Resultater Tour de Orientering - Løp 1 - 2016



Resultater Tour de Orientering - Løp 1 av 3
Stavanger, Rogaland - 9. april 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

 520 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Odland Paulsen Bjerkreim 2:18   4:25
1 Stine Gilje Ålgård Orientering 2:18   4:25
3 Ina Odland Paulsen Bjerkreim 2:19 +0:01 4:27
4 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 2:23 +0:05 4:35
5 Synne Skeie Petterson Egersund OK 2:26 +0:08 4:40
6 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 2:33 +0:15 4:54
7 Livar Oftedal Ålgård Orientering 2:38 +0:20 5:03
8 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 2:42 +0:24 5:11
8 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 2:42 +0:24 5:11
10 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 2:44 +0:26 5:15
11 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 2:50 +0:32 5:26
12 Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 2:53 +0:35 5:32
13 Nina Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:54 +0:36 5:34
13 Marius Rødde Ganddal IL 2:54 +0:36 5:34
15 Brage Laugaland Ålgård Orientering 2:58 +0:40 5:42
16 Julie M Helland Egersund OK 3:01 +0:43 5:48
17 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 3:03 +0:45 5:51
18 Maren Oftedal Ålgård Orientering 3:06 +0:48 5:57
19 Helene Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 3:07 +0:49 5:59
20 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 3:18 +1:00 6:20
21 Kristoffer Levang Sandnes IL (Rogaland) 3:31 +1:13 6:45
22 Stine Kleppa Ålgård Orientering 4:00 +1:42 7:41
23 Mari Vølstad Ålgård Orientering 4:03 +1:45 7:47
24 Julie Gilje Ålgård Orientering 4:09 +1:51 7:58
25 Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 4:18 +2:00 8:16
26 Maiken Rode Ålgård Orientering 4:22 +2:04 8:23
27 Ihne Rode Ålgård Orientering 4:31 +2:13 8:41
28 Sjur Undheim Ålgård Orientering 4:52 +2:34 9:21
29 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 4:53 +2:35 9:23
30 Vetle Laugaland Ålgård Orientering 5:30 +3:12 10:34
  Odne van Zanten Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

D -10

 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 3:03 +0:49 5:51
1 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 2:14   4:17

D 11-12

 520 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 2:00   3:50
2 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 2:15 +0:15 4:19
3 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:19 +0:19 4:27
4 Alida Oftedal Ålgård Orientering 2:21 +0:21 4:31
5 Anna Taksdal Ganddal IL 2:25 +0:25 4:38
6 Ane Nevland Ålgård Orientering 2:26 +0:26 4:40
7 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 2:35 +0:35 4:58
8 Thea Beate Puntervold Egersund OK 2:41 +0:41 5:09

D 11-12N

 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Gilje Ålgård Orientering 2:18   4:25
1 Helene Solheim Volden Ålgård Orientering 2:48 +0:30 5:23
2 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 2:59 +0:41 5:44

D 13-16B

 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celina Iversen Åse Egersund OK 2:32   4:52
2 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 2:51 +0:19 5:28

D 17-A kort

 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 3:57   7:35

D 17-B

 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 4:00 +4:00 7:41

C-Åpen

 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gilje Ålgård Orientering 2:08   4:06
1 Aina Solheim Ålgård Orientering 3:00 +0:52 5:46

D 50-

 520 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 4:00 +1:35 7:41
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 2:25   4:38
2 Mette M Nødland Ålgård Orientering 2:30 +0:05 4:48
3 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 2:31 +0:06 4:50
4 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 2:39 +0:14 5:05
5 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 2:45 +0:20 5:17
6 Kristin Skadsem Ganddal IL 3:19 +0:54 6:22
7 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 34:00 +31:35 1:05:23

D 60-

 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 3:48   7:18

D 70-

 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Aaslid Egersund OK 3:10   6:05
1 Synnøve Fuglestad Ålgård Orientering 4:00 +0:50 7:41
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 3:28 +0:18 6:40

H 11-12

 520 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 2:04   3:58
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 2:10 +0:06 4:10
3 Edvin Aakre Egersund OK 2:13 +0:09 4:15
4 Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering 2:14 +0:10 4:17
5 Øyvind Lamark Ganddal IL 2:21 +0:17 4:31
6 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 2:22 +0:18 4:33
7 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 2:25 +0:21 4:38
8 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 2:31 +0:27 4:50
9 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 3:02 +0:58 5:50

H 11-12N

 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Espedal Ålgård Orientering 2:17   4:23
2 Adrian Ueland Ålgård Orientering 2:18 +0:01 4:25
3 Morten Espedal Ålgård Orientering 2:24 +0:07 4:36
4 Marius Ueland Ålgård Orientering 2:31 +0:14 4:50
5 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 2:34 +0:17 4:56
6 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 3:22 +1:05 6:28

H 13-16B

 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Horpestad Egersund OK 2:03   3:56
2 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 2:10 +0:07 4:10
3 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 2:17 +0:14 4:23
4 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 2:18 +0:15 4:25
5 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 2:21 +0:18 4:31
6 Elias Eidsvåg Ganddal IL 2:23 +0:20 4:35
7 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 2:29 +0:26 4:46

H 17-A kort

 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Petterson Egersund OK 2:07   4:04
1 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 4:00 +1:53 7:41
2 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 2:28 +0:21 4:44

H 17-B

 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 4:00   7:41

H 17-N

 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Opstad Egersund OK 3:56   7:33

H 50-

 520 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 4:00 +2:07 7:41
1 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 4:00 +2:07 7:41
1 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 4:00 +2:07 7:41
1 Paul Terje Haarr Ganddal IL 4:00 +2:07 7:41
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:53   3:37
1 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 4:00 +2:07 7:41
1 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 4:00 +2:07 7:41
2 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 1:58 +0:05 3:46
3 Otte Omdal Ganddal IL 2:06 +0:13 4:02
4 Tor Brekken Ganddal IL 2:09 +0:16 4:08
5 Arild Aasheim Ganddal IL 2:16 +0:23 4:21
6 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 2:18 +0:25 4:25
7 Per Ingar Hadland Ganddal IL 2:41 +0:48 5:09

H 60-

 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 2:29   4:46
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 4:00 +1:31 7:41
1 Ove Oaland Ganddal IL 4:00 +1:31 7:41
2 Kjell Svihus Ganddal IL 2:55 +0:26 5:36
3 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 3:07 +0:38 5:59
4 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 3:14 +0:45 6:13

H 70-

 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Aaslid Egersund OK 2:31   4:50
1 Arnulf Fuglestad Ålgård Orientering 4:00 +1:29 7:41
1 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 4:00 +1:29 7:41
2 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 2:49 +0:18 5:25
3 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 3:04 +0:33 5:53
4 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 3:12 +0:41 6:09

H 13-16

 520 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 1:45   3:21
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:48 +0:03 3:27
3 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 1:49 +0:04 3:29
4 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:51 +0:06 3:33
5 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 1:55 +0:10 3:41
6 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 1:57 +0:12 3:45
7 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 1:59 +0:14 3:48
7 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1:59 +0:14 3:48
9 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 2:00 +0:15 3:50
10 Tobias Rødde Ganddal IL 2:04 +0:19 3:58
11 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 2:05 +0:20 4:00
12 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 2:20 +0:35 4:29
13 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 2:25 +0:40 4:38

D 13-16

 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pippa Carcas Interlopers 1:56   3:43
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 2:05 +0:09 4:00
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 2:06 +0:10 4:02
4 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 2:11 +0:15 4:11
5 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 2:14 +0:18 4:17
6 Ingrid Lamark Ganddal IL 2:19 +0:23 4:27
7 Julie Puntervold Egersund OK 3:08 +1:12 6:01

H 17-

 520 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 4:00 +2:23 7:41
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 1:37   3:06
1 Trond Lamark Ganddal IL 4:00 +2:23 7:41
2 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 1:39 +0:02 3:10
3 Sondre Taugbøl Lomeland Ålgård Orientering 1:40 +0:03 3:12
3 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:40 +0:03 3:12
5 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:44 +0:07 3:20
6 Kenneth Mydland Egersund OK 1:47 +0:10 3:25
7 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:48 +0:11 3:27
8 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:52 +0:15 3:35
9 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 1:55 +0:18 3:41
10 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 1:58 +0:21 3:46
11 Fredrik Sandal Ganddal IL 2:02 +0:25 3:54
12 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 2:03 +0:26 3:56
13 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 2:05 +0:28 4:00
13 Oddvar Taksdal Ganddal IL 2:05 +0:28 4:00
15 Nils Tore Puntervold Egersund OK 2:06 +0:29 4:02
15 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 2:06 +0:29 4:02
17 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 2:07 +0:30 4:04
18 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 2:08 +0:31 4:06
19 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 2:09 +0:32 4:08

D 17-

 520 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:58   3:46
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 2:00 +0:02 3:50
3 Jorunn Hadland Egersund OK 2:06 +0:08 4:02
4 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 2:07 +0:09 4:04
5 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 2:22 +0:24 4:33
6 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 2:36 +0:38 5:00
6 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 2:36 +0:38 5:00
8 Trine Bolstad Ganddal IL 2:37 +0:39 5:01
9 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 2:38 +0:40 5:03
10 Vibeke Lamark Ganddal IL 2:42 +0:44 5:11
11 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 2:46 +0:48 5:19
12 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 2:47 +0:49 5:21
13 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 2:49 +0:51 5:25

B åpen

 520 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Lode Ålgård Orientering 1:52   3:35
2 Kjetil Torgersen Egersund OK 2:03 +0:11 3:56
3 Per Inge Espedal Ålgård Orientering 2:18 +0:26 4:25
4 Tore Rødde Ganddal IL 2:24 +0:32 4:36
5 Olav Helland Egersund OK 2:27 +0:35 4:42
6 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 2:56 +1:04 5:38
7 Maria Nilsson Ganddal IL 3:06 +1:14 5:57
8 Arild Svihus Ganddal IL 3:18 +1:26 6:20


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +