Resultater TA-sprint, løp 1 - 2014



Resultater Orientering TA-sprint, løp 1
Stjørdal - 24. april 2014

D 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trude Markhus Verdal OK 16:35   11:03
2 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 18:05 +1:30 12:03
3 Hege Hallan OK Skøynar 21:37 +5:02 14:24
4 Linnea Munkeby Frol IL 22:57 +6:22 15:18
5 June Munkeby Frol IL 33:09 +16:34 22:06
6 Emma Strømsvik Stjørdals-Blink Orientering 34:18 +17:43 22:52
  Louise Ronglan OK Skøynar diskvalifisert    

D 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ane Marte Vatn Frol IL 22:13   11:06
2 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 22:40 +0:27 11:20
3 Sofie Hallem Verdal OK 25:22 +3:09 12:41
4 Ragne Munkeby Frol IL 26:14 +4:01 13:07
5 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 28:27 +6:14 14:13
6 Siri Carlson Hegge Steinkjer OK 31:16 +9:03 15:38
7 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 31:40 +9:27 15:50
8 Matilde Munkeby Frol IL 34:20 +12:07 17:10
  Ada Carlson Hegge Steinkjer OK diskvalifisert    

D 15-16

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 17:29   8:44
2 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 17:54 +0:25 8:57
3 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 18:28 +0:59 9:14
4 Karen Rysgård Frol IL 20:28 +2:59 10:14
5 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering 23:55 +6:26 11:57
6 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 25:26 +7:57 12:43
7 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 27:58 +10:29 13:59
8 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering 33:58 +16:29 16:59
9 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 35:37 +18:08 17:48
10 Grete Kristiansen Steinkjer OK 41:38 +24:09 20:49

H 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 14:58   9:58
2 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 15:22 +0:24 10:14
3 Simen Hegstad OK Skøynar 17:09 +2:11 11:26
4 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 20:11 +5:13 13:27
5 Håvard Veie OK Skøynar 21:24 +6:26 14:16
  Hallvar Hallan OK Skøynar diskvalifisert    

H 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Morten Svendgård OK Skøynar 17:45   8:52
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 18:34 +0:49 9:17
3 Tore Markhus Verdal OK 22:39 +4:54 11:19
4 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 25:24 +7:39 12:42
5 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 25:42 +7:57 12:51
6 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 28:59 +11:14 14:29
  Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert    
  Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    
  Kristian Veie OK Skøynar diskvalifisert    

H 15-16

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 15:57   7:58
2 Oscar Lyngen Frol IL 16:18 +0:21 8:09
3 Petter Markhus Verdal OK 17:27 +1:30 8:43
4 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 17:46 +1:49 8:53
  Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK brutt    

Åpen 1.5 km

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Karoline Nubdal Frøseth Verdal OK 19:37   13:04
2 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 27:07 +7:30 18:04
3 Håkon Hallan OK Skøynar 28:22 +8:45 18:54
4 Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering 29:36 +9:59 19:44
5 Sigurd Vatn Frol IL 31:40 +12:03 21:06
  Guro Hegstad OK Skøynar diskvalifisert    

Åpen 2.0 km

2 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trine Rannem Steinkjer OK 24:48   12:24
2 Bente Green Verdal OK 36:43 +11:55 18:21
3 Anne Margrethe Kvam Frol IL 38:07 +13:19 19:03
4 Dagfinn Enes Verdal OK 38:38 +13:50 19:19
5 Maren Green Enes Verdal OK 40:52 +16:04 20:26
6 Ivar Reinås Frol IL 42:26 +17:38 21:13
  Nina Eliassen Kvarme Steinkjer OK diskvalifisert    
  Marie Dale Steinkjer OK diskvalifisert    

Åpen 2.5 km

2 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 15:41   6:16
2 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 19:08 +3:27 7:39
3 Atle Dengerud Steinkjer OK 19:14 +3:33 7:41
4 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 19:47 +4:06 7:54
5 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 20:04 +4:23 8:01
6 Per Grande Verdal OK 23:14 +7:33 9:17
7 Stein Markhus Verdal OK 23:49 +8:08 9:31
8 Ole Morten Frøseth Verdal OK 25:05 +9:24 10:02
9 Maren Grande Verdal OK 25:13 +9:32 10:05
10 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 25:14 +9:33 10:05
11 Anders Israelsson OK Skøynar 25:25 +9:44 10:10
12 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 26:00 +10:19 10:24
13 Tor Ove Hallem Verdal OK 26:06 +10:25 10:26
14 Sigrid Hallem Solum Verdal OK 26:31 +10:50 10:36
15 Kine Sofie Sandstad Frol IL 27:15 +11:34 10:54
16 Vidar Skjerve Verdal OK 27:44 +12:03 11:05
17 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 28:42 +13:01 11:28
18 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 31:52 +16:11 12:44
19 Rolf Karset Steinkjer OK 36:19 +20:38 14:31
  Sigve Lundsaunet Verdal OK diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +