NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Tartu Maraton 2007



1    14    Ahrlin Jerry    Rootsi    2:42:27.1    M21
2    1    Rezac Stanislav    Tshehhi    2:43:03.5    M21
3    15    Tynell Daniel    Rootsi    2:43:33.0    M21
4    3    Svärd Oskar    Rootsi    2:43:33.3    M21
5    6    Aukland Joergen    Norra    2:43:33.7    M21
6    7    Cattaneo Marco    Itaalia    2:43:45.3    M21
7    12    Veerpalu Andrus    Valga    2:43:45.3    M35
8    18    Sinnes Svein-Tore    Norra    2:44:57.3    M21
9    19    Gjerdalen Gard F    Norra    2:44:58.7    M21
10    4    Olle Raul    Võru    2:44:59.8    M35
11    8    Costantin Pier Luigi    Itaalia    2:45:57.5    M35
12    5290    Jakoubek Tomas    Tshehhi    2:46:06.9    M21
13    98    Varis Kari    Soome    2:47:28.3    M21
14    27    Haugsboe Andre    Norra    2:47:31.6    M21
15    72    Kärp Algo    Viljandi    2:47:58.1    M21
16    5291    Joensson Markus    Rootsi    2:50:18.8    M21
17    10    Grandelis Tullio    Itaalia    2:51:43.9    M21
18    40    Naess Ole Jakob    Norra    2:54:11.7    M35
19    5292    Gasmann Per Ola    Norra    2:54:18.9    M21
20    5    Peltotalo Jani    Soome    2:55:24.8    M21
21    26    Nes Bjarne    Norra    2:55:34.1    M21
22    5296    Uiboupin Ats    Võru    2:57:19.1    M21
23    13    Talves Priit    Viljandi    2:58:32.5    M21
24    100    Roonet Risto    Tallinn    2:59:03.2    M21
25    23    Kajari Priit    Tallinn    2:59:47.1    M35
26    5295    Juursalu Timo    Ida-Viru    2:59:58.4    M20
27    34    Kärbo Vallo    Ida-Viru    2:59:59.9    M21
28    189    Trinkler Claudio    Shveits    3:00:05.6    M35
29    148    Fakstad Stig Morten    Norra    3:00:06.4    M21
30    138    Evensen Jon    Norra    3:00:07.1    M45
31    25    Kalnin Tarvi    Pärnu    3:00:08.8    M35
32    5294    Krogsveen Arne    Norra    3:00:19.6    M21
33    146    Hemma Jorn    Norra    3:02:39.1    M35
34    254    Laur Mihkel    Ida-Viru    3:04:00.9    M21
35    61    Virtanen Teemu    Soome    3:04:06.1    M40
36    63    Smutin Valery    Venemaa    3:04:25.3    M35
37    37    Kelder Ergo    Ida-Viru    3:05:19.6    M21
38    48    Udam Ilmar    Järvamaa    3:06:29.5    M21
39    191    Terentiev Oleg    Venemaa    3:07:00.2    M35
40    9    Ek Elin    Rootsi    3:07:02.6    N21
41    431    Dergunov Sergey    Venemaa    3:07:09.8    M35
42    109    Ader Margus    Võru    3:07:49.3    M21
43    229    Narjord Einar    Norra    3:07:49.9    M45
44    50    Pavlov Ulvar    Lääne-Viru    3:07:52.1    M40
45    35    Varis Antti    Soome    3:08:03.4    M50
46    22    Ott Lauri    Põlva    3:08:19.4    M21
47    228    Borge Roar    Norra    3:08:23.0    M45
48    11    Peyrot Lara    Itaalia    3:08:41.4    N21
49    128    Salo Jukka    Soome    3:08:51.3    M21
50    66    Ukins Valdis    Läti    3:09:21.3    M21
51    24    Bakkejord Erik    Norra    3:09:50.7    M21
52    62    Kasekamp Andrus    Viljandi    3:10:05.3    M21
53    16    Hansson Jenny    Rootsi    3:10:15.2    N21
54    39    Karu Virgo    Tallinn    3:10:23.0    M40
55    118    Ivanov Ivar    Võru    3:10:23.3    M21
56    5293    Krogsveen Tore    Norra    3:10:32.7    M21
57    74    Tinno Taavo    Harju    3:10:48.3    M21
58    99    Kvale Steinar    Norra    3:10:53.2    M35
59    83    Mihelson Olaf    Tallinn    3:11:48.1    M35
60    108    Pallo Rait    Tallinn    3:11:56.3    M21
61    469    Alling Urmo    Harju    3:12:32.8    M35
62    42    Kilk Ain    Harju    3:12:33.8    M40
63    65    Albinsson Björn    Rootsi    3:12:58.6    M45
64    44    Veilberg Ago    Lääne-Viru    3:12:59.6    M40
65    76    Dorin Dmitry    Venemaa    3:13:01.5    M35
66    130    Rooden Priit    Tartu    3:13:05.2    M21
67    32    Jaanson Jüri    Pärnu    3:13:09.5    M40
68    30    Tähtinen Anu    Soome    3:13:10.5    N21
69    64    Kovaljov Oleg    Tallinn    3:13:14.9    M40
70    101    Kärbo Veljo    Ida-Viru    3:13:17.9    M21
71    3136    Mölder Tauno    Võru    3:13:38.4    M21
72    67    Laineste Andres    Harju    3:13:40.3    M35
73    43    Hussar Kaidar    Tallinn    3:13:52.1    M35
74    135    Tiimann Rauno    Tartu    3:14:07.6    M20
75    203    Möll Heiki    Tartu    3:14:08.4    M20
76    111    Raantse Rannar    Jõgeva    3:14:09.9    M21
77    29    Zelentsov Stanislav    Harju    3:14:20.6    M21
78    47    Songedal Olav    Norra    3:14:24.7    M45
79    28    Quinn-Hurst Colin    Saksamaa    3:14:48.3    M21
80    58    Suija Silja    Võru    3:14:50.0    N21
81    199    Põder Raigo    Tartu    3:15:38.2    M21
82    75    Jagomägi Teet    Tartu    3:16:10.8    M35
83    2368    Maravyev Alexey    Venemaa    3:16:26.8    M35
84    20    Kallak Jaan    Viljandi    3:16:34.0    M21
85    36    Novotny Jiri    Tshehhi    3:16:36.2    M45
86    500    Kikkas Simmo    Tallinn    3:16:50.4    M21
87    79    Milashius Petras    Leedu    3:16:58.8    M55
88    149    Jullinen Erko    Lääne-Viru    3:17:09.1    M20
89    122    Tuikkanen Juha    Soome    3:17:12.9    M40
90    289    Rump Mehis    Harju    3:18:00.9    M35
91    85    Flavyanov Igor    Venemaa    3:18:04.0    M35
92    21    Keskpaik Kert    Tallinn    3:18:28.1    M21
93    60    Epner Ilmar    Tallinn    3:18:29.2    M50
94    233    Hemma Johs    Norra    3:18:30.5    M40
95    78    Kanep Urmas    Tallinn    3:19:11.4    M50
96    90    Parve Heikki    Tallinn    3:19:12.1    M45
97    88    Muru Ivo    Valga    3:19:14.2    M40
98    82    Lillmets Üllar    Lääne-Viru    3:19:16.3    M35
99    117    Kärner Olle    Tartu    3:19:38.3    M21
100    33    Palo Taavi    Võru    3:19:59.0    M20
101    112    Kalev Jaanika    Harju    3:20:14.6    N21
102    147    Neemela Tarmo    Tallinn    3:20:41.9    M35
103    362    Aigro Aiko    Valga    3:20:58.0    M21
104    190    Tammesoo Tarmo    Võru    3:21:02.1    M21
105    45    Huber Thomas    Saksamaa    3:21:10.5    M35
106    116    Kaskema Valdis    Tartu    3:21:15.2    M35
107    475    Voodla Tiit    Tallinn    3:21:22.7    M40
108    71    Sabre Kaupo    Põlva    3:21:28.9    M40
109    1040    Kivil Peep    Ida-Viru    3:21:35.6    M21
110    314    Kajari Mart    Tallinn    3:21:40.2    M35
111    165    Kattai Kaupo    Tartu    3:21:45.6    M21
112    95    Kull Erki    Tartu    3:22:00.4    M35
113    31    Pekk Tiit    Harju    3:22:06.5    M35
114    5297    Loog Kaarel    Põlva    3:22:09.4    M20
115    5298    Maluhins Olegs    Läti    3:22:12.0    M35
116    357    Pesor Kaido    Rapla    3:22:19.7    M35
117    121    Ridamäe Aivar    Tallinn    3:22:35.9    M35
118    141    Oras Allan    Tartu    3:22:36.5    M21
119    426    Bärling Kjell    Soome    3:22:37.4    M35
120    96    Klampe Indrek    Võru    3:22:38.7    M21
121    279    Capitanio Luca    Itaalia    3:22:39.6    M35
122    94    Käesel Aivar    Tallinn    3:22:44.8    M40
123    345    Toome Roland    Lääne-Viru    3:22:49.3    M35
124    499    Sammel Arne    Viljandi    3:23:15.1    M50
125    84    Taivere Artur    Tartu    3:23:28.4    M35
126    410    Baselgia Marco    Shveits    3:23:42.4    M45
127    769    Tambet Priit    Viljandi    3:24:32.8    M35
128    999    Zeller Zbynek    Tshehhi    3:24:44.3    M50
129    198    Lahti Mikko    Soome    3:24:45.6    M40
130    974    Petuhov German    Leedu    3:25:12.2    M35
131    256    Kuusalu Asko    Tallinn    3:25:27.8    M21
132    293    Medvedev Sergei    Venemaa    3:25:32.9    M40
133    166    Viik Tarvi    Läänemaa    3:25:44.4    M21
134    840    Valdmaa Rein    Harju    3:25:46.6    M45
135    154    Tasa Toivo    Ida-Viru    3:26:08.6    M40
136    164    Täär Veikko    Valga    3:26:09.3    M35
137    91    Priks Hanno    Valga    3:26:16.8    M40
138    110    Sergeev Alexei    Venemaa    3:26:24.4    M50
139    125    Saarniit Jürgen    Tallinn    3:26:38.7    M21
140    143    Hermet Priit    Harju    3:26:38.9    M21
141    473    Hirv Pait    Võru    3:26:40.7    M35
142    181    Hansmann Siim    Viljandi    3:26:51.4    M21
143    2082    Teteris Janis    Läti    3:27:08.3    M21
144    601    Maege John Olav    Norra    3:27:11.8    M40
145    102    Jalasto Kaupo    Tallinn    3:27:14.8    M45
146    291    Zhitenev Vladimir    Venemaa    3:27:15.0    M40
147    381    Pavlov Denis    Põlva    3:27:21.9    M21
148    168    Jõgeva Toomas    Harju    3:27:34.0    M40
149    92    Teppo Indrek    Valga    3:27:37.5    M21
150    123    Maaroos Martin    Tartu    3:27:55.5    M35
151    2369    Prohorov Viktor    Ida-Viru    3:27:55.9    M35
152    281    Jershov Maanus    Harju    3:28:10.7    M21
153    371    Virgepuu Erko    Harju    3:28:16.0    M21
154    337    Heinola Ivar    Tartu    3:28:16.2    M21
155    995    Kiudma Tarvo    Tartu    3:28:20.8    M40
156    87    Kask Janek    Lääne-Viru    3:28:28.0    M21
157    973    Balickij Igor    Leedu    3:28:33.9    M35
158    244    Raudsepp Priit    Jõgeva    3:29:00.8    M21
159    69    Einsalu Ants    Lääne-Viru    3:29:02.8    M45
160    152    Peltomäki Juha    Soome    3:29:15.1    M35
161    104    Püvi Margus    Tartu    3:29:30.3    M35
162    2858    Zolotykh Andrey    Venemaa    3:29:39.1    M35
163    172    Luks Sven    Harju    3:29:42.1    M35
164    982    Videvik Priit    Lääne-Viru    3:29:45.2    M35
165    215    Sarapson Ilvar    Valga    3:29:53.8    M40
166    3005    Kits Keio    Viljandi    3:29:59.4    M20
167    346    Siilak Avo    Lääne-Viru    3:30:01.8    M35
168    562    Org Tõnis    Tartu    3:30:04.0    M21
169    113    Aibast Erik    Tallinn    3:30:04.7    M21
170    2834    Järveoja Mihkel    Põlva    3:30:20.2    M21
171    115    Jetsonen Voitto    Soome    3:30:25.7    M50
172    323    Nõmm Raivo    Viljandi    3:30:39.4    M21
173    408    Karolin Indrek    Põlva    3:30:41.8    M21
174    175    Arak Anti    Tallinn    3:30:53.4    M21
175    355    Laanemets Raivo    Tallinn    3:31:13.0    M35
176    196    Veri Aivar    Tartu    3:31:13.5    M40
177    884    Odintsov Andrey    Venemaa    3:31:14.0    M45
178    251    Mäkinen Matti    Soome    3:31:16.3    M50
179    179    Tatter Ahto    Harju    3:31:21.3    M21
180    294    Knüsel Markus    Shveits    3:31:25.0    M50
181    157    Bikshe Zintis    Läti    3:31:25.3    M40
182    551    Mõttus Tarmo    Võru    3:31:25.3    M35
183    237    Kochetov Vladimir    Venemaa    3:31:31.9    M50
184    474    Kallasmaa Kalmer    Harju    3:31:33.0    M21
185    169    Vaard Paul    Tartu    3:31:37.8    M45
186    327    Neimanis Janis    Läti    3:31:40.1    M40
187    129    Sarapuu Heiki    Tartu    3:31:41.2    M40
188    86    Bauman Jaanus    Lääne-Viru    3:31:41.7    M21
189    89    Mauring Katrin    Viljandi    3:31:42.8    N21
190    97    Kuresoo Rain    Järvamaa    3:31:45.9    M21
191    298    Zotova Kristiina    Valga    3:31:46.4    N21
192    161    Orav Raigo    Jõgeva    3:31:54.5    M21
193    137    Rein Margus    Tallinn    3:31:56.7    M55
194    81    Rudzitis Rolands    Läti    3:32:00.9    M21
195    428    Vellend Robert    Kanada    3:32:07.0    M45
196    267    Needrit Vello    Tallinn    3:32:18.3    M21
197    107    Dudarev Andrei    Ida-Viru    3:32:25.7    M40
198    232    Tünnermann Dirk    Saksamaa    3:32:30.1    M50
199    183    Vunk Kalev    Tartu    3:32:41.7    M35
200    2223    Karu Olav    Lääne-Viru    3:32:44.9    M40
201    494    Zhitenev Ivan    Venemaa    3:32:47.6    M35
202    187    Tiik Madis    Saaremaa    3:33:00.6    M40
203    783    Teppan Jaak    Tartu    3:33:10.4    M21
204    105    Lundberg Jonny    Rootsi    3:33:12.5    M40
205    569    Holtsmann Siim    Lääne-Viru    3:33:15.3    M20
206    106    Voloshin Jevgeni    Ida-Viru    3:33:25.9    M55
207    460    Israel Jaak    Harju    3:33:34.2    M21
208    159    Odamus Tõnu    Harju    3:33:43.2    M60
209    414    Etverk Erkki    Lääne-Viru    3:33:51.1    M35
210    185    Kink Ilmar    Tartu    3:33:56.2    M35
211    445    Tamm Tarmo    Pärnu    3:34:09.9    M35
212    288    Mõtlep Riho    Saaremaa    3:34:10.6    M21
213    272    Melbardis Janis    Läti    3:34:13.6    M21
214    734    Pullerits Priit    Tartu    3:34:16.2    M40
215    312    Soonets Art    Tartu    3:34:16.4    M40
216    197    Maksimov Sergei    Tallinn    3:34:29.8    M40
217    221    Aadli Erkki    Harju    3:34:31.6    M21
218    253    Tupp Ain-Ivar    Võru    3:34:35.2    M40
219    133    Pallotedder Taivo    Tartu    3:34:36.9    M21
220    477    Lein Andrus    Lääne-Viru    3:34:44.3    M21
221    660    Schwab David    Tshehhi    3:34:49.4    M21
222    451    Kang Udo    Tartu    3:34:51.5    M40
223    178    Karelson Tõnu    Viljandi    3:34:52.4    M40
224    305    Varres Markko    Harju    3:34:52.7    M21
225    243    Tillo August    Tallinn    3:34:53.0    M35
226    3037    Gorev Kirill    Venemaa    3:35:06.5    M40
227    924    Rytkönen Mika    Soome    3:35:14.5    M40
228    46    Niemi Marianne    Soome    3:35:22.9    N50
229    263    Antons Eero    Harju    3:35:23.6    M21
230    49    Noormets Riho    Tallinn    3:35:28.8    M20
231    5541    Koplus Marek    Pärnu    3:35:29.6    M20
232    359    Laur Mikk    Võru    3:35:36.7    M21
233    167    Smolka Ivan    Tshehhi    3:35:40.3    M45
234    103    Sokolov Jevgeni    Ida-Viru    3:35:44.5    M65
235    983    Maasikmäe Argo    Lääne-Viru    3:35:46.1    M35
236    260    Grünberg Priit    Harju    3:35:52.6    M21
237    212    Pääslane Priit    Tartu    3:35:56.0    M40
238    180    Kiik Aare    Tartu    3:35:57.8    M50
239    1032    Vedra David    Tshehhi    3:36:03.8    M21
240    162    Taivere Eduard    Tartu    3:36:08.8    M21
241    295    Eensaar Rain    Tartu    3:36:21.9    M21
242    764    Muru Juhan    Harju    3:36:24.0    M21
243    285    Uuk Aimur    Tartu    3:36:27.3    M45
244    259    Tshushkin Danek    Pärnu    3:36:29.7    M21
245    452    Sabiin Andrus    Pärnu    3:36:31.8    M21
246    213    Koosapoeg Kalmer    Põlva    3:36:40.1    M35
247    142    Täht Erki    Valga    3:36:46.9    M35
248    397    Nurmsalu Kristjan    Lääne-Viru    3:36:50.4    M20
249    239    Toomas Indrek    Tartu    3:36:54.0    M17
250    218    Külm Ahti    Viljandi    3:37:12.3    M35
251    151    Suluste Jüri    Saaremaa    3:37:25.7    M40
252    528    Ensrud Erland    Norra    3:37:27.3    M45
253    270    Hein Lauri    Tallinn    3:37:27.6    M21
254    1081    Paananen Kauko    Soome    3:37:30.2    M55
255    491    Ojaots Aigar    Tallinn    3:37:31.8    M21
256    136    Moisander Olli    Soome    3:37:40.1    M21
257    383    Jaagant Priit    Harju    3:37:40.4    M35
258    446    Hussar Aimar    Võru    3:37:42.8    M21
259    302    Abel Markko    Tallinn    3:37:44.9    M21
260    330    Hõrak Sairos    Võru    3:37:45.5    M35
261    299    Mustonen Martti    Rootsi    3:37:48.3    M45
262    1769    Pilipenko Veiko    Tartu    3:37:48.5    M20
263    188    Rüütli Raido    Jõgeva    3:37:49.0    M21
264    441    Pull Raimo    Pärnu    3:37:55.9    M21
265    490    Luidre Manivald    Harju    3:37:57.5    M45
266    186    Jurs Hassar    Tartu    3:37:58.9    M35
267    280    Lott Alexander    Tartu    3:37:59.7    M20
268    402    Laidvee Jaanus    Tallinn    3:38:00.2    M21
269    287    Kütt Alvar    Tartu    3:38:01.7    M21
270    356    Kaur Margus    Tartu    3:38:05.6    M35
271    5299    Kadajane Erik    Viljandi    3:38:07.4    M21
272    156    Vahi Kunnar    Valga    3:38:10.6    M35
273    73    Norman Mart    Tallinn    3:38:17.3    M35
274    388    Lokk Sulev    Tallinn    3:38:20.0    M35
275    224    Truu Janek    Tartu    3:38:21.3    M35
276    227    Tatter Tiit    Tallinn    3:38:27.1    M55
277    170    Järve Alo    Tartu    3:38:31.7    M21
278    255    Kraas Andreas    Tallinn    3:38:39.0    M21
279    427    Mardo Ahti    Tallinn    3:38:43.5    M21
280    341    Danilas Meelis    Valga    3:38:49.8    M40
281    265    Tamm Madis    Järvamaa    3:38:51.8    M21
282    495    Saarep Peeter    Valga    3:38:55.7    M55
283    918    Haug Knut    Norra    3:39:03.9    M55
284    150    Laine Andre    Võru    3:39:09.9    M35
285    322    Rudolf Jan    Tshehhi    3:39:27.3    M35
286    193    Aigro Ene    Valga    3:39:27.9    N45
287    158    Jüris Veiko    Viljandi    3:39:30.5    M21
288    242    Svetins Gatis    Läti    3:39:52.3    M21
289    286    Lukk Jaak    Läänemaa    3:39:52.8    M21
290    555    Lusis Aigars    Läti    3:40:03.8    M45
291    200    Aun Raivo    Lääne-Viru    3:40:17.5    M55
292    557    Venelaine Margus    Tallinn    3:40:33.0    M35
293    481    Reisenbuk Raivo    Harju    3:40:44.1    M40
294    220    Kopli Tarmo    Tallinn    3:40:45.9    M21
295    249    Teppo Andres    Valga    3:40:48.1    M21
296    236    Kirsipuu Avo    Harju    3:40:54.6    M40
297    421    Lilienthal Marko    Tallinn    3:40:57.3    M40
298    326    Toomas Rein    Põlva    3:41:01.4    M45
299    957    Linkov Steven    Harju    3:41:04.5    M21
300    219    Nigul Alar    Tallinn    3:41:06.1    M40
301    515    Kiigemägi Andres    Lääne-Viru    3:41:07.4    M45
302    661    Kalovsky Vladimir    Tshehhi    3:41:13.0    M21
303    316    Piirisild Tõnis    Võru    3:41:14.0    M21
304    201    Vilunas Jonas    Leedu    3:41:19.7    M65
305    225    Kattai Roman    Tartu    3:41:30.9    M40
306    223    Salumäe Priit    Tallinn    3:41:46.4    M40
307    498    Eensaar Silver    Tallinn    3:42:00.5    M21
308    1079    Wirehn Per    Rootsi    3:42:05.9    M21
309    364    Prusa Marek    Tshehhi    3:42:20.2    M40
310    3175    Pikkpõld Lauri    Harju    3:42:27.8    M21
311    1269    Bitenieks Lauris    Läti    3:42:29.2    M21
312    266    Vink Ahto    Võru    3:42:32.1    M35
313    998    Laciga Zdenek    Tshehhi    3:42:43.5    M55
314    238    Noormets Gert    Tallinn    3:42:50.9    M21
315    2317    Randman Priit    Lääne-Viru    3:42:51.4    M20
316    155    Tali Tiit    Tartu    3:42:56.0    M45
317    194    Siimer Martin    Tallinn    3:43:02.7    M35
318    283    Tootsi Tarmo    Tartu    3:43:12.6    M21
319    209    Pelska Enno    Valga    3:43:13.7    M40
320    960    Aru Margus    Harju    3:43:21.5    M21
321    503    Vahelaan Kaimar    Tartu    3:43:21.5    M21
322    497    Schopfer Herve    Shveits    3:43:23.2    M50
323    377    Ligi Jürgen    Tallinn    3:43:27.5    M45
324    318    Järsk Sander    Harju    3:43:37.4    M21
325    296    Mätlik Kaido    Tallinn    3:43:42.9    M50
326    487    Pruus Marko    Harju    3:43:47.8    M21
327    131    Rozov Andrei    Ida-Viru    3:43:49.4    M21
328    870    Pikani Margus    Tallinn    3:43:52.8    M21
329    873    Simonen Stefan    Soome    3:43:56.9    M55
330    568    Rips Leho    Tartu    3:44:01.6    M21
331    529    Halmetoja Timo    Soome    3:44:07.3    M50
332    247    Greenbaum Märt    Harju    3:44:10.9    M55
333    307    Kuusanka Matti    Soome    3:44:17.6    M65
334    222    Ritanotko Markku    Soome    3:44:23.6    M50
335    375    Teesaar Elmo    Tallinn    3:44:27.0    M35
336    297    Yersin Olivier    Shveits    3:44:30.7    M45
337    823    Laarmaa Matti    Harju    3:44:31.8    M21
338    234    Maier Artur    Pärnu    3:44:47.8    M21
339    284    Pärnik Tea    Tartu    3:44:51.7    N35
340    338    Nõmm Andre    Pärnu    3:44:56.2    M21
341    761    Tveiten Per Oyvind    Norra    3:44:59.7    M60
342    55    Pak Indrek    Harju    3:45:02.7    M35
343    524    Maluhins Igors    Läti    3:45:03.8    M40
344    163    Teearu Karl    Valga    3:45:04.9    M50
345    211    Selde Tarmo    Harju    3:45:05.2    M40
346    144    Pain Indrek    Tallinn    3:45:13.0    M35
347    240    Keel Erki    Tallinn    3:45:13.0    M40
348    176    Siim Ivo    Lääne-Viru    3:45:20.1    M40
349    552    Niemi Arto    Soome    3:45:24.6    M50
350    513    Adolfsson Samuel    Rootsi    3:45:33.7    M21
351    1106    Jürimaa Tõnu    Valga    3:45:34.1    M60
352    518    Vähi Ilmar    Tartu    3:45:41.2    M21
353    975    Yakushin Yury    Venemaa    3:45:49.0    M50
354    353    Tinno Margus    Tallinn    3:45:55.3    M21
355    584    Ivanov Yury    Venemaa    3:46:09.8    M50
356    216    Koovit Mati    Viljandi    3:46:10.9    M35
357    329    Locmelis Artis    Läti    3:46:12.9    M35
358    1028    Schwab Martin    Tshehhi    3:46:14.2    M21
359    581    Giudici Andrea    Itaalia    3:46:15.4    M40
360    1205    Magri Gianmaria    Itaalia    3:46:15.4    M45
361    579    Capitanio Massimo    Itaalia    3:46:15.6    M21
362    358    Salo Seppo    Soome    3:46:17.0    M65
363    622    Udumäe Liis    Tartu    3:46:25.2    N20
364    93    Külm Kristjan    Tartu    3:46:25.7    M21
365    5348    Hubel Indrek    Lääne-Viru    3:46:32.1    M21
366    419    Islevski Aleksandr    Tallinn    3:46:33.4    M40
367    979    Lvashok Alexander    Venemaa    3:46:44.3    M40
368    153    Maasing Tarmo    Lääne-Viru    3:46:50.7    M40
369    2828    Soots Urmas    Valga    3:46:55.2    M35
370    526    Lillipuu Vello    Järvamaa    3:46:57.0    M35
371    2425    Ollikainen Anssi    Soome    3:47:00.0    M35
372    369    Aunula Jukka    Soome    3:47:00.8    M60
373    784    Israel Olavi    Harju    3:47:11.3    M35
374    275    Liive Sandor    Tallinn    3:47:11.4    M35
375    139    Raudik Alo    Tartu    3:47:14.5    M35
376    520    Talmet Indrek    Võru    3:47:16.2    M17
377    230    Sonntak Silver    Pärnu    3:47:19.1    M21
378    303    Tomson Peep    Tartu    3:47:21.3    M21
379    1192    Paring Einar    Põlva    3:47:22.9    M60
380    860    Jonasson Juha    Soome    3:47:29.3    M40
381    462    Uibo Lembit    Tartu    3:47:32.8    M21
382    511    Talvik Heiki    Tallinn    3:47:33.7    M21
383    563    Koponen Antti    Soome    3:47:37.2    M50
384    252    Ambel Arvo    Tallinn    3:47:45.8    M21
385    231    Rohtla Heigo    Tallinn    3:47:48.0    M40
386    350    Lüüs Riho    Lääne-Viru    3:47:49.0    M45
387    424    Eomois Peep    Tallinn    3:47:51.6    M50
388    127    Kadajane Kaupo    Harju    3:48:02.7    M21
389    1300    Nordhagen Harald    Norra    3:48:04.7    M45
390    727    Uudeberg Tanel    Lääne-Viru    3:48:05.3    M21
391    210    Vares Timo    Tallinn    3:48:07.1    M21
392    712    Peters Olev    Harju    3:48:08.4    M35
393    483    Raja Aigar    Pärnu    3:48:11.6    M21
394    271    Tiivoja Tarmo    Võru    3:48:13.9    M40
395    471    Varis Ossi    Soome    3:48:14.6    M55
396    2719    Alusins Raimonds    Läti    3:48:15.7    M35
397    478    Liht Sulev    Tallinn    3:48:18.4    M40
398    659    Raudsepp Peep    Järvamaa    3:48:19.8    M40
399    374    Kiiver Kaupo    Tartu    3:48:29.6    M35
400    516    Pere Aivo    Hiiumaa    3:48:37.9    M40
401    987    Laurson Kristel    Tartu    3:48:40.3    N20
402    658    Uudam Margus    Tallinn    3:48:49.5    M21
403    385    Lukk Juhan    Läänemaa    3:48:54.9    M55
404    1082    Möbius Andreas    Saksamaa    3:48:58.1    M50
405    1016    Salmu Sander    Harju    3:48:59.6    M21
406    2389    Viks Tarmo    Valga    3:49:00.2    M21
407    317    Nedvedicka Blanka    Tshehhi    3:49:00.4    N45
408    5595    Eskla Algo    Võru    3:49:02.6    M20
409    241    Tomp Ahti    Viljandi    3:49:08.1    M21
410    542    Jaago Margus    Tallinn    3:49:12.1    M40
411    607    Kööbi Arne    Tartu    3:49:20.7    M21
412    400    Aittokallio Jukka    Soome    3:49:21.3    M50
413    3070    Kuldjärv Rain    Tallinn    3:49:24.5    M21
414    59    Viisut Margus    Viljandi    3:49:29.9    M40
415    403    Jürgenson Andrus    Pärnu    3:49:30.4    M40
416    56    Raja Arvo    Harju    3:49:31.7    M45
417    3283    Vshivtsev Vjatseslav    Valga    3:49:32.6    M35
418    988    Udumäe Kaisi    Tartu    3:49:33.6    N20
419    1148    Haugen Nils    Norra    3:49:37.2    M50
420    447    Jõgis Janek    Põlva    3:49:38.4    M35
421    311    Soodla Guido    Tartu    3:49:46.9    M40
422    315    Jürimäe Tõnis    Tartu    3:49:47.9    M21
423    398    Raud Margus    Tartu    3:49:49.1    M35
424    1446    Laaksonen Tapio    Soome    3:49:50.1    M55
425    387    Roose Antti    Tartu    3:49:50.9    M40
426    881    Lindberg Robert    Rootsi    3:49:51.1    M35
427    683    Sild Ants    Harju    3:49:52.2    M45
428    192    Evestus Tarmo    Valga    3:49:54.7    M35
429    2908    Kuusk Sander    Viljandi    3:49:54.8    M20
430    310    Murd Olev    Rapla    3:49:58.6    M45
431    418    Laur Mati    Võru    3:50:01.1    M40
432    2934    Keridon Toomas    Tallinn    3:50:02.1    M35
433    282    Jürisaar Meelis    Harju    3:50:04.4    M35
434    476    Kreegimets Janis    Lääne-Viru    3:50:04.5    M35
435    639    Simson Valmar    Tartu    3:50:06.3    M35
436    245    Ilves Alari    Harju    3:50:11.7    M35
437    527    Kesküla Urmo    Tallinn    3:50:16.9    M21
438    300    Hintsov Veiko    Tallinn    3:50:19.8    M35
439    57    Toss Kaarel    Viljandi    3:50:21.7    M55
440    2342    Tattar Kristjan    Pärnu    3:50:24.5    M17
441    458    Säks Arno    Tartu    3:50:27.7    M55
442    406    Kukkela Anti    Soome    3:50:31.0    M35
443    434    Pärnik Jüri    Tartu    3:50:32.0    M40
444    205    Tänav Tõnu    Harju    3:50:32.6    M40
445    534    Villem Lembit    Valga    3:50:33.5    M50
446    343    Vihmann Viljar    Valga    3:50:34.3    M45
447    530    Vaununmaa Jukka    Soome    3:50:44.3    M50
448    954    Meringo Meelis    Harju    3:50:55.0    M50
449    855    Uibo Jürjo    Valga    3:51:12.1    M21
450    2589    Avi Madis    Tartu    3:51:12.2    M50
451    461    Jaakson Elar    Pärnu    3:51:16.2    M20
452    217    Kisand Veljo    Tartu    3:51:17.9    M35
453    411    Gristsenko Andrei    Tallinn    3:51:19.4    M35
454    587    Rei Tarmo    Tallinn    3:51:22.9    M35
455    643    Tammemäe Tiit    Võru    3:51:24.7    M40
456    580    Merisaar Anto    Pärnu    3:51:25.4    M35
457    1389    Leppänen Eero    Soome    3:51:25.4    M50
458    1085    Lieder Falko    Saksamaa    3:51:28.1    M40
459    504    Lepiksaar Madis    Lääne-Viru    3:51:40.8    M20
460    2862    Kõvask Raul    Tallinn    3:51:46.3    M35
461    756    Lehesmets Alar    Tartu    3:51:46.6    M21
462    561    Kullik Karmo    Tallinn    3:51:47.9    M21
463    2224    Matvejev Madis    Järvamaa    3:51:47.9    M20
464    553    Munukka Sinikka    Soome    3:51:50.8    N40
465    505    Valgma Toomas    Harju    3:51:54.4    M50
466    363    Kliiman Tanel    Tartu    3:51:55.0    M35
467    412    Fajstavr Jan    Tshehhi    3:51:57.5    M60
468    2450    Põldma Tõnu    Jõgeva    3:52:01.7    M35
469    545    Saviir Jaan    Läänemaa    3:52:06.1    M45
470    636    Vaikmaa Tõnis    Harju    3:52:08.6    M21
471    269    Jaht Valdur    Tartu    3:52:18.8    M21
472    437    Mägi Rasmus    Tartu    3:52:19.4    M21
473    1498    Crameri Camillo    Shveits    3:52:25.4    M45
474    519    Haljaste Härmo    Tartu    3:52:32.5    M21
475    507    Atonen Meelis    Tallinn    3:52:35.4    M40
476    1548    Niemi Bertel    Soome    3:52:36.9    M50
477    204    Valk Hillar    Lääne-Viru    3:52:42.4    M60
478    5342    Paap Mikk    Järvamaa    3:52:45.9    M20
479    805    Suurpere Arvi    Tartu    3:52:48.7    M35
480    576    Saarnits Aigar    Põlva    3:52:49.0    M40
481    549    Ruckstuhl Karl    Shveits    3:52:49.8    M40
482    51    Kallemets Mati    Läänemaa    3:52:50.8    M60
483    347    Kaeramaa Gaido    Tartu    3:52:52.1    M35
484    5543    Sedlenieks Ivars    Läti    3:52:53.0    M45
485    145    Parygin Dmitri    Venemaa    3:52:58.8    M21
486    390    Pallas Lembit    Harju    3:53:02.1    M50
487    206    Karu Alar    Lääne-Viru    3:53:05.5    M35
488    701    Karo Erko    Harju    3:53:05.8    M35
489    226    Zujev Mihail    Ida-Viru    3:53:06.6    M50
490    420    Pool Hannes    Harju    3:53:07.7    M40
491    634    Troost Sven    Harju    3:53:12.4    M35
492    182    Kukk Meelis    Pärnu    3:53:14.6    M45
493    376    Olesk Margus    Harju    3:53:23.2    M21
494    1240    Lepiksaar Indrek    Lääne-Viru    3:53:27.1    M35
495    996    Poux Christophe    Prantsusmaa    3:53:31.4    M21
496    340    Bleive Agu    Tartu    3:53:42.0    M17
497    1309    Piepenbring Jacques    Prantsusmaa    3:53:47.7    M40
498    2717    Svika Janis    Läti    3:53:48.5    M21
499    990    Aalmen Ole    Norra    3:53:49.4    M60
500    257    Käis Jaak    Ida-Viru    3:53:58.8    M45
501    416    Greenbaum Marko    Tallinn    3:54:01.5    M21
502    585    Käosaar Kalev    Tallinn    3:54:07.4    M21
503    472    Albert Arti    Tallinn    3:54:15.7    M21
504    119    Liblik Raino    Pärnu    3:54:30.5    M21
505    2118    Schuetz Detlef    Saksamaa    3:54:30.8    M45
506    443    Tomp Lauri    Viljandi    3:54:32.9    M21
507    537    Loosaar Vahur    Põlva    3:54:36.9    M40
508    1220    Haverstad Helga    Norra    3:54:38.2    N50
509    615    Grünberg Harry    Harju    3:54:39.8    M21
510    877    Gureva Vera    Venemaa    3:54:42.5    N45
511    457    Puhke Peeter    Järvamaa    3:54:43.4    M40
512    559    Suppi Timo    Harju    3:54:47.7    M21
513    564    Männi Riho    Tallinn    3:54:57.8    M55
514    1497    Akerfelt Gunnar    Soome    3:54:59.1    M55
515    657    Mutso Neeme    Tartu    3:55:04.5    M45
516    509    Tali Taivo    Tartu    3:55:09.7    M40
517    331    Rooden Martti    Pärnu    3:55:16.3    M40
518    676    Elling Toomas    Tallinn    3:55:18.7    M21
519    407    Tammiste Teet    Harju    3:55:20.8    M35
520    1316    Skiaker Gunnar    Norra    3:55:27.5    M45
521    470    Antoniak Marek    Harju    3:55:28.2    M35
522    467    Übius Toomas    Lääne-Viru    3:55:29.7    M35
523    448    Roop Andrei    Ida-Viru    3:55:31.2    M45
524    250    Luts Arvo    Soome    3:55:33.6    M21
525    1310    Kostusev Andrei    Tallinn    3:55:38.1    M21
526    306    Shihranov Vassili    Ida-Viru    3:55:39.1    M55
527    394    Kolk Valmer    Tartu    3:55:42.7    M40
528    5245    Jauho Toni    Soome    3:55:44.5    M21
529    2048    Lillelaid Tõnu    Harju    3:55:47.1    M21
530    1080    Vaakanainen Johannes    Soome    3:55:51.8    M60
531    646    Ani Margit    Põlva    3:56:04.9    N21
532    273    Järvela Hans    Põlva    3:56:05.8    M50
533    248    Torim Madis    Tallinn    3:56:08.0    M35
534    278    Tee Triinu    Võru    3:56:09.1    N21
535    1810    Lopuhhin Sergei    Tallinn    3:56:09.6    M21
536    344    Viirmaa Ants    Harju    3:56:10.3    M35
537    817    Paabo Priit    Läänemaa    3:56:10.7    M21
538    171    Juhansoo Toivo    Läänemaa    3:56:11.0    M45
539    571    Nessõn Deniss    Pärnu    3:56:12.3    M20
540    577    Tamm Eerik    Tallinn    3:56:19.6    M40
541    631    Hanso Indrek    Tallinn    3:56:21.5    M40
542    396    Rõigas Paavo    Tartu    3:56:36.2    M35
543    399    Kaur Heikko    Valga    3:56:41.7    M35
544    655    Vesalainen Markku    Soome    3:56:48.6    M55
545    1318    Helmen Sigurd    Norra    3:56:53.0    M45
546    544    Asarttis Aigars    Läti    3:56:54.3    M20
547    590    Anton Arno    Tartu    3:56:55.9    M45
548    485    Fahrutdinov Haidar    Tartu    3:56:59.1    M70
549    2135    Viitkin Ain    Võru    3:57:01.1    M40
550    1002    Hansson Heimir    Island    3:57:04.3    M35
551    320    Kriisa Kaido    Tallinn    3:57:09.8    M21
552    696    Tähe Tanel    Võru    3:57:12.0    M21
553    611    Tuisk Priit    Põlva    3:57:15.7    M21
554    368    Kaare Ain    Tartu    3:57:19.5    M40
555    1187    Mändla Tarmo    Saaremaa    3:57:23.3    M40
556    704    Suppi Ahti    Tallinn    3:57:24.0    M21
557    449    Antonenko Vladimirs    Läti    3:57:24.7    M50
558    1033    Zenklusen Bruno    Shveits    3:57:26.1    M45
559    389    Vitola Vineta    Läti    3:57:28.2    N21
560    543    Preitof Mati    Harju    3:57:29.6    M45
561    1998    Gregar Martin    Tshehhi    3:57:30.2    M21
562    319    Estorn Lilian    Viljandi    3:57:38.2    N50
563    586    Knets Juris    Läti    3:57:39.0    M35
564    5567    Savvest Veikko    Pärnu    3:57:42.9    M35
565    351    Niemi Veikko    Soome    3:57:44.0    M45
566    3085    Kullamaa Rein    Tartu    3:57:44.2    M35
567    804    Kivikas Eero    Tartu    3:57:48.4    M21
568    1314    Oidjärv Tarmo    Tallinn    3:57:50.8    M35
569    496    Miglans Edgars    Läti    3:57:53.4    M21
570    600    Saluveer Joona    Tartu    3:57:56.0    M21
571    366    Kiviloo Lembit    Tallinn    3:57:56.9    M70
572    997    Teder Taavi    Valga    3:58:02.1    M21
573    335    Põder Koit    Tartu    3:58:03.8    M45
574    207    Toppari Matti    Soome    3:58:04.3    M45
575    313    Smirnov Dimitri    Tallinn    3:58:06.0    M35
576    2422    Hartman Janne    Soome    3:58:08.6    M35
577    1474    Jürgenson Richard    Harju    3:58:13.9    M35
578    264    Välba Mart    Tallinn    3:58:15.7    M45
579    404    Tamm Antti    Tartu    3:58:20.0    M21
580    423    Suurman Herkki    Harju    3:58:21.9    M40
581    510    Tenisson Vaido    Jõgeva    3:58:23.0    M40
582    648    Füllner Tommy    Saksamaa    3:58:24.6    M21
583    3133    Alamaa Andrei    Tallinn    3:58:24.6    M40
584    2901    Kõvatomas Taavi    Viljandi    3:58:27.1    M20
585    653    Yngvason Einar August    Island    3:58:30.2    M40
586    2206    Holland Gert    Tallinn    3:58:33.4    M20
587    3099    Tael Siim    Tallinn    3:58:35.3    M35
588    1030    Racansky Vaclav    Tshehhi    3:58:41.3    M21
589    603    Pukk Andre    Harju    3:59:03.4    M21
590    2780    Weidebaum Sten    Tartu    3:59:11.5    M21
591    2814    Rosin Margus    Tartu    3:59:16.7    M21
592    787    Luurmees Reigo    Tallinn    3:59:20.4    M21
593    965    Karilaid Ivo    Harju    3:59:21.9    M21
594    538    Rossmann Hagen    Saksamaa    3:59:23.0    M35
595    2242    Illaru Tõnu    Järvamaa    3:59:24.1    M35
596    1490    Flasar Jan    Tshehhi    3:59:24.8    M50
597    2898    Teder Villu    Tallinn    3:59:25.0    M21
598    554    Kingo Gunnar    Harju    3:59:25.7    M21
599    790    Karask Peeter    Tallinn    3:59:26.5    M35
600    689    Toim Allan    Harju    3:59:32.2    M50
601    405    Raatma Jüri    Tallinn    3:59:40.9    M21
602    352    Tammemäe Eve    Viljandi    3:59:52.3    N40
603    1520    Mäe Vahur    Pärnu    3:59:57.0    M21
604    621    Tõnsberg Pärtel    Harju    3:59:58.2    M60
605    261    Maasik Erik    Tallinn    4:00:01.6    M65
606    1288    Kevin Magnus    Soome    4:00:03.4    M21
607    3293    Kalvik Mati    Tallinn    4:00:04.2    M40
608    1466    Pääru Priit    Tallinn    4:00:05.8    M35
609    3159    Läänemets Laur    Lääne-Viru    4:00:08.8    M20
610    1257    Vann Alvin    Tallinn    4:00:22.6    M21
611    535    Tarvis Peeter    Rapla    4:00:28.2    M50
612    382    Haake Veijo    Soome    4:00:32.3    M55
613    393    Koski Matti    Soome    4:00:32.9    M65
614    2276    Praks Teet    Viljandi    4:00:33.8    M20
615    328    Kreekman Kalev    Harju    4:00:41.5    M35
616    2732    Saari Eero    Soome    4:00:44.9    M60
617    867    Alt Arnis    Lääne-Viru    4:00:46.2    M21
618    632    Blasen Tarmo    Tallinn    4:00:51.0    M21
619    674    Drake Roberts    Harju    4:00:54.4    M50
620    5586    Kalle Anti    Harju    4:00:54.9    M35
621    2954    Peet Marek    Ida-Viru    4:00:59.1    M21
622    417    Dainis Andris    Läti    4:01:06.6    M55
623    2962    Popp Aili    Valga    4:01:07.0    N21
624    126    Priks Aivo    Viljandi    4:01:09.9    M35
625    572    Söderlund Rolf    Soome    4:01:10.7    M65
626    650    Taal Kaido    Harju    4:01:17.2    M40
627    547    Hang Asse    Tallinn    4:01:19.3    M35
628    532    Viikmäe Kaupo    Rapla    4:01:22.2    M35
629    453    Post Ando    Harju    4:01:26.3    M45
630    456    Oksman Pertti    Soome    4:01:27.2    M55
631    644    Eiger Rein    Viljandi    4:01:28.9    M35
632    616    Kukk Kalle    Lääne-Viru    4:01:34.2    M35
633    3006    Nurk Talis    Võru    4:01:35.0    M21
634    623    Kiik Arvi    Tartu    4:01:35.6    M20
635    2011    Oygarden Odd    Norra    4:01:46.6    M55
636    608    Kütt Mehis    Harju    4:01:53.0    M35
637    719    Lõhmus Karel    Harju    4:01:57.4    M21
638    2497    Toim Siim    Pärnu    4:01:59.6    M21
639    413    Oot Anti    Tartu    4:02:15.3    M55
640    760    Gjerde Lars A    Norra    4:02:17.1    M50
641    517    Inno Kadi    Lääne-Viru    4:02:18.5    N40
642    869    Maarits Andres    Tallinn    4:02:19.1    M21
643    1201    Nurm Maris    Ida-Viru    4:02:24.2    N21
644    2328    Klement Riho    Tartu    4:02:24.4    M20
645    961    Arras Aigar    Tartu    4:02:42.2    M35
646    1767    Maschke Holger    Saksamaa    4:02:43.5    M40
647    1458    Samoson Karl    Tallinn    4:02:44.4    M20
648    373    Leer Janek    Tallinn    4:02:52.9    M21
649    5525    Mägi Marek    Lääne-Viru    4:02:53.1    M21
650    1202    Rizzi Mansueto    Itaalia    4:02:57.3    M60
651    2121    Stimmer Ando    Pärnu    4:02:59.7    M40
652    258    Tomp Märt    Viljandi    4:03:02.5    M45
653    963    Reiter Andrus    Tallinn    4:03:05.9    M21
654    479    Andresson Raul    Harju    4:03:07.2    M40
655    776    Taur Danel    Harju    4:03:07.3    M21
656    1406    Tiidemaa Heigo    Tartu    4:03:08.1    M21
657    1207    DeMartino Fausto    Itaalia    4:03:10.7    M45
658    780    Riikonen Ilkka    Soome    4:03:12.8    M50
659    1322    Berg Morten    Norra    4:03:15.1    M40
660    879    Salundi Kalmer    Valga    4:03:17.6    M21
661    1488    Müller Mirko    Saksamaa    4:03:18.9    M21
662    897    Hannus Sander    Tartu    4:03:21.2    M20
663    700    Reisenbuk Raivo    Lääne-Viru    4:03:32.5    M50
664    654    Sinisalu Tiit    Lääne-Viru    4:03:35.1    M50
665    360    Visnap Toomas    Valga    4:03:36.2    M40
666    1435    Laaneots Tiit    Tartu    4:03:37.5    M35
667    5166    Staranevicius Algimantas    Leedu    4:03:37.5    M45
668    2826    Alberi Rene    Ida-Viru    4:03:40.0    M21
669    956    Mailend Ants    Tallinn    4:03:40.1    M35
670    3025    Kroon Kalle    Ida-Viru    4:03:41.9    M35
671    985    Yvon Vincent    Prantsusmaa    4:03:44.8    M50
672    1330    Olop Jaanus    Tallinn    4:03:46.7    M35
673    597    Kuhi Rainer    Hiiumaa    4:03:49.3    M21
674    774    Kaljumäe Aivo    Tallinn    4:03:52.2    M35
675    690    Kuusik Kalle    Harju    4:03:58.0    M40
676    235    Prusa Michal    Tshehhi    4:03:59.2    M21
677    968    Vils Jerun    Shveits    4:03:59.5    M35
678    684    Vakra Villu    Saaremaa    4:04:00.6    M21
679    514    Turunen Heino    Soome    4:04:03.2    M60
680    640    Ilves Alari    Põlva    4:04:03.8    M17
681    952    Kirt Andres    Võru    4:04:08.2    M40
682    1969    Sepmann Hannes    Lääne-Viru    4:04:17.5    M21
683    2942    Kuus Tarvo    Põlva    4:04:19.8    M20
684    372    Sakk Margus    Tartu    4:04:22.5    M21
685    1308    Ulbrich Hubert    Saksamaa    4:04:26.7    M40
686    540    Vana Janek    Tartu    4:04:26.9    M35
687    1072    Wasström Reino    Soome    4:04:29.7    M65
688    386    Soo Kuido    Tallinn    4:04:31.7    M40
689    502    Tilgre Taimar    Põlva    4:04:33.5    M40
690    539    Bergkulla Stig    Soome    4:04:34.7    M60
691    978    Arheit Richie    Saksamaa    4:04:40.8    M40
692    852    Kaabel Kaido    Harju    4:05:05.0    M40
693    801    Tarlap Tarmo    Harju    4:05:08.3    M35
694    463    Raasuke Erkki    Tallinn    4:05:13.1    M35
695    422    Laanemets Meelis    Harju    4:05:13.2    M35
696    745    Duse Alfred    Rootsi    4:05:16.7    M50
697    2310    Rohtla Urmas    Tartu    4:05:22.2    M35
698    1026    Külaots Urmet    Tartu    4:05:24.5    M21
699    800    Pärn Martin    Tallinn    4:05:25.4    M35
700    649    Pintson Tarmo    Tallinn    4:05:28.5    M40
701    3202    Põder Taavi    Harju    4:05:31.7    M21
702    1492    Navratil Frantisek    Tshehhi    4:05:50.6    M65
703    591    Puhke Raivo    Tartu    4:05:58.8    M40
704    2288    Raag Kaupo    Harju    4:06:10.2    M21
705    575    Hämäläinen Marja-Liisa    Soome    4:06:11.0    N55
706    1000    Lindroos Johnny    Soome    4:06:14.8    M55
707    2524    Arvi Mait    Tartu    4:06:17.9    M17
708    1339    Nordell Anders    Soome    4:06:18.6    M40
709    277    Nurm Mati    Valga    4:06:21.4    M55
710    2126    Mesila Raidar    Tallinn    4:06:25.3    M35
711    2196    Lõokene Marek    Tallinn    4:06:27.1    M35
712    439    Ala-Jyrä Jori    Harju    4:06:27.4    M45
713    438    Pärnaste Ats    Harju    4:06:27.7    M21
714    2832    Einpalu Mart    Tallinn    4:06:34.6    M21
715    762    Lillemets Raivo    Tartu    4:06:38.1    M35
716    433    Taveter Anu    Pärnu    4:06:40.4    N35
717    1496    Pulles Jaanus    Tartu    4:06:40.5    M40
718    2470    Mäesepp Aigar    Tallinn    4:06:46.0    M21
719    361    Vitola Sanita    Läti    4:06:48.3    N21
720    2163    Lubi Viljar    Tartu    4:06:54.8    M21
721    484    Garipov Feliks    Tallinn    4:06:55.9    M60
722    595    Keemu Hannes    Tartu    4:07:04.1    M21
723    1414    Etzold Hans-Peter    Hispaania    4:07:05.0    M40
724    173    Ling Inno    Viljandi    4:07:09.2    M40
725    1197    Kõiv Viktor    Pärnu    4:07:10.3    M21
726    208    Kollo Tiit    Harju    4:07:32.0    M40
727    501    Fjodorov Ain    Valga    4:07:36.7    M35
728    967    Kurg Rauno    Valga    4:07:39.2    M35
729    815    Laanemaa Kristjan    Harju    4:07:42.9    M21
730    592    Kirikall Kaupo    Harju    4:07:45.2    M35
731    821    Alt Toivo    Saaremaa    4:07:45.6    M50
732    2918    Talvik Ott    Harju    4:07:48.6    M21
733    2757    Põllu Andero    Harju    4:07:49.4    M21
734    1160    Tabor Tormi    Tallinn    4:07:49.9    M35
735    981    Sellik Raivo    Harju    4:07:59.1    M40
736    2733    Sepp Innar    Saaremaa    4:08:02.6    M40
737    1986    Lindberg Tommy    Rootsi    4:08:06.1    M35
738    3115    Jaago Urmas    Tallinn    4:08:10.4    M40
739    1194    Havrda Jan    Tshehhi    4:08:16.5    M45
740    565    Jaanus Andres    Harju    4:08:20.6    M40
741    811    Treier Andrus    Tallinn    4:08:21.2    M45
742    5346    Ots Kaupo    Lääne-Viru    4:08:28.2    M21
743    645    Peterson Elmo    Valga    4:08:28.5    M40
744    2158    Ispert Egert    Viljandi    4:08:29.8    M21
745    854    Mikkor Riho    Pärnu    4:08:30.1    M50
746    686    Shumanov Tiit    Lääne-Viru    4:08:31.7    M45
747    3094    Tammemäe Tõnu    Viljandi    4:08:34.3    M21
748    1992    Lännevall Torbjörn    Rootsi    4:08:35.4    M45
749    598    Varres Margus    Harju    4:08:44.8    M45
750    459    Kõiv Mait    Tallinn    4:09:01.9    M45
751    593    Peterson Rivo    Rapla    4:09:01.9    M21
752    370    Kamenik Egert    Tallinn    4:09:19.7    M21
753    5502    Keerme Riho    Ida-Viru    4:09:26.3    M21
754    536    Kopland Jens Kristian    Norra    4:09:28.2    M45
755    1172    Kallari Taimar    Tartu    4:09:28.2    M35
756    599    Jalkanen Pertti    Soome    4:09:39.8    M55
757    440    Nael Paavo    Harju    4:09:42.1    M35
758    482    Kirsipuu Toomas    Tartu    4:09:43.2    M40
759    3169    Sikk Aser    Tallinn    4:09:44.9    M21
760    889    Tolm Tarmo    Rapla    4:09:49.8    M21
761    1351    Tiit Aarne    Tartu    4:09:52.9    M21
762    120    Truupõld Kaido    Valga    4:09:55.3    M35
763    1431    Mäesalu Orma    Pärnu    4:09:55.6    M35
764    558    Gubkin Vladimir    Venemaa    4:10:01.0    M21
765    488    Kerge Urmas    Tartu    4:10:03.1    M40
766    693    Kristal Tõnis    Harju    4:10:10.6    M40
767    977    Hellmann Ralf    Saksamaa    4:10:22.0    M45
768    2851    Maalt Marko    Tallinn    4:10:22.5    M40
769    2057    Kraam Sulev    Võru    4:10:22.7    M21
770    702    Raagmaa Garri    Pärnu    4:10:26.5    M40
771    692    Mändsalu Ilmar    Harju    4:10:29.2    M21
772    1448    Paluoja Madis    Tartu    4:10:34.3    M35
773    1090    Mõttus Andrus    Tartu    4:10:53.0    M35
774    436    Voolaid Kulno    Lääne-Viru    4:10:59.3    M50
775    594    Lepik Hillar    Harju    4:11:01.7    M50
776    2837    Tikk Lauri    Tartu    4:11:02.2    M35
777    749    Salmu Peeter    Tallinn    4:11:09.5    M21
778    429    Maasik Suulo    Võru    4:11:11.7    M65
779    1595    Saarend Arto    Lääne-Viru    4:11:13.8    M21
780    1747    Rystad Jarand    Norra    4:11:15.0    M40
781    845    Kümnik Jaak    Harju    4:11:15.5    M45
782    709    Rootalu Andrus    Harju    4:11:17.1    M35
783    612    Visnapuu Erki    Tartu    4:11:18.5    M35
784    401    Padrak Silver    Tartu    4:11:19.6    M21
785    567    Pungits Marti    Võru    4:11:24.2    M20
786    947    Ottas Kaupo    Tartu    4:11:25.0    M21
787    342    Nirgi Ailar    Tallinn    4:11:26.1    M40
788    766    Olev Väino    Viljandi    4:11:34.4    M40
789    1540    Aamisepp Andres    Harju    4:11:35.6    M21
790    737    Univer Neeme    Viljandi    4:11:37.1    M21
791    1181    Haiba Eero    Lääne-Viru    4:11:38.8    M21
792    751    Värton Andu    Võru    4:11:40.8    M55
793    1354    Peterson Uku    Harju    4:11:44.7    M21
794    5336    Jõesaar Enn    Tartu    4:11:51.3    M35
795    512    Rebane Tarvo-Jaan    Tallinn    4:12:01.4    M21
796    673    Laansalu Priit    Harju    4:12:04.8    M35
797    1198    Lepalo Toomas    Valga    4:12:05.5    M40
798    626    Konist Hannes    Lääne-Viru    4:12:07.8    M55
799    775    Kits Arno    Tartu    4:12:08.9    M35
800    777    Hendrikson Tõnu    Võru    4:12:12.2    M21
801    493    Kulbin Andres    Tartu    4:12:25.2    M35
802    1102    Kroon Jorma    Lääne-Viru    4:12:47.2    M21
803    3038    Fomotshkin Priit    Võru    4:12:49.6    M21
804    395    Valksaare Rait    Viljandi    4:12:50.6    M21
805    1499    Taisch Armon    Shveits    4:12:56.4    M50
806    619    Kauk Anti    Tallinn    4:13:01.1    M35
807    573    Vuorinen Ilkka    Soome    4:13:02.1    M60
808    533    Tõnismäe Marek    Tallinn    4:13:04.3    M21
809    628    Toome Valdo    Tallinn    4:13:04.4    M45
810    1489    Lamminpää Mikko    Soome    4:13:06.0    M40
811    1885    Dvorak Miroslav    Slovakkia    4:13:15.4    M21
812    624    Niidi Tõnu    Tallinn    4:13:16.9    M40
813    1460    Paris Peeter    Tartu    4:13:17.4    M50
814    523    Ruusalepp Arno    Tartu    4:13:22.9    M21
815    339    Vaher Vallo    Tartu    4:13:37.3    M21
816    799    Eskelinen Juha    Soome    4:13:38.7    M55
817    926    Lill Teet    Tartu    4:13:40.0    M40
818    991    Fjeldheim Steinar    Norra    4:13:45.4    M60
819    2669    Rotberg Raimo    Harju    4:13:48.0    M21
820    570    Viitmaa Alar    Viljandi    4:13:49.0    M35
821    664    Kirstein Andres    Ida-Viru    4:13:52.2    M50
822    392    Reedi Teet    Tartu    4:13:55.5    M40
823    2737    Joosing Mihkel    Tartu    4:13:58.6    M21
824    940    Liksor Rauno    Tallinn    4:13:59.7    M20
825    705    Ligi Madis    Tartu    4:14:10.3    M50
826    2248    Liekola Hannu    Soome    4:14:18.9    M35
827    757    Laansalu Meelis    Tartu    4:14:22.4    M40
828    1191    Liivak Urmas    Harju    4:14:27.8    M21
829    972    Leenurm Tambet    Hiiumaa    4:14:28.1    M21
830    1982    Päivärinta Hannu    Soome    4:14:30.5    M55
831    665    Metsaots Tõnis    Tallinn    4:14:30.9    M20
832    945    Leppik Viljar    Tartu    4:14:32.5    M35
833    3152    Hallik Üllar    Tallinn    4:14:39.0    M50
834    912    Pihlak Sander    Tallinn    4:14:41.2    M21
835    630    Jakobson Mart    Harju    4:14:42.1    M35
836    506    Ivanov Aleksei    Tallinn    4:14:43.9    M50
837    489    Pahhomenkov Vladislav    Tallinn    4:14:53.4    M35
838    582    Riismaa Rein    Harju    4:14:55.4    M55
839    670    Kase Vahur    Tartu    4:15:02.2    M45
840    728    Padar Tarmo    Harju    4:15:07.7    M35
841    1151    Tepper Romet    Tallinn    4:15:08.6    M21
842    730    Vaik Arno    Harju    4:15:10.5    M21
843    970    Egger Adolf    Shveits    4:15:19.3    M55
844    5511    Kiisk Toom    Harju    4:15:23.4    M21
845    842    Ulp Mare    Tallinn    4:15:29.8    N35
846    754    Salokannel Satu    Soome    4:15:30.6    N40
847    723    Vähäkylä Kalevi    Soome    4:15:31.4    M65
848    637    Terve Raivo    Harju    4:15:49.7    M40
849    772    Zirnask Villu    Tallinn    4:15:56.5    M40
850    1916    Clerc Daniel    Prantsusmaa    4:15:57.5    M50
851    871    Viru Ülo    Rapla    4:16:05.5    M40
852    3260    Suuroja Sten    Harju    4:16:15.1    M35
853    791    Bahovski Janek    Pärnu    4:16:15.6    M21
854    3018    Ots Ivar    Harju    4:16:16.6    M35
855    1459    Kuusik Leho    Pärnu    4:16:19.9    M35
856    2518    Vaaks Mikk    Viljandi    4:16:24.6    M20
857    466    Hein Urmas    Tartu    4:16:29.3    M45
858    53    Muru Sulev    Võru    4:16:32.0    M50
859    442    Jurs Andres    Tallinn    4:16:33.9    M35
860    1320    Balakin Arkadij    Leedu    4:16:34.8    M60
861    604    Kruusmann Geidi    Lääne-Viru    4:16:41.8    N21
862    1185    Kukk Raido    Tartu    4:16:50.6    M21
863    2535    Vasiliev Nikolay    Tallinn    4:16:51.3    M21
864    826    Rajas Sirli    Ida-Viru    4:16:54.4    N20
865    1098    Madissoon Ülo    Harju    4:16:55.7    M45
866    966    Jõepera Jarek    Tallinn    4:17:08.1    M21
867    2084    Urtson Vallo    Harju    4:17:08.6    M35
868    336    Överus Hanno    Harju    4:17:11.3    M40
869    735    Otsasoo Tammo    Tallinn    4:17:12.8    M40
870    794    Pappel Tiit    Harju    4:17:13.3    M35
871    1003    Müürsepp Madis    Tallinn    4:17:14.5    M40
872    1109    Olli Tarvi    Tallinn    4:17:19.3    M21
873    750    Vanjuk Merike    Hiiumaa    4:17:19.7    N21
874    2523    Kivimeister Lauri    Tartu    4:17:22.2    M17
875    2855    Nurm Kaul    Lääne-Viru    4:17:22.6    M55
876    880    Hämäläinen Sauli    Soome    4:17:24.4    M65
877    731    Saarepera Indrek    Tallinn    4:17:26.6    M35
878    2363    Vaiksaar Tõnis    Viljandi    4:17:31.0    M21
879    959    Pak Andres    Tallinn    4:17:34.4    M21
880    708    Mägi Tuulis    Tartu    4:17:48.8    M35
881    846    Ulevicius Henrikas    Leedu    4:17:55.7    M55
882    1243    Õruste Arno    Harju    4:18:03.8    M21
883    759    Tamm Ilmar    Valga    4:18:04.5    M40
884    2307    Assor Alar    Põlva    4:18:06.4    M21
885    677    Tamm Tõnis    Ida-Viru    4:18:10.1    M65
886    1041    Männa Urmas    Harju    4:18:10.8    M21
887    378    Kivioja Heikki    Soome    4:18:15.1    M50
888    1692    Emajõe Taavi    Jõgeva    4:18:16.0    M20
889    1099    Luik Lennard    Tartu    4:18:22.4    M21
890    5319    Lemmik Kalev    Valga    4:18:26.8    M21
891    697    Bleive Ahti    Põlva    4:18:30.0    M40
892    755    Tshaikin Vladimir    Ida-Viru    4:18:32.2    M55
893    716    Raudsepp Raido    Võru    4:18:33.1    M35
894    1802    Aasla Meelis    Tallinn    4:18:35.6    M21
895    2899    Kõvatomas Karli    Viljandi    4:18:36.4    M20
896    863    Ilves Jari    Soome    4:18:44.9    M45
897    688    Paju Kalle    Tallinn    4:18:45.8    M50
898    1338    Niibo Priit    Tartu    4:18:56.9    M21
899    984    Puusaar Sulev    Tartu    4:18:57.9    M40
900    2849    Kaaret Enn    Harju    4:19:12.3    M40
901    1242    Jõgi Johannes    Tallinn    4:19:16.0    M20
902    726    Männik Riho    Viljandi    4:19:19.6    M40
903    508    Inno Ain    Lääne-Viru    4:19:24.5    M40
904    2894    Jalasto Sulev    Tallinn    4:19:27.7    M45
905    695    Tagel Tõnis    Lääne-Viru    4:19:32.5    M21
906    605    Mens Tarvo    Jõgeva    4:19:36.4    M40
907    2137    Lacis Andrejs    Läti    4:19:45.4    M45
908    3008    Pihelgas Raivo    Tallinn    4:19:46.4    M21
909    685    Kriiva Vootele    Tartu    4:19:46.8    M35
910    5244    Haavikko Heikki    Soome    4:19:48.8    M35
911    1688    Toom Jüri    Harju    4:19:52.0    M35
912    3223    Unt Peeter    Tartu    4:19:59.2    M21
913    1708    Tiido Terje    Tartu    4:19:59.9    N21
914    2560    Tiislär Kaido    Rapla    4:20:00.8    M21
915    1015    Ansen Rein    Rapla    4:20:00.8    M21
916    1152    Karabelnik Kristjan    Tartu    4:20:02.2    M21
917    2236    Kuhi Peeter    Lääne-Viru    4:20:03.6    M35
918    1471    Kask Avo    Tallinn    4:20:08.2    M35
919    5367    Veeroja Vahur    Võru    4:20:08.6    M21
920    923    Enkvist Erki    Tartu    4:20:11.4    M21
921    763    Rammul Arto    Tartu    4:20:18.4    M21
922    914    Ojaver Siim    Harju    4:20:24.2    M21
923    1044    Krela Jaan    Tartu    4:20:32.0    M40
924    2900    Kõvatomas Ilmar    Viljandi    4:20:32.7    M45
925    1208    Paulovich Adriano    Itaalia    4:20:45.4    M55
926    742    Järveoja Toomas    Tartu    4:20:50.1    M45
927    1424    Kaasinen Kari    Soome    4:20:52.5    M40
928    2197    Pokk Jüri    Harju    4:20:53.0    M45
929    596    Raidma Madis    Tallinn    4:20:54.6    M21
930    2929    Parve Marko    Tallinn    4:20:55.8    M21
931    566    Weisshautel Jan    Tshehhi    4:20:56.2    M60
932    3287    Piho Meelis    Tartu    4:20:59.1    M35
933    1054    Palu Siim    Harju    4:20:59.2    M21
934    752    Saar Siim    Tallinn    4:21:04.8    M50
935    1817    Leesmann Renno    Tartu    4:21:08.3    M21
936    589    Jokinen Mikko    Soome    4:21:09.1    M50
937    3100    Sild Ivo    Tartu    4:21:09.8    M35
938    748    Nisamedtinov Ilhan    Tallinn    4:21:10.0    M21
939    1321    Tõnissoo Tambet    Tartu    4:21:10.6    M21
940    583    Luikme Peeter    Tartu    4:21:10.9    M35
941    1475    Hansen Helmut    Rootsi    4:21:16.1    M40
942    2174    Grinbergs Arturs    Läti    4:21:18.8    M35
943    1128    Põllendik Rait    Tallinn    4:21:22.3    M21
944    492    Mõttus Renee    Tartu    4:21:26.4    M21
945    5514    Nurmik Kalle    Tallinn    4:21:27.3    M21
946    830    Nesterov Nikolai    Ida-Viru    4:21:32.4    M50
947    1123    Kertsmik Kalju    Järvamaa    4:21:34.4    M45
948    908    Käär Andres    Tallinn    4:21:39.4    M55
949    1302    Mishulin Leonid    Venemaa    4:21:51.2    M50
950    1360    Svahn John    Norra    4:21:51.2    M60
951    753    Treimut Raigo    Harju    4:21:53.0    M35
952    617    Tints Meelis    Tartu    4:21:53.5    M21
953    810    Pindis Toomas    Võru    4:21:54.7    M35
954    2735    Oolmets Vardo    Hiiumaa    4:21:58.4    M21
955    841    Reiner Jaan    Viljandi    4:22:00.5    M35
956    825    Kotka Kalle    Võru    4:22:05.5    M40
957    725    Salus Ardi    Tartu    4:22:06.4    M35
958    927    Elster Heiti    Tallinn    4:22:09.0    M21
959    741    Pind Lauri    Tartu    4:22:14.6    M40
960    1462    Tõevere Hando    Harju    4:22:15.9    M35
961    2370    Tynkkynen Markku    Soome    4:22:17.9    M45
962    3129    Nagel Lauri    Põlva    4:22:22.3    M21
963    955    Jõe Priit    Harju    4:22:30.5    M21
964    614    Pedai Andrus    Tallinn    4:22:38.3    M35
965    2420    Pienkellomäki Esa    Soome    4:22:42.7    M45
966    5526    Paap Ursel    Lääne-Viru    4:22:43.8    M20
967    1780    Vedler Alger    Tartu    4:22:44.2    M40
968    789    Ott Marje    Harju    4:22:45.6    N45
969    1141    Suup Helmut    Tallinn    4:22:55.4    M45
970    736    Alt Ilme    Saaremaa    4:22:55.8    N50
971    1920    Holm Bjorn    Norra    4:22:58.4    M45
972    883    Zukker Alar    Tartu    4:23:01.7    M40
973    1661    Farbu Leif    Norra    4:23:01.8    M65
974    444    Tõnismäe Tiit    Harju    4:23:03.3    M35
975    1145    Jõesaar Urmas    Ida-Viru    4:23:04.2    M45
976    2752    Arras Heiki    Tartu    4:23:04.4    M21
977    2193    Roosaare Märt    Tartu    4:23:04.4    M20
978    2443    Pruul Toivo    Hiiumaa    4:23:07.5    M50
979    937    Truus Ivo    Tartu    4:23:08.5    M21
980    933    Tasane Priit    Harju    4:23:11.0    M40
981    2913    Viidemann Mati    Tallinn    4:23:13.3    M45
982    332    Harand Allan    Tallinn    4:23:15.5    M21
983    765    Prosi Mauri    Soome    4:23:17.4    M65
984    747    Lindberg Hakan    Rootsi    4:23:17.4    M50
985    2127    Lello Priit    Tallinn    4:23:24.7    M21
986    819    Tarassov Igor    Tallinn    4:23:34.2    M40
987    1366    Reissaar Alari    Lääne-Viru    4:23:36.0    M35
988    620    Tuulensuu Pertti    Soome    4:23:38.1    M60
989    895    Karja Kaul    Võru    4:23:39.5    M40
990    1219    Lang Christian    Saksamaa    4:23:40.6    M35
991    738    Lukkats Andres    Järvamaa    4:23:41.6    M35
992    2790    Tuul Taivo    Tallinn    4:23:43.9    M21
993    1764    Kaasinen Jyrki    Soome    4:23:47.1    M40
994    3272    Laur Urmas    Tallinn    4:23:51.7    M35
995    1204    Ellamik Väino    Tartu    4:23:52.0    M35
996    1668    Jõgi Joonas    Tallinn    4:23:58.3    M17
997    862    Lepp Auli    Tallinn    4:23:58.9    N21
998    1278    Kokk Ago    Saaremaa    4:24:00.2    M35
999    3126    Päären Margo    Tartu    4:24:06.3    M40
1000    1103    Jürgenstein Indrek    Pärnu    4:24:06.7    M40
1001    1087    Absalon Martin    Pärnu    4:24:11.9    M21
1002    5356    Perfumo Renzo    Itaalia    4:24:12.9    M50
1003    913    Elster Ivo    Tallinn    4:24:14.6    M21
1004    613    Väli Etko    Tallinn    4:24:16.0    M40
1005    1170    Rüütel Raimo    Tallinn    4:24:16.7    M35
1006    1018    Pikk Marko    Tallinn    4:24:18.5    M21
1007    1973    Ojamäe Vello    Tallinn    4:24:19.5    M40
1008    864    Udris Valdek    Tallinn    4:24:22.5    M45
1009    3156    Rõõmussaar Avo    Harju    4:24:24.9    M21
1010    886    Palmen Stig    Rootsi    4:24:25.9    M60
1011    1020    Saluste Peeter    Tallinn    4:24:30.9    M40
1012    1449    Salonen Risto    Soome    4:24:32.3    M45
1013    1214    Viltsin Andris    Harju    4:24:34.4    M21
1014    2902    Kaar Erkki    Tallinn    4:24:43.6    M40
1015    744    Roosve Tõnu    Tallinn    4:24:48.0    M35
1016    703    Kivisild Margus    Tartu    4:24:50.6    M21
1017    1436    Kals Jaak    Tartu    4:24:53.7    M21
1018    1129    Tarvis Priit    Rapla    4:24:56.4    M45
1019    2795    Matkur Andres    Harju    4:24:58.4    M21
1020    1176    Valk Allan    Ida-Viru    4:24:59.3    M21
1021    1086    Danilov Andrus    Harju    4:25:02.4    M21
1022    795    Leesment Jüri    Põlva    4:25:05.9    M50
1023    1291    Pärs Martti    Tartu    4:25:07.3    M21
1024    2446    Hokkanen Tuomo    Soome    4:25:08.3    M45
1025    2181    Taaler Taikki    Võru    4:25:11.9    M21
1026    2180    Palok Artur    Võru    4:25:12.0    M17
1027    1639    Raudsepp Priit    Tallinn    4:25:15.4    M21
1028    1484    Sparrow Antonia    USA    4:25:19.0    N40
1029    1542    Ilves Aivo    Viljandi    4:25:21.7    M21
1030    1073    Aavaste Tarmo    Tallinn    4:25:22.8    M21
1031    925    Nopanen Ismo    Soome    4:25:23.2    M50
1032    796    Reinikainen Pentti    Soome    4:25:27.4    M60
1033    1122    Vill Veiko    Harju    4:25:28.9    M35
1034    652    Kukk Kalev    Tallinn    4:25:29.7    M55
1035    1394    Telecky Tomas    Tshehhi    4:25:29.8    M21
1036    588    Nesterov Andrei    Ida-Viru    4:25:34.3    M45
1037    656    Laur Jüri    Harju    4:25:36.5    M40
1038    699    Hermet Jarno    Tartu    4:25:38.5    M35
1039    836    Pung Jaanus    Tartu    4:25:41.3    M35
1040    793    Taal Kristo    Järvamaa    4:25:43.1    M35
1041    856    Tenslind Margus     Harju    4:25:45.9    M21
1042    1447    Reintal Margit    Tartu    4:25:47.1    N21
1043    1342    Salminen Pekka    Soome    4:25:49.5    M35
1044    929    Avikson Marko    Põlva    4:25:51.5    M21
1045    1189    Kaljurand Aldo    Tallinn    4:25:52.2    M35
1046    2338    Trei Reito    Rapla    4:25:55.2    M35
1047    1251    Karrofeldt Kalle    Tartu    4:25:55.8    M21
1048    1068    Pihkva Arne    Harju    4:26:01.7    M35
1049    3036    Veidebaum Sten    Tallinn    4:26:05.2    M21
1050    1327    Courtine Herve    Prantsusmaa    4:26:06.5    M55
1051    1113    Kilk Kalle    Tallinn    4:26:09.6    M21
1052    722    Pütsep Vello    Jõgeva    4:26:10.4    M65
1053    1149    Tolli Taivo    Läänemaa    4:26:16.1    M21
1054    5305    Sarri Jevgeni    Ida-Viru    4:26:17.0    M21
1055    993    Rassadkin Kalle    Tallinn    4:26:21.5    M35
1056    3017    Vaher Sven    Tallinn    4:26:23.9    M35
1057    816    Puidak Priit    Tallinn    4:26:28.1    M65
1058    829    Jürgenson Indrek    Tartu    4:26:29.6    M21
1059    922    Kiigemägi Veljo    Tartu    4:26:34.4    M45
1060    857    Loorits Neeme    Tartu    4:26:37.6    M35
1061    746    Männisalu Andrus    Harju    4:26:42.8    M35
1062    2350    Kanniste Jaak    Pärnu    4:26:48.6    M45
1063    1804    Larsson Lennart    Rootsi    4:26:53.6    M55
1064    384    Kukk Jaanus    Tartu    4:26:55.1    M21
1065    767    Käsnar Aivo    Tartu    4:27:07.5    M35
1066    1307    Mikkor Ergo    Rapla    4:27:32.4    M21
1067    687    Ojaste Erko    Valga    4:27:35.9    M35
1068    785    Taivere Nikolai    Tartu    4:27:40.0    M60
1069    3193    Sulev Veiko    Tallinn    4:27:42.4    M21
1070    851    Alles Kalev    Viljandi    4:27:44.4    M50
1071    698    Kaju Andres    Viljandi    4:27:49.5    M21
1072    3210    Pilvet Janar    Tartu    4:27:51.4    M17
1073    942    Dahlberg Hans    Soome    4:27:52.7    M60
1074    1048    Kõuhkna Tarmo    Tallinn    4:27:54.4    M40
1075    465    Laante Enn    Viljandi    4:27:55.3    M45
1076    1233    Heinmann Kristo    Tartu    4:27:57.7    M20
1077    641    Matt Olev    Valga    4:28:00.7    M40
1078    3027    Heinla Aare    Hiiumaa    4:28:02.9    M45
1079    672    Laub Gerd    Tallinn    4:28:16.6    M21
1080    1249    Hanni Tarmo    Harju    4:28:19.7    M55
1081    1150    Puistaja Valmar    Tartu    4:28:20.4    M40
1082    1168    Leima Aarne    Harju    4:28:20.6    M45
1083    717    Tammjärv Kalju    Tallinn    4:28:22.1    M65
1084    669    Tampõld Andre    Tallinn    4:28:22.3    M21
1085    2440    Krohn Vello    Tallinn    4:28:22.4    M65
1086    1200    Pirotta Mario    Itaalia    4:28:25.9    M50
1087    1440    Hütt Ivar    Tallinn    4:28:29.0    M35
1088    1373    Rähn Ahto    Jõgeva    4:28:33.6    M21
1089    1017    Grinbergs Aivars    Läti    4:28:41.2    M50
1090    711    Mäe Ivo    Lääne-Viru    4:28:58.7    M35
1091    882    Kruglov Yury    Venemaa    4:29:08.3    M45
1092    2044    Lember Toomas    Harju    4:29:10.0    M45
1093    1357    Arjus Tiit    Harju    4:29:10.8    M35
1094    818    Roosma Andres    Harju    4:29:20.6    M21
1095    849    Tiimann Rein    Valga    4:29:22.1    M40
1096    806    Aamisepp Tõnu    Harju    4:29:25.4    M50
1097    3166    Lepmets Priit    Tallinn    4:29:28.7    M35
1098    1393    Olesk Raul    Tartu    4:29:28.8    M45
1099    1036    Kikkas Riho    Tartu    4:29:29.1    M21
1100    1245    Kadak Urmas    Tallinn    4:29:30.8    M40
1101    1841    Mõttus Ergo    Tartu    4:29:34.4    M21
1102    1218    Lenes Haldis    Norra    4:29:41.8    N50
1103    1046    Allekõrs Valmar    Tartu    4:29:42.8    M35
1104    2298    Teder Vahur    Tallinn    4:29:51.9    M21
1105    1428    Unt Rein    Tallinn    4:29:56.3    M55
1106    618    Märtmaa Jüri    Harju    4:29:57.3    M45
1107    733    Raudsepp Kalev    Jõgeva    4:29:57.6    M50
1108    743    Ambos Silver    Valga    4:29:59.6    M45
1109    1223    Vigenstad Astrid    Norra    4:30:04.8    N65
1110    1376    Kriisa Kaido    Jõgeva    4:30:07.1    M35
1111    556    Lavrovski Aleksei    Ida-Viru    4:30:11.4    M65
1112    2337    Keär Andres    Lääne-Viru    4:30:15.6    M40
1113    971    Krähenbühl Thomas    Shveits    4:30:22.0    M40
1114    3079    Jõgis Tarko    Viljandi    4:30:26.1    M20
1115    2430    Mere Siiri    Tallinn    4:30:26.6    N21
1116    1461    Palu Mati    Pärnu    4:30:27.6    M45
1117    1289    Aanesen Helle    Norra    4:30:27.7    N40
1118    2305    Lehemaa Agu    Läänemaa    4:30:34.4    M40
1119    820    Karlsson Jori    Soome    4:30:41.9    M50
1120    868    Paal Aivar    Tallinn    4:30:42.4    M40
1121    2500    Tisler Ergo    Harju    4:30:43.1    M21
1122    921    Ponder Neeme    Viljandi    4:30:44.9    M45
1123    839    Kuul Toomas    Tartu    4:30:48.7    M21
1124    888    Metsma Aivar    Valga    4:30:50.6    M50
1125    1470    Pudas Roland    Rootsi    4:30:52.4    M55
1126    1315    Tremolada Renato    Itaalia    4:30:52.9    M55
1127    778    Sihver Enn    Viljandi    4:30:54.9    M45
1128    3091    Nüüd Marko    Tallinn    4:30:58.1    M21
1129    1065    Reidla Urmas    Ida-Viru    4:31:15.4    M21
1130    2323    Männi Anatoli    Ida-Viru    4:31:16.3    M55
1131    675    Lüüs Udo    Tartu    4:31:18.1    M50
1132    1226    Oras Sven    Tartu    4:31:20.0    M20
1133    1994    Parygin Aleksandr    Venemaa    4:31:20.8    M60
1134    2359    Pitkänen Jorma    Soome    4:31:21.8    M40
1135    2559    Piiri Rain    Tallinn    4:31:24.0    M21
1136    3131    Pääsik Priit    Tartu    4:31:28.6    M21
1137    5168    Vilkelis Juozas    Leedu    4:31:31.1    M60
1138    663    Lepik Margus    Valga    4:31:42.9    M35
1139    1062    Mustajärvi Pekka    Soome    4:31:44.5    M55
1140    2882    Hunt Kalev    Pärnu    4:31:49.7    M55
1141    1056    Hendrikson Peeter    Tallinn    4:31:50.6    M40
1142    3137    Järve Kaupo    Tallinn    4:31:52.3    M21
1143    822    Kirsipuu Tanel    Harju    4:31:53.7    M21
1144    2806    Knope Agris    Läti    4:31:54.3    M50
1145    1203    Kingo Priit    Tallinn    4:31:58.4    M21
1146    832    Kriks Rein    Lääne-Viru    4:32:02.2    M55
1147    668    Kajaste Kalev    Põlva    4:32:04.0    M50
1148    1630    Ribelus Kalle    Harju    4:32:10.3    M40
1149    920    Laas Andres    Tallinn    4:32:16.7    M45
1150    627    Nuum Taavi    Saaremaa    4:32:22.2    M21
1151    2060    Tints Joel    Pärnu    4:32:23.4    M40
1152    1741    Kaivo Liisa-Lota    Tartu    4:32:26.7    N21
1153    1506    Tootsmann Toomas    Põlva    4:32:27.2    M35
1154    1301    Riisalo Tõnu    Tallinn    4:32:31.5    M21
1155    847    Traks Aivo    Harju    4:32:32.8    M35
1156    732    Piipponen Jouni    Soome    4:32:36.3    M55
1157    773    Rajas Merit    Ida-Viru    4:32:39.9    N21
1158    1719    Toll Erik    Rootsi    4:32:40.9    M45
1159    807    Rannu Jaanus    Tallinn    4:32:47.3    M35
1160    680    Oras Madis    Tartu    4:32:48.1    M55
1161    574    Pugatshov Aleksandr    Ida-Viru    4:32:48.9    M45
1162    531    Maddison Martin    Tartu    4:32:53.0    M21
1163    1100    Salmikangas Esa    Soome    4:32:54.4    M40
1164    662    Salmu Peeter    Tallinn    4:33:02.5    M45
1165    844    Toots Valdis    Tartu    4:33:04.4    M35
1166    1264    Lindholm Stefan    Soome    4:33:10.1    M50
1167    2274    Kuhi Tõnu    Lääne-Viru    4:33:11.6    M35
1168    2290    Kubantsev Viktor    Venemaa    4:33:12.5    M60
1169    679    Poljakova Nadezhda    Ida-Viru    4:33:12.8    N60
1170    771    Mänd Rait    Pärnu    4:33:15.2    M21
1171    2577    Õnnik Lauri    Pärnu    4:33:16.1    M17
1172    1140    Suits Aivar    Harju    4:33:23.7    M35
1173    989    Pohlak Raini    Valga    4:33:25.5    M45
1174    1077    Abele Janis    Läti    4:33:37.5    M35
1175    1654    Peiker Harri    Tallinn    4:33:42.6    M21
1176    962    Järvinen Kauko    Soome    4:33:52.2    M60
1177    5366    Lüütsepp Taavi    Harju    4:34:05.8    M20
1178    2015    Royrvik Sjurd Olav    Norra    4:34:06.4    M50
1179    969    Egger Christian    Shveits    4:34:08.5    M60
1180    843    Kroon Paavo    Tartu    4:34:11.6    M21
1181    2511    Torim Ants    Tartu    4:34:12.5    M21
1182    866    Lang Tea    Tartu    4:34:13.5    N40
1183    2477    Mägi Sven    Tartu    4:34:15.9    M35
1184    1723    Franz Birgit    Saksamaa    4:34:25.0    N45
1185    892    Siimpoeg Viivo    Tallinn    4:34:39.2    M45
1186    949    Vilson Ivar    Harju    4:34:42.0    M35
1187    2243    Aasa Aare    Võru    4:34:44.7    M35
1188    950    Soodla Raul    Jõgeva    4:34:48.2    M35
1189    1282    Tarvis Aivi    Rapla    4:34:55.2    N45
1190    786    Ilves Tõnu    Tartu    4:34:58.7    M40
1191    635    Tasa Priit    Tartu    4:35:01.6    M21
1192    560    Överus Hannes    Tallinn    4:35:05.3    M65
1193    5574    Haava Henno    Tartu    4:35:10.7    M21
1194    1547    Loodsalu Lauri    Tallinn    4:35:14.0    M21
1195    831    Lemettinen Tauno    Soome    4:35:16.9    M45
1196    1070    Zeisig Ivar    Harju    4:35:17.7    M35
1197    3084    Soeson Toomas    Tartu    4:35:18.0    M35
1198    2538    Teearu Paul    Valga    4:35:19.7    M20
1199    1024    Kaitsalmi Jari    Soome    4:35:23.8    M45
1200    1095    Kallas Mati    Viljandi    4:35:24.7    M45
1201    1676    Pae Andres    Tartu    4:35:25.9    M35
1202    3122    Läänemets Ott    Lääne-Viru    4:35:29.1    M20
1203    850    Härms Ivo    Harju    4:35:30.3    M50
1204    1195    Vill Üllar    Pärnu    4:35:36.1    M35
1205    2088    Mägi Marko    Tallinn    4:35:40.3    M21
1206    1439    Randmaa Joel    Tartu    4:35:49.6    M21
1207    1451    Talve Lemba    Tallinn    4:35:52.0    M21
1208    1112    Kaur Jaanus    Harju    4:35:57.3    M40
1209    865    Kakko Mairolt    Tallinn    4:35:57.5    M35
1210    308    Sironen Pasi    Soome    4:36:04.1    M35
1211    858    Einberg Peeter    Harju    4:36:05.2    M45
1212    1592    Tokheim Berit    Norra    4:36:09.7    N50
1213    1061    Ruuda Georg    Võru    4:36:15.9    M45
1214    3209    Pilvet Aare    Tartu    4:36:17.6    M35
1215    3254    Tiisler Mari    Viljandi    4:36:21.4    N21
1216    2758    Klesmann Villu    Tallinn    4:36:22.4    M35
1217    2744    Pikand Ergo    Viljandi    4:36:24.2    M21
1218    1287    Kemi Peter    Rootsi    4:36:27.5    M45
1219    1738    Karja Kaupo    Viljandi    4:36:28.8    M21
1220    2169    Karp Veiko    Lääne-Viru    4:36:30.7    M40
1221    1078    Lillipuu Heino    Tallinn    4:36:34.2    M21
1222    2808    Raus Targo    Tartu    4:36:36.9    M35
1223    2026    Langsaether Kjell    Norra    4:36:38.0    M60
1224    5524    Härmatis Heigo    Tallinn    4:36:39.3    M21
1225    5378    Kulu Heiki    Tartu    4:36:43.7    M35
1226    2887    Veemees Ain    Valga    4:36:48.6    M21
1227    2861    Koidu Sulev    Harju    4:36:56.1    M35
1228    1509    Salmar Avo    Pärnu    4:37:03.4    M65
1229    1199    Kampus Priit    Tallinn    4:37:06.3    M21
1230    1216    Vals Riho    Tartu    4:37:07.1    M35
1231    1575    Tamm Martin    Rapla    4:37:08.1    M20
1232    1161    Valtin Kai    Tallinn    4:37:08.7    N21
1233    901    Maiste Johannes    Viljandi    4:37:13.6    M55
1234    3011    Puskar Toomas    Tallinn    4:37:14.6    M45
1235    681    Nõmm Kalev    Tallinn    4:37:17.2    M40
1236    2848    Penu Erkki    Pärnu    4:37:18.6    M35
1237    758    Raudsepp Marje    Jõgeva    4:37:22.3    N50
1238    1294    Korrol Mati    Tallinn    4:37:28.6    M21
1239    906    Saetalu Andres    Tartu    4:37:39.9    M40
1240    803    Veersalu Urmas    Harju    4:37:54.1    M21
1241    902    Mõttus Mati    Valga    4:37:58.3    M21
1242    2895    Soovik Jüri    Viljandi    4:38:01.6    M45
1243    1178    Numminen Heikki    Soome    4:38:03.3    M50
1244    1230    Jäe Urmas    Saaremaa    4:38:04.3    M45
1245    2038    Sigurdsson Gunnar Tor    Island    4:38:04.6    M40
1246    3184    Tamme Tarvo    Jõgeva    4:38:08.1    M21
1247    1248    Tsäro Kermo    Põlva    4:38:10.0    M21
1248    1094    Madalik Edgar    Harju    4:38:13.1    M45
1249    2441    Pruul Rasmus    Tallinn    4:38:16.7    M21
1250    1361    Tammetalu Tõnis    Tartu    4:38:18.8    M40
1251    642    Lõiv Urmas    Tallinn    4:38:21.5    M21
1252    2905    Kink Artur    Tallinn    4:38:23.2    M21
1253    1179    Pormann Kalle    Harju    4:38:24.8    M40
1254    468    Raag Raivo    Võru    4:38:29.2    M40
1255    5545    Käbin Tanel    Lääne-Viru    4:38:29.5    M21
1256    5204    Vask Mart    Ida-Viru    4:38:38.2    M35
1257    946    Vardja Vallo    Harju    4:38:39.6    M21
1258    724    Uusna Ain-Taivo    Pärnu    4:38:41.4    M65
1259    1052    Nurmela Renno    Viljandi    4:38:44.3    M40
1260    2740    Võsu Marek    Jõgeva    4:38:44.6    M21
1261    1133    Tatsi Aare    Valga    4:38:46.2    M45
1262    2709    Härkönen Pekka    Soome    4:38:46.9    M55
1263    1043    Kohari Ott    Harju    4:38:48.4    M21
1264    1019    Raudla Tõnis    Tallinn    4:38:49.1    M60
1265    1110    Leesment Märt    Põlva    4:38:51.8    M20
1266    1091    Orgmets Eiki    Lääne-Viru    4:38:52.4    M35
1267    3151    Rannala Rainer    Harju    4:38:52.5    M21
1268    2035    Sveinbjornsson Einar Birkir    Island    4:38:55.4    M21
1269    1049    Saar Jüri    Valga    4:39:01.6    M21
1270    919    Leevit Alari    Viljandi    4:39:04.3    M21
1271    1795    Bakhoff Tamor    Pärnu    4:39:08.7    M20
1272    3101    Jaaksoo Urmas    Tallinn    4:39:09.5    M45
1273    5587    Külaviir Raivo    Võru    4:39:09.8    M35
1274    808    Ilves Mart    Pärnu    4:39:12.4    M50
1275    2856    Lapõnin Aare    Tallinn    4:39:12.6    M35
1276    2807    Volmer Märt    Tallinn    4:39:15.0    M40
1277    992    Ansip Andrus    Tartu    4:39:16.3    M50
1278    1076    Kokk Ilmar    Tartu    4:39:16.6    M45
1279    994    Ridamäe Alar    Tallinn    4:39:17.2    M35
1280    1292    Matvejev Ahto    Järvamaa    4:39:18.5    M45
1281    740    Herrmann Konrad    Saksamaa    4:39:18.9    M65
1282    1561    Pormeister Aarne    Tallinn    4:39:20.3    M50
1283    1206    Kinks Peeter    Tartu    4:39:21.4    M40
1284    1722    Wenzlaff Karl-Axel    Rootsi    4:39:23.4    M50
1285    1038    Gross Toomas    Tallinn    4:39:23.9    M35
1286    1051    Järveots Tõnu    Tartu    4:39:28.0    M21
1287    1135    Veretennikov Gennadi    Ida-Viru    4:39:30.8    M60
1288    2424    Liimatainen Antero    Soome    4:39:38.0    M60
1289    1384    Rüütelmaa Andrus    Tallinn    4:39:38.6    M35
1290    1059    Õunapuu Andrus    Järvamaa    4:39:46.5    M45
1291    1603    Kimmel Kaarel    Tartu    4:39:46.9    M21
1292    2508    Rebane Aleksander    Viljandi    4:39:50.0    M21
1293    1997    Poux Jerome    Prantsusmaa    4:39:50.8    M21
1294    2525    Uibopuu Ott    Tartu    4:39:51.0    M17
1295    1014    Urm Jaak    Tallinn    4:39:51.8    M21
1296    1478    Capteina Hartmut    Saksamaa    4:40:06.7    M55
1297    1819    Kuusk Ander    Saaremaa    4:40:12.1    M21
1298    1107    Ruukel Henn    Harju    4:40:20.7    M21
1299    3110    Aarna Urmas    Harju    4:40:23.7    M40
1300    1995    Piire Aare    Tallinn    4:40:23.8    M35
1301    2079    Heinsar Hardi    Valga    4:40:25.4    M35
1302    1442    Klaos Taavi    Viljandi    4:40:25.9    M20
1303    1224    Jõgeva Peeter    Tallinn    4:40:26.4    M21
1304    2770    Pajupuu Janno    Harju    4:40:26.9    M21
1305    2932    Palmiste Priit    Tallinn    4:40:28.4    M21
1306    3255    Eesmaa Viljar    Lääne-Viru    4:40:33.2    M40
1307    3109    Sakk Kristjan    Tallinn    4:40:36.4    M21
1308    2686    Luik Väino    Viljandi    4:40:38.9    M55
1309    2833    Tigas Kaido    Harju    4:40:40.0    M21
1310    898    Kollom Sander    Tartu    4:40:40.9    M35
1311    721    Kalmus Kaspar    Võru    4:40:43.6    M21
1312    885    Medijainen Eero    Tartu    4:40:45.9    M45
1313    814    Lükko Aare    Tartu    4:40:46.2    M45
1314    1116    Kinnunen Jouko    Soome    4:40:46.5    M55
1315    671    Ojala Kalevi    Soome    4:40:46.7    M65
1316    1165    Peterson Erik    Harju    4:40:49.1    M21
1317    2266    Arike Aivar    Tartu    4:40:51.6    M40
1318    1190    Vigelius Esa    Soome    4:40:59.2    M45
1319    714    Annilo Tarmo    Tartu    4:41:04.2    M40
1320    2967    Kalamees Targo    Harju    4:41:05.4    M35
1321    781    Oder Rein    Tartu    4:41:09.7    M35
1322    1673    Pellinen Jussi    Soome    4:41:12.3    M40
1323    3123    Läänemets Jaak    Lääne-Viru    4:41:13.8    M50
1324    2860    Garenciks Raimonds    Läti    4:41:14.7    M50
1325    1344    Lipping Agu    Tallinn    4:41:16.9    M60
1326    2466    Lopsik Priit    Harju    4:41:17.6    M21
1327    5310    Kolar Jiri    Tshehhi    4:41:18.1    M21
1328    1311    Lelle Aivo    Tallinn    4:41:20.2    M21
1329    1053    Meos Tõnu    Tallinn    4:41:21.6    M45
1330    2360    Markkanen Jouko    Soome    4:41:25.7    M35
1331    2218    Voltsek Igor    Harju    4:41:28.2    M45
1332    2885    Klaas Kunnar    Lääne-Viru    4:41:32.5    M21
1333    930    Moisander Jouni    Soome    4:41:33.6    M55
1334    1060    Naudzius Algirdas    Leedu    4:41:33.9    M45
1335    1853    Grossmann Genry    Tallinn    4:41:37.2    M21
1336    910    Pilve Valdo    Harju    4:41:41.3    M40
1337    904    Kaasik Ülo    Tallinn    4:41:43.4    M21
1338    1368    Task Janek    Tallinn    4:41:49.1    M21
1339    1809    Hoien Erik    Norra    4:41:59.6    M60
1340    1142    Kaasik Enno    Tallinn    4:42:06.5    M60
1341    2426    Lahtmäe Lauri    Harju    4:42:07.8    M35
1342    2208    Näks Tõnu    Tallinn    4:42:10.6    M35
1343    1153    Oja Kuno    Valga    4:42:14.1    M35
1344    1333    Tjäder Lars-Erik    Rootsi    4:42:28.0    M55
1345    1931    Haljak Antti    Tallinn    4:42:30.9    M21
1346    3162    Neerot Martin    Viljandi    4:42:31.2    M20
1347    905    Ruul Kaido    Tallinn    4:42:33.3    M21
1348    833    Volt Peeter    Tallinn    4:42:34.1    M60
1349    2551    Oja Meelis    Valga    4:42:36.2    M35
1350    951    Klementsov Mihkel    Tallinn    4:42:37.8    M40
1351    1121    Ehasalu Erkki    Tartu    4:42:45.9    M21
1352    1304    Tuudak Toomas    Tartu    4:42:48.1    M45
1353    2457    Päiväniemi Tuomo    Soome    4:42:53.2    M55
1354    917    Metspalu Mait    Tartu    4:42:55.9    M21
1355    2083    Hartmanis Oskars    Läti    4:43:03.5    M21
1356    1071    Allik Ago    Viljandi    4:43:04.7    M35
1357    2271    Brakmann Andres    Tallinn    4:43:07.2    M21
1358    610    Järveoja Jaanus    Tartu    4:43:08.0    M40
1359    2023    Kivirenta Pekka    Norra    4:43:08.6    M70
1360    1549    Tuisk Taavi    Tallinn    4:43:12.5    M21
1361    1124    Sova Ivar    Tartu    4:43:22.5    M21
1362    3292    Salk Rene     Harju    4:43:24.3    M35
1363    5506    Kaivo Aadam    Harju    4:43:31.2    M21
1364    3199    Jõgeva Rauno    Põlva    4:43:35.9    M20
1365    1541    Leol Reimo    Pärnu    4:43:37.1    M21
1366    651    Oper Vampula    Võru    4:43:41.3    M50
1367    1638    Nõmmik Martin    Tallinn    4:43:43.3    M21
1368    2353    Alm Jouko    Soome    4:43:44.2    M50
1369    3227    Ahlfors Rune    Soome    4:43:45.5    M40
1370    2488    Tammemäe Tarmo    Viljandi    4:43:47.2    M21
1371    1976    Roosimaa Rommi    Tallinn    4:43:53.0    M35
1372    1658    Ihamäki Risto    Soome    4:43:57.3    M55
1373    3220    Merelaht Arno    Tartu    4:44:12.6    M45
1374    2753    Juksar Martin    Harju    4:44:13.5    M35
1375    2879    Tarrend Ain    Võru    4:44:14.9    M21
1376    1171    Raaper Risto    Harju    4:44:21.0    M21
1377    2677    Valgeväli Raido    Tallinn    4:44:24.7    M21
1378    2258    Vallimäe Sven    Tallinn    4:44:27.9    M21
1379    2214    Jõekäär Märt    Viljandi    4:44:28.5    M40
1380    1623    Mihkels Stanislav    Tartu    4:44:29.6    M21
1381    1232    Zoova Toivo    Tallinn    4:44:33.4    M55
1382    1582    Isak Ants    Tartu    4:44:34.1    M21
1383    1646    Voore Sirgo    Järvamaa    4:44:35.0    M21
1384    1331    Wanke Leif    Rootsi    4:44:36.8    M65
1385    976    Grigorjev Peeter    Tartu    4:44:37.3    M35
1386    2998    Urm Alain-Edvard    Harju    4:44:37.5    M21
1387    2234    Üürike Hans    Pärnu    4:44:40.0    M21
1388    1138    Ostra Mart    Tallinn    4:44:40.9    M35
1389    2831    Trepp Janek    Lääne-Viru    4:44:42.1    M35
1390    666    Möldre Rein    Lääne-Viru    4:44:48.8    M40
1391    3117    Mägi Indrek    Viljandi    4:44:50.5    M21
1392    1193    Pärt Kalle    Ida-Viru    4:44:51.3    M40
1393    2830    Tamm Tõnu    Pärnu    4:44:55.6    M21
1394    5312    Maras Ladislav    Slovakkia    4:45:01.2    M40
1395    837    Plakk Tiit    Harju    4:45:05.8    M50
1396    1001    Kink Jana    Tartu    4:45:06.8    N35
1397    2700    Saarts Erik    Tartu    4:45:07.7    M21
1398    1508    Soone Eero    Tallinn    4:45:09.4    M21
1399    2434    Ahonen Juha    Soome    4:45:11.0    M45
1400    894    Nordli Oyvind    Norra    4:45:11.7    M60
1401    1445    Laiverik Margus    Valga    4:45:12.7    M21
1402    874    Vingisaar Vahur    Viljandi    4:45:19.3    M21
1403    1556    Ojasoon Ave    Viljandi    4:45:21.2    N20
1404    3068    Kivistik Raivo    Põlva    4:45:23.0    M40
1405    939    Rossi Enn    Tartu    4:45:24.4    M55
1406    5594    Sadam Alar    Tartu    4:45:28.1    M21
1407    934    Lasseron Elina    Harju    4:45:30.6    N40
1408    1239    Kiipsaar Raido    Hiiumaa    4:45:30.7    M40
1409    1215    Pindma Vahur    Tallinn    4:45:32.2    M40
1410    1227    Piirimägi Peeter    Võru    4:45:40.3    M21
1411    2811    Schmidt Peeter        4:45:44.0    M20
1412    1463    Raigla Avo    Harju    4:45:54.0    M40
1413    2433    Laine Ville    Soome    4:46:00.8    M21
1414    1999    Cada Cestmir    Tshehhi    4:46:01.0    M50
1415    2776    Müntel Mait    Tallinn    4:46:01.3    M21
1416    1108    Suija Seido    Põlva    4:46:04.1    M45
1417    2903    Ots Riho    Viljandi    4:46:09.0    M40
1418    2216    Kaasik Andras    Tartu    4:46:15.6    M35
1419    1491    Svach Rudolf    Slovakkia    4:46:18.3    M50
1420    1101    Lepson Urmas    Tartu    4:46:18.6    M35
1421    1584    Vilu Uku    Tartu    4:46:19.9    M35
1422    5532    Saar Kaido    Lääne-Viru    4:46:20.5    M35
1423    1332    Pajuväli Andi    Tallinn    4:46:22.3    M40
1424    2286    Lõoke Martin    Tartu    4:46:22.8    M21
1425    5211    Seepõld Andres    Tallinn    4:46:23.4    M40
1426    1069    Maidre Udo    Rapla    4:46:23.6    M55
1427    1477    Vällik Kristjan    Tartu    4:46:28.5    M40
1428    2529    Kleven Grete    Norra    4:46:32.4    N60
1429    1438    Sulaoja Urmas    Ida-Viru    4:46:34.6    M40
1430    1788    Krams Indrikis    Läti    4:46:39.0    M45
1431    1247    Mutso Kaia    Tartu    4:46:41.1    N35
1432    2302    Hiob Priit    Viljandi    4:46:48.0    M21
1433    848    Tamkivi Taavi    Tallinn    4:46:49.1    M21
1434    3041    Tanilsoo Ilmar    Tartu    4:46:56.1    M45
1435    875    Oras Vello    Tartu    4:46:57.5    M55
1436    1483    Gessner Bradford    USA    4:47:00.9    M45
1437    2253    Lubi Ain    Tartu    4:47:07.9    M21
1438    2172    Sarapu Siim    Lääne-Viru    4:47:11.8    M21
1439    3178    Abner Andre    Harju    4:47:13.8    M35
1440    2380    Pärn Mikk    Tartu    4:47:13.9    M20
1441    1130    Peltola Alpo    Soome    4:47:14.9    M60
1442    2569    Piirsalu Peep    Tartu    4:47:19.3    M45
1443    813    Romm Raivo    Tartu    4:47:33.9    M40
1444    2418    Bucks Reinis    Läti    4:47:40.1    M21
1445    824    Läll Tarmo    Järvamaa    4:47:41.3    M40
1446    160    Mändmets Arli    Harju    4:47:41.8    M21
1447    1156    Urbmets Allar    Harju    4:47:42.2    M35
1448    890    Liiver Aimar    Harju    4:47:43.1    M21
1449    2805    Tõnisson Kristjan    Tartu    4:47:44.0    M21
1450    1504    Aulik Ahto    Saaremaa    4:47:44.5    M20
1451    1306    Vaher Annika    Saaremaa    4:47:47.5    N35
1452    2071    Talu Priit    Pärnu    4:48:15.0    M35
1453    2839    Pruus Kuldar    Tallinn    4:48:16.2    M35
1454    522    Normak Margus    Ida-Viru    4:48:19.1    M35
1455    5399    Koval Jaanus    Harju    4:48:21.5    M21
1456    5396    Kempi Antti    Harju    4:48:22.2    M21
1457    3267    Põldoja Tauno    Tallinn    4:48:32.0    M35
1458    1279    Vaiksaar Mait    Tartu    4:48:33.5    M21
1459    2571    Hindov Raul    Tallinn    4:48:34.4    M35
1460    827    Tiganik Kaarel    Põlva    4:48:34.6    M50
1461    1513    Tulik Silver    Võru    4:48:38.0    M21
1462    1027    Kivikas Arvo    Tartu    4:48:38.3    M55
1463    1616    Zinni Germano    Itaalia    4:48:41.1    M45
1464    5256    Ladva Tarmo    Tartu    4:48:43.0    M35
1465    802    Berzin Aivar    Viljandi    4:48:45.1    M35
1466    5597    Kuklase Valle    Põlva    4:48:50.5    M40
1467    916    Aksjonov Pjotr    Ida-Viru    4:48:56.6    M55
1468    348    Jõesaar Margus    Jõgeva    4:48:58.3    M21
1469    1137    Baum Oleg    Tallinn    4:49:02.3    M50
1470    1305    Toome Rita    Lääne-Viru    4:49:03.1    N35
1471    3294    Tõnso Veiko    Tallinn    4:49:05.2    M21
1472    1009    Riisalo Tiit    Tallinn    4:49:10.3    M40
1473    1177    Keernik Gunnar    Tartu    4:49:12.5    M21
1474    2792    Ikkonen Veiko    Harju    4:49:13.6    M21
1475    1013    Landrat Tampo    Tartu    4:49:14.2    M35
1476    5302    Haaviste Raido    Jõgeva    4:49:20.7    M21
1477    1163    Ticklen Raimo    Soome    4:49:31.6    M60
1478    2786    Vallner David    Tallinn    4:49:32.1    M21
1479    1473    Koka Andre    Tartu    4:49:34.3    M21
1480    3153    Virkunen Marko    Tallinn    4:49:35.2    M21
1481    1037    Hirve Toomas    Harju    4:49:37.8    M40
1482    2537    Rohtla Risto    Harju    4:49:37.8    M21
1483    2381    Zemelkin Valery    Venemaa    4:49:37.8    M50
1484    1371    Hütt Rahel    Tallinn    4:49:40.6    N21
1485    1370    Jõesaar Anne-Ly    Võru    4:49:40.9    N21
1486    1408    Limberg Kadri    Lääne-Viru    4:49:47.7    N21
1487    1105    Vahter Tõnu    Tallinn    4:49:48.1    M21
1488    958    Visnap Rein    Tallinn    4:49:52.5    M55
1489    1005    Kallavus Jaan    Põlva    4:49:54.3    M65
1490    1285    Vaikna Ville    Tallinn    4:49:54.7    M21
1491    1286    Zimmermann Meelis    Tartu    4:49:56.6    M35
1492    1210    Salokannel Reijo    Soome    4:49:59.0    M40
1493    3288    Kadajane Raul    Viljandi    4:50:00.3    M50
1494    1622    Arandi Aivo    Harju    4:50:03.0    M45
1495    798    Kovanen Heimo    Soome    4:50:03.6    M50
1496    2340    Joonas Juho    Võru    4:50:04.1    M35
1497    1035    Sakkeus Jüri    Harju    4:50:05.6    M50
1498    1372    Freiberg Sven    Harju    4:50:06.9    M21
1499    2109    Nöps Lembit    Tartu    4:50:08.5    M55
1500    2265    Luht Raivo    Ida-Viru    4:50:14.2    M45
1501    2867    Liivak Olav    Tallinn    4:50:18.4    M55
1502    5550    Mölder Erkki    Tartu    4:50:18.7    M21
1503    1755    Koosma Kenneth    Lääne-Viru    4:50:19.0    M21
1504    812    Ende Meeri    Pärnu    4:50:22.9    N50
1505    52    Lood Kristjan    Lääne-Viru    4:50:23.5    M21
1506    1544    Pullerits Tõnu    Pärnu    4:50:24.5    M60
1507    5314    Käärmann Aadu    Pärnu    4:50:25.1    M50
1508    2275    Maidre Mardo    Harju    4:50:27.8    M21
1509    1131    Ots Jaan    Harju    4:50:34.9    M65
1510    1096    Maasen Kaido    Tartu    4:50:35.8    M35
1511    1067    Kari Tarmo    Tallinn    4:50:36.9    M40
1512    1359    Kupela Kalevi    Soome    4:50:47.1    M70
1513    3163    Taimsoo Kaspar    Viljandi    4:50:51.9    M20
1514    2454    Irniger Karl    Shveits    4:50:52.3    M50
1515    5317    Olivero Simone    Itaalia    4:50:57.2    M21
1516    5210    Mündel Aivo    Rapla    4:50:59.3    M40
1517    1244    Rohi Raido    Järvamaa    4:51:06.1    M21
1518    853    Greenbaum Janno    Harju    4:51:07.6    M21
1519    1064    Needo Ülo    Põlva    4:51:09.0    M55
1520    710    Torim Enno    Viljandi    4:51:12.3    M35
1521    1022    Must Gunnar    Tartu    4:51:18.1    M40
1522    1235    Rääk Tarmo    Tartu    4:51:20.4    M35
1523    1034    Tensing Tamur    Tartu    4:51:27.4    M35
1524    5382    Kallas Aigar    Harju    4:51:28.9    M21
1525    5308    Söderlund Yngve    Soome    4:51:32.7    M50
1526    1088    Tomann Heiki    Tartu    4:51:43.5    M21
1527    625    Liljeroos Hannu    Soome    4:51:43.9    M55
1528    3204    Arend Mati    Tartu    4:51:44.1    M20
1529    2775    Lahi Ats    Lääne-Viru    4:51:45.0    M20
1530    2148    Kaasik-Aaslav Henri    Harju    4:51:46.7    M35
1531    2101    Kaukver Andres    Tallinn    4:51:49.4    M45
1532    2531    Andersson Leif    Rootsi    4:51:50.8    M60
1533    2268    Kõrgesaar Kristjan    Tartu    4:51:56.9    M21
1534    5546    Köhler Torbjörn    Rootsi    4:52:00.5    M55
1535    3087    Raam Ragnar    Võru    4:52:03.5    M21
1536    3130    Pääsik Kersti    Tartu    4:52:08.8    N21
1537    2945    Rüütel Kersti    Tartu    4:52:08.8    N21
1538    1479    Auer Franz    Saksamaa    4:52:14.7    M55
1539    729    Kurs Kalmar    Tartu    4:52:14.8    M21
1540    1031    Tafenau Ilmar    Viljandi    4:52:17.3    M35
1541    1664    Maidla Margus    Harju    4:52:29.7    M21
1542    1555    Sepalaan Rene    Tartu    4:52:35.2    M21
1543    1443    Sahtel Kristjan    Tartu    4:52:36.7    M21
1544    647    Gäddträsk Kauko    Soome    4:52:38.2    M50
1545    1955    Soodla Kristjan    Tallinn    4:52:39.1    M21
1546    3055    Rang Hendrick    Tallinn    4:52:43.7    M20
1547    1845    Andreassen Stig Roger    Norra    4:52:49.6    M45
1548    2166    Sootla Indrek    Harju    4:52:53.2    M35
1549    739    Metsaots Ülo    Tallinn    4:53:00.2    M50
1550    1259    Kaskema Helen    Tartu    4:53:00.8    N35
1551    1350    Lossmann Eerik    Tallinn    4:53:01.7    M40
1552    1084    Mõisaäär Jaan    Läänemaa    4:53:02.1    M45
1553    1209    Jõgiaas Aivar    Tartu    4:53:03.7    M35
1554    1166    Koskelainen Jari    Soome    4:53:12.1    M55
1555    2840    Luidre Andres    Harju    4:53:15.2    M20
1556    1117    Ots Aidu    Harju    4:53:16.4    M55
1557    1374    Beljaev Kaido    Pärnu    4:53:20.0    M35
1558    1400    Maisvee Lauri    Tallinn    4:53:22.7    M35
1559    3259    Kiviste Andres    Tartu    4:53:29.4    M50
1560    1820    Oja Allar    Tartu    4:53:31.3    M20
1561    2874    Kiskonen Eero    Harju    4:53:39.4    M35
1562    2965    Lember Jüri    Tartu    4:53:43.1    M35
1563    1559    Fimberg Tarmo    Harju    4:53:59.7    M45
1564    2198    Anniste Kristi    Tallinn    4:54:07.0    N21
1565    2923    Vihmann Venda    Valga    4:54:09.3    M40
1566    1093    Helgand Kalmer    Tallinn    4:54:11.8    M40
1567    3066    Viirma Meelis    Tartu    4:54:18.3    M35
1568    928    Laas Johan    Harju    4:54:20.9    M65
1569    1567    Piirisild Ekke    Harju    4:54:22.6    M17
1570    2010    Skiaker Anne    Norra    4:54:23.5    N40
1571    1055    Logachev Sergey    Venemaa    4:54:26.1    M50
1572    3297    Kangur Peeter    Pärnu    4:54:26.3    M45
1573    1127    Wallenius Kaj    Soome    4:54:35.4    M40
1574    2853    Kiiski Osmo    Soome    4:54:37.9    M65
1575    943    Jakovlev Gennadi    Ida-Viru    4:54:45.0    M50
1576    1023    Vaasna Tiit    Tartu    4:54:49.2    M45
1577    1337    Tuul Tambet    Tartu    4:54:52.0    M20
1578    1174    Laanoja Risto    Tallinn    4:54:58.2    M21
1579    2952    Lehiste Karin    Harju    4:54:58.6    N21
1580    782    Toode Margus    Tartu    4:55:10.6    M35
1581    1075    Krist Karel    Tallinn    4:55:15.4    M21
1582    1569    Laht Tarmo    Tartu    4:55:15.9    M40
1583    1295    Reismann Indrek    Harju    4:55:19.4    M40
1584    788    Possul Kadri    Tallinn    4:55:28.1    N35
1585    1964    Männik Marko    Viljandi    4:55:31.3    M21
1586    1296    Kemiläinen Risto Tapi    Soome    4:55:32.9    M55
1587    2122    Vahemets Vahur    Pärnu    4:55:33.1    M35
1588    3028    Heinla Rasmus    Harju    4:55:37.4    M21
1589    944    Liin Urmas    Järvamaa    4:55:38.8    M21
1590    1501    Reponen Risko    Tartu    4:55:41.9    M35
1591    3212    Helm Oliver    Tartu    4:55:43.9    M35
1592    1074    Simagin Ruslan    Tallinn    4:55:44.3    M21
1593    1298    Lepik Urmas    Tallinn    4:55:46.5    M21
1594    5328    Zemelkin Andrey    Venemaa    4:55:51.9    M20
1595    1967    Tafenau Rein    Tartu    4:55:58.2    M35
1596    1008    Kass Urve    Viljandi    4:55:58.3    N40
1597    1432    Trumm Aron    Võru    4:55:58.9    M21
1598    1144    Trezins Gints    Läti    4:56:02.2    M21
1599    1134    Müürsepp Matti    Tallinn    4:56:04.7    M70
1600    1709    Pikkoja Vevo    Harju    4:56:10.6    M45
1601    1455    Kuha Taavi    Tartu    4:56:12.0    M21
1602    2091    Strand Aleksander    Tallinn    4:56:18.1    M50
1603    859    Berzins Juris    Läti    4:56:19.7    M50
1604    1362    Veelain Ermo    Harju    4:56:21.2    M45
1605    1678    Pallase Erik    Tartu    4:56:38.4    M21
1606    1021    Kivi Veiko    Põlva    4:56:38.7    M40
1607    1225    Viirmann Oskar    Harju    4:56:40.8    M45
1608    1258    Linke Martin    Pärnu    4:56:42.7    M21
1609    3264    Romulus Andres    Rapla    4:56:45.1    M35
1610    3127    Mere Argo    Tallinn    4:56:46.1    M21
1611    1422    Parve Ain    Tallinn    4:56:46.7    M55
1612    1262    Vähi Tõnu    Harju    4:56:49.4    M50
1613    2261    Hallimäe Rain    Harju    4:56:50.0    M50
1614    2283    Oja Jaan    Järvamaa    4:56:52.2    M21
1615    2787    Toots Jorma    Tartu    4:56:52.9    M21
1616    770    Hagen Peeter    Tartu    4:56:54.4    M45
1617    5167    Bagvilas Stanislovas    Leedu    4:56:57.8    M55
1618    2001    Aase Hallgeir    Norra    4:57:00.0    M45
1619    2164    Aksel Andres    Lääne-Viru    4:57:04.0    M21
1620    1132    Takkinen Pentti    Soome    4:57:09.9    M65
1621    3054    Urb Ergo    Harju    4:57:12.0    M35
1622    5239    Sala Martti    Valga    4:57:13.5    M20
1623    2409    Nukis Jüri    Harju    4:57:22.8    M17
1624    2990    Noorhani Kristo    Ida-Viru    4:57:25.4    M21
1625    1405    Palmar Kalle    Tallinn    4:57:26.5    M60
1626    1143    Karus Indrek    Viljandi    4:57:27.5    M35
1627    2116    Puusepp Mati    Pärnu    4:57:39.0    M40
1628    1263    Talpsep Tiit    Tartu    4:57:42.2    M50
1629    1343    Nurk Siiri    Saaremaa    4:57:43.3    N35
1630    2759    Roosimaa Tarmo    Järvamaa    4:57:43.7    M35
1631    3144    Pulges Andres    Tartu    4:57:50.3    M45
1632    1444    Karp Endel    Tallinn    4:57:56.5    M45
1633    1800    Luhaäär Karl    Tallinn    4:57:57.6    M21
1634    5375    Traumann Raul    Harju    4:57:59.2    M35
1635    936    Randaru Veiko    Tartu    4:58:13.2    M40
1636    1272    Tamm Raimond    Tartu    4:58:13.9    M21
1637    3003    Valdna Alo    Harju    4:58:25.5    M21
1638    2419    Lehtelä Markku    Soome    4:58:29.9    M40
1639    1340    Aasmäe Ilmar    Tartu    4:58:34.4    M35
1640    2128    Estermaa Ago    Tallinn    4:58:37.2    M45
1641    2483    Snitsarenko Tarass    Harju    4:58:43.8    M21
1642    5592    Lopman Veiko    Tartu    4:58:50.9    M17
1643    2906    Uustalu Meelis    Harju    4:58:51.3    M21
1644    5591    Lopman Arvi    Tartu    4:58:51.5    M40
1645    1297    Tamm Bruno    Tallinn    4:58:54.4    M21
1646    1392    Kommusaar Mait    Tartu    4:58:55.7    M21
1647    1968    Volkov Peeter    Pärnu    4:59:04.4    M55
1648    1377    Tiirik Tõnis    Tartu    4:59:07.8    M40
1649    1380    Peterson Jüri    Harju    4:59:08.1    M40
1650    2838    Valdmaa Lauri    Tallinn    4:59:09.2    M21
1651    5362    Salumaa Marek    Tallinn    4:59:10.6    M21
1652    1283    Tammik Kalev    Pärnu    4:59:12.1    M50
1653    5535    Räbin Lauri    Ida-Viru    4:59:17.4    M21
1654    1319    Vigelius Hannu    Soome    4:59:19.9    M65
1655    1550    Parmas Aalo    Harju    4:59:22.0    M50
1656    1618    Paejärv Urmas    Harju    4:59:23.5    M21
1657    3245    Kallas Ott    Tallinn    4:59:29.2    M35
1658    1571    Võhumõõk Indrek    Viljandi    4:59:31.9    M21
1659    5510    Suuroja Martin    Tallinn    4:59:33.0    M35
1660    2262    Meitus Raivo    Jõgeva    4:59:36.1    M40
1661    1388    Nokkur Lembit    Harju    4:59:38.2    M40
1662    1599    Ligi Timo    Tallinn    4:59:41.1    M21
1663    1234    Pastimäe Hugo    Järvamaa    4:59:44.1    M70
1664    1158    Anton Arno    Valga    4:59:54.5    M50
1665    1119    Alet Olev    Harju    5:00:00.2    M65
1666    2984    Müürisepp Mait    Pärnu    5:00:03.2    M21
1667    2408    Timma Tõnu    Tartu    5:00:04.0    M20
1668    2800    Laanemets Ott    Tallinn    5:00:05.6    M21
1669    1111    Sakkeus Kristo    Tallinn    5:00:13.8    M21
1670    1705    Pedius Rainer    Tartu    5:00:14.5    M35
1671    1632    Ehatamm Anti    Tallinn    5:00:14.7    M50
1672    1211    Mangusson Tanel    Harju    5:00:16.0    M21
1673    2114    Pfaff Daniel    Saksamaa    5:00:17.8    M21
1674    900    Vellerind Rain    Harju    5:00:22.9    M40
1675    2781    Luts Lembitu    Tartu    5:00:24.9    M35
1676    1396    Julge Kaljo    Tartu    5:00:25.6    M50
1677    1974    Thorström Börje    Soome    5:00:29.0    M65
1678    3196    Toots Aleksander    Ida-Viru    5:00:31.3    M35
1679    1006    Talu Ando    Pärnu    5:00:34.3    M40
1680    5241    Sarv Jaanus    Viljandi    5:00:38.3    M35
1681    1355    Maran Hanna    Harju    5:00:39.9    N21
1682    1728    Kukk Margus    Tartu    5:00:41.0    M17
1683    2486    Dukan Diana    Tartu    5:00:51.9    N21
1684    3140    Vanahans Siim    Harju    5:00:52.8    M21
1685    2184    Läänemets Enn    Harju    5:00:53.4    M45
1686    3132    Salm Kusti    Tartu    5:00:55.5    M21
1687    1011    Roodla Endel    Põlva    5:00:57.6    M60
1688    1390    Pikkani Märt    Saaremaa    5:01:03.7    M21
1689    2618    Polt Kaido    Tallinn    5:01:04.2    M21
1690    2285    Leppik Janec    Harju    5:01:05.0    M35
1691    1385    Aaltonen Jukka    Soome    5:01:06.8    M50
1692    1468    Päärt Villu    Tartu    5:01:08.2    M35
1693    5537    Gutmann Eric    Harju    5:01:08.2    M17
1694    2211    Ulp Kerri    Tallinn    5:01:27.6    M40
1695    2772    Rohtla Janika    Viljandi    5:01:31.4    N20
1696    1685    Talviste Allen    Ida-Viru    5:01:32.8    M21
1697    1972    Aigro Maarja    Valga    5:01:33.4    N17
1698    5242    Sarv Sten    Viljandi    5:01:36.6    M17
1699    678    Tiivoja Jaanus    Võru    5:01:37.2    M21
1700    1345    Liiv Kalev    Tartu    5:01:39.2    M50
1701    1050    Lill Margo    Rapla    5:01:39.8    M21
1702    3112    Rästas Ergo    Tartu    5:01:40.3    M21
1703    3155    Tiedemann Tõnis    Tallinn    5:01:42.2    M21
1704    2188    Heinmaa Henri    Tallinn    5:01:47.9    M21
1705    1280    Saarend Mati    Lääne-Viru    5:01:51.1    M55
1706    1369    Nigul Indrek    Tallinn    5:01:54.4    M21
1707    1115    Hollo Henn    Tartu    5:01:56.2    M65
1708    3071    Henk Tõnu    Viljandi    5:02:00.8    M45
1709    5217    Jõearu Peep    Jõgeva    5:02:04.9    M21
1710    5240    Kuhlap Kaupo    Viljandi    5:02:10.0    M40
1711    1430    Mikk Vello    Viljandi    5:02:13.2    M50
1712    1186    Möll Raivo    Tartu    5:02:23.1    M40
1713    2167    Kiilberg Risto    Harju    5:02:25.6    M21
1714    1744    Tammik Kalver    Pärnu    5:02:28.8    M21
1715    1880    Teder Lauri    Tallinn    5:02:32.6    M21
1716    1553    Jõessar Andres    Rapla    5:02:44.7    M35
1717    1182    Visnap Taavi    Lääne-Viru    5:02:55.0    M21
1718    1427    Kurg Eke    Tartu    5:03:03.6    M40
1719    3263    Susi Siim    Tallinn    5:03:05.5    M21
1720    5516    Roos Ando    Harju    5:03:10.6    M21
1721    2352    Väliste Veljo    Järvamaa    5:03:13.3    M35
1722    2294    Laas Indrek    Tartu    5:03:25.6    M21
1723    1452    Speek Jüri    Tallinn    5:03:28.5    M21
1724    3188    Mõtte Mati    Tartu    5:03:29.3    M21
1725    2745    Mandelkorn Sten    Tallinn    5:03:32.4    M21
1726    1464    Korjus Andres    Tallinn    5:03:38.9    M60
1727    1273    Talts Raul    Harju    5:03:39.3    M55
1728    2846    Põld Tõnu    Tallinn    5:03:42.6    M21
1729    2412    Voolaid Veiko    Valga    5:03:46.9    M21
1730    1902    Cots Baylina Valenti    Hispaania    5:03:51.5    M35
1731    5169    Jasinskas Romualdas    Leedu    5:03:51.8    M60
1732    1441    Hõimoja Hardi    Tallinn    5:03:52.2    M21
1733    1562    Matson Raido    Tartu    5:03:57.7    M35
1734    1612    Kütt Johan    Tallinn    5:04:05.8    M21
1735    1529    Pokk Enn    Tartu    5:04:11.2    M40
1736    2099    Terasmaa Hans    Viljandi    5:04:15.3    M21
1737    602    Kaupmees Kalle    Tallinn    5:04:16.2    M55
1738    1353    Antsmäe Heikko    Tallinn    5:04:17.8    M21
1739    1806    Lie Kjell    Norra    5:04:18.5    M70
1740    2841    Kütt Mati    Viljandi    5:04:19.5    M40
1741    1631    Valkonen Olli-Pekka    Soome    5:04:27.9    M45
1742    3007    Ruoti Jukka    Soome    5:04:34.7    M40
1743    828    Lõhmus Mikk    Tallinn    5:04:35.7    M21
1744    2628    Kadak Tiit    Tartu    5:04:37.3    M21
1745    2498    Bild Valmar    Lääne-Viru    5:04:40.5    M21
1746    2926    Jaadla Indrek    Pärnu    5:04:41.2    M21
1747    2417    Türk Andreas    Saksamaa    5:04:41.5    M50
1748    1752    Visamaa Kalev    Harju    5:04:41.6    M50
1749    1495    Närhi Raimo    Soome    5:04:43.1    M55
1750    354    Nöps Antti    Tartu    5:04:48.5    M35
1751    1832    Palu Indrek    Harju    5:04:50.9    M40
1752    931    Kyttälä Tarmo    Soome    5:04:51.6    M45
1753    3289    Hämmelberg Meelis    Võru    5:04:54.3    M21
1754    1984    Juva Antti    Soome    5:04:54.4    M60
1755    1746    Riidamets Martin    Pärnu    5:04:57.1    M50
1756    5551    Koidu Valmar    Tartu    5:05:05.0    M21
1757    1481    Jaks Indrek    Tartu    5:05:10.8    M35
1758    1476    Kosonen Taisto    Soome    5:05:14.0    M65
1759    1346    Hallik Anne    Lääne-Viru    5:05:16.5    N35
1760    1039    Mõek Hardo    Lääne-Viru    5:05:19.8    M21
1761    3095    Rannu Urmas    Tallinn    5:05:21.5    M35
1762    1558    Parts Raiki    Tartu    5:05:22.6    M35
1763    2873    Laur Andres    Viljandi    5:05:23.5    M21
1764    1745    Kaevats Kert    Tallinn    5:05:29.2    M21
1765    3010    Rea Sven    Harju    5:05:29.9    M35
1766    1268    Oras Tiina    Tartu    5:05:33.8    N45
1767    1539    Kaaver Siiri    Tartu    5:05:34.5    N40
1768    2734    Saviste Meelik    Viljandi    5:05:35.0    M21
1769    1530    Kannimäe Viljar    Võru    5:05:35.5    M20
1770    5301    Laas Maario    Rapla    5:05:44.4    M21
1771    2410    Voolaid Peeter    Valga    5:05:47.5    M50
1772    1229    Piik Ave    Tallinn    5:05:48.6    N21
1773    2097    Org Indrek    Viljandi    5:05:49.8    M21
1774    1092    Kaasik Tiiu    Tartu    5:05:50.1    N55
1775    1420    Priivits Argo    Võru    5:05:51.0    M21
1776    2089    Möbius Annett    Saksamaa    5:05:52.9    N40
1777    2877    Tints Timo    Pärnu    5:05:54.6    M21
1778    5322    Järv Tanel    Viljandi    5:05:55.2    M21
1779    1552    Põldma Ülo    Tartu    5:06:03.2    M35
1780    1411    Bauman Katrin    Tallinn    5:06:05.3    N50
1781    2432    Tenhunen Vesa    Soome    5:06:08.0    M35
1782    3098    Osula Otto    Tallinn    5:06:14.0    M21
1783    1663    Vakra Arvo    Saaremaa    5:06:14.0    M50
1784    3233    Rääbis Kalev    Pärnu    5:06:15.7    M21
1785    1651    Laine Jaakko    Soome    5:06:16.2    M45
1786    1347    Haav Ülle    Tartu    5:06:19.8    N45
1787    1217    Volt Ivo    Tallinn    5:06:23.5    M35
1788    1655    Jäe Meeme    Tartu    5:06:28.7    M35
1789    2386    Must Urmas    Tartu    5:06:29.7    M40
1790    3238    Arus Piia    Tallinn    5:06:30.7    N21
1791    1610    Rink Eve    Viljandi    5:06:31.5    N35
1792    1694    Rink Peep    Viljandi    5:06:31.7    M40
1793    1253    Ronk Toomas    Viljandi    5:06:35.9    M35
1794    1275    Treffner Jaanus    Tallinn    5:06:36.1    M35
1795    1814    Pohja Kalle    Soome    5:06:48.7    M45
1796    2557    Uuring Raul    Tallinn    5:06:58.6    M21
1797    2131    Kuus Janar    Tartu    5:07:01.7    M21
1798    5377    Kopliste Antti    Saaremaa    5:07:09.1    M40
1799    3158    Klaos Hugo    Lääne-Viru    5:07:12.2    M21
1800    2325    Tuur Ülo    Ida-Viru    5:07:13.1    M60
1801    1260    Mangusson Meelis    Harju    5:07:15.1    M21
1802    5588    Kohtla Aivar    Tallinn    5:07:29.3    M45
1803    541    Randmäe Heiki    Viljandi    5:07:33.2    M35
1804    3221    Pihu Toomas    Tartu    5:07:33.5    M21
1805    2391    Verardi Romeo    Itaalia    5:07:34.8    M35
1806    1222    Kruusimägi Uudo    Lääne-Viru    5:07:35.1    M50
1807    1493    Sinisalo Jorma    Soome    5:07:39.3    M55
1808    2113    Lahi Ivar    Tallinn    5:07:40.2    M35
1809    1118    Kaubi Kristel    Harju    5:07:41.6    N21
1810    2881    Zavadskis Erik    Tallinn    5:07:43.9    M35
1811    1993    Paasma Piia    Tallinn    5:07:47.3    N21
1812    2269    Tamm Tanel    Saaremaa    5:07:51.3    M21
1813    3086    Järve Marek    Tallinn    5:07:52.3    M35
1814    1290    Niemikoski Olavi    Soome    5:07:54.6    M70
1815    909    Kontkanen Paavo    Soome    5:08:08.3    M45
1816    1589    Raudsaar Madis    Rapla    5:08:22.5    M21
1817    1326    Vask Triin    Tartu    5:08:26.6    N35
1818    2444    Sagaja Martin    Harju    5:08:34.6    M21
1819    2710    Vigelius Jussi    Soome    5:08:34.9    M21
1820    3274    Ossa Alari    Tallinn    5:08:39.1    M21
1821    1336    Lõhmus Indrek    Tartu    5:08:40.5    M45
1822    1334    Lõhmus Silja    Tartu    5:08:41.4    N45
1823    706    Vinogradov Oleg    Ida-Viru    5:08:42.5    M50
1824    1425    McLeod Grant    Kanada    5:08:48.3    M60
1825    1516    Maisvee Rando    Tallinn    5:08:49.0    M21
1826    3059    Ümarik Andrus    Tallinn    5:08:50.2    M21
1827    1740    Tragon Arvo    Tallinn    5:08:51.2    M21
1828    1237    Kompus Andrus    Tartu    5:08:51.6    M45
1829    3128    Pauts Jaanus    Tallinn    5:08:52.7    M21
1830    932    Sipilä Jukka    Soome    5:08:56.2    M60
1831    2349    Kepp Kaido    Harju    5:08:57.9    M21
1832    1157    Vuks Villo    Järvamaa    5:09:00.5    M55
1833    2513    Ronimois Raimo    Viljandi    5:09:03.0    M40
1834    1585    Reiljan Janek    Pärnu    5:09:07.1    M21
1835    2449    Jäntti Ossi    Soome    5:09:08.5    M50
1836    3222    Talv Tarvi    Tartu    5:09:10.4    M35
1837    2793    Sinimeri Viljar    Tallinn    5:09:12.6    M21
1838    2373    Tomson Rain    Tartu    5:09:13.9    M35
1839    3145    Viiding Kalle    Tartu    5:09:14.2    M21
1840    1849    Naber Silver    Tallinn    5:09:22.6    M21
1841    2827    Saul Udo    Tallinn    5:09:27.7    M35
1842    3107    Peedu Agris    Viljandi    5:09:29.4    M21
1843    1687    Tobre Andres    Valga    5:09:32.7    M45
1844    2448    Oksanen Timo    Soome    5:09:33.7    M21
1845    1356    Suuroja Janek    Tartu    5:09:35.5    M21
1846    1325    Grihin Aigar    Võru    5:09:36.4    M40
1847    1104    Tõnstein Andri    Harju    5:09:37.7    M21
1848    1846    Amundsen Oivind    Norra    5:09:37.8    M40
1849    2936    Kikkas Reelika    Harju    5:09:37.9    N21
1850    2930    Vainumäe Olev    Tartu    5:09:39.8    M50
1851    3180    Vunder Timo    Lääne-Viru    5:09:43.9    M21
1852    1270    Kalbus Hugo    Põlva    5:09:49.2    M40
1853    2542    Inno Ermo    Tallinn    5:09:56.2    M21
1854    1756    Hion Tiit    Tallinn    5:10:01.5    M45
1855    1680    Tigane Silva    Valga    5:10:05.5    N40
1856    5234    Nagapetiants Rafael    Venemaa    5:10:06.9    M45
1857    3016    Loorens Renek    Harju    5:10:11.0    M21
1858    1535    Johanson Marko    Pärnu    5:10:12.5    M20
1859    1167    Unt Anto    Tartu    5:10:19.3    M50
1860    1367    Jürimäe Aili    Pärnu    5:10:25.9    N35
1861    2451    Jõers Arvi    Tartu    5:10:27.0    M35
1862    1472    Ojaperv Ranno    Harju    5:10:28.4    M40
1863    2875    Saluoks Rubert    Tartu    5:10:31.4    M35
1864    2883    Tamlak Veikko    Tallinn    5:10:33.3    M35
1865    1538    Lehesmets Taivo    Viljandi    5:10:38.2    M50
1866    2999    Poomann Erki    Harju    5:10:38.8    M21
1867    2964    Kärson Sander    Valga    5:10:41.7    M21
1868    1912    Hiiesalu Indrek    Harju    5:10:41.7    M21
1869    1293    Villmann Sten    Pärnu    5:10:43.4    M21
1870    3215    Roos Indrek    Tartu    5:10:52.2    M21
1871    1515    Truu Paavo    Tallinn    5:11:05.8    M21
1872    3048    Kolde Tiit    Tallinn    5:11:07.2    M40
1873    1047    Bogdanov Juri    Venemaa    5:11:30.6    M60
1874    2568    Kaljuste Üllar    Tartu    5:11:30.9    M35
1875    1429    Niidusaar Kalju    Tallinn    5:11:31.3    M60
1876    54    Pahhomenkov Leonid    Tallinn    5:11:39.8    M70
1877    2351    Kaivo Elo-Liina    Harju    5:11:40.9    N21
1878    1313    Liitmäe Jaak    Pärnu    5:11:42.9    M65
1879    3033    Seeman Tarvo    Tallinn    5:11:46.2    M35
1880    2810    Kikas Peeter    Tartu    5:11:47.6    M45
1881    3187    Kuuse Sulev    Tartu    5:11:48.6    M45
1882    1281    Jaama Sander    Tartu    5:11:49.0    M20
1883    1433    Sikk Tiit    Tartu    5:11:50.6    M21
1884    1527    Käärmann Kaimo    Harju    5:11:51.4    M21
1885    2347    Nelke Peedo    Tallinn    5:11:52.6    M40
1886    1865    Saremat Tarmo    Lääne-Viru    5:11:52.8    M21
1887    5235    Tupp Annemai    Võru    5:12:03.3    N21
1888    2821    Tammsaar Andres    Tallinn    5:12:05.2    M21
1889    1660    Kabral Iljar    Valga    5:12:05.9    M21
1890    2069    Jasiewicz Jan    Shveits    5:12:39.6    M75
1891    2280    Melbardis Rolands    Läti    5:12:40.5    M21
1892    3190    Põllu Alari    Pärnu    5:12:45.1    M21
1893    2948    Skepast Peeter    Harju    5:12:49.6    M35
1894    1574    Nikitin Vladimir    Ida-Viru    5:12:51.1    M55
1895    3069    Midenbritt Taimar    Pärnu    5:12:52.4    M35
1896    2250    Paesalu Margus    Tartu    5:12:55.3    M21
1897    3044    Ehaste Arno    Tallinn    5:13:01.2    M50
1898    1588    Jerlakas Sven    Tallinn    5:13:03.3    M21
1899    1629    Prans Leili    Tartu    5:13:09.1    N55
1900    1120    Mölder Andrus    Tartu    5:13:12.6    M21
1901    1945    Aasa Marko    Tallinn    5:13:13.6    M21
1902    2074    Mennetrier Gerard    Prantsusmaa    5:13:17.5    M55
1903    1507    Monvelt Lauri    Tallinn    5:13:22.9    M21
1904    2177    Schilf Arvi    Tallinn    5:13:30.0    M40
1905    1591    Mardo Rein    Tartu    5:13:31.7    M55
1906    1042    Lood Kaspar    Lääne-Viru    5:13:32.5    M21
1907    2992    Linsi Kristjan    Tartu    5:13:38.1    M21
1908    1155    Uba Mart    Tartu    5:13:38.2    M55
1909    1781    Sinisalu Andres    Tallinn    5:13:43.1    M35
1910    1188    Saluveer Madis    Tartu    5:13:43.8    M55
1911    3118    Kuusik Tiina    Viljandi    5:13:44.8    N45
1912    3157    Tomberg Raul    Harju    5:13:47.9    M21
1913    2435    Perossi Alessandro    Itaalia    5:13:54.7    M21
1914    1771    Ahtijainen Riho    Rapla    5:14:08.6    M20
1915    2388    Külasepp Siim    Tartu    5:14:12.0    M21
1916    2818    Talviste Peedu    Ida-Viru    5:14:16.4    M55
1917    3105    Sinimäe Margus    Tartu    5:14:18.9    M35
1918    3050    Murumets Kaspar    Põlva    5:14:25.7    M21
1919    1238    Koskaru Meelis    Tallinn    5:14:32.1    M21
1920    5547    Hopmann Thomas    Saksamaa    5:14:35.0    M45
1921    1276    Ots Ivar-Illimar    Harju    5:14:41.9    M21
1922    1521    Lepik Tiit    Valga    5:14:44.3    M21
1923    2729    Niemi-Hukkala Timo    Soome    5:14:49.1    M40
1924    5527    Pihlak Meelis    Tallinn    5:14:49.4    M21
1925    1617    Tõruke Alvar    Tallinn    5:14:54.3    M35
1926    1862    Vahar Kristo    Valga    5:14:57.1    M20
1927    2355    Saikkonen Toivo    Soome    5:15:04.2    M65
1928    2319    Tuisk Tarmo    Harju    5:15:11.0    M40
1929    2514    Teder Koit    Viljandi    5:15:15.5    M50
1930    2046    Antso Kait    Pärnu    5:15:16.2    M21
1931    2041    Haug Mona Bugge    Norra    5:15:17.1    N50
1932    3047    Remm Liina    Tartu    5:15:19.8    N21
1933    2300    Elo Armas    Harju    5:15:21.4    M35
1934    1323    Vit Pavel    Tshehhi    5:15:21.6    M65
1935    1423    Winkler Urs    Shveits    5:15:23.4    M40
1936    1700    Pihlakas Olev    Rapla    5:15:29.1    M20
1937    1748    Klandorf Kalle    Rapla    5:15:32.0    M21
1938    2797    Karu Inga    Harju    5:15:32.5    N35
1939    2414    Lepp Veiko    Tallinn    5:15:37.7    M21
1940    2715    Tamla Kristjan    Tallinn    5:15:50.9    M21
1941    2739    Kruustük Raido    Jõgeva    5:15:52.6    M20
1942    1089    Elonen Heiki    Ida-Viru    5:15:55.3    M70
1943    1252    Saul Elmo    Valga    5:15:56.6    M21
1944    1580    Liias Taavet    Tallinn    5:15:58.2    M21
1945    1277    Laas Kaido    Harju    5:16:00.7    M55
1946    3062    Valge Heiki    Tartu    5:16:01.4    M35
1947    1317    Piits Tõnu    Tallinn    5:16:01.9    M60
1948    1421    Laur Marko    Tartu    5:16:12.4    M21
1949    2997    Kukk Alar    Harju    5:16:13.8    M21
1950    1713    Sundfjord Astrid K    Norra    5:16:18.5    N45
1951    3020    Teetamm Tago    Harju    5:16:21.4    M21
1952    5224    Vähi Nikolai    Valga    5:16:23.3    M40
1953    1066    Kruuser Karel    Valga    5:16:23.5    M20
1954    5559    Aarniste Marek    Harju    5:16:25.7    M21
1955    5327    Kuusküll Urmas    Tallinn    5:16:27.2    M35
1956    5326    Reino Indrek    Tallinn    5:16:28.5    M35
1957    5538    Kurvits Peedu    Saaremaa    5:16:33.7    M35
1958    5561    Ojala Rain    Tallinn    5:16:36.5    M35
1959    1417    Urtson Kristjan    Tallinn    5:16:42.6    M21
1960    2301    Lamy-Chappuis Annette    Prantsusmaa    5:16:46.9    N45
1961    3148    Kuldmaa Urmas    Valga    5:16:49.3    M40
1962    3143    Mere Madis    Saaremaa    5:16:56.2    M35
1963    1265    Taivere Mihhail    Tartu    5:16:57.9    M65
1964    3299    Liivrand Eero    Lääne-Viru    5:17:01.7    M40
1965    3051    Klamp Tarmo Richard    Harju    5:17:07.0    M21
1966    2186    Sild Kaiar    Harju    5:17:10.5    M21
1967    2303    Antson Margus    Tallinn    5:17:13.4    M35
1968    1299    Voltri Kalev    Tartu    5:17:18.5    M50
1969    2909    Põlluäär Jaanus    Saaremaa    5:17:20.2    M40
1970    1686    Harjanne Tuomo    Soome    5:17:21.6    M45
1971    1734    Henttonen Raimo    Soome    5:17:23.3    M70
1972    5548    Zirnask Robert    Tartu    5:17:23.5    M21
1973    3217    Mahla Hillar    Tartu    5:17:26.7    M40
1974    2915    Karu Markko    Tallinn    5:17:33.8    M21
1975    1465    Sepp Raul    Tallinn    5:17:34.3    M45
1976    2033    Ehala Johannes    Harju    5:17:40.6    M21
1977    1381    Tepp Jaan    Tallinn    5:17:41.8    M50
1978    1983    Myllys Reijo    Soome    5:17:43.6    M65
1979    3236    Kask Ants    Tallinn    5:17:44.3    M35
1980    1503    Kollist Hannes    Tartu    5:17:44.3    M35
1981    2713    Mägi Andre    Tallinn    5:17:48.8    M21
1982    792    Fedosejev Evgeni    Pärnu    5:17:51.1    M60
1983    5373    Ollikainen Pentti    Soome    5:17:52.2    M55
1984    3081    Kangur Peeter    Valga    5:18:03.8    M35
1985    2968    Mill Mauno    Viljandi    5:18:04.5    M55
1986    1601    Soome Raul    Võru    5:18:07.8    M21
1987    1570    Prosin Märt    Tallinn    5:18:13.8    M21
1988    1348    Kallak Kaire    Tartu    5:18:21.1    N35
1989    1518    Viren Johny    Soome    5:18:22.4    M55
1990    1533    Ojamäe Kristiina    Tartu    5:18:23.6    N35
1991    1765    Hüvonen Dan    Tallinn    5:18:24.2    M21
1992    1184    Kiens Jüri    Tartu    5:18:26.5    M40
1993    5528    Põder Jaanus    Pärnu    5:18:29.0    M20
1994    5529    Leigri Guido    Pärnu    5:18:29.0    M20
1995    1250    Pütsepp Einar    Saaremaa    5:18:37.4    M50
1996    1621    Roots Mihkel    Harju    5:18:43.7    M60
1997    1512    Randoja Mati    Ida-Viru    5:18:46.1    M55
1998    2162    Trink Veiko    Pärnu    5:18:49.3    M21
1999    3201    Milva Tarmo    Harju    5:18:50.8    M35
2000    2282    Olgo Raivo    Tallinn    5:18:57.7    M35
2001    2117    Finder Grit    Saksamaa    5:18:58.9    N40
2002    2820    Paju Teet    Lääne-Viru    5:19:04.5    M21
2003    1565    Holm Mikael    Soome    5:19:05.4    M40
2004    2462    Hillermaa Magnus    Tallinn    5:19:18.1    M21
2005    3082    Rahu Simmo    Pärnu    5:19:32.5    M21
2006    2939    Puusild Kristjan    Pärnu    5:19:37.9    M21
2007    1637    Saliste Arvi    Harju    5:19:39.9    M55
2008    1699    Ploompuu Riika    Harju    5:19:45.0    N35
2009    1413    Kõre Endel    Jõgeva    5:19:45.9    M55
2010    1523    Pungits Margus    Võru    5:19:49.2    M40
2011    2309    Kalm Toomas    Harju    5:19:56.9    M35
2012    1962    Alver Oliver    Tallinn    5:19:59.4    M21
2013    5517    Eelmets Indrek    Tallinn    5:20:00.1    M21
2014    1679    Kütt Ester    Saaremaa    5:20:02.2    N55
2015    2608    Erdel Raul    Tallinn    5:20:02.9    M21
2016    1985    Juva Timo    Soome    5:20:15.2    M35
2017    1579    Hyttinen Aulis    Soome    5:20:17.7    M55
2018    2640    Jansen Veiko    Tallinn    5:20:19.4    M21
2019    2379    Alver Ott    Harju    5:20:20.4    M21
2020    1058    Jakovleva Olga    Ida-Viru    5:20:30.3    N45
2021    809    Sulakatko Vello    Tartu    5:20:30.9    M70
2022    3239    Unn Erki    Tallinn    5:20:32.9    M35
2023    1739    Atonen Marek    Viljandi    5:20:34.7    M21
2024    2809    Veiberg Marek    Harju    5:20:37.5    M40
2025    1183    Kiens Tuuli    Tartu    5:20:51.9    N45
2026    2036    Rogan Franc    Sloveenia    5:20:58.1    M50
2027    1254    Soosaar Marti    Tartu    5:20:59.7    M21
2028    2154    Pikkel Sander    Tartu    5:21:05.0    M20
2029    3277    Aija Ingmar    Tartu    5:21:11.6    M21
2030    1349    Asavi Andrus    Tallinn    5:21:12.8    M21
2031    2767    Sepp Leivo    Tallinn    5:21:14.1    M35
2032    3280    Raal Endrik    Valga    5:21:15.6    M21
2033    5320    Rätsep Rainer    Tallinn    5:21:16.5    M21
2034    1126    Pruusapuu Juhan    Tartu    5:21:16.8    M50
2035    1874    Birnbaum Erki    Pärnu    5:21:18.6    M21
2036    1398    Puusepp Risto    Tartu    5:21:23.8    M21
2037    1546    Haug Risto    Tallinn    5:21:29.5    M35
2038    5501    Rodi Arvo    Harju    5:21:31.2    M60
2039    5304    Arro Urmas    Läänemaa    5:21:32.5    M35
2040    1979    Tukmann Indrek    Tallinn    5:21:32.7    M35
2041    3049    Teras Indrek    Tallinn    5:21:34.1    M21
2042    2161    Nordell Gun    Soome    5:21:39.1    N21
2043    2160    Nordell Fred    Soome    5:21:39.2    M35
2044    1608    Kirss Jaan    Harju    5:21:43.6    M50
2045    3065    Vahter Tarmo    Tartu    5:21:45.9    M21
2046    1486    Liukkala Pekka    Soome    5:21:46.7    M55
2047    1485    Koskinen Heikki    Soome    5:21:50.3    M50
2048    3139    Laantee Heiki    Tartu    5:21:50.7    M35
2049    1648    Tõnus Mati    Tallinn    5:21:52.5    M65
2050    3273    Vagel Jaanus    Tartu    5:21:59.7    M21
2051    1886    Juhkam Erki    Harju    5:22:07.4    M21
2052    1977    Sagris Virgo    Tallinn    5:22:18.8    M35
2053    1768    Must Lennart    Valga    5:22:33.1    M21
2054    1889    Vainumaa Herki    Tallinn    5:22:34.0    M40
2055    3061    Kuusalu Ivo    Lääne-Viru    5:22:34.6    M21
2056    1604    Pärnpuu Aivar    Tartu    5:22:40.8    M40
2057    1858    Rebstock Hans-Dieter    Saksamaa    5:22:42.8    M65
2058    2203    Toomsalu Ilmar    Harju    5:22:43.2    M35
2059    1162    Printsmann Ardi    Viljandi    5:22:47.0    M35
2060    1402    Hänni Uku    Tartu    5:22:49.4    M60
2061    1642    Tänavsuu Taavi    Tallinn    5:22:51.1    M21
2062    1706    Kaljumäe Aile    Harju    5:23:02.6    N21
2063    2591    Pirnipuu Taavi    Tartu    5:23:06.1    M21
2064    1401    Maksimov Margus    Tallinn    5:23:09.4    M35
2065    2863    Koidu Marko    Harju    5:23:09.7    M21
2066    1173    Riismaa Tiit    Tallinn    5:23:14.4    M55
2067    1827    Jänes Sander    Pärnu    5:23:18.0    M21
2068    1256    Heikkilä Tapio    Soome    5:23:19.5    M55
2069    1083    Viinikainen Anita    Soome    5:23:21.0    N50
2070    1929    Beguiristain Ion Miren    Hispaania    5:23:25.9    M50
2071    903    Noormets Aivo    Tartu    5:23:28.0    M45
2072    2550    Kiuru Väino    Tartu    5:23:38.0    M21
2073    1114    Piirsalu Veiko    Harju    5:23:38.1    M21
2074    1871    Kask Kalle    Tallinn    5:23:38.2    M35
2075    5338    Kallaste Kaljo    Tartu    5:23:42.1    M21
2076    3103    Pärn Henn    Tallinn    5:23:43.6    M65
2077    1625    Pind Sander    Tartu    5:23:46.6    M20
2078    5339    Pastak Silver    Tartu    5:23:49.6    M35
2079    2411    Saluveer Erki    Tartu    5:23:55.2    M21
2080    3004    Almre Märt    Jõgeva    5:23:57.2    M40
2081    2754    Koit Mirjo    Pärnu    5:23:59.6    M20
2082    5219    Tilk Toomas    Pärnu    5:23:59.8    M21
2083    2210    Kivioja Lea    Lääne-Viru    5:24:01.9    N40
2084    1382    Kivioja Pirjo    Soome    5:24:13.5    N45
2085    2588    Markkula Jouko    Soome    5:24:14.1    M55
2086    1494    Lukka Martti    Soome    5:24:22.2    M55
2087    5544    Stallmeister Argo    Tallinn    5:24:26.0    M21
2088    1004    Ploovits Heino    Harju    5:24:38.5    M50
2089    1717    Ellingsen Andre    Norra    5:24:40.9    M50
2090    3078    Paas Aivar    Viljandi    5:24:41.4    M35
2091    5303    Viik Ero    Harju    5:24:51.6    M21
2092    1930    Saragueta Martin    Hispaania    5:24:58.8    M40
2093    1927    Andueza Edorta    Hispaania    5:25:00.5    M45
2094    2481    Soha Triin    Harju    5:25:02.2    N21
2095    1487    Marchand Denis    Prantsusmaa    5:25:06.6    M60
2096    2946    Allikvee Eero    Tallinn    5:25:07.4    M21
2097    5549    Valk Raivo    Tartu    5:25:08.4    M35
2098    1923    Artutxa Peio    Hispaania    5:25:08.8    M45
2099    2421    Stendhal Björn    Soome    5:25:10.1    M60
2100    2736    Kilter Peeter    Saaremaa    5:25:11.8    M50
2101    3262    Veberson Olev    Rapla    5:25:13.4    M40
2102    1596    Press Jüri    Tallinn    5:25:16.1    M21
2103    1007    Korju Ahto    Tallinn    5:25:20.4    M35
2104    3001    Puks Küllike    Viljandi    5:25:26.5    N21
2105    1403    Krusell Kaur    Rapla    5:25:26.6    M20
2106    2869    Kasemaa Antek    Harju    5:25:31.9    M35
2107    1557    Post Maire    Harju    5:25:32.3    N40
2108    1808    Parts Veiko    Tallinn    5:25:34.0    M35
2109    2857    Paavel Tarmo    Tartu    5:25:40.6    M21
2110    1399    Tolm Tõnu    Võru    5:25:44.7    M50
2111    2479    Rillo Janno    Tallinn    5:25:52.6    M21
2112    2961    Tuomensalo Markku    Soome    5:25:53.8    M60
2113    2886    Järvelaid Aare    Harju    5:25:56.3    M35
2114    2130    Lillo Indrek    Tallinn    5:26:00.9    M21
2115    1502    Müürsepp Gert    Tallinn    5:26:01.4    M21
2116    1231    Alesmaa Martti    Rapla    5:26:10.3    M17
2117    1395    Eismel Uudo    Tallinn    5:26:15.5    M60
2118    3149    Nõmm Margus    Harju    5:26:16.0    M35
2119    2600    Aasmäe Arris    Tallinn    5:26:17.4    M35
2120    1510    Heikkilä Pentti    Soome    5:26:20.0    M55
2121    2910    Kuha Nikolai    Tartu    5:26:25.7    M65
2122    3186    Heintalu Margus    Tallinn    5:26:29.9    M21
2123    2207    Holland Ain    Tallinn    5:26:31.4    M45
2124    1614    Vähi Erkki    Tallinn    5:26:33.1    M21
2125    2581    Treumuth Riho    Pärnu    5:26:34.4    M20
2126    2455    Mutanen Risto    Soome    5:26:35.4    M55
2127    2517    Ronimois Mihkel    Viljandi    5:26:35.7    M20
2128    1312    Tinits Kadri    Harju    5:26:38.3    N50
2129    2504    Rohtla Enn    Pärnu    5:26:40.1    M21
2130    5389    Haas Andres    Pärnu    5:26:48.0    M21
2131    2574    Behm Terho    Rootsi    5:26:52.8    M65
2132    2279    Lõhmus Taivo    Rapla    5:26:54.0    M21
2133    1662    Lepp Priidu    Tallinn    5:26:55.3    M20
2134    1900    Laas Gunnar    Harju    5:27:03.8    M35
2135    1792    Uutar Aivar    Harju    5:27:04.9    M21
2136    5262    Didrihssons Girts    Läti    5:27:06.4    M21
2137    5236    Erik Erki    Tartu    5:27:07.8    M21
2138    1794    Naan Annes    Tallinn    5:27:08.1    M45
2139    1213    Nuka Innar    Rapla    5:27:08.7    M21
2140    1566    Tomann Vaike    Tartu    5:27:10.2    N50
2141    2720    Smuga Zanda    Läti    5:27:10.5    N21
2142    2920    Rannu Reimo    Harju    5:27:12.1    M35
2143    3189    Lai Ivar    Harju    5:27:12.9    M45
2144    1511    Olm Ormes    Tartu    5:27:14.2    M21
2145    5392    Gelkov Andrus    Tallinn    5:27:15.2    M21
2146    2755    Viira Valdo    Järvamaa    5:27:26.1    M35
2147    5512    Ots Magnus-Mait    Tallinn    5:27:26.8    M35
2148    1762    Rooden Martin    Pärnu    5:27:32.0    M20
2149    2225    Talviste Einari    Tallinn    5:27:34.2    M35
2150    2784    Treimann Rene    Jõgeva    5:27:34.7    M21
2151    2078    Ojamies Petri    Soome    5:27:35.5    M40
2152    1670    Mehik Jaan    Saaremaa    5:27:40.9    M45
2153    606    Krabi Taivo    Tallinn    5:27:57.3    M35
2154    1578    Evert Jaak    Tallinn    5:27:57.7    M35
2155    1522    Poska Malle    Viljandi    5:28:00.9    N50
2156    1212    Komshin Aleksandr    Ida-Viru    5:28:05.9    M40
2157    1987    Kolosovskij Michail    Leedu    5:28:18.4    M55
2158    1761    Leppmets Urmas    Tartu    5:28:20.2    M35
2159    1525    Priks Priidu    Ida-Viru    5:28:25.4    M70
2160    1675    Maidla Meelis    Põlva    5:28:26.4    M35
2161    2582    Väli Allvar    Pärnu    5:28:26.7    M17
2162    1830    Limberg Aare    Lääne-Viru    5:28:27.3    M50
2163    1831    Limberg Maire    Lääne-Viru    5:28:34.6    N50
2164    3203    Mailend Mikk    Tallinn    5:28:36.1    M21
2165    1704    Kütson Jaanus    Järvamaa    5:28:39.3    M21
2166    2100    Raspel Raido    Tallinn    5:28:42.8    M40
2167    2933    Schnur Leino    Tallinn    5:28:44.2    M21
2168    2344    Olt Mihkel    Tallinn    5:28:45.6    M21
2169    1545    Jaagus Jaak    Tartu    5:28:48.0    M50
2170    2938    Aalberg Raoul    Harju    5:28:49.3    M40
2171    1434    Unger Martin    Ida-Viru    5:28:51.3    M60
2172    1818    Viren Leea    Soome    5:28:54.8    N50
2173    2570    Mahlakõiv Tanel    Tallinn    5:28:56.2    M21
2174    1624    Kane Rein    Harju    5:28:59.6    M60
2175    3012    Tamme Rait    Tallinn    5:29:04.3    M40
2176    5331    Teder Gunnar    Tartu    5:29:05.1    M45
2177    2362    Ojanen Ilmari    Soome    5:29:11.2    M65
2178    2311    Truus Alan    Jõgeva    5:29:14.0    M21
2179    1271    Läll Ülle    Järvamaa    5:29:26.1    N40
2180    1735    Zirnask Gunnar    Tartu    5:29:26.2    M50
2181    1554    Kaldam Viia    Valga    5:29:28.5    N21
2182    5227    Lindqvist Christer    Soome    5:29:28.8    M40
2183    1645    Kukk Peeter    Tartu    5:29:29.9    M45
2184    1966    Ruder Tarmo    Tartu    5:29:43.6    M21
2185    2168    Poux Jean    Prantsusmaa    5:29:53.2    M60
2186    3194    Lillevälja Elvis    Tallinn    5:30:00.8    M21
2187    2475    Lepasild Raul    Tartu    5:30:09.6    M21
2188    2000    Gauderon Werner    Shveits    5:30:10.7    M60
2189    2521    Roos Rauno    Harju    5:30:10.9    M35
2190    3216    Ird Indrek    Tartu    5:30:19.9    M21
2191    1926    Latorre Xavier    Hispaania    5:30:24.0    M55
2192    1843    Kolla Valdur    Pärnu    5:30:32.5    M40
2193    3024    Juhkov Janno     Pärnu    5:30:50.4    M21
2194    2077    Piirimäe Pärtel    Tartu    5:30:52.2    M35
2195    2718    Saknins Kaspars    Läti    5:30:58.2    M35
2196    1568    Kruus Urmas    Tartu    5:30:58.3    M45
2197    3142    Raudpuu Elmo    Tartu    5:31:02.8    M35
2198    1737    Torpan Juhan    Tartu    5:31:04.0    M55
2199    2037    Quillot Jean    Prantsusmaa    5:31:05.4    M60
2200    1852    Tammik Silver    Tartu    5:31:09.5    M21
2201    1611    Pihlap Raimond    Tartu    5:31:11.4    M21
2202    1379    Eensaar Avo    Tartu    5:31:11.8    M60
2203    2004    Skeie Vigleik    Norra    5:31:13.7    M55
2204    1666    Sinnelä Mauri    Soome    5:31:26.3    M55
2205    1524    Kvale Jorgen    Norra    5:31:38.0    M70
2206    2144    Vaikjärv Kalju    Tallinn    5:31:38.8    M50
2207    2684    Marrandi Margus    Jõgeva    5:31:41.2    M21
2208    2478    Raav Aivar    Põlva    5:31:43.0    M50
2209    1536    Juronen Pertti    Tartu    5:31:45.2    M21
2210    1274    Elster Kalle    Tallinn    5:31:48.8    M50
2211    2925    Lõhmus Daniel    Viljandi    5:31:49.1    M21
2212    2306    Kukk Teet    Pärnu    5:31:50.1    M21
2213    3165    Tammaru Meelis    Harju    5:31:51.2    M21
2214    1726    Lehtoja Eha    Pärnu    5:31:51.7    N45
2215    2394    Mõttus Märt    Võru    5:31:52.7    M21
2216    1606    Mattila Eero    Soome    5:31:54.6    M60
2217    1882    Unt Riho    Tallinn    5:31:56.0    M21
2218    2904    Peterson Richard    Tartu    5:32:08.7    M21
2219    2788    Raal Erik    Valga    5:32:09.6    M20
2220    891    Leius Aivar    Valga    5:32:10.3    M21
2221    2963    Märs Imre    Tartu    5:32:18.6    M21
2222    3197    Onemar Mart    Tartu    5:32:21.2    M21
2223    2313    Lukk Villu    Tartu    5:32:32.3    M21
2224    1613    Pärna Rein    Ida-Viru    5:32:42.8    M55
2225    1341    Kettumäki Kati    Soome    5:32:49.0    N35
2226    2612    Einmaa Tiit    Lääne-Viru    5:32:50.5    M21
2227    2507    Tooming Teet    Põlva    5:32:52.3    M40
2228    2098    Terasmaa Tanel    Viljandi    5:32:53.9    M21
2229    2751    Sepper Siim    Tallinn    5:32:54.9    M21
2230    1607    Murumets Meelis    Järvamaa    5:32:59.1    M45
2231    1469    Luht Meelis    Tartu    5:33:08.0    M35
2232    1602    Liivamägi Toomas    Tartu    5:33:10.3    M45
2233    1915    Lundberg Steffan    Rootsi    5:33:13.6    M50
2234    3060    Pihlapuu Elari    Põlva    5:33:16.3    M20
2235    2329    Anni Heiki    Tartu    5:33:18.3    M35
2236    1365    Saviir Janar    Läänemaa    5:33:21.2    M21
2237    2255    Lihtsa Asko    Rapla    5:33:21.4    M21
2238    2039    Storm Richard    USA    5:33:23.1    M70
2239    5263    Gaismins Martins    Läti    5:33:23.9    M21
2240    1836    Kivistik Loit    Viljandi    5:33:24.4    M35
2241    2515    Johanson Jaanus    Viljandi    5:33:25.1    M21
2242    1683    Herodes Kristiina    Järvamaa    5:33:29.1    N21
2243    2911    Luman Tiit    Tallinn    5:33:35.6    M21
2244    3173    Rüütli Anti    Põlva    5:33:41.2    M35
2245    2007    Valland Geir    Norra    5:33:43.6    M50
2246    1387    Mangusson Toivo    Harju    5:33:48.0    M60
2247    3042    Rodima Janar    Harju    5:33:52.0    M35
2248    2429    Puhm Andrus    Harju    5:33:53.5    M45
2249    3150    Aardam Jaan    Saaremaa    5:33:55.1    M55
2250    1505    Pärn Mihkel    Tallinn    5:33:55.5    M21
2251    2575    Puust Laurits    Pärnu    5:33:58.5    M17
2252    2561    Alvela Janek    Tallinn    5:33:58.9    M21
2253    3021    Haruoja Mart    Tallinn    5:34:07.4    M55
2254    2527    Ninn Mario    Tallinn    5:34:08.3    M21
2255    2120    Vollbrecht Uwe    Saksamaa    5:34:09.6    M35
2256    1665    Korenius Sven    Soome    5:34:12.0    M65
2257    1821    Kask Lauri    Tartu    5:34:16.1    M40
2258    1404    Tamm Karin    Pärnu    5:34:17.6    N21
2259    1672    Lett Triin    Tartu    5:34:18.3    N40
2260    2711    Mäntylä Jarno    Soome    5:34:18.4    M21
2261    1861    Sepalaan Kadri    Tartu    5:34:19.7    N21
2262    1842    Uibo Lauri    Pärnu    5:34:20.7    M21
2263    1410    Johansson Heikki    Soome    5:34:21.7    M70
2264    1609    Luige Lauri    Harju    5:34:22.9    M21
2265    3135    Vibo Raul    Harju    5:34:23.9    M35
2266    2972    Ossip Aavo    Tartu    5:34:24.2    M65
2267    2884    Lutsar Aare    Võru    5:34:30.0    M70
2268    2495    Sutt Eleri    Tartu    5:34:39.6    N21
2269    1803    Kulmala Jari    Soome    5:34:45.9    M55
2270    2378    Kiivit Lauri    Tartu    5:34:47.3    M21
2271    1690    Enok Jaan    Tallinn    5:34:52.9    M35
2272    1500    Lichtenegger Fritz    Austria    5:34:52.9    M65
2273    5520    Loog Kaspar    Tallinn    5:34:53.9    M21
2274    3090    Salum Karl    Tartu    5:34:55.5    M21
2275    5252    Põld Eliot    Tallinn    5:35:05.2    M21
2276    5250    Sõnum Janek    Tallinn    5:35:06.8    M21
2277    5505    Nosach Jüri    Tallinn    5:35:09.4    M21
2278    5555    Põldmaa Koit    Lääne-Viru    5:35:11.0    M21
2279    2782    Elmet Toomas    Tartu    5:35:12.0    M35
2280    3043    Tabur Villu    Tartu    5:35:17.6    M45
2281    896    Nikiforov Aleksandr    Ida-Viru    5:35:22.0    M50
2282    872    Priks Katrin    Valga    5:35:24.4    N40
2283    1891    Eilmann Tanel    Tartu    5:35:27.8    M21
2284    2916    Kruus Kaupo    Tallinn    5:35:30.6    M35
2285    2492    Reiman Anti    Jõgeva    5:35:42.3    M21
2286    5583    Järvalt Ain    Pärnu    5:35:44.8    M45
2287    1641    Pertel Tiit    Tallinn    5:35:49.0    M21
2288    5576    Koldits Mait    Tallinn    5:35:52.1    M35
2289    2263    Taul Raul    Jõgeva    5:35:52.7    M40
2290    3181    Kuslap Alo    Viljandi    5:36:01.1    M20
2291    1797    Liiv Daimar    Harju    5:36:01.8    M40
2292    2543    Jõeste Alar    Tallinn    5:36:06.1    M40
2293    3300    Rand Mikk    Tallinn    5:36:16.9    M35
2294    2766    Pajur Ardo    Tallinn    5:36:20.8    M21
2295    2947    Pauts Margus    Tallinn    5:36:22.5    M21
2296    2944    Naagel Mihkel    Tallinn    5:36:37.6    M21
2297    2985    Piller Marko    Harju    5:36:38.5    M21
2298    2773    Rohtla Arvo    Viljandi    5:36:40.4    M45
2299    2055    Tambaur Erik    Tallinn    5:36:41.4    M35
2300    3083    Ohno Sven    Tartu    5:36:42.3    M21
2301    5509    Urtson Taimo    Tartu    5:36:42.6    M40
2302    2844    Klapp Kadri    Harju    5:36:43.5    N35
2303    5371    Jansons Edgars    Läti    5:36:58.4    M35
2304    2365    Remmet Endel    Tartu    5:37:07.6    M70
2305    1543    Stanicek Pavol    Slovakkia    5:37:12.4    M55
2306    2556    Suursohu Jüri    Tallinn    5:37:16.4    M40
2307    2789    Tuulmets Lennard    Harju    5:37:17.4    M21
2308    3057    Kalnapenk Rein    Tallinn    5:37:22.1    M40
2309    2614    Pikkani Rasmus    Tallinn    5:37:24.3    M21
2310    5354    Karu Kaarel    Harju    5:37:30.2    M21
2311    2200    Liik Peeter    Tartu    5:37:30.4    M20
2312    1689    Vahtrik Raimo    Harju    5:37:31.4    M40
2313    1416    Kivikas Riina    Tartu    5:37:35.6    N55
2314    1682    Maruste Rait    Tartu    5:37:35.7    M50
2315    2562    Laane Marek    Tartu    5:37:36.8    M21
2316    5267    Linde Kaido    Tallinn    5:37:37.8    M35
2317    2333    Siim Andres    Pärnu    5:37:39.5    M35
2318    2760    Vetemäe Karmen    Tartu    5:37:46.5    N21
2319    2730    Pitk Indrek    Tallinn    5:37:55.4    M21
2320    5599    Malm Armand    Tallinn    5:37:56.4    M21
2321    1791    Sing Kaido    Põlva    5:37:57.7    M21
2322    1364    Tenno Taavi    Harju    5:38:03.3    M21
2323    2872    Maala Mihkel    Viljandi    5:38:06.7    M45
2324    1653    Kirbits Janis    Valga    5:38:08.0    M21
2325    3296    Kals Mart    Tartu    5:38:08.1    M21
2326    1766    Trees Margus    Valga    5:38:17.4    M21
2327    1375    Kimmel Veljo    Harju    5:38:23.7    M40
2328    2119    Mueller Carola    Saksamaa    5:38:24.9    N40
2329    5390    Agur Hendrik    Viljandi    5:38:30.3    M40
2330    1407    Truus Jüri    Tartu    5:38:32.0    M40
2331    1782    Märtmaa Andrus    Harju    5:38:34.0    M45
2332    1454    Rätsep Viivika    Viljandi    5:38:34.5    N45
2333    1996    Karja Tiit    Harju    5:38:38.8    M35
2334    2052    Anderson Anders    Tallinn    5:38:42.6    M21
2335    1667    Sepping Paul    Viljandi    5:38:45.5    M55
2336    5503    Ermel Tuuli    Tartu    5:38:46.7    N21
2337    2018    Farbu Bjorg    Norra    5:38:48.5    N60
2338    1834    Paabo Indrek    Põlva    5:38:50.4    M21
2339    2697    Vare Lauri    Tartu    5:38:55.6    M21
2340    2615    Olspert Nigul    Tartu    5:39:05.0    M21
2341    3121    Ande Artur    Tallinn    5:39:06.2    M21
2342    1813    Vilu Agu    Tartu    5:39:25.0    M21
2343    5368    Hõbemägi Erkki    Võru    5:39:29.1    M21
2344    2648    Kaarjärv Martin    Tallinn    5:39:33.6    M55
2345    2012    Brandmüller Thomas    Saksamaa    5:39:36.4    M50
2346    2731    Soosaar Vahur    Tallinn    5:39:37.2    M35
2347    2532    Brandt Kjell    Rootsi    5:39:37.3    M55
2348    5540    Hunt Kaspar    Pärnu    5:39:39.9    M21
2349    1867    Kurvits Andrus    Tallinn    5:39:41.3    M35
2350    1620    Luige Aksel    Harju    5:39:48.3    M55
2351    3114    Kübarsepp Ats    Harju    5:39:49.1    M21
2352    5572    Voogla Rein    Võru    5:39:49.7    M35
2353    1626    Paltsep Timo    Harju    5:39:53.4    M21
2354    5335    Sõster Heiki    Tartu    5:39:54.6    M40
2355    1894    Nagl Lois    Austria    5:39:58.6    M60
2356    1946    Oruaas Tiiu    Jõgeva    5:40:04.0    N21
2357    1773    Jääger Madis    Harju    5:40:08.0    M21
2358    1656    Vaet Riivo    Tallinn    5:40:10.8    M60
2359    5394    Tsernov Marek    Viljandi    5:40:18.8    M21
2360    2066    Pungar Marek    Tartu    5:40:23.2    M21
2361    2996    Kaevu Kristjan    Lääne-Viru    5:40:26.1    M21
2362    1825    Sipilä Mika    Soome    5:40:28.9    M21
2363    1991    Burkhard Jürg    Shveits    5:40:32.9    M50
2364    3279    Truverk Vahur    Saaremaa    5:40:38.3    M40
2365    3266    Tamm Ants    Harju    5:40:39.0    M60
2366    1352    Tukman Osvald    Harju    5:40:41.0    M65
2367    5600    Kilp Vello    Harju    5:40:41.7    M45
2368    2383    Harjuntausta Jussi    Soome    5:40:44.4    M50
2369    3073    Marran Mait    Tallinn    5:40:51.7    M35
2370    2140    Gardon Andre    Prantsusmaa    5:40:54.4    M60
2371    2606    Lankov Aivar    Tartu    5:40:57.0    M21
2372    1702    Hanni Priit    Harju    5:40:59.3    M21
2373    5584    Pedak Tambet    Tartu    5:41:03.0    M21
2374    2054    Mätik Olavi    Tallinn    5:41:08.0    M21
2375    1775    Annov Merle    Tartu    5:41:21.2    N21
2376    5518    Luman Andre    Tallinn    5:41:21.7    M21
2377    1855    Andersson Bjarne    Soome    5:41:30.0    M60
2378    5556    Väljataga Taimar    Harju    5:41:31.0    M21
2379    5568    Mets Andres    Tallinn    5:41:40.1    M50
2380    2237    Oranen Peeter    Jõgeva    5:41:50.9    M21
2381    2907    Puks Jaanus    Viljandi    5:41:52.5    M21
2382    2438    Kunnassalo Leena    Soome    5:41:55.2    N50
2383    1647    Piipponen Eero    Soome    5:41:55.2    M60
2384    1892    Suuroja Jüri    Tartu    5:42:02.1    M50
2385    1221    Rood Alan    Tallinn    5:42:12.5    M21
2386    1180    Ohno Kaido    Tartu    5:42:14.4    M21
2387    1627    Körner Werner    Saksamaa    5:42:23.8    M65
2388    3250    Uibo Silver    Lääne-Viru    5:42:32.8    M20
2389    2149    Roosimägi Allan    Ida-Viru    5:42:33.0    M21
2390    2191    Krassov Rando    Tallinn    5:42:36.8    M21
2391    2636    Pärtelpoeg Ingmar    Tartu    5:42:48.7    M21
2392    1652    Kruus Kalmer    Võru    5:42:51.7    M21
2393    2159    Mäkinen Aija    Soome    5:42:57.2    N21
2394    1801    Laanmets Jüri    Tallinn    5:43:00.6    M50
2395    1532    Kraav Vaido    Tallinn    5:43:03.0    M65
2396    2195    Sepp Tiit    Lääne-Viru    5:43:10.4    M21
2397    2554    Rooni Rein    Rapla    5:43:14.0    M50
2398    3138    Robi Jaanus    Tartu    5:43:19.5    M21
2399    3258    Lille Marko    Harju    5:43:23.0    M21
2400    5212    Junson Jaano    Tartu    5:43:36.8    M35
2401    5557    Spitz Rene    Harju    5:43:39.9    M21
2402    2803    Ranta Marketta    Soome    5:43:47.6    N55
2403    2817    Silts Martin    Saaremaa    5:43:47.8    M20
2404    1707    Liiva Jüri    Viljandi    5:43:50.4    M21
2405    1812    Mardo Eve    Tartu    5:43:53.4    N45
2406    1650    Vilismäe Jüri    Tartu    5:43:53.5    M55
2407    2017    Välk Meelis    Harju    5:43:55.9    M21
2408    797    Ivbulis Arnis    Läti    5:43:58.7    M40
2409    2175    Oja Tõnu    Tartu    5:44:06.5    M50
2410    2897    Salu Andres    Tartu    5:44:16.0    M35
2411    1828    Soo Viljo    Tallinn    5:44:23.5    M45
2412    1715    Nyyssönen Kai    Soome    5:44:26.8    M35
2413    2842    Kalm Volli    Tartu    5:44:28.0    M50
2414    1757    Kukke Heikki    Tallinn    5:44:31.1    M21
2415    2393    Ainelo Jaan    Tartu    5:44:33.3    M45
2416    2605    Parts Eve    Tartu    5:44:34.5    N35
2417    3053    Puiestik Peep    Tallinn    5:44:50.9    M35
2418    1619    Malts Kaja    Tallinn    5:44:56.7    N45
2419    5558    Kuning Allan    Harju    5:45:07.3    M21
2420    1698    Avango Lea    Tallinn    5:45:10.2    N40
2421    1919    Blanc Sebastien    Prantsusmaa    5:45:17.8    M21
2422    2623    Eek Ain    Tartu    5:45:23.6    M17
2423    1572    Jaeski Eve    Võru    5:45:24.8    N21
2424    2878    Raag Marit    Tallinn    5:45:27.6    N40
2425    1328    Shuleiko Georgi    Ida-Viru    5:45:28.0    M65
2426    2252    Põldoja Alar    Tartu    5:45:33.2    M35
2427    1649    Leht Meelis    Tartu    5:45:37.9    M40
2428    2576    Väinola Janno    Pärnu    5:45:39.6    M17
2429    3284    Reiman Inge    Tallinn    5:45:44.5    N35
2430    5596    Troost Kadri    Harju    5:45:50.1    N21
2431    1980    Järve Marina    Tallinn    5:46:00.1    N40
2432    2152    Dominique Thierry    Prantsusmaa    5:46:04.0    N45
2433    1519    Kilp Riho    Harju    5:46:04.9    M65
2434    2042    Vare Andres    Tartu    5:46:06.0    M35
2435    2031    Jahilo Valdo    Tallinn    5:46:15.8    M35
2436    2249    Ahtijainen Risto    Rapla    5:46:20.1    M21
2437    5539    Oja Eero    Tartu    5:46:21.8    M21
2438    1643    Allert Indrek    Tallinn    5:46:27.3    M21
2439    2590    Liigand Ants    Viljandi    5:46:43.7    M40
2440    1514    Allikberg Heino    Harju    5:46:46.0    M60
2441    5306    Rostin Riho    Ida-Viru    5:46:47.7    M40
2442    3080    Kukk Kristian    Pärnu    5:46:54.7    M21
2443    2716    Migur Meelis    Tallinn    5:46:56.7    M21
2444    2785    Vahtramäe Mikk    Viljandi    5:47:01.1    M40
2445    2284    Sepp Tõnis    Tallinn    5:47:11.1    M21
2446    2371    Männik Ahti    Järvamaa    5:47:12.3    M21
2447    2009    Okko Olli    Soome    5:47:23.1    M45
2448    1807    Kaljumets Kaupo    Rapla    5:47:26.9    M20
2449    2296    Liiva Enn    Tallinn    5:47:30.6    M45
2450    1358    Terasmaa Peeter    Harju    5:47:37.4    M55
2451    1634    Turunen Vesa    Soome    5:47:50.7    M60
2452    2021    Ensrud Eli    Norra    5:47:54.7    N40
2453    5353    Vaide Derek    Harju    5:47:56.9    M21
2454    2147    Lehtinen Jarmo    Soome    5:48:05.2    M50
2455    2146    Silvan Eija    Soome    5:48:05.5    N45
2456    2502    Panker Raivo    Rapla    5:48:14.2    M40
2457    1754    Virro Toomas    Tallinn    5:48:19.2    M21
2458    1730    Järvet Arvo    Tartu    5:48:20.6    M55
2459    2476    Rikas Priidu    Jõgeva    5:48:21.8    M21
2460    3270    Piilma Priit    Tallinn    5:48:24.9    M21
2461    3237    Kuus Janno    Tallinn    5:48:26.7    M35
2462    2361    Lehtonen Marjatta    Soome    5:48:28.1    N60
2463    5507    Kaivo Tiit    Harju    5:48:30.8    M55
2464    5397    Saarman Maido    Viljandi    5:48:32.4    M21
2465    5360    Määltsemees Hans    Tallinn    5:48:48.2    M45
2466    1863    Kravets Jüri    Tallinn    5:48:55.8    M55
2467    2366    Pushkin Aleksandr    Ida-Viru    5:49:00.4    M60
2468    2761    Kender Kaarel    Tartu    5:49:02.6    M21
2469    1860    Rebane Jaan    Harju    5:49:14.6    M21
2470    2095    Viinapuu Ülle    Tallinn    5:49:18.3    N55
2471    2318    Vihermets Ain    Lääne-Viru    5:49:21.3    M35
2472    2125    Vahar Priit    Tallinn    5:49:24.1    M21
2473    1718    Turkulainen Olli    Soome    5:49:39.2    M45
2474    1681    Maide Vilve    Valga    5:49:53.2    N21
2475    1878    Ruisu Toomas    Järvamaa    5:50:00.6    M35
2476    1727    Reek Vello    Tallinn    5:50:01.5    M60
2477    2643    Ränd Margus    Tallinn    5:50:06.0    M35
2478    2656    Joala Vahur    Tallinn    5:50:06.8    M45
2479    1628    Vals Romas    Tartu    5:50:25.1    M35
2480    2348    Pumm Piret    Tartu    5:50:33.2    N21
2481    1866    Meiel Toomas    Põlva    5:50:34.0    M35
2482    2292    Altmets Valev    Järvamaa    5:50:34.6    M40
2483    1763    Annist Kristi    Tallinn    5:50:35.7    N21
2484    2051    Sulg Rünno    Harju    5:50:36.1    M21
2485    1450    Orav Annela    Jõgeva    5:50:59.8    N21
2486    2667    Albri Kalev    Tallinn    5:51:03.4    M21
2487    3225    Nisula Tarmo    Soome    5:51:05.5    M55
2488    2536    Albert Liina    Tallinn    5:51:11.3    N20
2489    1415    Riivari Markku    Soome    5:51:18.1    M50
2490    1839    Carlsson Stig    Tallinn    5:51:37.3    M40
2491    1901    Soll Sven    Võru    5:51:37.5    M21
2492    2836    Kirsimäe Rein    Tartu    5:51:54.1    M50
2493    5261    Järve Erik    Harju    5:51:57.8    M21
2494    3226    Saksing Ott    Tartu    5:52:10.2    M45
2495    2966    Kruus Peep    Tartu    5:52:13.9    M21
2496    3278    Leidt Kaupo    Tartu    5:52:18.8    M35
2497    2597    Raudjärv Ivo    Tartu    5:52:22.3    M21
2498    2727    Nissinen Mikko    Soome    5:52:23.7    M55
2499    1725    Mäemets Marje    Võru    5:52:25.9    N40
2500    1785    Ojasaar Tauno    Lääne-Viru    5:52:27.7    M35
2501    2484    Tisler Tarmo    Tallinn    5:52:38.4    M21
2502    1710    Tarend Rene    Võru    5:52:49.1    M21
2503    1714    Bani Stefano    Itaalia    5:52:51.6    M45
2504    1943    Liisväli Arne    Tallinn    5:52:52.4    M21
2505    3088    Kägu Kaido    Tallinn    5:53:08.3    M35
2506    3271    Krämann Aare    Tallinn    5:53:11.8    M35
2507    1826    Jaanimäe Arne    Tartu    5:53:13.9    M40
2508    1526    Kersna Tanel    Tartu    5:53:22.8    M21
2509    1733    Tammik Heini    Tartu    5:53:22.9    M50
2510    1671    Vilberg Voova    Tallinn    5:53:36.5    M60
2511    1823    Lellep Kalju    Põlva    5:53:49.8    M55
2512    2385    Viitkin Aavo    Tartu    5:54:07.8    M21
2513    3111    Noormets Kristjan    Tartu    5:54:09.6    M21
2514    2273    Tag Carl-Mikael    Soome    5:54:12.4    M21
2515    5578    Jõesoo Urmas    Tallinn    5:54:14.9    M21
2516    3182    Siinmaa Reimo    Tartu    5:54:15.1    M21
2517    2553    Toom Kaupo    Tallinn    5:54:16.5    M21
2518    5504    Raivet Joonas    Lääne-Viru    5:54:17.5    M21
2519    5321    Drezins Artis    Läti    5:54:19.1    M40
2520    2977    Virunurm Veiko    Võru    5:54:25.0    M21
2521    2823    Kumm Tomas    Harju    5:54:28.8    M45
2522    3167    Kikas Kaido    Harju    5:54:29.3    M21
2523    1731    Orav Jaan    Tallinn    5:54:36.2    M65
2524    3076    Suits Janek    Tartu    5:54:37.2    M21
2525    2245    Tasuja Hergo    Hiiumaa    5:54:43.2    M21
2526    2522    Shmidt Veiko    Viljandi    5:54:44.8    M35
2527    5238    Sarapuu Tiit    Tartu    5:54:59.1    M21
2528    3295    Heinalo Veiko    Tartu    5:55:05.9    M40
2529    1822    Õigus Kaido    Tartu    5:55:09.1    M40
2530    2299    Vlcek Romeo    Tshehhi    5:55:15.3    M60
2531    2580    Soovik Mari-Liis    Pärnu    5:55:20.7    N17
2532    5381    Raudsepp Rain    Tartu    5:55:21.9    M21
2533    3067    Must Rein    Tartu    5:55:30.2    M50
2534    2688    Poom Aimar    Tartu    5:55:53.8    M21
2535    1899    Arak Tarmo    Viljandi    5:55:57.8    M21
2536    2743    Simmo Siim    Tallinn    5:56:12.8    M35
2537    1749    Jelle Aigar    Valga    5:56:23.9    M21
2538    2413    Kralle Ivo    Viljandi    5:56:27.7    M45
2539    1711    Vaabel Jaak    Rapla    5:57:04.6    M20
2540    3045    Tennisberg Arne    Läänemaa    5:57:43.4    M55
2541    1811    Tamm Herki    Tallinn    5:57:52.7    M21
2542    2437    Turlan Patrice    Prantsusmaa    5:57:53.9    M50
2543    2835    Sellin Tõnu    Tallinn    5:58:04.2    M45
2544    1887    Verlis Hannes    Tallinn    5:58:14.4    M21
2545    5334    Storsten Per-Olof    Rootsi    5:58:33.9    M50
2546    2742    Tuur Renee    Tartu    5:58:41.4    M21
2547    2316    Sado Kristjan    Tartu    5:58:42.8    M21
2548    2112    Tõnov Tõnu    Harju    5:58:47.2    M21
2549    5522    Kriggulson Sven    Tallinn    5:58:49.2    M21
2550    5400    Veski Indrek    Harju    5:58:52.2    M21
2551    3075    Lang Andrus    Tartu    5:58:56.4    M35
2552    1872    Noole Andres    Tartu    5:59:05.3    M40
2553    2654    Puksing Marko    Tartu    5:59:09.3    M21
2554    5393    Pullisaar Mihkel    Järvamaa    5:59:22.3    M21
2555    1904    Pukk Kalju    Võru    5:59:25.3    M65
2556    1716    Saar Margus    Harju    5:59:33.4    M21
2557    3022    Ojala Andrus    Harju    5:59:38.0    M21
2558    5374    Sinirand Melvin    Tallinn    5:59:39.2    M35
2559    3172    Maripuu Raul    Harju    5:59:41.6    M21
2560    1948    Hiielaid Tõnu    Lääne-Viru    5:59:42.4    M21
2561    2264    Rosenberg Tiit    Tartu    5:59:54.7    M60
2562    2545    Saks Raimond    Tallinn    6:00:02.7    M45
2563    3077    Schönberg Silver    Läänemaa    6:00:08.2    M21
2564    1953    Hunt Rocco    Pärnu    6:00:11.4    M21
2565    3183    Saare Lauri    Rapla    6:00:20.6    M40
2566    2080    Dalin Ivan    Rootsi    6:00:21.2    M60
2567    2233    Kundla Tõnu    Ida-Viru    6:00:38.4    M21
2568    2070    Vihalem Andrus    Jõgeva    6:00:39.8    M21
2569    3228    Maripuu Riho    Harju    6:00:41.0    M21
2570    2241    Soosaar Sven-Erik    Tallinn    6:00:44.6    M21
2571    2603    Org Erkki    Tartu    6:00:54.2    M40
2572    5589    Hiznjakov Vladimir    Tartu    6:00:54.3    M65
2573    1751    Ladva Andres    Võru    6:00:54.8    M21
2574    1779    Varik Matti    Tallinn    6:01:05.4    M60
2575    2063    Rannamägi Hando    Tallinn    6:01:10.8    M21
2576    1790    Antone Vita    Läti    6:01:24.0    N40
2577    2594    Vainumaa Kaili    Tallinn    6:01:27.0    N35
2578    2613    Kukkela Tiiu    Tartu    6:01:27.4    N60
2579    2779    Rivis Peep    Harju    6:01:31.2    M65
2580    3141    Kivinurm Priit    Tallinn    6:01:32.3    M21
2581    2526    Mettler Reto    Shveits    6:01:35.2    M45
2582    1776    Reinikainen Pirjo    Soome    6:01:43.2    N55
2583    1534    Meindok Aivar    Tallinn    6:01:47.9    M45
2584    1783    Silm Siiri    Tartu    6:02:06.3    N21
2585    1383    Krieger Garri    Harju    6:02:06.5    M55
2586    5311    Pallo Margus    Järvamaa    6:02:15.2    M21
2587    1869    Laas Vello    Tallinn    6:02:26.9    M40
2588    3275    Külaots Edgar    Tartu    6:02:35.1    M60
2589    2601    Märks Heino    Tallinn    6:02:58.1    M35
2590    2987    Barbo Meelis    Jõgeva    6:03:01.0    M21
2591    2981    Merirand Marius    Ida-Viru    6:03:19.4    M21
2592    1736    Savenkov Jevgeni    Tallinn    6:03:20.9    M50
2593    1829    Suursaar Ülo    Tallinn    6:03:35.6    M45
2594    2552    Sumberg Janek    Valga    6:03:45.1    M21
2595    2138    Sildoja Jaan    Rapla    6:03:45.4    M21
2596    3058    Elstein Hendrik    Pärnu    6:03:56.7    M20
2597    1914    Ihamäki Seppo    Soome    6:04:04.7    M50
2598    1942    Limm Aivar    Pärnu    6:04:05.3    M45
2599    3286    Haandi Kaarli    Saaremaa    6:04:06.5    M21
2600    2583    Lusik Jorma    Pärnu    6:04:09.9    M17
2601    2085    Värv Age    Harju    6:04:12.7    N21
2602    2297    Tammistu Tiit    Jõgeva    6:04:15.2    M35
2603    2662    Vilu Tõnu    Jõgeva    6:04:15.2    M35
2604    1913    Kask Vallo    Tartu    6:04:19.4    M35
2605    2578    Rava Anni    Pärnu    6:04:23.6    N17
2606    1537    Himanen Matti    Soome    6:04:24.9    M55
2607    1732    Mikk Argo    Viljandi    6:04:26.2    M21
2608    2728    Pennanen Pekka    Soome    6:04:29.3    M65
2609    1669    Ojalaid Silver    Tartu    6:04:40.0    M35
2610    1947    Areda Teet    Tallinn    6:04:54.1    M65
2611    2092    Pai Pirgit    Tallinn    6:05:10.7    N21
2612    5363    Uusorg Urmet    Harju    6:05:16.0    M21
2613    1897    Tuul Aare    Tartu    6:05:21.8    M45
2614    1594    Nurmik Andrus    Jõgeva    6:05:27.9    M40
2615    1981    Mannonen Mikko    Soome    6:05:29.6    M55
2616    5268    Meus Peeter    Tartu    6:05:30.8    M35
2617    2794    Rannaväli Raigo    Harju    6:05:40.0    M35
2618    2978    Kang Raivis    Lääne-Viru    6:05:52.1    M21
2619    2852    Kolehmainen Heino    Soome    6:05:54.6    M70
2620    1586    Kindel Kristiina    Tallinn    6:05:54.7    N21
2621    2129    Liigand Jaanus    Viljandi    6:06:09.9    M17
2622    1960    Veel Villu    Saaremaa    6:06:13.3    M35
2623    3242    Luhamets Üllar    Tartu    6:06:23.6    M40
2624    2022    Tõnisson Hannes    Tallinn    6:06:33.3    M21
2625    5237    Sarapuu Tiit    Tartu    6:06:42.9    M45
2626    2064    Jüriado Tiiu    Tartu    6:06:49.5    N21
2627    2016    Talvis Inga    Tartu    6:06:49.6    N21
2628    2634    Andreson Reidar    Tartu    6:06:51.0    M21
2629    1937    Uzinov Vjatseslav    Ida-Viru    6:06:56.8    M65
2630    1856    Ilja Rein    Tallinn    6:06:59.2    M40
2631    2179    Kaldoja Jaanus    Põlva    6:06:59.5    M21
2632    5508    Antsov Andres    Tallinn    6:07:04.4    M21
2633    1778    Karelson Jüri    Viljandi    6:07:09.7    M70
2634    2819    Lepik Kalev    Harju    6:07:16.9    M45
2635    2673    Kulper Villem    Rapla    6:07:21.8    M21
2636    1907    Sulg Mariann    Rapla    6:07:32.8    N20
2637    5530    Kaunissaar Vello    Pärnu    6:07:52.8    M40
2638    2244    Aruoja Kristjan    Tartu    6:08:06.2    M21
2639    3232    Puri Tarvo    Tallinn    6:08:07.1    M21
2640    2493    Vimberg Konstantin    Ida-Viru    6:08:10.2    M21
2641    1697    Sisask Riivo    Viljandi    6:08:22.5    M21
2642    1898    Järv Aivo    Viljandi    6:08:23.3    M21
2643    1844    Hovi Kari    Soome    6:08:25.4    M55
2644    1851    Mononen Ritva    Soome    6:08:25.4    N55
2645    3039    Kaldmäe Veiko    Valga    6:08:37.0    M21
2646    1890    Sõõrde Erki    Tallinn    6:08:45.4    M21
2647    1397    Arumäe Aino    Pärnu    6:08:51.1    N40
2648    5318    Rätsep Priit    Tallinn    6:08:51.2    M21
2649    2854    Toivonen Juha    Soome    6:09:00.5    M60
2650    2921    Vahter Kaimo    Tallinn    6:09:20.0    M21
2651    2657    Zahkna Mauri    Tallinn    6:09:32.0    M21
2652    878    Ahvenlampi Jorma    Soome    6:09:34.8    M55
2653    2356    Ahvenlampi Seija    Soome    6:09:35.2    N50
2654    2232    Kundla Kalev    Harju    6:09:40.3    M21
2655    2619    Rior Allan    Harju    6:10:07.9    M35
2656    3102    Peterson Tarmo    Rapla    6:10:20.4    M50
2657    2400    Tukia Margus    Harju    6:10:30.9    M35
2658    2950    Paananen Juha    Soome    6:10:45.7    M21
2659    1958    Toomla Ragnar    Harju    6:11:06.4    M21
2660    1870    Rossi Pille    Tartu    6:11:07.8    N21
2661    3192    Vetto Veiko    Harju    6:11:12.5    M21
2662    3200    Olju Tiit    Rapla    6:11:17.2    M50
2663    2192    Purret Erkki    Tartu    6:11:22.6    M40
2664    2912    Kaljuvee Rivo    Lääne-Viru    6:11:39.6    M21
2665    1677    Liblik Üllar    Tartu    6:11:46.7    M21
2666    5313    Pohlak Rauno    Harju    6:12:16.6    M21
2667    2230    Uibopuu Laura    Tartu    6:12:20.6    N21
2668    2722    Raju Mairi    Tartu    6:12:27.3    N21
2669    2331    Toots Tiit    Võru    6:12:27.3    M21
2670    2374    Tamosevicius Tomas    Leedu    6:12:34.8    M21
2671    2763    Grünberg Elar    Tartu    6:13:14.5    M21
2672    2951    Kuosmanen Antti    Soome    6:13:19.6    M21
2673    3154    Palm Jaanis    Viljandi    6:13:30.3    M21
2674    1938    Taal Priit    Tartu    6:13:31.9    M40
2675    2315    Hlebnikov Aleksandr    Tallinn    6:13:32.6    M35
2676    1873    Kallast Siim    Harju    6:13:41.9    M21
2677    2625    Tutt Marti    Rapla    6:13:49.1    M21
2678    2825    Tampere Lembit    Tallinn    6:13:54.3    M21
2679    2953    Võhmar Asko    Ida-Viru    6:13:55.5    M21
2680    2171    Kender Roland    Tartu    6:13:56.7    M21
2681    1789    Paidra Mairit    Tartu    6:14:00.7    N21
2682    3092    Pärnits Sten    Tallinn    6:14:01.9    M17
2683    2229    Pärnamägi Kristjan    Tallinn    6:14:02.5    M21
2684    2228    Rahn Gert    Tallinn    6:14:02.7    M21
2685    2616    Lehtla Reigo    Harju    6:14:08.6    M35
2686    2212    Sabiin Aivar    Pärnu    6:14:10.0    M40
2687    2994    Vaabel Kaur    Rapla    6:14:22.2    M21
2688    1850    Aho Alari    Tallinn    6:14:28.9    M21
2689    2889    Feodorov Risto    Tallinn    6:14:37.9    M21
2690    3235    Sokk Siim    Harju    6:14:50.8    M21
2691    2892    Jõgi Allan    Pärnu    6:15:08.9    M21
2692    5257    Langell Lembit    Tartu    6:15:13.0    M60
2693    2850    Prii Diana    Valga    6:15:20.8    N21
2694    2988    Petjärv Ivo    Harju    6:15:26.2    M21
2695    1963    Tammeveski Taavi    Rapla    6:15:29.7    M20
2696    2555    Rooni Kati    Rapla    6:15:31.1    N20
2697    3031    Ehasalu Allan    Harju    6:15:46.9    M21
2698    5309    Jiroutek Bohuslav    Tshehhi    6:16:03.6    M65
2699    1684    Leola Taavi    Tartu    6:16:09.2    M21
2700    2220    Saar Viljar    Viljandi    6:16:09.2    M21
2701    3205    Opermann Valeri    Viljandi    6:16:12.7    M40
2702    3056    Helgand Peep    Põlva    6:16:19.4    M21
2703    1742    Loorits Vello    Tallinn    6:16:26.6    M65
2704    2801    Powers David    USA    6:16:34.7    M60
2705    1935    Patõkin Lev    Ida-Viru    6:16:35.4    M60
2706    2804    Ranta Jouko    Soome    6:16:50.1    M55
2707    1838    Padari Allar    Tartu    6:16:57.6    M35
2708    2622    Rajamets Ants    Tallinn    6:17:03.3    M50
2709    3116    Põder Märt    Tartu    6:17:33.5    M21
2710    2621    Sasaki Muneo    Jaapan    6:17:43.9    M65
2711    2989    Pärnik Ahtos    Harju    6:17:55.6    M21
2712    2308    Hanga Knut    Harju    6:17:57.0    M35
2713    2367    Vargunin Andrei    Ida-Viru    6:18:00.1    M50
2714    2935    Võigemast Henri    Pärnu    6:18:09.6    M40
2715    2868    Myllys Kristin    Soome    6:18:16.0    N65
2716    2712    Hyvönen Raimo    Soome    6:18:25.2    M65
2717    2428    Koha Kalju    Tartu    6:18:31.2    M50
2718    1895    Masso Tiit    Tallinn    6:18:46.3    M70
2719    1864    Cumlivski Radomir    Tshehhi    6:18:59.1    M55
2720    1335    Sassian Meeri    Järvamaa    6:19:02.5    N21
2721    3252    Vaigu Aigar    Tartu    6:19:21.1    M21
2722    5216    Borel Frederic    Prantsusmaa    6:19:22.1    M50
2723    5361    Rosenberg Gunnar    Põlva    6:19:23.2    M21
2724    1879    Hirvoja Anti    Tallinn    6:19:29.1    M65
2725    1798    Uiboleht Paul    Jõgeva    6:19:34.4    M70
2726    2005    Sui Rando    Tallinn    6:19:34.6    M21
2727    2516    Leppik Siim    Viljandi    6:20:08.1    M17
2728    5372    Logins Martins    Läti    6:20:11.0    M21
2729    2778    Mätas Uku-Märt    Tartu    6:20:12.5    M20
2730    1835    Meeksa Roman    Tartu    6:20:14.7    M21
2731    5315    Keis Maido    Lääne-Viru    6:20:34.5    M21
2732    2629    Õisnurm Andro    Pärnu    6:20:34.9    M21
2733    1659    Kits Olivar    Lääne-Viru    6:20:35.8    M35
2734    2277    Kess Alar    Tallinn    6:20:37.2    M40
2735    2802    Drisdal Hansen  H.P.    Taani    6:20:41.3    M60
2736    1905    Pae Taavi    Tartu    6:21:06.0    M21
2737    3026    Villmann Arvi    Tallinn    6:21:07.3    M45
2738    2509    Persson Björn    Rootsi    6:21:08.8    M60
2739    2586    Heinsoo Kris    Tallinn    6:21:14.6    N21
2740    2812    Rast Henn    Tartu    6:21:28.9    M21
2741    1563    Türkson Arne    Tartu    6:21:35.8    M35
2742    2958    Liivamägi Ivar    Harju    6:21:47.6    M21
2743    3013    Rõivas Maido    Tartu    6:21:56.9    M21
2744    5246    Hjulgren Juha    Soome    6:22:01.3    M45
2745    3015    Peterson Tarmo    Harju    6:22:27.7    M21
2746    5598    Hagen Peeter    Tartu    6:22:35.9    M21
2747    2453    Palolill Margus    Põlva    6:22:40.1    M21
2748    2593    Keskel Sirje    Tallinn    6:22:54.5    N55
2749    5533    Aug Asko    Harju    6:23:11.8    M21
2750    2931    Lindsalu Kristo    Võru    6:23:22.9    M17
2751    2463    Ilus Tiina    Tartu    6:23:32.1    N21
2752    2505    Voogne Kalju    Tallinn    6:23:55.4    M50
2753    3108    Tilgar Jaan    Tartu    6:23:58.2    M40
2754    5337    Sõster Ahto    Tartu    6:23:58.7    M40
2755    2087    Kompost Siim    Harju    6:24:05.7    M21
2756    2888    Martson Kaido    Tallinn    6:24:09.0    M21
2757    5536    Kütt Margus    Pärnu    6:24:14.8    M21
2758    2267    Ritala Kari    Soome    6:24:15.3    M45
2759    2227    Tähepõld Tarmo    Tallinn    6:24:17.9    M21
2760    2468    Metsa Jaan    Tallinn    6:24:26.6    M35
2761    1816    Silver Lembit    Harju    6:24:39.7    M40
2762    2579    Borkvel Anu    Pärnu    6:24:45.7    N20
2763    1696    Saarepuu Raul    Võru    6:24:48.5    M55
2764    2003    Tammeväli August    Tartu    6:24:51.3    M75
2765    5243    Haavikko Keijo    Soome    6:24:52.5    M40
2766    2056    Sipsaka Andrus    Tallinn    6:24:54.1    M45
2767    5247    Lovjägin Tõnis    Jõgeva    6:24:54.8    M21
2768    2182    Jonuks Ly    Tallinn    6:24:55.3    N40
2769    3276    Uusorg Madis    Läänemaa    6:24:55.6    M21
2770    2221    Eek Lea    Tartu    6:24:55.9    N20
2771    2624    Stepanov Taaniel    Valga    6:24:56.6    M21
2772    5228    Järvekülg Tiit    Lääne-Viru    6:24:59.1    M55
2773    5229    Leis Leho    Lääne-Viru    6:24:59.7    M21
2774    2928    Soosaar Mati    Harju    6:25:01.8    M45
2775    3168    Enok Mart    Tallinn    6:25:03.8    M21
2776    2354    Rask Kari    Soome    6:25:04.0    M40
2777    1857    Priimets Aave    Tallinn    6:25:16.5    N40
2778    3119    Koitla Kaido    Järvamaa    6:25:18.2    M21
2779    2674    Rooni Uku    Rapla    6:25:22.2    M20
2780    2464    Kaarli Kaido    Tallinn    6:25:26.8    M21
2781    2013    Voomets Gert    Rapla    6:25:55.1    M17
2782    2008    Valland Solfrid S    Norra    6:26:20.4    N45
2783    5563    Jakobson Marko    Tallinn    6:26:23.8    M21
2784    1721    Kallio Armas    Soome    6:26:43.9    M70
2785    5254    Reinhard Veronika    Tartu    6:27:02.1    N21
2786    2664    Sinisaar Peep    Tartu    6:27:21.8    M21
2787    3208    Ruus Jaak    Tallinn    6:27:23.5    M65
2788    2194    Alasoo Kert    Tartu    6:27:27.9    M20
2789    1837    Migdalski Lev    Ida-Viru    6:27:36.8    M65
2790    2503    Räbovoitra Rutti    Rapla    6:27:42.1    N40
2791    2627    Lähteenmäki Pirjo    Soome    6:27:51.1    N50
2792    2631    Eek Alar    Tartu    6:27:56.9    M40
2793    2592    Peri Pille    Harju    6:28:01.1    N20
2794    2974    Paide Tanel    Tallinn    6:28:02.9    M35
2795    2136    Piirla Tõnis    Tallinn    6:28:10.5    M21
2796    2106    Nikiforov Elmo    Valga    6:28:12.1    M35
2797    2609    Kütt Leo    Lääne-Viru    6:28:16.2    M40
2798    5340    Luman Priit    Tallinn    6:28:21.1    M21
2799    1793    Järvet Tanel    Tartu    6:28:22.6    M21
2800    2480    Samberk Siim    Tallinn    6:28:28.9    M21
2801    2630    Eek Mati    Tartu    6:28:34.9    M17
2802    2094    Seeman Siim    Tallinn    6:28:41.9    M21
2803    2465    Lahe Allan    Tallinn    6:28:42.6    M40
2804    5364    Tomera River    Harju    6:28:46.9    M40
2805    1784    Jegorov Gennadi    Tallinn    6:29:00.2    M55
2806    3291    Sagor Triinu    Harju    6:29:20.0    N21
2807    2111    Meigas Maarja    Harju    6:29:21.7    N21
2808    5259    Marjak Kaido    Tartu    6:29:29.6    M21
2809    2050    Kirjanen Raul    Tallinn    6:29:33.3    M21
2810    1928    Tukk Maik    Tartu    6:29:53.2    M21
2811    5531    Reimand Jaan    Tallinn    6:29:54.4    M45
2812    2685    Sõmer Ero    Hiiumaa    6:29:58.0    M21
2813    1922    Kirsimägi Taavi    Tartu    6:30:11.2    M21
2814    5395    Kõll Ants    Tallinn    6:30:13.5    M65
2815    5562    Vaher Taavi    Tallinn    6:30:22.9    M21
2816    2893    Milling Tõnis    Tallinn    6:30:26.3    M21
2817    2774    Jalajas Lenne    Tartu    6:30:44.4    N21
2818    2073    Viirand Marko    Tallinn    6:31:13.0    M21
2819    5534    Bushin Peep    Tartu    6:31:19.9    M21
2820    5260    Laul Merche    Pärnu    6:31:22.5    N21
2821    2254    Rampe Rain    Harju    6:31:39.4    M21
2822    5233    Laagus Rainar    Tartu    6:31:43.0    M21
2823    5206    Loorits Marek    Viljandi    6:31:53.2    M21
2824    3211    Liblikmann Aado    Harju    6:31:55.7    M70
2825    1777    Kasper Raul    Tallinn    6:31:58.3    M21
2826    5369    Suisalu Siim    Tartu    6:32:07.9    M21
2827    1908    Viik Kadri-Aija    Pärnu    6:32:09.8    N40
2828    5370    Suisalu Mikk    Tartu    6:32:15.1    M21
2829    5513    Velga Mihkel    Tallinn    6:32:16.4    M20
2830    5251    Saar Jüri    Tallinn    6:32:39.8    M21
2831    5386    Kolossov Markko        6:32:40.9    M21
2832    1956    Nokkur Hindrek    Harju    6:32:45.6    M21
2833    1799    Malva Merly    Tartu    6:32:46.3    N21
2834    2312    Born Martin    Jõgeva    6:32:46.4    M21
2835    2320    Simson Lilian    Valga    6:32:53.2    N50
2836    2689    Orn Veiko    Tallinn    6:33:02.2    M21
2837    1911    Aare Marion    Tallinn    6:33:08.5    N21
2838    1876    Semi Seppo    Soome    6:33:12.8    M60
2839    2617    Bekker Aivar    Tallinn    6:33:14.6    M45
2840    2937    Tammekivi Timo    Võru    6:33:29.5    M21
2841    2431    Puhm Heidi    Harju    6:34:13.8    N35
2842    2971    Merirend Mario    Tartu    6:34:16.5    M21
2843    5573    Apart Oskar    Tallinn    6:34:17.3    M65
2844    2399    Meister Toomas    Tartu    6:34:25.9    M21
2845    3000    Õim Eiko    Harju    6:34:30.1    M21
2846    1691    Saarniit Kaido    Põlva    6:34:38.4    M21
2847    3164    Vuks Randel    Harju    6:35:11.0    M35
2848    2969    Allikvee Tarmo    Tallinn    6:35:20.2    M21
2849    3052    Lõbus Viljer    Saaremaa    6:35:52.8    M45
2850    2334    Lätt Jan    Tartu    6:36:03.8    M21
2851    5391    Korbun Aldo    Valga    6:36:08.8    M40
2852    3124    Vegmann Ahto    Tallinn    6:36:11.8    M21
2853    3256    Soop Marek    Tallinn    6:36:11.8    M21
2854    1934    Müür Johannes    Harju    6:36:30.5    M65
2855    1884    Kattai Mart    Tallinn    6:36:53.9    M60
2856    1750    Bäckström Jan-Erik    Rootsi    6:36:55.5    M60
2857    1840    Vennelä Elisif    Soome    6:36:56.1    N60
2858    2533    Grönblad Lars    Rootsi    6:36:57.3    M65
2859    3281    Kährik Anneli    Tallinn    6:36:57.9    N21
2860    5316    Scapino Manlio    Itaalia    6:37:02.9    M70
2861    2357    Salko Eija    Soome    6:37:07.9    N50
2862    2358    Salko Juhani    Soome    6:37:09.0    M45
2863    2141    Merle Maurice    Prantsusmaa    6:37:21.3    M60
2864    1815    Kauppinen Kari    Soome    6:37:34.1    M45
2865    1954    Kivekäs Timo    Soome    6:37:34.1    M45
2866    2611    Leinola Jaak    Harju    6:37:35.4    M60
2867    1774    Künnapas Margit    Jõgeva    6:37:40.7    N21
2868    2725    Naaber Jaan    Tartu    6:37:46.8    M21
2869    2387    Zirnask Mario    Tartu    6:37:57.1    M20
2870    5264    Kigurs Janis    Läti    6:38:30.2    M35
2871    3014    Pang Annika    Võru    6:38:33.8    N35
2872    2756    Luks Rait    Tallinn    6:38:36.7    M21
2873    2321    Margus Lea    Valga    6:38:48.3    N35
2874    3125    Suup Raul    Tallinn    6:39:04.1    M45
2875    1657    Aaresild Hannes    Tartu    6:39:44.0    M21
2876    2336    Tuuga Tõnis    Rapla    6:39:50.8    M20
2877    5265    Garda Viesturs    Läti    6:40:01.4    M21
2878    2607    Rossi Sille    Tartu    6:40:17.8    N21
2879    2940    Viiul Indrek    Harju    6:40:35.2    M35
2880    1881    Stenvall Raimo    Soome    6:41:19.0    M70
2881    2813    Rautiainen Veli    Soome    6:41:19.1    M55
2882    3032    Luik Toomas    Põlva    6:41:20.0    M40
2883    1848    Puhilas Väino    Pärnu    6:41:20.3    M75
2884    1921    Addison Colin    Austraalia    6:41:21.7    M50
2885    1978    Barnes Judith    Austraalia    6:41:22.0    N40
2886    2595    Eestalu Jüri    Järvamaa    6:41:25.8    M50
2887    5521    Trolla Taavi    Tartu    6:41:45.6    M21
2888    5365    Saarpuu Hannes    Harju    6:41:47.0    M21
2889    1729    Riisalo Signe    Tallinn    6:41:47.8    N35
2890    1824    Nahkur Arvo    Läänemaa    6:41:55.8    M55
2891    1910    Kaasik Ain-Elmar    Tartu    6:42:00.6    M70
2892    2655    Aron Kalle    Tallinn    6:42:05.5    M21
2893    1959    Auerbach Asta    Tallinn    6:42:08.4    N45
2894    3147    Männi Riivo    Viljandi    6:42:14.1    M21
2895    3146    Männi Paavo    Viljandi    6:42:14.3    M21
2896    2876    Puks Kuido    Tallinn    6:42:24.4    M21
2897    3177    Tuuling Madis    Tallinn    6:42:25.1    M21
2898    1772    Kadajane Eiki    Harju    6:42:29.9    M45
2899    1875    Ots Roomet    Tartu    6:42:36.0    M21
2900    2680    Rauk Marek    Tallinn    6:42:39.4    M21
2901    5553    Puks Margus    Tallinn    6:42:40.8    M40
2902    1970    Lemendik Arvi    Ida-Viru    6:42:47.8    M60
2903    3265    Laane Jüri    Viljandi    6:42:50.3    M70
2904    2165    Traat Maarika    Tartu    6:43:20.9    N21
2905    2407    Nigul Hendrik    Tartu    6:43:21.7    M21
2906    2584    Pähklamäe Viktor    Valga    6:43:41.4    M35
2907    5343    Laan Riho    Tartu    6:43:42.7    M21
2908    2314    Cirulis Ainars    Läti    6:44:01.9    M45
2909    5249    Seire Piret    Pärnu    6:44:04.0    N21
2910    5248    Tammepõld Margo    Järvamaa    6:44:04.1    M35
2911    2489    Vaher Vello    Järvamaa    6:44:04.5    M55
2912    2799    Kõlli Kalle    Tallinn    6:44:12.6    M21
2913    5560    Rea Tarmo    Järvamaa    6:44:14.5    M21
2914    3282    Ohno Ivar    Tartu    6:44:39.0    M50
2915    2405    Lättemägi Aare    Tartu    6:44:42.1    M50
2916    2406    Lättemägi Leena    Tartu    6:44:42.1    N45
2917    2090    Kaplan Harri    Tallinn    6:44:43.1    M17
2918    2215    Grönvall Claes-Johan    Soome    6:44:48.1    M75
2919    5323    Telling Juhan    Läänemaa    6:44:57.8    M40
2920    5329    Pant Heiki    Tartu    6:45:02.4    M21
2921    5202    Ordlik Mart    Tallinn    6:45:03.0    M21
2922    2392    Merila Age    Tartu    6:45:43.8    N21
2923    2403    Nõmme Sander    Jõgeva    6:45:59.1    M21
2924    2293    Heinaste Urmas    Tartu    6:46:18.5    M45
2925    3023    Kubjas Anti    Harju    6:46:20.8    M35
2926    2687    Siht Andres    Tartu    6:46:32.3    M21
2927    3171    Kaldma Kahro    Tartu    6:46:46.0    M21
2928    5201    Raamat Antti    Põlva    6:47:07.4    M35
2929    2201    Õigemeel Jaanus    Harju    6:47:19.0    M21
2930    2598    Gurkin Viktor    Tallinn    6:47:23.7    M21
2931    2272    Nõmm Marden    Pärnu    6:47:40.3    M21
2932    2890    Luikmäe Rihet    Tartu    6:47:56.7    M21
2933    5258    Raudmäe Andres    Tartu    6:48:11.9    M21
2934    3034    Ploom Rainer    Harju    6:48:19.3    M21
2935    2982    Heinsoo Taavi    Tallinn    6:48:19.9    M21
2936    2587    Post-Tiidor Peep    Tartu    6:48:31.2    M21
2937    2327    Lunkov Madis    Tartu    6:48:39.8    M21
2938    2658    Raid Jarno    Tartu    6:48:44.0    M21
2939    2151    Hawliczek Frank    Austria    6:48:49.1    M60
2940    2941    Salla Margus    Lääne-Viru    6:48:58.0    M35
2941    3160    Samblik Espar    Tallinn    6:49:08.3    M21
2942    2040    Aab Alar    Tartu    6:49:30.5    M40
2943    2824    Babkin Anatoli    Tartu    6:49:39.2    M21
2944    2572    Kuusk Kadri    Tallinn    6:49:54.6    N21
2945    1957    Kelk Jüri    Harju    6:49:55.3    M50
2946    5383    Haavel Indrek    Tallinn    6:50:03.0    M40
2947    5590    Talvik Taivo    Tartu    6:50:34.4    M21
2948    5593    Kesas Aigar    Tartu    6:50:38.9    M21
2949    2024    Ristal Mihkel    Harju    6:50:45.1    M21
2950    5205    Traksmann Martin    Pärnu    6:50:48.8    M21
2951    3089    Lind Aivar    Harju    6:51:37.1    M21
2952    3030    Liukkala Eeva    Soome    6:51:38.6    N50
2953    2006    Skeie Marit Slattelid    Norra    6:51:50.8    N55
2954    2682    Lint Merle    Tartu    6:51:57.1    N45
2955    2822    Närska Reno    Tallinn    6:52:00.7    M21
2956    3019    Kiss Kalle    Tartu    6:52:03.0    M21
2957    2027    Ranniku Indrek    Tartu    6:52:28.4    M40
2958    5523    Kasemets Rene    Tartu    6:52:29.7    M21
2959    2032    Kaik Kaido    Harju    6:52:52.5    M21
2960    2030    Kent Kristo    Järvamaa    6:52:55.0    M21
2961    3195    Liivaauk Pille    Tallinn    6:53:09.4    N35
2962    2829    Remmik Aadi    Tartu    6:53:52.4    M21
2963    2372    Heinsoo Mari    Tallinn    6:54:22.1    N50
2964    3246    Valdas Aimar    Põlva    6:54:44.1    M21
2965    3247    Viljamaa Ena    Põlva    6:54:44.2    M21
2966    5380    Vään Tõnis    Tartu    6:54:50.7    M21
2967    1939    Rusi Märt    Harju    6:54:57.1    M21
2968    2110    Hallika Alfred    Harju    6:55:05.6    M21
2969    2547    Teppo Reet    Tallinn    6:55:25.0    N45
2970    2651    Sarv Tuul    Tartu    6:55:35.8    N21
2971    2650    Sepp Siim    Tartu    6:55:36.0    M21
2972    2675    Kuusk Indrek    Tartu    6:56:01.8    M21
2973    2973    Nokkur Lauri    Harju    6:56:02.2    M21
2974    3072    Klein Madis    Rapla    6:56:27.2    M17
2975    5209    Reinmets Tõnis    Tallinn    6:56:38.5    M50
2976    2970    Tituk Kristjan    Tartu    6:56:44.8    M21
2977    1581    Kadastu Janar    Võru    6:57:13.0    M21
2978    2105    Jann Hanspetter    Shveits    6:57:47.8    M55
2979    5379    Roolaht Ivo    Tartu    6:57:49.3    M35
2980    5324    Kadari Liina    Tallinn    6:58:22.8    N21
2981    5325    Kadari Ülo    Tallinn    6:58:23.0    M50
2982    2638    Luide Jaak    Tartu    6:58:32.6    M35
2983    2139    Miller Argo    Saaremaa    6:58:32.8    M35
2984    2647    Leets Urmas    Tartu    6:58:34.7    M55
2985    1951    Paas Markko    Tartu    6:58:54.7    M21
2986    2235    Purmale Inese    Läti    6:59:16.3    N35
2987    2384    Liira Martin    Tartu    6:59:22.0    M21
2988    2452    Mänd Pille    Tartu    6:59:26.0    N21
2989    2661    Tomingas Toivo    Tallinn    6:59:47.1    M50
2990    2487    Must Anne    Tartu    6:59:57.0    N21
2991    2750    Rutten Henk    Holland    7:00:08.2    M55
2992    2108    Hellqvist Rolf    Rootsi    7:00:28.2    M45
2993    2202    Lehtsalu Rauno    Rapla    7:00:35.8    M20
2994    3040    Popp Urmas    Tallinn    7:00:51.6    M35
2995    2859    Ehrenpreis Lauri    Tallinn    7:00:52.6    M21
2996    3198    Allas Jaanus    Jõgeva    7:00:56.0    M20
2997    2133    Timm Taavi    Tartu    7:01:51.7    M17
2998    2707    Sirol Rene    Tallinn    7:02:04.6    M40
2999    2596    Toomingas Kaire    Tallinn    7:02:04.7    N21
3000    2061    Korju Helen    Tallinn    7:02:07.3    N21
3001    2563    Haraka Hanna    Tallinn    7:02:20.5    N45
3002    1936    Sirkel Aino    Tartu    7:02:21.7    N60
3003    2917    Sillandi Martin    Tallinn    7:02:26.3    M21
3004    1924    Väinola Raivo    Pärnu    7:02:38.7    M21
3005    2155    Tammistu Kalevi    Harju    7:02:53.4    M21
3006    2704    Kristenprun Madis    Tallinn    7:02:58.7    M21
3007    5585    Enok Liina    Tallinn    7:03:11.2    N21
3008    2512    Kask Ivo    Tallinn    7:03:44.2    M35
3009    3002    Zelinski Sigmar    Harju    7:03:51.5    M21
3010    2777    Lond Marti    Tallinn    7:04:29.6    M45
3011    2694    Schäfer Ingrid    Saksamaa    7:04:35.1    N65
3012    2565    Kärgets Signe    Tallinn    7:04:46.4    N35
3013    5332    Semidotski Georg    Tartu    7:04:59.5    M21
3014    2034    Frei Bruno    Shveits    7:05:09.6    M65
3015    5569    Väli Jürgo    Viljandi    7:05:11.2    M21
3016    5570    Truusalu Jaagup    Tartu    7:05:11.5    M20
3017    5571    Jänes Jaan    Võru    7:05:11.7    M21
3018    5566    Tali Tauno    Tallinn    7:05:32.5    M21
3019    2150    Maschke Marie    Saksamaa    7:05:35.4    N21
3020    2599    Helin Pertti    Soome    7:05:36.4    M60
3021    5232    Kivirüüt Andrus    Tartu    7:05:59.9    M21
3022    2474    Valpio Riitta    Soome    7:06:08.1    N50
3023    5230    Aava Tarmo    Tartu    7:06:13.2    M35
3024    3074    Mälksoo Ürjo    Viljandi    7:06:29.9    M55
3025    2979    Mägi Heiki    Viljandi    7:06:53.4    M21
3026    2976    Zavoronkov Andres    Tartu    7:06:53.9    M21
3027    3213    Kangro Paul    Läänemaa    7:07:18.1    M55
3028    2641    Pekk Aadu    Ida-Viru    7:07:58.0    M70
3029    2668    Annus Ene    Tallinn    7:08:06.0    N65
3030    2671    Jäälaid Lauri    Harju    7:08:55.1    M21
3031    3234    Sado Sulev    Põlva    7:09:03.6    M40
3032    3179    Repp Tarmo    Tallinn    7:09:06.1    M21
3033    2649    Kaeval Hindrek    Jõgeva    7:09:27.2    M20
3034    2843    Kuus Marek    Tallinn    7:09:32.7    M21
3035    2382    Ainla Raul    Harju    7:09:59.6    M35
3036    3097    Kraut Ants    Järvamaa    7:10:17.0    M50
3037    2295    Lille Tiina    Tallinn    7:10:17.1    N21
3038    2645    Sõmerma Tiit    Tallinn    7:10:42.6    M55
3039    2002    Taluste Veiko    Ida-Viru    7:10:49.5    M21
3040    5565    Kesküla Jaan    Rapla    7:10:57.3    M50
3041    5253    Piilberg Valvo    Tartu    7:11:40.7    M21
3042    5387    Prints Sven    Harju    7:12:14.0    M35
3043    2663    Matto Merle    Tartu    7:12:20.5    N21
3044    5376    Roomet Meelis    Tartu    7:13:14.4    M35
3045    5384    Järveküla Rainer    Tartu    7:13:20.1    M21
3046    1854    Noack Marion    Saksamaa    7:13:28.9    N50
3047    3290    Vinkel Tanel    Tallinn    7:14:09.3    M21
3048    3257    Vinkel Jakob    Tallinn    7:14:09.4    M65
3049    2209    Kaarli Eva    Tallinn    7:15:05.8    N21
3050    2157    Ideon Ann    Tartu    7:15:56.2    N21
3051    3206    Alliksaar Valdeko    Viljandi    7:16:48.7    M60
3052    2458    Heinonen Aili    Soome    7:16:51.9    N45
3053    2690    Metsäpelto Merja    Soome    7:16:56.2    N50
3054    2238    Heinsalu Erki    Pärnu    7:17:01.3    M21
3055    2706    Vahejõe Margus    Tartu    7:17:06.2    M21
3056    1770    Palm Viktor    Tartu    7:18:19.2    M50
3057    5515    Hiielaid Taivo    Tartu    7:18:32.0    M21
3058    3219    Tamm Maris    Viljandi    7:18:54.3    N21
3059    2226    Emajõe Liis    Jõgeva    7:19:00.1    N17
3060    2473    Korpela Tuula    Soome    7:19:21.1    N50
3061    2635    Pükkonen Aleksander    Ida-Viru    7:19:29.1    M75
3062    2251    Sepp Veiko    Tartu    7:19:56.2    M35
3063    2436    Kemilä Eeva-Kaisa    Soome    7:20:39.1    N55
3064    2626    Tiisma Virge    Tallinn    7:20:44.9    N50
3065    2534    Sarring Gunnar    Rootsi    7:20:53.0    M65
3066    2183    Kähr Martin    Tallinn    7:21:07.3    M21
3067    2639    Porgand Marko    Pärnu    7:21:42.2    M21
3068    5333    Codina Jaume    Hispaania    7:21:43.4    M50
3069    5255    Nigu Villem    Tartu    7:21:43.7    M21
3070    3285    Post Helina    Tallinn    7:21:44.7    N21
3071    2652    Konsin Jaan    Tartu    7:21:58.3    M35
3072    2093    Kotsulim Gabriela    Tallinn    7:21:59.1    N21
3073    1605    Peets Hillar    Harju    7:22:24.8    M21
3074    1925    Heliste Erki    Harju    7:22:37.2    M35
3075    3104    Peterson Pirko    Rapla    7:22:53.9    N45
3076    2691    Vahtra Kaido    Tallinn    7:23:21.9    M45
3077    2246    Sepp Aivo    Harju    7:23:25.8    M35
3078    2132    Timm Malle    Tartu    7:24:08.4    N40
3079    2983    Reiss Peeter    Tallinn    7:24:21.0    M21
3080    3268    Laande Avo    Harju    7:24:42.8    M21
3081    5579    Lahi Alar    Harju    7:24:57.5    M45
3082    2632    Laas Ann    Tallinn    7:25:31.9    N45
3083    5552    Sillari Anatoli    Tartu    7:26:04.8    M70
3084    2692    Tooming Sirje    Viljandi    7:26:08.2    N45
3085    5223    Leetsi Anne    Tartu    7:26:48.4    N55
3086    2670    Ruus Ants    Tartu    7:27:12.8    M65
3087    2705    Kaldam Kadri    Harju    7:27:33.3    N21
3088    1868    Nagl Helga    Austria    7:28:47.0    N55
3089    2014    Tommervik May Turid    Norra    7:28:50.8    N45
3090    1949    Kask Hetti    Rapla    7:29:47.8    M50
3091    2943    Nilsonne Harald    Rootsi    7:29:56.1    M45
3092    2019    Royrvik May Britt    Norra    7:31:19.0    N45
3093    2585    Tinn Aare    Tartu    7:31:50.9    M45
3094    2519    Mauring Siim    Viljandi    7:31:55.9    M21
3095    2520    Saluveer Lauri    Viljandi    7:31:56.2    M21
3096    2123    Linnas Ivo    Harju    7:32:16.3    M21
3097    2124    Kallejärv Anu    Harju    7:32:16.4    N21
3098    2081    Kulõk Marek    Järvamaa    7:32:18.6    M35
3099    5266    Plotniece  Anita    Läti    7:32:34.9    N21
3100    3064    Tammiste Heimo    Järvamaa    7:32:55.8    M35
3101    2247    Metsman Ülle    Tallinn    7:33:24.7    N21
3102    2642    Mesi Marko    Tartu    7:35:48.1    M21
3103    2666    Sepp Marje    Harju    7:36:15.9    N50
3104    5554    Oppar Rainis    Põlva    7:36:41.4    M21
3105    3063    Põldar Siiri    Tallinn    7:37:18.9    N35
3106    3106    Strauss Pille    Tallinn    7:38:12.7    N21
3107    2659    Tukmann Viktor    Tallinn    7:40:11.4    M70
3108    1703    Rohelsaar Janno    Rapla    7:40:17.8    M21
3109    2072    Kosemaa Jaanus    Tallinn    7:40:21.7    M35
3110    2075    Korju Eldur    Tallinn    7:40:26.9    M65
3111    2573    Kivi Mihkel    Tallinn    7:40:37.1    M21
3112    2401    Kozlov Kristjan    Tallinn    7:41:50.5    M21
3113    5355    Tellano Giulliana Marta    Itaalia    7:42:44.9    N50
3114    3035    Ploom Reinar    Tallinn    7:42:49.4    M21
3115    2660    Õunapuu Marina    Tallinn    7:43:05.8    N50
3116    2672    Pärtelpoeg Katrin    Tallinn    7:44:16.6    N35
3117    2459    Agu Aigar    Tallinn    7:45:12.6    M21
3118    2396    Reinik Koit    Tallinn    7:46:32.3    M50
3119    2490    Smutov Martin    Tartu    7:47:18.7    M21
3120    2404    Runno Virgo    Rapla    7:48:19.6    M20
3121    2049    Niitsoo Jaan    Rapla    7:48:19.7    M20
3122    1988    Taba Mati    Tartu    7:48:21.7    M70
3123    2783    Ein Elmet    Tallinn    7:48:23.0    M65
3124    2395    Hertmann Leo    Tallinn    7:51:15.9    M35
3125    1906    Sumilo Tatjana    Ida-Viru    7:51:51.1    N55
3126    2914    Uibo Maarja    Lääne-Viru    7:52:47.0    N35
3127    5218    Metsallik Janor    Rapla    7:52:56.7    M21
3128    5581    Pedajas Kaidur    Valga    7:53:10.9    M35
3129    3174    Käsper Marge    Tartu    7:54:06.8    N21
3130    5203    Luts Priit    Tallinn    7:54:28.0    M21
3131    1965    Laanemets Anneli    Tartu    7:55:35.1    N21
3132    2346    Puhm Maria    Tartu    7:55:58.5    N21
3133    2145    Timma Triin    Tartu    7:58:06.5    N20
3134    2345    Pajunurm Kristjan    Rapla    7:58:06.7    M20
3135    2678    Press Eda    Jõgeva    7:59:08.2    N50
3136    2402    Koppel Tiit    Harju    7:59:13.0    M50
3137    5519    Kuusik Villu    Tallinn    7:59:37.3    M21
3138    2156    Eesmaa Ulrika    Tallinn    8:01:16.0    N21
3139    2693    Viiding Virge    Tallinn    8:01:56.7    N21
3140    1409    Podpovedkin Vladimir    Ida-Viru    8:05:54.9    M50
3141    2199    Linde Jüri    Saaremaa    8:06:03.2    M35
3142    2703    Elvet Malle    Tartu    8:06:24.1    N55
3143    2956    Toomas Martin    Tallinn    8:07:37.7    M21
3144    2955    Kimmel Reigo    Harju    8:07:38.3    M21
3145    2708    Kaldmäe Kalle    Tartu    8:08:01.2    M21
3146    2059    Reimann Matis     Tallinn    8:08:41.4    M21
3147    2058    Hiiemets Enn    Tallinn    8:08:59.1    M21
3148    2460    Agu Risto    Tallinn    8:13:42.0    M35
3149    2681    Pinka Kristjan    Rapla    8:13:46.4    M21
3150    5577    Laurik Karin    Tallinn    8:16:28.4    N21
3151    1917    Leary Graham    Austraalia    8:17:06.2    M60
3152    1971    Sato Tadashi    Jaapan    8:20:01.4    M65
3153    2696    Aitaja Jaan    Tartu    8:24:02.5    M60
3154    2544    Kangilaski Tiina    Tallinn    8:27:17.4    N35
3155    3230    Kasemaa Tanel    Tallinn    8:32:46.0    M21
3156    2701    Laane Mare-Anne    Tallinn    8:42:22.7    N65
3157    2423    Janhunen Riitta    Soome    8:45:24.4    N50
3158    5207    Tammaru Mihkel    Harju    8:47:10.2    M21
3159    5208    Saarso Norman    Harju    8:47:19.3    M21
3160    3191    Pootsmaa Margus    Tallinn    8:51:58.0    M21
3161    5231    Zhelezkin Evgeny    Tallinn    8:55:32.8    M17
3162    2546    Hagensen Frants Hagen    Norra    8:58:52.9    M65
3163    2702    Pärna Viive    Läänemaa    9:09:02.8    N40
3164    2324    Põldmäe Martin    Tallinn    9:37:24.6    M21
3165    3224    Lõhmus Jürgen    Tallinn    9:45:18.8    M21



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +