Resultater Supersprint 2014



Resultater Orientering
Supersprint
Bamble, Telemark - 1. mai 2014

Damer N-åpen

1 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Charlotte Andersen OK Skeidi 28:07   18:44
  Marlen Bamle OK Skeidi 44:36   29:44
  Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 33:49   22:32
  Jenny Flaatten OK Skeidi 44:37   29:44
  Tiril Kamfjord OK Skeidi 23:12   15:28
  Tuva Kamfjord OK Skeidi 27:30   18:20
  Maren Mustad OK Skeidi 17:47   11:51
  Ida Nystein Pedersen OK Skeidi 23:05   15:23
  Synne Segrov OK Skeidi 27:32   18:21

D -10

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Anne Beitdokken Porsgrunn OL 25:50   17:13
  Marie Beitdokken Porsgrunn OL 26:34   17:42
  Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:12   6:48
  Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 34:54   23:16

D 11-12

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Malene Nysæter Skien OK 15:27   9:39

D 13-14

1 990 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Nysæter Skien OK 22:33   11:19
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 23:14 +0:41 11:40
3 Hanna Johansson Hedrum OL 24:08 +1:35 12:07
4 Anna Meen Porsgrunn OL 24:33 +2:00 12:20
5 Elise Støren Bø OL 26:23 +3:50 13:15
6 Hanne Vassend Porsgrunn OL 28:29 +5:56 14:18
7 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 32:22 +9:49 16:15

D 13-16C

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bethina Staulen Fredin Skien OK 14:57   9:20
2 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 17:11 +2:14 10:44
3 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 17:39 +2:42 11:01
4 Susanne Strøm Hedrum OL 22:10 +7:13 13:51

D 13-16N

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Emilie Støren Bø OL 20:47   13:51
2 Frida Gausnes OK Skeidi 27:36 +6:49 18:24

D 15-16

2 470 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 21:45   8:48
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 23:27 +1:42 9:29
3 Maria Prestbøen Sandefjord OK 23:58 +2:13 9:42
4 Julie Nærestad Vegårshei IL 24:04 +2:19 9:44
5 Camilla Rosenvold Porsgrunn OL 25:59 +4:14 10:31
6 Martine Gustavsen Sandefjord OK 34:08 +12:23 13:49

D 17-C

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 15:09   9:28
2 Rita Raastad Skien OK 17:09 +2:00 10:43
3 Jorunn Kjenslie IL Hauken 20:02 +4:53 12:31
4 Rita Kirste Skien OK 21:43 +6:34 13:34
5 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 27:20 +12:11 17:05
  Lill Birkelund Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 17-N

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 May Nordkvelde Hedrum OL 24:13   16:08
2 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 24:39 +0:26 16:26
3 Nina Irene Guttormsen Sørum Skien OK 26:45 +2:32 17:50

D 17-18

2 560 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Holte Porsgrunn OL 28:16   11:02

D 21-

2 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 30:45   10:40
2 Ingrid Tronshaug Stokke IL 32:17 +1:32 11:12

D 40-

2 560 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 22:25   8:45
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 24:42 +2:17 9:38
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 26:11 +3:46 10:13
4 Turid Bertelsen Porsgrunn OL 27:40 +5:15 10:48
5 Åse Nysæter Skien OK 30:35 +8:10 11:56
6 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 31:06 +8:41 12:08
7 Trude Nysæter Skien OK 32:19 +9:54 12:37
8 Anniken Ausen Porsgrunn OL 33:07 +10:42 12:56
  Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL ikke startet    

D 50-

2 470 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Hovi Skien OK 23:54   9:40
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 25:44 +1:50 10:25

D 60-

2 470 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Nauf Hedrum OL 37:00   14:58
2 Elisabeth Rød Andebu IL 37:12 +0:12 15:03
3 Astrid Lunde Drangedal OL 37:57 +0:57 15:21
4 Inger Nergaard Stokke IL 39:11 +2:11 15:51
5 Margareta Brynhildsen Stokke IL 39:30 +2:30 15:59

D 70-

2 060 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 34:32   16:45
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 42:02 +7:30 20:24
3 Margith Reppesgård Hedrum OL 52:14 +17:42 25:21
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    

H -10

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Theodor Bjørk Sandefjord OK 13:28   8:58
  Anders Gusfre OK Skeidi 19:30   13:00
  Fritjof Gusfre OK Skeidi 30:34   20:22
  Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 33:04   22:02
  Bendik Schia Løe Notodden OL 21:49   14:32
  Gaute Nysæter Skien OK 18:50   12:33

H 11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 12:47   7:59
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 13:49 +1:02 8:38
3 Henrik R Holt Hedrum OL 15:44 +2:57 9:50
4 Snorre Slokvik Notodden OL 16:06 +3:19 10:03
5 Åsmund Slokvik Notodden OL 16:29 +3:42 10:18
6 Martin Ausen Porsgrunn OL 19:00 +6:13 11:52
  Anders Ljådal IL Hauken ikke startet    

H 13-14

1 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 18:59   9:32
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 19:58 +0:59 10:02
3 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 27:25 +8:26 13:46
3 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 27:25 +8:26 13:46
5 Jakob Schia Løe Notodden OL 30:26 +11:27 15:17

H 13-16C

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Andre Strøm Hedrum OL 16:23   10:14
2 Hans Jacob Bamle OK Skeidi 28:00 +11:37 17:30

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Markus Kjenslie IL Hauken 26:06   17:24

H 15-16

2 560 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ole Flaatten OK Skeidi 17:47   6:56
2 Sindre R Holt Hedrum OL 19:29 +1:42 7:36
3 Fredrik Polland OK Skeidi 19:40 +1:53 7:40
4 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 20:54 +3:07 8:09
5 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 22:03 +4:16 8:36
6 Jørgen Slokvik Notodden OL 29:09 +11:22 11:23
7 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 32:54 +15:07 12:51

H 17-C

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 15:38   9:46
2 Arnfinn Sørum Skien OK 20:00 +4:22 12:30

H 17-18

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 19:02   7:26
2 Jarle Lysnes Hedrum OL 25:04 +6:02 9:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +