176
	

Torbjørn Stenberg
	

Nordkjosbotn IL

0177
	

Janne Dahlkvist
	

Øverbygd IL

0178
	

Joar Dahlkvist
	

Øverbygd IL

0179
	

Sonja Sørensen
	

Storsteinnes IL

0180
	

Andreas Solli
	

Målselv IL

0181
	

Sevald Storbakk
	

Storsteinnes IL

0182
	

Leif O Einan
	

Storsteinnes IL

0183
	

Leif Hemmingsen
	

Storsteinnes IL

0184
	

Siv H Bjørklund
	

Storsteinnes IL

0185
	

Espen Bjørklund
	

Storsteinnes IL

0186
	

Even Bjørklund
	

Storsteinnes IL

0187
	

Ann Kirsti Vangen
	

Storsteinnes IL

0188
	

Anne Grete Heggem
	

Storsteinnes IL

0189
	

Kjellaug Myrseth
	

Øverbygd IL

0190
	

Hans Erik Myrseth
	

Øverbygd IL

0191
	

Oddbjørn Årstein
	

TPIL / STIL

0192
	

Karoline Årstein
	

Storsteinnes IL

0193
	

Helene Larsen
	

Bardufoss OIF

0194
	

Øystein Haugli
	

Breivik IL

0195
	

Wenche Hallen
	

Storslett

0196
	

Marianne Nordnes
	

Unglyn IL

0197
	

Bjørnar Bjørklund
	

Storsteinnes IL

0198
	

Eivind Heim
	

Storsteinnes IL

0199
	

Frits Bergli
	

Storsteinnes IL

0200
	

Jens Are Jensen
	

SOIL Ski/Senja

 

Deltakere TUR: 57     TRIM: 123

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +