Resultater Student-OL Krasnoyarsk - Universiaden - Sprint - Finale - Kvinner 2019



Resultater Student-OL / Universiaden - Sprint, finale, fri - Kvinner
Krasnoyarsk, Russland - 6. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
2 3 MATSOKINA Hristina 1998 RUS
3 15 NEKRASOVA Polina 1998 RUS
4 2 ALESHINA Tatiana 1994 RUS
5 18 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS
6 5 FRANCHI Francesca 1997 ITA
7 4 LETOCHA Urszula 1994 POL
8 14 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK
9 9 FISCHER Lea 1998 SUI
10 10 KUSKOVA Kristina 2000 RUS
11 12 BELLINI Martina 1998 ITA
12 19 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN
13 7 KALETA Weronika 1999 POL
14 8 SKULBRU Hanne 1996 NOR
15 11 ACHLEITNER Lisa 1997 AUT
16 16 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ
17 13 JYLHA Vilma 1996 FIN
18 21 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS
19 24 KOBAYASHI Chika 1998 JPN
20 25 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ
21 20 ANDRYIUK Sviatlana 1999 BLR
22 22 CHANLOUNG Karen 1996 THA
23 23 PATAPOVICH Krystsina 1995 BLR
24 26 LYUFT Mariya 2001 KAZ
25 27 ZAVBI KUNAVER Anja 1995 SLO
26 6 GUSSIAAS Mari Stoeen 1994 NOR
27 17 TORVINEN Petra 1994 FIN
28 28 JUPPE Anna 1999 AUT
29 29 PAUL Katerina 1996 AUS
30 30 PUIGDEFABREGAS Alba 1999 ESP

31 31 KLEMENCIC Nina 1998 SLO
32 32 SHURYGA Angelina 1996 KAZ
33 33 FLOCHON Laurie 1997 FRA
34 34 ROSHCHYNSKAYA Maryia 1997 BLR
35 35 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
36 36 SLOBODIAN Alexandra 1995 CAN
37 37 DEFRANCESCO Ilenia 1996 ITA
38 38 SIXTOVA Anna 1996 CZE
39 39 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT
40 40 JOHNSON Anna 1999 USA
41 41 OEYGARD Frida 1994 NOR
42 42 LARGE Ember 1995 CAN
43 43 WITKOWSKI Ana 1997 USA
44 44 EBEL Tamara 1994 KAZ
45 45 SCHERRER Marianne 1998 CAN
46 46 ZERJAV Neza 1999 SLO
47 47 ENKHBAYAR Ariuntungalag 1997 MGL
48 48 DENIS Katherine 1996 CAN
49 49 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL
50 50 BERRIGAN Rya 1999 USA
51 51 DUMAN Aysenur 1999 TUR
52 52 MALMQUIST Emma 1995 USA
53 53 HAMM Camille 1996 CAN
54 54 HIK Freya Charlotte 1995 CAN
55 55 MALKOC Zozan 1997 TUR
56 56 BRYANT Becki 1997 USA
57 57 HAM Hae Yeong 1994 KOR
58 58 ABRIC Alexia 1999 USA
59 59 DULAMSUREN Oyunchimeg 2000 MGL
60 60 BAE Min-ju 1997 KOR

61 61 KIM Bo-ra 1996 KOR
62 62 ZHAO Yuan 1997 CHN
63 63 XI Jing 1997 CHN
64 64 CHENG Mengyu 1998 CHN
65 65 YANG Zhanfei 1995 CHN
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
0 1994 FIN
0 1996 GER
0 1996 SUI
0 1998 FIN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +