Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint - Finale - Menn 2018



Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint, finale, fri - Menn
Toblach, Italia - 29. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 3 JOUVE Richard 1994 FRA
3 2 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
4 5 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
5 7 IVERSEN Emil 1991 NOR
6 11 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
7 4 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
8 9 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
9 6 SVENSSON Oskar 1995 SWE
10 17 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
11 18 STAREGA Maciej 1990 POL
12 25 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
13 15 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
14 16 PETERSON Teodor 1988 SWE
15 30 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
16 10 THORN Viktor 1996 SWE
17 19 CLUGNET James 1996 GBR
18 24 GROS Baptiste 1990 FRA
19 27 JAY Renaud 1991 FRA
20 29 NIZZI Enrico 1990 ITA
21 13 BOLGER Kevin 1993 USA
22 14 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
23 22 SIMENC Miha 1995 SLO
24 23 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
25 28 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
26 8 HAMILTON Simeon 1987 USA
27 12 BALDAUF Dominik 1992 AUT
28 20 HEDIGER Jovian 1990 SUI
29 21 ZELGER Stefan 1995 ITA
30 26 RUEESCH Jason 1994 SUI

31 31 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
32 32 SCHAAD Roman 1993 SUI
33 33 VUORINEN Lauri 1995 FIN
34 34 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
35 35 LARKOV Andrey 1989 RUS
36 36 RASTELLI Maicol 1991 ITA
37 37 FURGER Roman 1990 SUI
38 38 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS
39 39 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
40 40 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
41 41 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
42 42 OLEX Max 1989 GER
43 43 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
44 44 TAMMJARV Karel 1989 EST
45 45 BURY Kamil 1995 POL
46 46 HABENICHT Tobias 1993 AUT
47 47 KAESER Erwan 1992 SUI
48 48 NOECKLER Dietmar 1988 ITA
49 49 MULLER Claudio 1992 ITA
50 50 HARVEY Alex 1988 CAN
51 51 YOUNG Andrew 1992 GBR
52 52 BURY Dominik 1996 POL
53 53 SPITSOV Denis 1996 RUS
54 54 COLOGNA Dario 1986 SUI
55 55 KILP Marko 1993 EST
55 56 VALJAS Len 1988 CAN
57 57 BELOV Evgeniy 1990 RUS
58 58 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
59 59 RANKEL Raido 1990 EST
60 60 LAGESON Simon 1994 SWE

61 61 HAUKE Max 1992 AUT
62 62 THOMPSON Bob 1991 CAN
63 63 BIELER Livio 1993 SUI
64 64 KLEE Beda 1996 SUI
65 65 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS
66 66 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
67 67 TOENSETH Didrik 1991 NOR
68 68 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
69 69 BING Thomas 1990 GER
70 70 FELLNER Adam 1993 CZE
71 71 BRUGGER Janosch 1997 GER
72 72 BAUMANN Jonas 1990 SUI
73 73 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
74 74 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
74 75 MAETTIG Valentin 1990 GER
76 76 BJORNSEN Erik 1991 USA
77 77 ROETHE Sjur 1988 NOR
78 78 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ
79 79 KATZ Andreas 1988 GER
80 80 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
81 81 STADLOBER Luis 1991 AUT
82 82 BIEDERMANN Michael 1996 LIE
83 83 LAPIERRE Jules 1996 FRA
83 84 KNOP Petr 1994 CZE
85 85 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
86 86 CHANLOUNG Mark 1995 THA
87 87 PARISSE Clement 1993 FRA
88 88 BIKSE Indulis 1995 LAT
89 89 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE
90 90 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS

91 91 DOBLER Jonas 1991 GER
92 92 BOEGL Lucas 1990 GER
93 93 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN
94 94 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR
95 95 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
96 96 GARDENER Stefano 1990 ITA
97 97 WICK Thomas 1991 GER
98 98 DAPRA Simone 1997 ITA
99 99 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996 AND
100 100 LIVERS Toni 1983 SUI
101 101 HEIKKINEN Matti 1983 FIN
102 102 VOEGELI Martin 1995 LIE
103 103 NOTZ Florian 1992 GER
104 104 DADIC Edi 1993 CRO
105 105 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +