Resultater Svanstulrennet 2010



Resultatliste G 15-16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strande,Øyvind Ringerike O-Lag 48:37,0 + 00:00,0
Resultatliste K 17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Grim,Ingrid Landsverk Ros, IL  
Resultatliste K 26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eie,Kari Henneseid Drevja IL 40:22,9 + 00:00,0
Resultatliste K 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Mustad,Brita Cecilie Norcem BIL  
DNS Tangen,Lene Langesund Sykkel og Triathlon  
DNS Magnes,Marit NOTEAM  
Resultatliste K 36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Fiveland,Cecilie Telemarksreiser al  
DNS Juve,Ann-Helen NOTEAM  
Resultatliste K 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Timland,Kjerstin Telemarksreiser al 1:00:28,0 + 00:00,0
DNS Furuheim,Åse Irene Runar, IL  
Resultatliste M 17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andresen,Kristoffer Stridsklev IL 53:05,0 + 00:00,0
DNS Sjulstad,Harald Veidekke BIL  
DNS Strand,Jørgen Gulset IF  
Resultatliste M 19-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gurholt,Vemund Team Råtass / Siljan 37:27,1 + 00:00,0
2 Strande,Ola Doksrød Gjerpen IF 38:44,3 + 01:17,2
3 Gurholt,Halvor L. Team Råtass / Siljan 52:47,8 + 15:20,7
Resultatliste M 21-25 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jørgensen,Glenn NOTEAM 36:11,4 + 00:00,0
Resultatliste M 26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hasli,Øyvind Eina Sportsklubb 37:45,2 + 00:00,0
2 Eikeland,Marius Sannidal IL 41:03,9 + 03:18,7
3 Vårli,Lars Brevik Elektro 45:20,0 + 07:34,8
4 Berger,Sigurd Halden SK 45:42,1 + 07:56,9
5 Lønne,Fredrik Ros, IL 45:53,6 + 08:08,4
DNS Tallakstad,Ken Tore Team Sinsen Racing  
Resultatliste M 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Ruben Nanset IF 36:38,6 + 00:00,0
2 Onsøien,Jon Bjarne Ørn, IF 40:08,0 + 03:29,4
3 Boge,Trond Porsgrunn Triathlon 42:21,0 + 05:42,4
4 Nilsen,Per Henning Sannidal IL 46:59,8 + 10:21,2
5 Berger,Jonas Halden SK 48:58,9 + 12:20,3
DNS Øvsterud,Tommy Skade, IL  
DNS Lindsverk,Ole Reidar Svarstad IL  
Resultatliste M 36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kreken,Tom Nanset IF 37:06,9 + 00:00,0
2 Sætnan,Knut Jostein OPIL 39:56,8 + 02:49,9
3 Timland,Eigil Telemarksreiser al 51:38,7 + 14:31,8
4 Matre,Heine NOTEAM 57:55,2 + 20:48,3
5 Stokkenes,Roy Toro BIL 1:02:03,0 + 24:56,1
6 Olsen,Ørjan Myra Posten BIL 1:04:13,5 + 27:06,6
DNS Fiveland,Torbjørn Telemarksreiser al  
DNS Mustad,Per-Gunnar Langesund Sykkel og Triathlon  
Resultatliste M 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ulevåg,Kåre Tvedestrand 35:57,2 + 00:00,0
2 Bergsvand,Knut Nanset IF 37:55,0 + 01:57,8
3 Gurholt,Bjørn Tore Ørn, IF 40:55,3 + 04:58,1
4 Gulseth,Tor Isak Ørn, IF 44:32,7 + 08:35,5
5 Hansen,Sigbjørn TPIL 47:50,0 + 11:52,8
6 Aaltvedt,Egil Ørn, IF 48:17,5 + 12:20,3
7 Klouman,Henning Skien Lufthavn 52:17,7 + 16:20,5
8 Holte,Geir A. NOTEAM 54:06,8 + 18:09,6
9 Larsen,Freddy Inge Hauken, IL 54:29,8 + 18:32,6
10 Brekke,Hans Christian Vela AS 55:54,1 + 19:56,9
11 Kikut,Morten Ørn, IF 1:07:21,2 + 31:24,0
DNS Einungbrekke,Willy Jensen Kilebygda IL  
DNS Løberg,Erik Kilebygda IL  
Resultatliste M 46-50 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordhov,Hans Jacob Gulset IF 41:53,0 + 00:00,0
2 Kleven,Asmund Kroken IL 45:34,6 + 03:41,6
3 Hansen,Jan Erik Siljan IL 45:47,7 + 03:54,7
4 Moen,Helge Heddal IL 45:50,2 + 03:57,2
5 Listul,Ole Halvor Heddal IL 45:52,2 + 03:59,2
6 Lundeberg,Olav TPIL 48:33,5 + 06:40,5
7 Andresen,Kjell Stridsklev IL 53:54,1 + 12:01,1
8 Realfsen,Morten ABB BIL 56:37,1 + 14:44,1
9 Stokkenes,Are Toro BIL 1:02:02,9 + 20:09,9
10 Tangerås,Rune Skidar 1:05:42,7 + 23:49,7
DNS Øverland,Bjørn Brødrene Dahl As  
DNS Grim,Oddvar Ros, IL  
DNS Strand,Ulf Gulset IF  
Resultatliste M 51-55 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Birkrem,Egil Flatdal IL 39:44,2 + 00:00,0
2 Dorholt,Kjell Herøya BIL 41:28,0 + 01:43,8
3 Haraldstad,Arild Reklamesentralen 49:52,4 + 10:08,2
4 Tangerås,Lars NOTEAM 1:07:08,4 + 27:24,2
5 Borgerås,Hans Ragnar NOTEAM 1:17:44,8 + 38:00,6
DNF Oterholt,Sven Ove Ørn, IF  
DNS Hauge,Per Grenland Golfklubb  
Resultatliste M 61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergsvand,Helge Nanset IF 45:05,9 + 00:00,0
2 Langslet,Odin Gjerpen IF 46:07,1 + 01:01,2
3 Remme,Bjørn Atle Isola 55:36,5 + 10:30,6
DNS Andersen,Leif Steinar Nanset IF  
DNS Årseth,Torodd Veritas BIL  
Resultatliste M 66-70 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Bakke,Sigmund Stridsklev IL  
DNS Johnsen,Kjell Einar Diplom-Is BIL  
DNS Rånerød,Lars Larsen Hedrum IL  
DNS Johansen,Torbjørn Ørn, IF  
DNS Savio,Peder Brevik  
Resultatliste M 76 år og eldre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Smemo,Øystein Norcem BIL  
Resultatliste Trim   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bøckman,Kitty NOTEAM Fullført
DNS Danielsen,Kjellaug NOTEAM  
  Eie,Guro Drangedal IL Fullført
DNS Eie,Guro NOTEAM  
DNS Grim,Håvard Landsverk Ros, IL  
  Hovi,Grete B. Skien OK Fullført
  Høgås,Geir Ørn, IF Fullført
  Knapskog,Didrik NOTEAM Fullført
  Miller,Dennis NOTEAM Fullført


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +