Resultater Toblach-Cortina- Ski Classics 6 - Menn 2018



Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 6 - Menn - 50 km, klassisk
Toblach til Cortina, Italia - 3. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Toblach-Cortina
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Toblach-Cortina

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:15:43.1
2 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:15:43.6+(0.5)
3 Sergey Ustiugov RUS   2:15:43.7+(0.6)
4 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:15:44.0+(0.9)
5 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:15:44.0+(0.9)
6 Oskar Kardin SWE Team Santander 2:15:44.1+(1.0)
7 Anders Aukland NOR Team Santander 2:15:44.2+(1.0)
8 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:15:44.2+(1.1)
9 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 2:15:44.7+(1.6)
10 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:15:44.7+(1.6)
11 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:15:44.8+(1.7)
12 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:15:45.2+(2.1)
13 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:15:47.0+(3.9)
14 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:15:47.2+(4.1)
15 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:15:48.2+(5.1)
16 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 2:16:25.5+(42.4)
17 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:17:02.4+(1:19.3)
17 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:17:02.4+(1:19.3)
19 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 2:17:02.9+(1:19.8)
20 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 2:17:03.5+(1:20.4)
21 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 2:17:03.7+(1:20.6)
22 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:17:06.1+(1:23.0)
23 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:17:16.5+(1:33.4)
24 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 2:17:32.2+(1:49.0)
25 Jens Eriksson SWE Team Tynell 2:18:17.8+(2:34.7)
26 Runar Skaug Mathisen NOR Team Telemark 2:18:18.2+(2:35.1)
27 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:18:20.9+(2:37.8)
28 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 2:18:21.1+(2:38.0)
29 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 2:18:21.8+(2:38.7)
30 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 2:18:22.2+(2:39.1)
31 Anders Gløersen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:18:39.5+(2:56.4)
32 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 2:19:12.0+(3:28.9)
33 Stian Berg NOR Team Synnfjell 2:19:26.8+(3:43.7)
34 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 2:19:46.2+(4:03.1)
35 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 2:20:07.0+(4:23.9)
36 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 2:20:07.6+(4:24.5)
37 Thomas Wick GER   2:21:21.3+(5:38.2)
38 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:21:33.1+(5:50.0)
39 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 2:22:00.8+(6:17.7)
40 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:22:07.2+(6:24.1)
41 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:22:07.5+(6:24.4)
42 Johan Lövgren SWE Team Igne 2:22:36.9+(6:53.7)
43 Björn Rydvall SWE Team Igne 2:22:37.9+(6:54.8)
44 Gleb Retivykh RUS   2:23:05.0+(7:21.9)
45 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:24:19.0+(8:35.9)
46 Thomas EKREN NOR   2:24:47.1+(9:04.0)
47 Simone Bosin ITA   2:24:47.7+(9:04.5)
48 Øyvind Røgenes NOR Team Yoko Optiwax 2:24:48.4+(9:05.3)
49 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 2:25:14.8+(9:31.7)
50 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:25:38.4+(9:55.3)
51 Viktor Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:25:39.4+(9:56.2)
52 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 2:25:50.8+(10:07.7)
53 Thomas Bormolini ITA   2:26:32.9+(10:49.8)
54 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2:27:19.6+(11:36.5)
55 Gianluca Cologna SUI Team Forever Nordic 2:27:51.8+(12:08.6)
56 Lasse Hulgaard DEN Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:28:03.8+(12:20.7)
57 Erling Viljugrein Stølen NOR   2:28:04.1+(12:21.0)
58 Nicolas Bormolini ITA   2:28:04.8+(12:21.7)
59 Atle Smenes NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:28:04.9+(12:21.8)
60 Sergey Spirin RUS   2:28:04.9+(12:21.8)