Resultater Styrkeprøven Rett Vest 2017



Resultater Styrkeprøven Rett Vest - 50 km
Bergen, Hordaland - 26. august 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Komplette resultater sortert på tid

Startnr. - Etternavn - Fornavn - Passering Unneland - Sluttid
151 Ludvigsen Thorbjørn Thorsen 2:06 4:50 
267 Skjervheim Lars Erik 2:23 5:20 
204 Slethaug Sverre 2:23 5:37 
266 Åsnes Arve 2:37 5:48 
243 Tøsdal Andreas Bye 2:28 5:58 
202 Simonsen Sverre 2:37 6:01 
49 Edstrøm Tim Peter 2:38 6:14 
111 Hordnes Terje 2:35 6:18 
128 Kalsås Knud 2:28 6:25 
125 Johansen Frode 2:59 6:38 
83 Gurandsrud Lars 2:34 6:54 
102 Hefte Stein Kjetil 2:56 6:54 
149 Lind Ingeborg Kristine 2:53 6:54 
38 Brunvoll Jon 3:01 6:55 
232 Taskjelle Torbjørn 2:59 6:55 
249 Vange Kristian Wiland 2:50 6:55 
73 Furnes Ståle 2:50 6:58 
154 Løtvedt Aleksander 2:50 6:58 
18 Andersen Ørjan 2:54 7:03 
219 Sundland Jon Are 2:36 7:03 
255 Værøy Inge Inge 2:55 7:07 
17 Andersen Fred 3:04 7:11 
32 Bocchi Mathieu 3:01 7:17 
156 Marken Cato Andre 2:59 7:33 
119 Håvik Aril Løge 3:02 7:34 
95 Hanestad Truls 3:04 7:38 
169 Natvik Thomas 3:06 7:38 
203 Skoglund Helge 3:06 7:38 
175 Njøtøy Dag-Ove 3:04 7:40 
184 Polden Sveinung 3:17 7:43 
163 Monsen Ronny 3:19 7:31 
174 Njaastad Gisle 3:02 7:49 
90 Haga Ronny 3:32 7:53 
98 Hatland Thomas 3:26 7:55 
157 Matre Per 3:13 7:55 
190 Rudsar Erlend 3:14 7:55 
170 Navratilova Pavla 3:20 7:57 
224 Sætre Petter 3:16 8:08 
136 Kroondijk Rinke 3:24 8:13 
23 Bakkejord Jan Harald 2:59 8:14 
164 Morskogen Magnus 2:59 8:14 
81 Grutle Håkon 3:26 8:18 
100 Hauge Cato Sunde 3:19 8:18 
117 Hysing-Dahl Trine 3:37 8:18 
133 Kozma Janos 3:19 8:18 
256 Werner Erik 3:33 8:18 
45 Cromie Michael 3:16 8:25 
158 Mccann Adrian 3:14 8:25 
160 Moen Leif Theodor 3:42 8:26 
247 Vallestad Edvin 3:08 8:28 
103 Helgeland Øyvind 3:17 8:30 
233 Taugbøl Trond 3:26 8:39 
108 Hodzic Adis 3:47 8:40 
200 Sekkingstad Sindre 3:37 8:40 
215 Strømmen Gyda 3:49 8:40 
199 Schei Mariann 3:41 8:43 
178 Nygård Ivar 3:38 8:46 
77 Golf Kaardal Åslaug 3:46 8:47 
25 Barbeint Thomas 3:37 8:53 
192 Rødland Askel 3:46 8:54 
159 Moen Steinar 3:42 8:56 
161 Mohn Heine 3:44 9:01 
205 Sletteland David 3:46 9:01 
263 Østgulen Thomas 3:46 9:01 
216 Stub Alexander 3:45 9:03 
217 Stub Marianne E 3:45 9:03 
152 Lunde Ingunn 3:52 9:05 
239 Torgersen Rune 3:42 9:05 
72 Furnes Anders 3:33 9:11 
264 Øygarden Petter 3:47 9:13 
26 Berentsen Espen 3:41 9:17 
57 Engesæt Knut Arve 3:41 9:17 
257 Werner Jan Wilhelm 3:58 9:17 
132 Kock Elisabeth 3:58 9:20 
207 Solås Anne 3:53 9:20 
140 Larsen Bo Vidar 4:03 9:22 
185 Rasmussen Stig 3:38 9:31 
179 Opdal Anders Frugård 4:14 9:32 
191 Ruud Morten 4:06 9:32 
138 Kårbø Kjetil 3:44 9:33 
19 Andersson Christian 3:54 9:36 
76 Gjervik Jan-Tore 3:44 9:36 
78 Grebstad Jens-Petter Follestad 4:10 9:36 
70 Forland Michal 4:07 9:37 
107 Hodnefjell Richard 4:10 9:37 
268 Hodnefjell John 9:37 
222 Sviggum Thomas 4:04 9:41 
223 Sviggum Kent 4:04 9:41 
123 Johannesen Magnar Kåre 3:54 9:43 
122 Jebsen Stephan 4:06 9:48 
131 Knutsen Lars Olav 3:40 9:48 
171 Nerhus Solfrid 4:06 9:48 
109 Holand Petter 4:05 9:55 
235 Throndsen Tom 4:07 9:59 
259 Wetteland Per Inge 4:28 10:00 
250 Vangen Jonas 3:43 10:02 
206 Soldal May-Britt 4:16 10:06 
251 Vaular Bjart 4:04 10:07 
58 Erdal Ellen 4:20 10:14 
197 Sandøy Thomas Anton 4:29 10:15 
47 Dahle Egil 4:14 10:16 
194 Sagevik Stian 3:42 10:17 
3 Aarbø Kjartan 4:02 10:20 
166 Myrmo Ann Helen 4:10 10:20 
225 Søgnen Håkon 4:09 10:20 
44 Collett Karin 4:29 10:21 
52 Eiken Ivar 4:16 10:21 
115 Humlevik Lorentz 4:28 10:21 
39 Buanes Jostein 4:23 10:27 
40 Buanes Eirik Alnes 4:23 10:27 
35 Bratland Ralph 4:07 10:31 
43 Børsheim Eirik 4:07 10:31 
186 Raustøl Mathias 4:19 10:31 
254 Vik Dagfinn 4:29 10:32 
46 Dahl Hanne 4:44 10:45 
96 Hansen Eilif Hugo 4:29 10:45 
242 Træland Karianne 4:44 10:45 
9 Aksdal Geir Nilsen 4:28 10:51 
10 Aksdal Tommas Nilsen 4:28 10:51 
211 Steinestø Mette 4:28 10:51 
134 Krogvold Lars 4:24 10:55 
246 Vallentinsen Lage 4:09 10:58 
234 Thorsteinsson Preben 4:09 10:59 
8 Agledal Joacim 4:32 11:02 
68 Fjæreide Morten 4:16 11:12 
220 Sveen Ingelill Dedekam 4:39 11:13 
54 Eldevik Tor 4:40 11:16 
71 Furevik Tore 4:40 11:16 
248 Vangdal Martin 4:21 11:17 
41 Bugge Edvin Steinar 4:28 11:26 
209 Spence Luke 4:07 11:26 
210 Spence Mark 4:07 11:26 
218 Sudbø Jorunn 4:56 11:26 
60 Falch Eyvind 4:28 11:27 
142 Lavik Tor Andre 4:21 11:27 
53 Eizentas Vilis 4:42 11:28 
114 Hultberg Karine 4:28 11:28 
155 Magnussen Kristin 4:28 11:28 
230 Søvik Astrid Larsdatter 4:56 11:28 
258 Westhof Simon 5:02 11:28 
2 Aarbakke Jr Anved 4:28 11:31 
85 Herfindal Kaja 4:21 11:32 
86 Herfindal Susanne 4:21 11:32 
110 Hole Lars Robert 4:56 11:32 
24 Bang Alexander 4:28 11:33 
221 Svensson Anders 5:02 11:38 
65 Fitje Bjørn Tore 4:52 11:39 
101 Haukeland Wenche 5:02 11:40 
84 Gåskjenn Per-Erik 4:26 11:54 
116 Hundvin Kjersti 4:58 11:54 
241 Træland Stig 4:59 11:55 
69 Follevåg Tommy 4:54 12:00 
66 Fjellberg Roger 5:02 12:01 
118 Hårvik Nikolai 5:02 12:01 
120 Ingvaldsen Martin 5:18 12:01 
94 Hammersland Lars Gunnar 5:03 12:06 
182 Pakkala Kimmo André 5:18 12:06 
228 Sørum Janne 5:18 12:10 
229 Søvik Guldborg 4:57 12:10 
75 Gjerde Jan Egil 5:19 12:11 
130 Kjørlaug Linn 5:15 12:14 
146 Lid Olaug Tveiterås 5:06 12:17 
147 Lid Geir 5:06 12:17 
16 Alsaker Toralf 5:00 12:19 
126 Johnsen Christian 4:52 12:19 
50 Eide Ingelin 5:33 12:25 
270 Lygren Linn 5:33 12:25 
127 Kalsaas Kåre 5:14 12:33 
214 Stiansen Steinar 5:10 12:33 
145 Lekven Per 5:05 12:34 
167 Mæland Stig 5:05 12:34 
30 Bersaas Erlend 4:44 12:40 
80 Grotle Øystein Smørås 5:02 12:40 
88 Haakonsen Jannicke 5:29 12:45 
196 Sandve Tove Kristine 5:18 12:45 
176 Nordborg Beate 5:42 12:58 
177 Nordborg Alfred 5:42 12:58 
193 Sagevik Anders Scisly 5:08 13:07 
195 Sagevik Kenneth Magne 5:08 13:07 
48 Dyngeland Hessen Steffen 5:00 13:19 
135 Krokli Tor-Egil 5:00 13:19 
260 Widerøe Rolf 5:13 13:23 
33 Boye Bjarte 5:52 13:36 
34 Boye Tobias 5:52 13:36 
121 Iversen Turid 4:41 13:47 
180 Otnes Inger 4:41 13:47 
173 Nielsen Bjarte 6:10 13:48 
14 Almberg Joakim 5:30 13:49 
51 Eide Andreas 5:30 13:49 
137 Kvalvåg Christopher 5:30 13:50 
168 Namdal Aylin 5:29 13:50 
56 Ellingsen Emil 2:44 x Avslutter Unneland
97 Hansen Rasmus Famme 4:07 x Avslutter Unneland
1 Aanes Svein Aage 4:17 Avslutter før Unneland
4 Aarland Simon 4:19 6:50 Avslutter montana
6 Aasvær Victor 4:17 Avslutter før Unneland
7 Agdestein Bjørge 4:06 6:20 Avslutter montana
21 Anthun Morten 4:11 8:50 Avslutter Damsgård
27 Berg Anita 6:07 9:31 Avslutter montana
29 Bergset Torunn 5:04 8:18 Avslutter Danmarksplass
31 Birkeland Erling 5:39 8:44 Avslutter montana
64 Faugstad Rune 4:38 7:22 Avslutter montana
74 Gjerde René 4:07 8:41 Avslutter Damsgård
92 Halbrendt Odd Magne 4:58 9:39 Avslutter melkeplassen
93 Hammersland Susanne 3:52 6:01 Avslutter montana
104 Hellen Birte 3:27 5:02 Avslutter Montana
129 Kartveit Eyvind 3:01 5:30 Avslutter montana
139 Larsen Morten Avslutter før Unneland
143 Lee Chris (Abb) 4:38 7:22 Avslutter montana
162 Moktar Naimah Avslutter Redningshytten
172 Nielsen René Kjær 4:06 Avslutter Unneland
181 Ottesen Sverre 3:42 6:00 Avslutter montana
198 Sannem Gustav 3:29 5:30 Avslutter montana
201 Selvik Thorstein 7:21 Avlutter før lyderhorn
227 Sørhøy Frode 3:44 6:25 Avslutter montana
231 Takle Dan Avslutter Redningshytten
236 Thunæs Paal 5:02 Avslutter Unneland
240 Trellevik Steffen 5:51 Avslutter Unneland
245 Vallentinsen Truls 5:14 Avslutter montana
265 Årvik Helena Løw Avslutter før Unneland
269 Holm Mette 5:16 Avslutter montana



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +