-->

Resultater Tøffen 2019



Resultater Tøffen
Larvik, Vestfold - 29. desember 2019

Arrangementstype: Orientering

Damer - Tøfflus

3 230 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rita Raastad Skien OK 50.08   15.31
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 50.09 +0.01 15.31
3 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 52.00 +1.52 16.05
4 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 52.54 +2.46 16.22
5 Randi Kristin Nærum Larvik OK 53.07 +2.59 16.26
6 Margareta Brynhildsen Stokke IL 56.19 +6.11 17.26
7 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1.02.11 +12.03 19.15
8 Gerd Langseth Larvik OK 1.02.16 +12.08 19.16
9 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1.06.12 +16.04 20.29
10 Elisabeth Røed Andebu IL 1.06.45 +16.37 20.39
11 Mie Zagar Larvik OK 1.07.53 +17.45 21.00
12 Elin Bordøy Hedrum OL 1.07.57 +17.49 21.02
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

Damer - Tøffeln

5 020 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1.09.11   13.46
2 Grete Hovi Skien OK 1.18.03 +8.52 15.32
3 Wenche Eikås Sandefjord OK 1.39.40 +30.29 19.51
4 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 2.14.05 +1.04.54 26.42
5 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 2.14.11 +1.05.00 26.43
  Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL ikke startet    

Damer - Tøffen

9 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 1.35.25   10.26

Herrer - Tøfflus

3 230 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 29.43   9.12
2 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 43.25 +13.42 13.26
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 47.43 +18.00 14.46
4 Rolf Gjølberg Larvik OK 51.16 +21.33 15.52
5 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 52.48 +23.05 16.20
6 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 53.43 +24.00 16.37
7 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 55.55 +26.12 17.18
8 Magne Klovning Porsgrunn OL 57.58 +28.15 17.56
9 Niclas Gunnerød Stokke IL 1.00.29 +30.46 18.43
10 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1.01.37 +31.54 19.04
11 Morten Andresen OK Skeidi 1.06.24 +36.41 20.33
12 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1.17.57 +48.14 24.07
  Einar Dreng Larvik OK brutt    

Herrer - Tøffeln

5 020 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 53.31   10.39
2 Lars Fremstad Larvik OK 54.01 +0.30 10.45
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 54.06 +0.35 10.46
4 Helge Gisholt OK Skeidi 54.16 +0.45 10.48
5 Tom Aasrum Hedrum OL 1.05.09 +11.38 12.58
6 Per Henrik Zagar Larvik OK 1.06.07 +12.36 13.10
7 Frode Robertsen Stokke IL 1.06.22 +12.51 13.13
8 Espen Raastad Skien OK 1.09.40 +16.09 13.52
9 Espen Johnsen Hedrum OL 1.09.59 +16.28 13.56
10 Jens Didrik Berg Larvik OK 1.12.05 +18.34 14.21
11 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 1.12.54 +19.23 14.31
12 Brage Eikås Sandefjord OK 1.13.22 +19.51 14.36
13 Kjell Einar Aadnevik TIF Viking 1.13.39 +20.08 14.40
14 Helge Fossheim Hedrum OL 1.13.49 +20.18 14.42
15 Roger Lysnes Hedrum OL 1.13.51 +20.20 14.42
16 Bjørn  Lie Porsgrunn OL 1.17.43 +24.12 15.28
17 Ludvig Johnsen Hedrum OL 1.25.35 +32.04 17.02
18 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1.26.21 +32.50 17.12
19 Lars Erik Gjein Fossum IF 1.26.54 +33.23 17.18
20 Jens G. Dybvik Stokke IL 1.26.56 +33.25 17.19
21 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 1.27.01 +33.30 17.20
22 Elling Aakre Andebu IL 1.28.41 +35.10 17.39
23 Ole Johansson Porsgrunn OL 1.29.11 +35.40 17.45
24 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1.46.29 +52.58 21.12
25 Ingvar Braaten Modum OL 1.57.10 +1.03.39 23.20
26 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 2.02.21 +1.08.50 24.22
27 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2.06.11 +1.12.40 25.08
  Harald Hovi Skien OK diskvalifisert    

Herrer - Tøffen

9 140 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 1.09.14   7.34
2 Tobias Kristensen NTNUI 1.21.03 +11.49 8.52
3 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1.21.28 +12.14 8.54
4 Eirik Ravnan Stokke IL 1.27.02 +17.48 9.31
5 Frode Nysæter Skien OK 1.27.16 +18.02 9.32
6 Georg Ellila Stokke IL 1.34.58 +25.44 10.23
7 Anders Bjørningstad Kristoffersen Kristiansand OK 1.36.20 +27.06 10.32
8 Øyvind Hylleseth Skien OK 1.42.11 +32.57 11.10
9 Tom Kristensen Larvik OK 1.44.42 +35.28 11.27
10 Stein Blomseth Lillomarka OL 1.45.42 +36.28 11.33
11 Tor Ringstad Hedrum OL 1.56.20 +47.06 12.43
12 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 1.56.27 +47.13 12.44
13 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1.58.57 +49.43 13.00
14 Jonas Eikås Sandefjord OK 2.01.46 +52.32 13.19

Tøffer'n(N)

1 680 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Melsom Bjerke Stokke IL 29.49   17.44
2 Laure Dallongeville Stokke IL 29.54 +0.05 17.47
3 Magnus Frøyd Larvik OK 52.35 +22.46 31.17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +