Resultater TA-sprint, løp 2 - 2014



Resultater Orientering TA-sprint, løp 2
Verdal - 1. mai 2014

D 11-12

1 260 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Hege Hallan OK Skøynar fullført    
  Trude Markhus Verdal OK fullført    
  June Munkeby Frol IL fullført    
  Linnea Munkeby Frol IL fullført    
  Louise Ronglan OK Skøynar fullført    
  Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering fullført    

D 13-14

1 310 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK fullført    
2 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK fullført    
3 Ragne Munkeby Frol IL fullført    
4 Mari Kilskar Grevskott Frol IL fullført    
5 Ada Carlson Hegge Steinkjer OK fullført    
6 Kathinka Rogstad Kongsberg OL fullført    
7 Ane Marte Vatn Frol IL fullført    
8 Sofie Hallem Verdal OK fullført    
9 Siri Carlson Hegge Steinkjer OK fullført    
10 Matilde Munkeby Frol IL fullført    
11 Eline Kippe Verdal OK fullført    

D 15-16

1 310 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering fullført    
2 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering fullført    
3 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK fullført    
4 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
5 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering fullført    
6 Rønnaug Stav Stjørdals-Blink Orientering fullført    
7 Kristiane Rogstad Kongsberg OL fullført    
8 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering fullført    
9 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK fullført    

H 11-12

1 260 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Tobias Alstad Frol IL fullført    
  Hallvar Hallan OK Skøynar fullført    
  Simen Hegstad OK Skøynar fullført    
  Julius Juberg Verdal OK fullført    
  Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK fullført    
  Trym Nergård Rønning OK Skøynar fullført    
  Martin Vehus Skjerve Verdal OK fullført    
  Håvard Veie OK Skøynar fullført    
  Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

H 13-14

1 310 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK fullført    
2 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK fullført    
3 Andreas Ronglan OK Skøynar fullført    
4 Morten Svendgård OK Skøynar fullført    
5 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
6 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
7 Tore Markhus Verdal OK fullført    
8 Kristian Veie OK Skøynar fullført    
9 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering fullført    
10 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering fullført    
11 Vegard Mehammer Eidsmo Wing OK fullført    
  Birk Barstad Sund Steinkjer OK ikke startet    

H 15-16

1 310 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL fullført    
2 Benjamin Juberg Verdal OK fullført    
3 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
4 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK fullført    
5 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK fullført    
6 Anders Haugskott OL Trollelg fullført    
7 Petter Markhus Verdal OK fullført    
8 Håkon Grande Verdal OK fullført    
  Sondre Mehammer Eidsmo Wing OK brutt    
  Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

Åpen 1,5

1 260 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Magnus Alstad Frol IL fullført    
  Hanna Gustad Strøm OK Skøynar fullført    
  Håkon Hallan OK Skøynar fullført    
  Guro Hegstad OK Skøynar fullført    
  Mateo Henderson Steinkjer OK fullført    
  Noelle Henderson Steinkjer OK fullført    
  Adian Luong Steinkjer OK fullført    
  Julian Luong Steinkjer OK fullført    
  Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering fullført    
  Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK fullført    
  Sigurd Vatn Frol IL fullført    
  Rebekka Veie OK Skøynar fullført    
  Martin Wold Stavrum Frol IL fullført    
  Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar brutt    

Åpen 2,0

1 310 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Morten Rannem Fossum IF fullført    
2 Marie Dale Steinkjer OK fullført    
3 Trine Rannem Steinkjer OK fullført    
4 Ivar Reinås Frol IL fullført    
5 Bente Green Verdal OK fullført    
6 Nina Eliassen Kvarme Steinkjer OK fullført    
7 Stig Arild Haugskott OL Trollelg fullført    
8 Sverre Kristoffersen Verdal OK fullført    
9 Anne Margrethe Kvam Frol IL fullført    
10 Maren Green Enes Verdal OK fullført    
  Torgrim Sund Steinkjer OK ikke startet    

Åpen 2,5

1 630 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK fullført    
2 Magnus Sivertsen Verdal OK fullført    
3 Atle Dengerud Steinkjer OK fullført    
4 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering fullført    
5 Vidar Skjerve Verdal OK fullført    
6 Maren Grande Verdal OK fullført    
7 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
8 Jens Kjetil Mehammer Wing OK fullført    
9 Frode Haugskott OL Trollelg fullført    
10 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK fullført    
11 Per Grande Verdal OK fullført    
12 Arne Grevskott Frol IL fullført    
13 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering fullført    
14 Arve Lægran Steinkjer OK fullført    
15 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering fullført    
16 Tor Ove Hallem Verdal OK fullført    
17 Line Sundsvik Frol IL fullført    
18 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering fullført    
19 Elin H. Sikkeland Verdal OK fullført    
20 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering fullført    
21 Per Ivar Skinderhaug Wing OK fullført    
22 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar fullført    
  Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering brutt    
  Ann Sissel Vehus Verdal OK ikke startet    
  Svein Anders Melhus Steinkjer OK ikke startet    
  Geir Paulsen OL Trollelg ikke startet    
  Øystein Wiggen Byåsen IL ikke startet    

Småtroll

19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Idun Aaen Okänd fullført    
  Jonas Alstad Okänd fullført    
  Guro Heggstad Okänd fullført    
  Laura Heggstad Okänd fullført    
  Matteo Henderson Okänd fullført    
  Noelle Henderson Okänd fullført    
  Julian Luong Okänd fullført    
  Xin Abian Luong Okänd fullført    
  Mats Melby Okänd fullført    
  Andrea Midthjell Okänd fullført    
  Karita Møller Okänd fullført    
  Emilie Nubdal Frøseth Okänd fullført    
  Martine Nubdal Frøseth Okänd fullført    
  Aksel Skjeset Okänd fullført    
  Ragnhild Strøm Okänd fullført    
  Rebekka Veie Okänd fullført    
  Hans Økern Hågård Okänd fullført    
  Julie Økern Hågård Okänd fullført    
  Simen Økern Hågård Okänd fullført    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +