RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Tåssåsen Criterium 64 - Ski Classics 7 - Menn - 2021


Annonse

Resultater Tåssåsen Criterium 64

21. mars 2021

Vålådalen - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

Se ogsåKvinner Elite

MENN - 54 KM (redusert fra 64 pga været) - KLASSISK

* Klikk for resultater med mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
18PERSSON Emil1995SWE2:39:02.20.0035.00
23PEDERSEN Morten Eide1987NOR2:39:02.4+0.235.06
377HOEL Johan1994NOR2:39:03.7+1.535.44
44KARDIN Oskar1992SWE2:39:03.9+1.735.50
51GJERDALEN Tord Asle1983NOR2:39:05.0+2.835.82
618LUUSUA Ari1988FIN2:39:06.1+3.936.14
7120STADAAS Kasper1994NOR2:39:06.3+4.136.20
832VYLEGZHANIN Maxim1982RUS2:39:06.6+4.436.29
914JOHANSSON Marcus1990SWE2:39:06.7+4.536.32
1028EKLOEF Johannes1995SWE2:39:06.9+4.736.38
1154HOEJLIND Gabriel1996SWE2:39:07.5+5.336.56
1210THYLI Vetle1989NOR2:39:08.9+6.736.97
1312JEANNEROD Alexis1991FRA2:39:09.2+7.037.05
146FJELD Oeyvind Moen1988NOR2:39:11.8+9.637.82
1524MATHISEN Runar Skaug1993NOR2:39:12.0+9.837.88
169NYGAARD Andreas1990NOR2:39:15.5+13.338.90
1752SHEMIAKIN Alexey1989RUS2:39:16.8+14.639.28
1884JOHAUG JR. Karstein1992NOR2:39:17.0+14.839.34
1923NORDLI Simen Engebretsen1991NOR2:39:17.1+14.939.37
2011THELE Joar Andreas1993NOR2:39:18.0+15.839.64
2113AUKLAND Anders1972NOR2:39:20.6+18.440.40
2244KARLSSON Anton1990SWE2:39:22.0+19.840.81
23121RICHARDSSON Daniel1982SWE2:39:22.7+20.541.02
2434SKOGSHOLM Vinjar1994NOR2:39:22.7+20.541.02
2555PAUS Herman2000NOR2:39:23.2+21.041.16
2616HOLMBERG Andreas1992SWE2:39:23.6+21.441.28
2720NILSSON Klas1986SWE2:39:23.9+21.741.37
287NOVAK Max1996SWE2:39:25.1+22.941.72
2921MUSGRAVE Andrew1990GBR2:39:25.9+23.741.95
3033HENRIKSSON Niklas1991SWE2:39:27.1+24.942.31

31115HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR2:39:28.3+26.142.66
3215SYRSTAD Torleif1994NOR2:39:38.0+35.845.50
335HOELGAARD Stian1991NOR2:39:48.0+45.848.44
3448OEDEGAARDEN Thomas1998NOR2:39:51.2+49.049.38
3537DVOSKIN Alexey1983RUS2:39:59.0+56.851.67
3641AUGER Antoine1995FRA2:40:05.8+1:03.653.66
3719REZAC Stanislav1973CZE2:40:10.0+1:07.854.89
3842LOEVGREN Johan1991SWE2:40:14.7+1:12.556.27
3925POIRRIER Bastien1988FRA2:40:19.3+1:17.157.62
4098BRAENNMARK Viktor1992SWE2:40:27.3+1:25.159.97
4138MAENPAA Viktor1994FIN2:40:28.0+1:25.860.18
42119BERGSTEN Axel1987SWE2:40:42.1+1:39.964.31
4339PERSSON Nils1993SWE2:40:58.6+1:56.469.16
4461JOLY Thomas1998FRA2:41:21.4+2:19.275.85
4517VESTERHEIM Magnus1994NOR2:41:43.5+2:41.382.33
4622PLISKA Jiri1981CZE2:41:49.7+2:47.584.15
4771BERGAN Sivert Halfdan1995NOR2:41:58.9+2:56.786.85
4847DU PASQUIER Arnaud1992SUI2:42:03.9+3:01.788.32
4970GIFSTAD Thomas1992NOR2:42:12.2+3:10.090.75
5091SAETHERN Edvard Lauritz1999NOR2:42:30.9+3:28.796.24
5131POLLUSTE Mart Kevin1994EST2:42:40.6+3:38.499.09
5229HOLMSTROM Isac1995FIN2:42:50.0+3:47.8101.84
53103SILFVER Erik1990SWE2:42:51.8+3:49.6102.37
5453HULBAK Sigurd Sollien1995NOR2:43:13.3+4:11.1108.68
5530SRAIL Jan1990CZE2:43:16.7+4:14.5109.68
5658COMBEY Paul1997FRA2:43:17.5+4:15.3109.91
5757MAENPAA Hannes1996FIN2:43:18.1+4:15.9110.09
58122AUGUSTSSON Isak1998SWE2:43:18.6+4:16.4110.24
59117ERIKSSON Robert1987SWE2:43:19.3+4:17.1110.44
6027SKINSTAD Petter Soleng1989NOR2:44:32.1+5:29.9131.80

61123STOCEK Fabian1994CZE2:45:13.0+6:10.8143.81
6267MICH Riccardo1991ITA2:45:15.9+6:13.7144.66
6346FERRARI Francesco1994ITA2:45:36.4+6:34.2150.67
6435BRIGADOI Mauro1992ITA2:45:40.0+6:37.8151.73
6585TARANTOLA Antoine1998FRA2:45:43.5+6:41.3152.75
6645DESWAZIERE Theo1996FRA2:45:53.5+6:51.3155.69
6787SVENSSON Andreas1995SWE2:46:02.3+7:00.1158.27
68107BESTAK Jonas1995CZE2:46:17.5+7:15.3162.73
69105TALMO Olaf Martin Aaserud2001NOR2:46:21.7+7:19.5163.96
7043BUSIN Lorenzo1996ITA2:46:22.0+7:19.8164.05
7195SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR2:46:27.8+7:25.6165.75
72125ENGDAHL Petter1994SWE2:46:31.4+7:29.2166.81
7359AADNE Nils Ingar1982NOR2:46:59.2+7:57.0174.97
7488HOLDEN Haakon Fossum1993NOR2:47:39.1+8:36.9186.68
7551EKREM Ole Eirik Fuglehaug1995NOR2:47:39.9+8:37.7186.91
7678WESSEL Per Christian1993NOR2:47:49.3+8:47.1189.67
77100ANDERSSON Joel2000SWE2:49:15.0+10:12.8214.82
7868KANTO Johan1981SWE2:49:27.2+10:25.0218.40
7979HELDAL Gustav1991NOR2:49:37.6+10:35.4221.45
8075STORVALL Eric1989FIN2:49:57.5+10:55.3227.29
8140GOEBEL Florian1972GER2:50:02.3+11:00.1228.70
8266LORENZI Christian1994ITA2:50:06.0+11:03.8229.78
8360MICH Stefano1993ITA2:50:47.2+11:45.0241.87
84101HEDBYS Jonathan1992SWE2:51:22.0+12:19.8252.08
85114JOHANSSON Gustav1994SWE2:52:08.3+13:06.1265.67
8696NATAAS Petter1990NOR2:52:39.9+13:37.7274.94
8769HULBAK Ole Sollien1994NOR2:52:43.4+13:41.2275.97
8862SEDLACEK Michal1975CZE2:53:13.1+14:10.9284.68
8973OTTILINGER Patrick1989GER2:55:09.6+16:07.4318.87
9056LERAY Matis1999FRA2:55:23.6+16:21.4322.98

9176CRONA Ragnar1972SWE2:56:08.2+17:06.0336.06
92116STRID Gabriel1997SWE2:56:24.5+17:22.3340.85
9392HOLMGREN Daniel1993SWE2:56:32.4+17:30.2343.16
9483BOSTROEM Anders1982SWE2:56:53.1+17:50.9349.24
9574RYPL Miroslav1992CZE2:57:02.2+18:00.0351.91
96111KARLSSON Jakob1988SWE2:57:35.8+18:33.6361.77
9790NORDSTROEM Ulf1968SWE2:59:04.3+20:02.1387.74
98104KURAAS Lars Myrseth1989NOR2:59:35.8+20:33.6396.98
99102LIUKKONEN Kalle1989FIN3:01:25.0+22:22.8429.02
100124RONNEBACK Joachim1988SWE3:01:44.7+22:42.5434.80
10182WEDIN Ronny1990SWE3:02:10.0+23:07.8442.23
10294BAKK Audun1970NOR3:07:32.4+28:30.2536.83
10393KUKK Jurgen2000EST3:10:11.7+31:09.5583.57
104109KASKI Matti1976FIN3:14:32.6+35:30.4660.13
105106TANNERT Andreas1969GER3:22:05.4+43:03.2793.00
106110SCHWARZMEIER Felix1990GER3:27:24.4+48:22.2886.60
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse