Resultater Tøffen 2016



Resultater Tøffen
Larvik, Vestfold - 26. desember 2016

Arrangementstype: Orientering

Damer - Tøfflus

3 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 46:31   14:32  
2 Julia Nataza Gundersen Hedrum OL 47:14 +0:43 14:45  
3 Kristin Johansson Hedrum OL 50:18 +3:47 15:43  
4 Karin Kittilsen Stokke IL 59:56 +13:25 18:43  
5 Elin Bordøy Hedrum OL 1:00:43 +14:12 18:58  
6 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:02:50 +16:19 19:38  

Damer - Tøffeln

4 890 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Fremstad Larvik OK 43:45   8:56  
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 43:52 +0:07 8:58  
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 45:30 +1:45 9:18  
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 48:32 +4:47 9:55  
5 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 50:23 +6:38 10:18  
6 Hilde Vassend Porsgrunn OL 50:29 +6:44 10:19  
7 Kari Christiansen Sandefjord OK 51:39 +7:54 10:33  
8 Grete Hovi Skien OK 55:15 +11:30 11:17  
9 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 57:52 +14:07 11:50  
10 Gunn Marken Bjerva Drangedal OL 59:24 +15:39 12:08  
11 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:00:30 +16:45 12:22  
12 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:01:44 +17:59 12:37  
13 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:02:21 +18:36 12:45  
14 Hanna Johansson Hedrum OL 1:02:28 +18:43 12:46  
15 Lise Horntvedt Larvik OK 1:02:43 +18:58 12:49  
16 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:02:45 +19:00 12:49  
17 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:10:05 +26:20 14:19  
  Serine Kierulf Dirdal Larvik OK brutt      

Damer - Tøffen

9 940 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Louise Oram Bækkelagets SK 1:32:01   9:15  
2 Ingrid Undstad Larvik OK 1:45:34 +13:33 10:37  

Herrer - Tøfflus

3 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 40:19   12:35  
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 42:24 +2:05 13:15  
3 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 47:33 +7:14 14:51  
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 54:37 +14:18 17:04  
5 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 58:02 +17:43 18:08  
6 Anton Lomme Hedrum OL 1:00:35 +20:16 18:55  
7 Helge Halvorsen Larvik OK 1:08:28 +28:09 21:23  
8 Sven Helge Horntvedt Ingen klubb 1:10:22 +30:03 21:59  
9 Arnt Erik Holter NOTEAM 1:10:40 +30:21 22:05  

Herrer - Tøffeln

4 890 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 40:27   8:16  
2 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:32 +3:05 8:54  
3 Iver Ringheim Larvik OK 45:17 +4:50 9:15  
4 Lars Fremstad Larvik OK 45:46 +5:19 9:21  
5 Jan Gatevold Porsgrunn OL 46:46 +6:19 9:33  
6 Lars Erik Gjein Fossum IF 49:39 +9:12 10:09  
7 Erik Bergsbakk Holter Larvik OK 50:07 +9:40 10:14  
8 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 51:50 +11:23 10:35  
9 Tom Saga Skien OK 52:03 +11:36 10:38  
10 Tom Aasrum Hedrum OL 54:10 +13:43 11:04  
11 Harald Hovi Skien OK 55:33 +15:06 11:21  
12 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 57:52 +17:25 11:50  
13 Olav Nipen IL Tyrving 1:01:38 +21:11 12:36  
14 Runar Kittilsen Stokke IL 1:02:11 +21:44 12:42  
15 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:02:16 +21:49 12:44  
16 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:02:34 +22:07 12:47  
17 Tor Sverre Skåra Egersund OK 1:04:13 +23:46 13:07  
18 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:05:41 +25:14 13:25  
19 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:06:33 +26:06 13:36  
20 Atle Remme Porsgrunn OL 1:07:26 +26:59 13:47  
21 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:07:29 +27:02 13:48  
22 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:07:55 +27:28 13:53  
23 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:08:43 +28:16 14:03  
24 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:09:10 +28:43 14:08  
25 Einar Dreng Larvik OK 1:10:19 +29:52 14:22  
26 Espen Johnsen Hedrum OL 1:15:47 +35:20 15:29  
27 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:15:57 +35:30 15:31  
28 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:28:29 +48:02 18:05  
  Theodor Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert      

Herrer - Tøffen

9 940 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thomas Nipen Nydalens SK 1:08:44   6:54  
2 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:08:48 +0:04 6:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Karl Fremstad Halden SK 1:08:53 +0:09 6:55  
4 Christian Bøen Kristiansand OK 1:09:13 +0:29 6:57  
5 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:09:25 +0:41 6:59  
6 Mathias Nipen Bækkelagets SK 1:10:01 +1:17 7:02  
7 Øyvind Helgerud Halden SK 1:12:11 +3:27 7:15  
8 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:13:28 +4:44 7:23  
9 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:13:48 +5:04 7:25  
10 Sindre R Holt Hedrum OL 1:13:55 +5:11 7:26  
11 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:14:49 +6:05 7:31  
12 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 1:14:50 +6:06 7:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
13 Frode Nysæter Skien OK 1:20:18 +11:34 8:04  
14 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:23:42 +14:58 8:25  
15 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:28:41 +19:57 8:55  
16 Tobias Kristensen Larvik OK 1:31:15 +22:31 9:10  
17 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:31:24 +22:40 9:11  
18 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1:35:47 +27:03 9:38  
19 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1:41:24 +32:40 10:12  
20 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:42:30 +33:46 10:18  
21 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:43:40 +34:56 10:25  
22 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:48:53 +40:09 10:57  
23 Tor Ringstad Hedrum OL 1:53:53 +45:09 11:27  
24 Tom Kristensen Larvik OK 1:58:23 +49:39 11:54  

Tøffer'n(N)

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 22:25 +2:10 14:00  
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 17:10   10:43  
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 30:10 +9:55 18:51  
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 21:41 +1:26 13:33  
0 Martin Dybvik Stokke IL 20:15   12:39  
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 17:05   10:40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +