---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Svanstulrennet 2008



 

  SVANSTULRENNET 17.02.2008  
  Navn klubb Tid
  KLASSE 16-20 MENN    
1 Vegard Berg Gulset IF 1.31.01
2 Gustav Vasdal Gjerpen IF 1.40.34
3 Kjetil Hauken USF 1.46.37
4 Vermond Gurholt Siljan IL 1.47.25
5 Sigbjørn Lindgren   1.59.18
6 Roy Even Omlid Kjapp IL 2.07.00
       
  KLASSE 21-30 MENN    
1 Kjell Teje Slettemeås Skaphedin 1.31.22
2 Jon Bjarne Onsøien IF Ørn 1.34.37
3 Øistein Slettemeås Skaphedin 1.37.08
4 Lars Vårli   1.57.30
5 Nils Egil Bråthen   2.13.47
6 Ove Kleppa Hjelmeland IL 2.30.34
7 Jahn Otto Bråthen   2.32.54
8 Per Stian Kristoffersen   2.59.29
       
  KLASSE 31-40 MENN    
1 Per Gunnar Mustad Langesund Tri. 1.29.04
2 Nils Anders Bruun Kilebygda IL 1.32.28
3 Per Henning Nilsen Sannidal IL 1.33.19
4 Simon Haugen Team Iron Cowboys 1.41.18
5 Dag Steinar Ragvin IF Ørn 1.43.57
6 Erik Løberg Kilebygda IL 1.44.17
7 Frode Nysæter Gulset IF 1.47.19
8 Gisle Nyseter Skien OK 1.48.40
9 Vegard Melby Gulset IF 1.52.09
10 Ole Kristoffer Røste AT Skog 1.56.25
11 Geir Holte Skien BIL 2.27.25
12 Heine Matre Skien BIL 2.40.08
DNF Frode Melby    
       
  KLASSE 41-50    
1 Bent Arve Bratås Fjågesund IL 1.29.04
2 Svein Ove Jakobsen Vinje IL 1.34.01
3 Rune Strandskogen Telem. Politi 1.34.56
4 Jørgen Tørnes Bergkameratene 1.36.12
5 Dag Berg GULSET IF 1.36.16
6 Knut Bergsvand Nanset IF 1.38.33
7 Bjørn Tore Gurholt IF Ørn 1.39.07
8 Øistein Aasheim  Posten 1.39.25
9 Hans Jacob Nordhov GULSET IF 1.41.29
10 Ulf Strand Gulset Ski 1.46.48
11 Roger Høgmann IF Ørn 1.47.22
12 Bjørn Øverland Br. Dahl AS 1.48.20
13 Willy Jensen   1.48.44
14 Helge Moen Kilebygda IL 1.50.55
15 Bent Holen Hydro 1.54.14
16 Torstein Hauken USF 2.00.44
17 Asbjørn Lavoll   2.07.00
18 Otto Gullesen Storm 2.09.01
19 Lars Gilje Storm 2.09.06
20 Lars Vassend IF Ørn 2.36.33
DNF Tomas Tørnes Kjosen IL  
       
  KLASSE 51-60 MENN    
1 Halvor Martmann Midas Data 1.30.39
2 Hans Olav Lahus Skarphedin 1.36.14
3 Kjell Dorholt Is Partner 1.38.06
4 Odd Tore Slettemeås Skarphedin 1.42.09
5 Jon Kile   1.47.41
6 Tor-Gunnar Eikeland Herkules 2.25.35
       
  KLASSE 61-70 MENN    
1 Sten Helge Johnsen Skade IL 1.36.58
2 Helge Bergsvand Nanset 1.44.02
3 Kjell Tveitan ABB 1.49.10
4 Arne Lie IL Skarphedin 1.52.13
5 Peder Kristoffer Savio Brevik 2.05.19
6 Kjell Bråthen Kilebygda IL 2.15.15
7 Torbjørn Johansen   2.16.55
  KLASSE 70- MENN  
1 Olaf Larsen OK Skeidi 2.47.52
  KLASSE 16-20 KVINNER  
1 Guro Vassend IF Ørn 2.36.31
  KLASSE 21-30 KVINNER    
1 Veronika Sollid IF Ørn 1.48.01
2 Kirsten Vrålstad Aas Siljan IL 2.00.07
  KLASSE 41-50 KVINNER    
1 Åse Irene Furuheim Gr Hundekjørerklubb 1.55.39
2 Turid Veggeland Gjerpen IF 2.28.39
  TURKLASSE  
  Vegard Hauken    
  Hans Torbjørn Aspheim    
  Olav Meen Langesund ST  
  Kjell Andresen    
  Kjell Johnsen Diplom Is  
  Odd Angelsen Norcem BIL  
  Astrid Thostensen Gjerpen IF  
  Sten Roger Thostensen Gjerpen IF  
  Yone Gammelseæter Porsgrunn o-lag  
  Øyvind Lund Gjerpen IF  
  Odd Stensrød Siljan  
  Geir Jakobsen Vinje IL  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +