Resultater Sverigescup / VW Cup - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Sverigescup / Finalehelg Volkswagen Cup

27. mars 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1158ANDERSSON Ebba1997SWE26:29.70.0020.00
2148KALLA Charlotte1987SWE27:25.4+55.748.03
3152SUNDLING Jonna1994SWE27:37.0+1:07.353.87
4146KARLSSON Frida1999SWE27:43.0+1:13.356.89
5156DYVIK Anna1994SWE28:06.8+1:37.168.86
6144LINDSTROEM Louise2000SWE28:16.0+1:46.373.49
7147MODIG Lovisa1993SWE28:26.9+1:57.278.98
8134ERIKSSON Lisa2003SWE28:28.3+1:58.679.68
9154RIBOM Emma1997SWE28:35.2+2:05.583.16
10150SVAHN Linn1999SWE28:36.5+2:06.883.81
11157OLSSON Moa1997SWE28:37.2+2:07.584.16
12149NORDSTROEM Maria1991SWE28:40.5+2:10.885.82
13145HENRIKSSON Sofia1994SWE29:10.6+2:40.9100.97
14126ERIKSSON Mia1987SWE29:19.4+2:49.7105.40
15151HAGSTROEM Johanna1998SWE29:25.2+2:55.5108.32
16153DAHLQVIST Maja1994SWE29:29.1+2:59.4110.28
17133INGESSON Lisa2002SWE29:32.7+3:03.0112.09
18139ROSENBERG Maerta2002SWE29:36.4+3:06.7113.95
19140ERICSSON Tove2003SWE29:45.8+3:16.1118.69
20141OEHRN Rebecca1996SWE29:59.8+3:30.1125.73
21143VINSA Lisa1995SWE30:08.9+3:39.2130.31
22138SOLIN Jenny1996SWE30:18.2+3:48.5134.99
23135ERKERS Frida1992SWE30:19.5+3:49.8135.64
24137WIKEN Emma1989SWE30:23.7+3:54.0137.76
25113ANDERSSON Sara2003SWE30:29.0+3:59.3140.43
26131ANDERSSON Elin2001SWE30:29.8+4:00.1140.83
27118OSKARSSON Malin2004SWE30:36.3+4:06.6144.10
28155SETTLIN Evelina1992SWE30:36.8+4:07.1144.35
29101LAVEN Erica2004SWE30:50.6+4:20.9151.30
30121HALLQUIST Ingrid1997SWE30:59.7+4:30.0155.87

31127STENMAN Ebba1998SWE31:01.5+4:31.8156.78
32132HANSSON Moa2001SWE31:02.1+4:32.4157.08
33130MAJBAECK Maja1998SWE31:03.9+4:34.2157.99
34116FAELTENHAG Saga2002SWE31:23.0+4:53.3167.60
35108OLSSON Magdalena1990SWE31:43.8+5:14.1178.07
36128OESTBERG Tilda2001SWE31:46.3+5:16.6179.33
37125IVARSSON Emma1993SWE31:47.0+5:17.3179.68
38105LUNDGREN WIKSTROEM Josehanna2001SWE31:57.6+5:27.9185.01
39124LINDBERG Sofia1992SWE32:05.5+5:35.8188.99
40122BJOERKLUND Emma1994SWE32:05.6+5:35.9189.04
41109NAESLUND Elin2004SWE32:05.9+5:36.2189.19
42102NILSSON Ida2002SWE32:10.6+5:40.9191.55
43106NILSSON Saga2002SWE32:27.4+5:57.7200.01
44119MAJBAECK Moa2000SWE32:29.4+5:59.7201.02
45136ABRAHAMSSON Hanna2000SWE32:46.7+6:17.0209.72
46120HENRIKSSON Elin2003SWE32:50.5+6:20.8211.63
47114WALLIN Elsa2001SWE32:50.8+6:21.1211.78
48129SANDE Maja-Lina2000SWE33:20.2+6:50.5226.58
49123OLSSON Ella2000SWE33:41.4+7:11.7237.25
50115TAPANI Linn2001SWE33:43.0+7:13.3238.05
51104ISAKSSON Alva2004SWE33:46.6+7:16.9239.87
52111RIEKKOLA Wilma2003SWE33:57.5+7:27.8245.35
53103FRITZ Hanna1997SWE34:19.1+7:49.4256.22
54107HUBENETTE Sigrid2002SWE34:21.3+7:51.6257.33
55110LUNDKVIST Sofia2002SWE34:28.0+7:58.3260.70
56112AAREBAECK Maja2001SWE34:48.4+8:18.7270.97
57117HOLMBOM Svea2000SWE35:22.1+8:52.4287.92
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
142BAANGMAN Tilde2001SWE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse