Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint - Prolog - Menn 2018

Resultater Tour de Ski - 1. etappe - Sprint, prolog, fri - Menn
Toblach, Italia - 29. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 20 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:16.86 0.00 0.00
2 17 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:18.08 +1.22 10.70
3 39 JOUVE Richard 1994 FRA 2:18.81 +1.95 17.10
4 19 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:19.09 +2.23 19.55
5 4 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:19.10 +2.24 19.64
6 31 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:19.20 +2.34 20.52
7 21 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:19.48 +2.62 22.97
8 33 HAMILTON Simeon 1987 USA 2:19.86 +3.00 26.30
9 18 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:19.87 +3.01 26.39
10 7 THORN Viktor 1996 SWE 2:19.98 +3.12 27.36
11 25 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:20.20 +3.34 29.29
12 38 BALDAUF Dominik 1992 AUT 2:20.55 +3.69 32.35
13 48 BOLGER Kevin 1993 USA 2:20.84 +3.98 34.90
14 10 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:21.00 +4.14 36.30
15 9 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:21.22 +4.36 38.23
16 28 PETERSON Teodor 1988 SWE 2:21.24 +4.38 38.40
17 30 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:21.43 +4.57 40.07
18 43 STAREGA Maciej 1990 POL 2:21.77 +4.91 43.05
19 51 CLUGNET James 1996 GBR 2:21.85 +4.99 43.75
20 34 HEDIGER Jovian 1990 SUI 2:21.92 +5.06 44.37
21 52 ZELGER Stefan 1995 ITA 2:21.93 +5.07 44.45
22 49 SIMENC Miha 1995 SLO 2:21.96 +5.10 44.72
23 41 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 2:22.13 +5.27 46.21
24 29 GROS Baptiste 1990 FRA 2:22.18 +5.32 46.65
25 40 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 2:22.43 +5.57 48.84
26 99 RUEESCH Jason 1994 SUI 2:22.44 +5.58 48.93
27 32 JAY Renaud 1991 FRA 2:22.46 +5.60 49.10
28 82 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 2:22.51 +5.65 49.54
29 74 NIZZI Enrico 1990 ITA 2:22.57 +5.71 50.07
30 27 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:22.71 +5.85 51.29

31 15 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 2:22.74 +5.88 51.56
32 37 SCHAAD Roman 1993 SUI 2:22.78 +5.92 51.91
33 42 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:22.91 +6.05 53.05
34 47 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 2:23.00 +6.14 53.84
35 14 LARKOV Andrey 1989 RUS 2:23.03 +6.17 54.10
36 35 RASTELLI Maicol 1991 ITA 2:23.07 +6.21 54.45
37 44 FURGER Roman 1990 SUI 2:23.16 +6.30 55.24
38 54 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 2:23.22 +6.36 55.77
39 68 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 2:23.28 +6.42 56.29
40 11 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 2:23.33 +6.47 56.73
41 12 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 2:23.46 +6.60 57.87
42 64 OLEX Max 1989 GER 2:23.57 +6.71 58.83
43 23 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 2:23.64 +6.78 59.45
44 58 TAMMJARV Karel 1989 EST 2:23.75 +6.89 60.41
45 60 BURY Kamil 1995 POL 2:23.76 +6.90 60.50
46 76 HABENICHT Tobias 1993 AUT 2:23.80 +6.94 60.85
47 53 KAESER Erwan 1992 SUI 2:23.91 +7.05 61.81
48 71 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 2:23.99 +7.13 62.52
49 84 MULLER Claudio 1992 ITA 2:24.01 +7.15 62.69
50 26 HARVEY Alex 1988 CAN 2:24.02 +7.16 62.78
51 36 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:24.06 +7.20 63.13
52 75 BURY Dominik 1996 POL 2:24.17 +7.31 64.09
53 6 SPITSOV Denis 1996 RUS 2:24.21 +7.35 64.45
54 2 COLOGNA Dario 1986 SUI 2:24.22 +7.36 64.53
55 57 KILP Marko 1993 EST 2:24.32 +7.46 65.41
55 62 VALJAS Len 1988 CAN 2:24.32 +7.46 65.41
57 16 BELOV Evgeniy 1990 RUS 2:24.35 +7.49 65.67
58 46 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 2:24.59 +7.73 67.78
59 63 RANKEL Raido 1990 EST 2:24.70 +7.84 68.74
60 87 LAGESON Simon 1994 SWE 2:24.80 +7.94 69.62

61 97 HAUKE Max 1992 AUT 2:24.94 +8.08 70.85
62 59 THOMPSON Bob 1991 CAN 2:24.96 +8.10 71.02
63 66 BIELER Livio 1993 SUI 2:25.44 +8.58 75.23
64 69 KLEE Beda 1996 SUI 2:25.69 +8.83 77.42
65 73 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 2:25.72 +8.86 77.69
66 1 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 2:25.79 +8.93 78.30
67 13 TOENSETH Didrik 1991 NOR 2:25.85 +8.99 78.83
68 86 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 2:25.86 +9.00 78.91
69 55 BING Thomas 1990 GER 2:26.05 +9.19 80.58
70 100 FELLNER Adam 1993 CZE 2:26.29 +9.43 82.68
71 3 BRUGGER Janosch 1997 GER 2:26.35 +9.49 83.21
72 70 BAUMANN Jonas 1990 SUI 2:26.64 +9.78 85.75
73 8 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 2:26.82 +9.96 87.33
74 56 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 2:27.15 +10.29 90.22
74 78 MAETTIG Valentin 1990 GER 2:27.15 +10.29 90.22
76 45 BJORNSEN Erik 1991 USA 2:27.24 +10.38 91.01
77 24 ROETHE Sjur 1988 NOR 2:27.25 +10.39 91.10
78 50 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 2:27.37 +10.51 92.15
79 80 KATZ Andreas 1988 GER 2:27.48 +10.62 93.12
80 5 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 2:27.61 +10.75 94.26
81 61 STADLOBER Luis 1991 AUT 2:27.71 +10.85 95.13
82 83 BIEDERMANN Michael 1996 LIE 2:28.03 +11.17 97.94
83 92 LAPIERRE Jules 1996 FRA 2:28.12 +11.26 98.73
83 93 KNOP Petr 1994 CZE 2:28.12 +11.26 98.73
85 89 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 2:28.14 +11.28 98.90
86 79 CHANLOUNG Mark 1995 THA 2:28.15 +11.29 98.99
87 22 PARISSE Clement 1993 FRA 2:28.32 +11.46 100.48
88 94 BIKSE Indulis 1995 LAT 2:28.47 +11.61 101.80
89 85 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 2:28.56 +11.70 102.59
90 67 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 2:28.60 +11.74 102.94

91 88 DOBLER Jonas 1991 GER 2:28.69 +11.83 103.73
92 91 BOEGL Lucas 1990 GER 2:28.81 +11.95 104.78
93 81 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN 2:29.03 +12.17 106.71
94 65 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 2:29.11 +12.25 107.41
95 90 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 2:29.44 +12.58 110.30
96 105 GARDENER Stefano 1990 ITA 2:29.70 +12.84 112.58
97 77 WICK Thomas 1991 GER 2:29.82 +12.96 113.63
98 96 DAPRA Simone 1997 ITA 2:30.16 +13.30 116.62
99 103 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996 AND 2:30.25 +13.39 117.40
100 104 LIVERS Toni 1983 SUI 2:31.65 +14.79 129.68
101 102 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 2:31.67 +14.81 129.86
102 95 VOEGELI Martin 1995 LIE 2:31.82 +14.96 131.17
103 98 NOTZ Florian 1992 GER 2:31.91 +15.05 131.96
104 101 DADIC Edi 1993 CRO 2:32.06 +15.20 133.27
105 72 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 2:32.09 +15.23 133.54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +