Resultater: Stoltzekleiven opp| Opp Tryvann| Bråtesten| Berlin Marathon| Nordmarka Skogsmaraton| Sykkel VM| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Episode 1|

Resultater Sunnfjord Ultra 2021


Annonse

Resultater Sunnfjord

10. juli 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Mosjonsløp, ultraløp

--- --- ---

53 KILOMETER

KVINNER

1. HERMANSEN, MÅLFRID - 05:21:00

2. BØ, JULIE VOLLUM - 06:34:07

3. SLORAFOSS, IDA - 06:34:36

4. RAAEN, TONE - 06:36:09

5. LEIKVOLL, EDNA KARIN BOGE - 06:44:40

6. VÅGENE, LINA - 07:48:51

7. BERGSET, MALIN FRØYEN - 08:21:00

8. BY, EVA - 09:39:31

9. DRAL, MYRNA - 13:45:04

10. JÅSUND , BEATE - DNF

11. DVERGSDAL, SYNNØVE - DNS

MENN

1. ØVREBØ, LARS - Jølster IL - 05:20:45

2. ÅRDAL, JENS OLE - Jølster - 05:35:00

3. HAMMERØ, TORE - 05:59:00

4. TAUGBØL, MARIUS - 06:00:51

5. DINGSØYR, SVERRE - NESSE IL - 06:01:37

6. NOREVIK, ROBERT - Norevik Terrengløparlaug - 06:01:37

7. KIRKEEIDE , GISLE JORDANGER - 06:09:50

8. OS, TORBJØRN - Amalie i mitt hjerte - 06:12:20

9. ERIKSTAD , NILS TORE - Guttegymmen - 06:13:28

10. FOLKVORD , PÅL - Bergen kommunes IL - 06:29:01

11. BERGER, CATO - 06:32:58

12. SLETTESKOG, JON - Haugesund Triatlonklubb - 06:33:53

13. REED, BJARTE - Førde CK - 06:40:53

14. KVAMMEN, RAYMOND - No team - 06:46:11

15. RISKA, SVEIN KJETIL - GTI FiK - 06:47:29

16. KOLSTAD, MARTIN - 06:53:56

17. GUNDERSEN, BJØRNAR - 06:53:56

18. SYVERSEN, VEGARD VEGSUND - Førde CK - 07:02:00

19. KOZMA, JANOS - 07:24:30

20. HORNNES, ATLE KRISTIAN DAHLGREN - Førde Langlaufen - 07:24:42

21. HAUKELAND, BJØRN - 07:24:42

22. FJØRSTAD, THOMAS - Bouvet - 07:25:00

23. NORDEIDE, EIVIND - Mandag IK - 07:37:09

24. FRØHOLM, EIRIK - IL Fri - 07:37:09

25. BUKKØY, JOACHIM FAGERLI - 08:21:00

26. ÅDNANES , KJELL ARNE - 08:36:27

27. EIDE, JARL EVEN - Stryn - 08:38:36

28. EINEVOLL, MARTIN - 08:52:00

29. AAMODT, ODDBJØRN - Bryne Triatlonklubb - 11:01:13

30. TISTHAMAR , ANDRE - Førde CK - 11:43:00

31. REED, EDVARD - Førde CK - 11:43:00

32. NYGÅRD, TOR EIRIK - 12:02:04

33. VINDHEIM, RUNE - Førde CK - 13:45:04

34. SELVIK , TORMOD - Kvammen - DNF

35. TANGEDAL, KIM - Kjeks - DNF

36. OPPEDAL, ØYVIND GAUSVIK - Førde IL - DNS

37. SKAUGE, FRODE - CK Sotra - DNS

38. LYNGSTAD, TERJE - Jølster IL - DNS

39. KRÅKENES, HEROLD - Koksøy - DNS

40. STRAUME, THOMAS - DNS

41. DIETRICHSON, FREDRIK LUHR - Morgonrode - DNS

Annonse







Annonse