Resultater Testløp Junior-VM Lang 2016



Resultater Testløp Junior-VM Lang
Nittedal, Akershus - 5. juni 2016

Arrangementstype: Orientering

 

D 17-20 E

7 000 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:07:29   9:38
2 Anine Lome Hamar OK 1:09:59 +2:30 9:59
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:13:02 +5:33 10:26
4 Synne Strand Asker Skiklubb 1:13:13 +5:44 10:27
5 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:13:26 +5:57 10:29
6 Tonje Vassend Fossum IF 1:14:06 +6:37 10:35
7 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:14:37 +7:08 10:39
8 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:15:09 +7:40 10:44
9 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:17:45 +10:16 11:06
10 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:18:06 +10:37 11:09
11 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:18:17 +10:48 11:11
12 Emma Arnesen Byåsen IL 1:20:38 +13:09 11:31
13 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 1:21:29 +14:00 11:38
14 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:21:47 +14:18 11:41
15 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:22:57 +15:28 11:51
16 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:23:10 +15:41 11:52
17 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:25:13 +17:44 12:10
18 Malin Sandstad Freidig 1:25:33 +18:04 12:13
19 Åse Bergan Nydalens SK 1:26:26 +18:57 12:20
20 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1:26:45 +19:16 12:23
21 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1:27:09 +19:40 12:27
22 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:27:25 +19:56 12:29
23 Frida Sæther Freidig 1:27:48 +20:19 12:32
24 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:28:06 +20:37 12:35
25 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:28:32 +21:03 12:38
26 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:29:00 +21:31 12:42
27 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:29:17 +21:48 12:45
28 Åshild Kolstad Freidig 1:29:27 +21:58 12:46
29 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:30:20 +22:51 12:54
30 Marte Hoff Hagen NTNUI 1:30:32 +23:03 12:56
31 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:31:10 +23:41 13:01
32 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:31:16 +23:47 13:02
33 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:31:20 +23:51 13:02
34 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:31:57 +24:28 13:08
35 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:32:31 +25:02 13:13
36 Ida Aurebekk Kristiansand OK 1:32:51 +25:22 13:15
37 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:32:58 +25:29 13:16
38 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:33:16 +25:47 13:19
39 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:33:46 +26:17 13:23
40 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:34:24 +26:55 13:29
41 Vera Melkild Freidig 1:34:35 +27:06 13:30
42 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:35:09 +27:40 13:35
43 Silje Hauge Hisøy OK 1:35:53 +28:24 13:41
44 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1:35:57 +28:28 13:42
45 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:38:15 +30:46 14:02
46 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:39:16 +31:47 14:10
47 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:40:00 +32:31 14:17
48 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:42:56 +35:27 14:42
49 Siri Moholth Kongsberg OL 1:43:10 +35:41 14:44
50 Martine Topstad Larvik OK 1:44:26 +36:57 14:55
51 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:44:32 +37:03 14:56
52 Julie Hjortland Larvik OK 1:46:16 +38:47 15:10
53 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:46:37 +39:08 15:13
54 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:49:40 +42:11 15:40
55 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:50:05 +42:36 15:43
56 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:50:14 +42:45 15:44
57 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:50:36 +43:07 15:48
58 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 1:50:58 +43:29 15:51
59 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:52:04 +44:35 16:00
60 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 1:55:20 +47:51 16:28
61 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:55:49 +48:20 16:32
62 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:56:10 +48:41 16:35
63 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:57:31 +50:02 16:47
64 Nora Torgersen Halden SK 2:00:18 +52:49 17:11
65 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 2:17:56 +1:10:27 19:42
66 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 2:23:26 +1:15:57 20:29
  Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert    

H 17-20 E

10 450 m, 93 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:19:20   7:35
2 Oskar Størmer Fossum IF 1:20:52 +1:32 7:44
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:23:15 +3:55 7:57
4 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:24:22 +5:02 8:04
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:25:01 +5:41 8:08
6 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:25:56 +6:36 8:13
7 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:26:00 +6:40 8:13
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:27:37 +8:17 8:23
9 Jørgen Baklid Konnerud IL 1:28:39 +9:19 8:28
10 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:28:40 +9:20 8:29
11 Håvard Irgens Kristiansand OK 1:29:28 +10:08 8:33
12 Erling Hjermstad Fossum IF 1:30:59 +11:39 8:42
13 Håvard Eidsmo Freidig 1:31:02 +11:42 8:42
14 Lukas Liland Nydalens SK 1:31:18 +11:58 8:44
15 Peter Nordbrøden Halden SK 1:34:15 +14:55 9:01
16 Kasper Fosser Heming Orientering 1:34:42 +15:22 9:03
17 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:37:12 +17:52 9:18
18 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:37:33 +18:13 9:20
19 Karl Fremstad Halden SK 1:37:54 +18:34 9:22
20 Anders Haga Raumar Orientering 1:38:07 +18:47 9:23
21 Oskar Spets Storhov Freidig 1:40:20 +21:00 9:36
22 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:40:32 +21:12 9:37
23 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:42:26 +23:06 9:48
24 Einar Melsom Fossum IF 1:42:57 +23:37 9:51
25 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:42:58 +23:38 9:51
26 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 1:44:17 +24:57 9:58
27 Elias Jonsson Nydalens SK 1:44:20 +25:00 9:59
28 Stian Sundsvik Frol IL 1:44:42 +25:22 10:01
29 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:45:00 +25:40 10:02
30 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:45:30 +26:10 10:05
31 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:46:05 +26:45 10:09
32 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:46:20 +27:00 10:10
33 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:46:51 +27:31 10:13
34 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:47:04 +27:44 10:14
35 August Asheim Birkeland Halden SK 1:47:19 +27:59 10:16
36 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:47:59 +28:39 10:20
37 Tarjei Holo Fossum IF 1:48:10 +28:50 10:21
38 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:48:41 +29:21 10:24
39 Sindre R Holt Hedrum OL 1:49:28 +30:08 10:28
40 Martin Borge Heir Fossum IF 1:49:43 +30:23 10:29
41 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:49:58 +30:38 10:31
42 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:50:12 +30:52 10:32
43 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:50:24 +31:04 10:33
44 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:50:41 +31:21 10:35
45 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 1:50:52 +31:32 10:36
46 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:51:15 +31:55 10:38
47 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:51:29 +32:09 10:40
48 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:51:49 +32:29 10:42
49 Anders Haugskott OL Trollelg 1:53:35 +34:15 10:52
50 Mathias Vindal Freidig 1:54:03 +34:43 10:54
51 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:54:09 +34:49 10:55
52 Lars Solli Mo OK 1:54:43 +35:23 10:58
53 Ole Wanvik Haugen Freidig 1:54:56 +35:36 10:59
54 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:55:37 +36:17 11:03
55 Sam Lunøe Nydalens SK 1:55:57 +36:37 11:05
56 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:58:35 +39:15 11:20
57 Kjetil Mølnvik Freidig 1:58:39 +39:19 11:21
58 Erlend Brendstuen Halden SK 1:58:42 +39:22 11:21
59 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:00:28 +41:08 11:31
60 Trygve Heggedal Kongsberg OL 2:00:56 +41:36 11:34
61 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 2:01:03 +41:43 11:35
62 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 2:02:53 +43:33 11:45
63 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 2:06:37 +47:17 12:06
64 Adrian Opheim Freidig 2:09:59 +50:39 12:26
65 Tobias Kristensen Larvik OK 2:13:42 +54:22 12:47
66 Mathias Hermstad Freidig 2:13:59 +54:39 12:49
67 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:14:09 +54:49 12:50
68 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:15:00 +55:40 12:55
69 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 2:16:53 +57:33 13:05
69 Sverre Narum OL Vallset/Stange 2:16:53 +57:33 13:05
71 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 2:19:51 +1:00:31 13:22
72 Per Ivar Stokland Ganddal IL 2:20:39 +1:01:19 13:27
73 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 2:21:45 +1:02:25 13:33
74 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 2:24:02 +1:04:42 13:46
75 Sverre Bang Støeng Hamar OK 2:27:36 +1:08:16 14:07
76 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 2:35:17 +1:15:57 14:51
77 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 2:48:26 +1:29:06 16:07
78 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 2:48:58 +1:29:38 16:10
  Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Rein Helle Mårdalen Freidig brutt    
  Håkon Grande Verdal OK brutt    
  Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering brutt    
  Eirik Langedal Breivik Nydalens SK brutt    
  Audun Rognerud Bøe Fossum IF brutt    
  Are Wigaard Oppsal Orientering brutt    
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL brutt    
  Marius Pytten Kristiansand OK brutt    
  Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett brutt    
  Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF brutt    
  Jørgen Vister Halden SK brutt    
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb brutt    
  Oscar Lyngen Frol IL brutt    

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +